"Lāčuks" Mālkalnes Jumī

Vakar biju ar bērnu Mālkalnes Jumja "Lāčukā", līdz vakardienai likās ļoti foršs veikals. Man dēls gribēja nopirkt mantu pa savu sakrāto naudiņu, tā maksāja 2,50 un viņam šī summa bija 2 santīmniekos. Par cik bankā mazo naudu nemaina, un vinsh pacietigi krāj, tad arī pats pērk. Pirmkārt, kad aizgājām uz veikalu, tas bija ciet jo pārdevēja staigāja pa humpalu veikalu, kad viņa atnāca, es viņu pabrīdināju, ka mums ir sīka naudiņa. Protams viņa bija neapmierināta - jautāja - kāpēc mēs vispār krājam? es vinai jautaju, vai vinai ir problemas saskaitit un ja ir mes varam iet prom (jautāju to laipni :) Man bija zel sava bērna ka pardeveja vinju audzina, lai vins naudu nekraj un ka santimi ta nav nauda. Es vinjam nemacu naudu skirot pec lieluma, vinam ir 6 gadi un vins tikai macas, cik ir cik. Pēc brīza pārdevēja, jautāja vai es vēlētos lai man izdod šādu naudu? viņa bija ļoti neapmierināta. Es saprotu, ja ir daudz cilvēku utt., bet ja Tev nav ko darīt ja Tu staigā pa humpalu veikalu, vai ir tik gruti 2,50n saskaitit un vel macit bernu ka krat naudu nevejag un ka tā ir "sīcene". Laikam jau Ogrē ir īpaša kultūra. Katrā ziņā Ogrē ir 2 "Lāčuki" un var jau iet uz otru.

pele , 2010-11-03 18:18:52

Santīmi LR teritorijā ir oficiāls maksāšanas līdzeklis, līdz ar ko pārdevēja var pukstēt cik grib, nauda viņai ir jāpieņem kaut viensantīmniekos.

rublis , 2010-11-03 18:34:49

Ļoti nepatīkama situācija. Ieteiktu šo lietu rakstīt uz šī firmas biroju. Reiz arī mums bija problēmas ar ši veikala pārdevējām, saruna ar biroja darbiniekiem ļoti labi palīdzēja visu atrisināt. Lūk koordinātes:

Ofisa adrese

SIA "FOBOSS VIENS"

tirdznieciba@foboss.lv

Tālrunis: +371 67541210, Fakss: +371 67185975
Lizuma 1, Rīga, LV-1006
Latvija

gita , 2010-11-03 18:36:47

Ha ha , mēs ņemam bez problēmām ja būtu 1000Ls pa 0,001Ls . Mazapmaksātu algoto darbinieku lielākā problēma ka NAV VĒRTS maksāt vairāk , no bērnības ieaudzināto nelaipnību nekāda alga nespēs "Ātri ieaudzināt" :):)

Lunis , 2010-11-03 19:02:36

Mana meita bija sakrājusi apm 25 ls melnajās kapeikās.vairāk kā gadu krāja kamēr "cūciņa" bija pilna .Gājām uz so veikalu,sākuma jautājām vai pieņems sīknaudu.Pārdevēja piekrita.Bet tāpat tur neko nenopirkām,jo nebija tas ko vēlējās nopirkt.Tad kāroto rotaļlietu atradām virs Elvi otrajā stāvā,tur pardevēja sākumā negribēja pieņemt sīknaudu,pati zvanīja savai priekšniecībai,šie laikam lika pieņemt sīknaudu.Beigu beigās jau tā negribīgi arī skaitīja naudu,bet arī paši bijām sašķirojuši pa latam vai diviem...

martins , 2010-11-04 08:36:01

Paldies Gita, noteikti sazināšos ar biroju!!!

