R.D.A. cenas noformējums

Saskāros šodien ar dīvainu un reizē arī neaptīkamu situāciju. Gribēju R.D.A. Mālkalnes pr.26 iegādāties gaidāmajam mazulim pāris apģērba gabalus, taču nekā:( Ejot pie kases pārdevēja, protams, meklē cenas, taču izrādījās cena bija vairākas reizes pārvilkta ar pildspalvu (piepildīšu, ka cena bija labota aiz komata) un pārdevēja man teica, ka viņi tā cenas nerakstot un man šo apģērba gabalu nepārdos. Ar to es sapratu, ka viņi cenas nepārvelk vairākas reizes! Jā redzēju, ka viena nulle bija vairākas reizes pātrvilkta, taču kur tad es te vainīga! OK, teicu, labi sakiet cik maksā un es samaksāšu, jo nebiju taču vainīga cenas noformējumā, taču pārdevēja attcirta, ka nepārdos un viss, sūtīšot kaut kur atpakaļ... Biju šokā, par attieksmi, es nenoliedzu, ka droši vien ir arī cilvēki, kas cenšas izlabot cenas, tā cenšoties krāpties, taču kāpēc tad šādas preces liek atapkaļ pārdošanā, ja nevar nemaz nopirkt!!! Vai nevajadzētu padomāt par vienotu cenu noformējumu veikalos, lai nerastos šādas situācijas!

ogreniete , 2010-11-02 16:29:29

R.D.A. taču humpalas? Tur cenas tak maina regulāri kāds brīnums ja kādas skaidrības ar tām. Gan jau ka vienīgā problēma bija padevēja nervoza zoss , nu gadās , darbs nav viegls alga nav liela. Gribi lai atlaiž un paņem vietā citu tādu pašu nīgru zosi ?:)

Lunis , 2010-11-02 16:38:01

Mani interesē tikai viens, lai cenas norāda precīzi, lai nerastos šādas divdomīgas situācijas! Un vai nav vienalga vai tā ir humpala vai nē!!! Sapratu, ka pārdevējas neliek cenas, tāpēc ne jau viņai ko pārmetu, bet veikalu tīklam kopumā! Vissssssss

ogreniete , 2010-11-02 16:47:02

Man bija tieši tāda pati situācija, tikai cenu zīme nebija vispār vai bija norauta un kāroto mantu tā arī nedabuju :(

Inga , 2010-11-02 16:57:18

Arī man bija nepatīkams sīkums šinī iestādē, apģērbu kuru gribēju iegādāties pie kases novērtēja ar pavisam citu cenu nekā uz cenu papīrīša bija rakstīts, jo viņai liekas, ka šitik zemu šis apģērbs nemaksā, un atteicās pārdot, uz ko es atbildēju lai pārdod par to cenu kāda viņai liekas pareiza, bet viņa arī atteikcās, jo jāved kautkur pārcenot, un varbūt apģērbs atnāks atpakaļ, bet varbūt ne.

SSSss , 2010-11-02 17:12:58

SSSss- viņa vienkārši pati gribēja nopirkt par tik zemu cenu šo apģērba gabalu.

Līga , 2010-11-02 17:48:26

ari man reiz neizdevas nopirkt smukus, isus, dzeltenus svarkus. Biju apbedinata....un tai pat laika dusmiga.Bija tada situacija ka Ingai.Un pardeveja neparko negribeja pardod.

nika , 2010-11-02 18:27:28

Es saprotu , ka gribas nopirt nolūkoto mantu , bet ja nav cenas kā var pārdot?Pirms mērit un nest pie kases preci pārliecinieties ka cenu zīme ir klāt pie apģērba un ari cenas tiek labotas no pirceju puses lai varētu pārdevēju apmānīt un nopirkt par lētāku cenu.Visos veikalos jābūt informatīvajam tel.numuram uz kuru zvanot var izteikt savas pretenzijas,ari RDA ir majas lapa kur var uzrakstīt savas pretenzijas.

