tumsa Ogres ielās

Kad būs gaisma Ogrē??? Parka, Lapu, Meža prospekts, māju pagalmi, viss grimst tumsā. Vai trīs vasaras mēneši bja pārāk īss laiks, lai visu savestu kārtībā?? Kur skatās pilsētas vadoņi? Kaut jūsu limuzīni vienreiz apstātos, un pašiem un jūsu bērniem būtu jāpabrien pa pilnīgu tumsu! Kāds varētu iemest te numuriņu uz kuru zvanīt, kam prasīt atbildību par bezdarbību un nolaidību??

Samanta , 2010-10-07 08:59:37

tikai vēlos vēl piebilst, ka šo melno tumsu izmanto zagļi un demolētāji savos netīrajos nolūkos. Bezjēdzīgi maksāju, lai novērstu mums nodarītos skādi, jo pienāk kārtējā melnā nakts, un jauna skāde ir vietā.

pievienojos Samantai , 2010-10-07 11:36:36

pievienojos!! vakar gāju, un jutos kā dziļos laukos...:((absolūta tumsa!!

poga , 2010-10-07 15:56:54

Pagajusa nedelja bijam Venstpili.Gribejas jautat-par ko mums tads sods, ka nevaram dzivot ka cilveki Venstpili.Man principa vienalga, kam Lembergs nozaga naudu( ja nozaga vispar), tak ne jau Ogrei.Bet tur ir viss-celi, laternas, solini, parki, ziedi, sakartotas miskastes, uz ielas neviena papira.Visiem pasvaldibu vaditajiem jabrauc uz turieni macities un galvenais -pec ta stradat!!!

rose , 2010-10-07 19:55:48

Čuģesāaa! Palūkojos pa logu - Parka ielā laterna deg, pagalmā mājai abās pusēs arī deg! Neticami! Tātad varam ja gribam??? Pietrūka tikai mana bļāviena ogrenetā?? Nu milzīgs paldies, cerams tas nav uz vienu dienu.

Samanta , 2010-10-07 20:04:56

Piedalies diskusijā

Atzīmējot opciju Atcerēties mani Jūsu vārds un e-pasta adrese tiks saglabāti, un turpmāk, komentējot rakstus vai veicot ierakstus forumā, nebūs jāievada pa jaunu.
x aizvērt šo paskaidrojumu
(?)

Ogrenet