pele , 2010-11-04 10:34:08

Patiesībā laipnas pārdevējas Ogrē nu jau ir retums

Pircējs , 2010-11-04 10:36:43

Nez kāpēc mani tas nepārsteidz! Mani arī 2 x ir gandrīz vai izlamājušas no panckām pārdevējas Ogres Jumī.Pirmā bija halātu/dvieļu bodītē, neapmierināta krievene, kurai nepatika, ka cilāju vairākus dvieļus pēc kārtas.Un otrā bija smaržu veikalā, kura man uzbrauca , ka es speciāli smaržas pūšot uz viņas tiko notīrītajiem plauktiem. Kopš tā laika neko tur nepērku, bet pavandīties un smaržas izpūst par spīti pretīgajām pārdevējāmšad tad iegriežos:)

Inkijapinkija , 2010-11-04 11:38:35

smaržu veikalā cenšos neiet, jo uzreiz lido klāt ar savu uzbāzību. pati gribu izdomāt ko pirkšu...
Jumī tik pie puķēm jaukas meitenes strādā.

i , 2010-11-04 15:14:32

diemžēl darba devējs liek uzbāzties pircējiem

žužū , 2010-11-04 16:44:45

muļķiem muļķu problēmas

vārgā cerība , 2010-11-04 17:03:52

Tas Juma Smaržu veikals ir aa :D
Tās pārdevējas laikam ir speciāli apmācītas būt tik nelaipnas un uz pircējiem, kas iegriežas viņu veikaliņā noskatās no galvas līdz kājām, un liek justies ļoti neērti.
Un protams, ja es vēlos iegādāties smaržas, tas ir tikai normāli, ka smaržu pudelītes tiek aiztiktas un smaržas pūstas.. un ir gadijies, ka aizrāda par to, tiek pūstas visas smaržas pēc kārtas bezjēgā!

Tāpēc tam veikalam eju ar līkumu, ja nu vienīgi kādreiz tāpat kā Inkijapinkija speciāli ieeju un sapūšu visādas smaržas un aizeju!

zapline , 2010-11-04 21:09:24

Tāpēc, ka ir tik stulbi pircēji Ogrē, pārdevējas Ogrē arī nelaipnas. Un vajadzētu arī zināt, ka vairāk kā trīs smaržas nav vērts mēģināt, jo pēc tam vairs atšķirības nejūt.

zaplinei, Inkijaipinkijai , 2010-11-04 22:03:31

Jā, man tai smažu veikalā uzbrauca kāpēc man esot vajadzīgs krems ar spīdumiņiem,ja labāk ir parasts krems...

piekrītu , 2010-11-04 23:13:36

Jā, man tai smažu veikalā uzbrauca kāpēc man esot vajadzīgs krems ar spīdumiņiem,ja labāk ir parasts krems...

piekrītu , 2010-11-04 23:13:37

Nebūtu tādas pārdevējas, pircēji tik stulbi nerīkotos!

Un smaržas var mēģināt kautvai 100 dienā, ja nezināji, tad pasmaržojot kafiju jūt visas atšķirības, TĀ KĀ NEVAJAG te gudroties ;)

zapline , 2010-11-05 14:58:05

Nu tad ejot uz smaržu veikalu neaizmirsti paņemt līdzi labi daudz kafijas.

zaplinei , 2010-11-05 18:58:32

Nesaprotu, kāpēc tādus darbiniekus neatlaiž? Pie šodienas bezdarba var atrast pietiekoši labus darbiniekus, kas laipni apkalpos un uzsmaidīs, nevis purpinās un čīkstēs! Vienkārši vajag runāt ar vadību, lai atrod piemērotus darbiniekus un ar purpekļiem nav ko auklēties - lai staigā mājās un purpina un iemācās pieklājību...

secinājums , 2010-11-05 20:55:34

"Nebūtu tādas pārdevējas, pircēji tik stulbi nerīkotos!"