Ledus , 2010-11-02 19:34:52

Tā viņiem tur ir - ja ir kādas neskaidrības ar cenu, viņas vienkārši NEDRĪKST pārdot to preci. Ne jau tās meitenes to nosaka, tāda ir darba devēju prasība! Sviestaini, bet fakts. Ko jūs domājat, viņām tur nenāk "kontrolpircēji" un nepārbauda? Un dēļ kādas lupatas par 2 Ls "uzrauties" un paskaidrojumus rakstīt..? :(

kandake , 2010-11-02 20:07:23

vairs tur neeju, jo ir pārāk dārgi. D.G.S. ļeti un labi apģērbi, tik žēl, ka nav Ogrē>>>>

inga , 2010-11-03 08:10:14

Kā ikviena būve, stabila sabiedrība balstās uz pāļiem

ntk , 2010-11-03 09:04:32

Nu, man laikam vienīgajai pozitīva pieredze - noskatīju meitai sportenes, aizeju pie kases pārdevēja nevar atrast cenu, teicu, ka līdzīgas (puiku krāsā) tur bija 0.70ls, pārdevēja noraustīja plecus un pajautāja vai ņemšu pa tiem 0.70 ls, protams paņēmu ;)

QQQ , 2010-11-03 12:05:06

Viņi jau izlaidušies. Drīz paliks vienīgie. Mazie jau veras ciet.

jana , 2010-11-03 14:33:38

jā par dārgu sāk kļūt un lupatas mēnešiem tur karājās. žēl, ka šitā okupē vienu pašvaldību>>>> navnormāls bizness. un akcijas vispār neatceros kad vija pēdējop reizi 3 gadus atpakaļ. pa sūdiem prasa mega piķi. nost ar RDA, nost ar RDA monopolu>>>

aga , 2010-11-03 16:06:25

cik diez alga pārdevējām?

es , 2010-12-16 19:25:56

Šodien rda veikalā atradu ļoti skaistu somiņu, vēl visādus smukus nieciņus, aizeju pie kases un prasu pārdevējai cik maksā somiņa, jo nebija cena virsū. Pārdevēja: ''Necik nemaksā, cena noplēsta,'' nu neko, es pajautāju pa cik es varu nopirkt to somiņu, sekoja atbilde: "Es nepārdošu!" un viss :D vēl pie tam ļoti nelaipnā tonī, un skatījās uz mani tā kā ES būtu to cenu norāvusi un apzagusi viņai to veikalu 50 reizes. Labi, es saprotu, ka ir visādas tādas lietas ko uzņēmumi piekopj vai nepiekopj, kā, piemēram, nepārdošana ar bojātu cenu, bet lai cik liels vai mazs veikals, vai tad ir grūti pielikt pie kases lapeli ar uzrakstu, ka mantas ar bojātām cenām un bez cenām nepārdod... Vai vismaz pieklājīgi atbildēt un paskaidrot situāciju, es saprastu (jā tiešām, cilvēki mēdz arī saprast lol :D) un izpaliktu visas negācijas. Tas bija Madonas veikalā, tajā, kurš uz stūra, adrese laikam Rīgas iela.
Ja tu, Madonas veikals šito lasi, tad zini, ka es un mani draugi tur vairs kāju nespers, un runa šoreiz iet par cilvēkiem, kas iepērkas TIKAI HUMPALĀS... Šita turpinot drīz vispār paliksiet bez klientiem. Esmu ļoti apbēdināta.
Jā, saprotu, ka pārdevējai gan jau maza alga, bet ir jau arī liels labums strādāt humpalā, kā nekā pardevējas tiek pie labākajām drēbēm, un pašas pirmās.

ghj , 2011-01-25 21:38:58

cens šai uzņēmumā ir unikālas.nav jau vairs tik liela krīze,lai tā ņirgātos par cilvēkiem.noplukušas,novēlušās drēbes tigo-pa brīvu citas neņemtu.dažas drēbes gadu nokarājas,bet cenu nenolaiž.nafig.
saplēstas drēbes tirgo-pieraksra defekts un tāpat savi 2-3ls klāt.man nav ko teikt...

ita , 2012-08-22 10:40:15

Piedalies diskusijā

Atzīmējot opciju Atcerēties mani Jūsu vārds un e-pasta adrese tiks saglabāti, un turpmāk, komentējot rakstus vai veicot ierakstus forumā, nebūs jāievada pa jaunu.
x aizvērt šo paskaidrojumu
(?)

Ogrenet