Nekustamā īpašuma nodoklis

Vai visi jau Ogrē ir saņēmuši paziņojumu par nodokli?Es vēl ne!!!!Kaut kur izlasīju,ja nav līdz 15.septembrim atsūtīts,tad mēneša laikā pašam jāiet interesēties un meklēt to nodokli.Kāda velna pēc man kaut kur būtu pašai jāinteresējas,pašvaldībā sēž vietnieki aiz vietniekiem,sekretārs sekretāram galā un tad vēl nespēj visu izdarīt......tātad ,ja viņi nespēj izpildīt savu darbu,tad man pašai jāiet meklēt,kur mans paziņojums palicis???Tā taisnība par to mēnesi,vai cepos te nevietā?

Gudrīte , 2010-10-13 08:48:11

Es ari vel nesmu sanemusi jagaida tiesam tik daudz darbinieku nezinu kapec man vajadzetu vel iet par sevi atgadinat es jaunu neiesu

dd , 2010-10-13 09:39:46

paklau Gudrīte un visi pārējie>ja jau mācēji šeit diskusijā uzdod jautājumu,tad jau noteikti mācēsiet(kaut gan pēc uzrakstītā spriežot diez vai!!!) izlasīt gan Ogrenetā ,gan Ogresnovada mlapā,visu info kāpēc figurē 15.septembris,kāpēc jāzvana(nevis jāiet!!!),kāpēc uz šo NĪN aprēķināšanas brīdi ir pieņemts vēl viens cilvēks,jo izrādās to visu pirms tam administrēja viens cilvēks,utt.... Tiešām Jūs te "cepaties"nevietā,es pazvanīju,visu uzzināju ko gribēju,visu saņēmu(pat pa e-pastu),tā kā mīlīši -pirms bļaujat pārbaudiet vai balstiņa noregulēta pareizi:-)

Dace , 2010-10-13 10:12:54

jā..saņemšana ir viena lieta...bet cik ilgu laiku gaidīsi, kamēr notiks maksāšanas process...vismaz Ogresgalā..ir vāks...pusstundu noteikti...stāvi un gaidi..kā duraks...kamēr tante veic nepieciešamās procedūras....

... , 2010-10-13 11:27:27

... - kādā rindā tad būtu jāstāv? es ar internetbankas palīdzību veicu maksājumu un āmen! kādas problēmas? vot par to, ka nav saņemts šis paziņojums, gan var daudz runāt - arī mans "aizgāja" uz manu veco dadresi, kas sen (vairāk kā pusotru gadu) nav mana deklarācijas adrese. bet labi cilvēciņi pārsūtīja man, es piezvanīju uz to numuriņu, kas apakšā un viss tika izlabots, lai turpmāk šādas kļūmes nenotiktu cilvēkresursu trūkuma un aizkavētās datu aprites dēļ..
un ja kam problēmas ar numuru atrašanu, tad par Ogres nek.īp. jāzvana 65020910.
Lai veicas!

cūciņa , 2010-10-13 11:45:32

Personigi es visus rekinus veicu internet banka iznemot Zemes nodokli un ari nemaksasu nekustama ipasuma nodokli jo esmu saskarusies ar to ka gaju maksat pec gada nakamo maksajumu man forsi iezino jus nesat samaksajis par ieprieksejo gadu par laimi kvitis ko biju maksajusi man bija lidzi mute palika vala taka vini tur strada ka grib kautko ievada kautko aizmirst tagad glabaju visas kvitis

dd , 2010-10-13 12:05:05

Pienākums vērsties pašam pašvaldībā ja neesi saņēmis paziņojumu reglamentēts likumā par Nodokļiem un nodevām. Pašvaldība jau likumus nepieņem....Tāpēc pilnīgi piekritu Dacei!!!

Bob , 2010-10-13 13:16:07

Es saņēmu divus vienādus, tikai ar dažādiem parakstiem...

:(( , 2010-10-13 13:36:47

Piedalies diskusijā

Atzīmējot opciju Atcerēties mani Jūsu vārds un e-pasta adrese tiks saglabāti, un turpmāk, komentējot rakstus vai veicot ierakstus forumā, nebūs jāievada pa jaunu.
x aizvērt šo paskaidrojumu
(?)

Ogrenet