Da nu! Un rīkotos VĒL stulbāk! Pircēji ir TIK izlaidušies, ka no viņiem nelabi metas! Iedomājušies, ka tagad valstī baigais bezdarbs utt., tāpēc var nākt un di*sināt pārdevēju, kā vien iepatīkas..
Atradušies "karaļi"... atnāk uz veikalu, izmētā, kur pagadās preces, nopērk kaut ko, labi, ja 2 Ls vērtībā, toties grib luxus apkalpošanu.. :D

nelaipnā , 2010-11-06 00:36:39

Tu laikam smaržar reti pērc, vai nepērc vispār. Ļoti daudzos smaržu veikalos pajautājot LAIPNAJĀM pārdevējām var dabūt trauciņu ar kafijas pupiņām. Starpcitu, arī Jumīša smaržu veikalā tāda lieta ir.

zapline , 2010-11-06 01:09:53

Šeit atkal noder vecais,labais teiciens-kāds saimnieks,tādi darbinieki!!!Vai tad kaut vienā Feodorova kunga veikalā ir kaut viens normāls pārdevējs??Līdz šim neesmu redzējusi,jo cenšos šiem veikaliem iet ar līkumu!!Kas attiecas par smaržu iegādi,tad vienmēr apkalpošanas ziņā ir paticis Elvja Kolonnas veikalā!!!:)

endija , 2010-11-06 03:00:37

Es paturpināšu pa Lāčuku...
Šodien no rīta ap 9.00 gāju garām un pat stāvēju pie Lāčuka gaidīdama pārdevēju, kura vēl vējakā staigājošu satiku 9.40 blakus esošajaš humpalās skaidrojot pārdevējai no dziju veikala, ka viss viņu besījot ārā. Nu ko tur vairs brīnīties par kaut kādām sīknaudām vai attieksmi, ja cilvēks nevar savlaicīgi atvērt veikalu un uzsākt darbu. Tauta ko jūs gribat? Nekā jēdzīga tur nav!!!!

gita , 2010-11-06 12:11:53

Smaržas vislabāk iegādāties Tax Free veikalos - tur neviens nebāžas virsū, kā, piemēram, Kolonnā.
Vai arī Rīgas Kolonnās, kur cilvēku vairāk, un pārdevēja uz tevi "nelupī" apaļām acīm un nemetas virsū, tiklīdz esi pārkāpusi slieksni. Kolonnā tuvāk iepazīstos ar aromātiem, pērku internetā vai Tax Free.

Būs jāaiziet uz Lāčuku apskatīties, nu ja jau tik ļoti besī, tad gan - jāiet no darba prom!

nelaipnā , 2010-11-06 15:29:55

1)Par pārdevējas rīcību konkrētajā gadījumā - ļoti neprofesionāli, pie tam bērna klātbūtnē!!!
2)Melnos santīmus jāņem ārā no apgrozības - pie mūsu cenām un situācijas, kad visi no tiem "atkratās", šī naudas vienība vienkāŗši ir lieka!

No malas , 2010-11-06 18:45:52

r-tu veikals sāk darbu pulkst.10.00

i , 2010-11-06 19:12:14

Gita! Nu cepuri nost tādām pircēju tiesību aizstāvēm , kā Jūs! Tiešām katru dienu ejat un kontrolējat "Lāčuka"pārdevēju Jumī. Sākumā noskaidrojat veikalu darba laiku un tad ganaties gar žogu pirms veikala darba laika sākuma .Cik tas svarīgs pasākums Jums bijis staigāt pārdevējām pakaļ un klausīties ko kura runā kurā brīdī.Tādu pircēju kā Jūs pa dienu ir kaudzēm kas atnāk savu žulti izliet. No Jums tāds negatīvisms strāvo, ka diez vai esat spējīga ko pozitīvu ieraudzīt. Pamēģiniet paanalizēt par savu baļķi , nevis urdīt cita skabargu!
Lai Jums daudz brīvā laika, ko lietderīgāk izmantot un lai labs prāts.

cita puse , 2010-11-06 22:58:41

Taadi pirceeji kaa Gita,kuriem ir probleemas ar tik sarezhgjiitu uzdevumu kaa darba laika izlasiishana,arii veido muuzhiigi neapmierinaato pateereeteeju loku.

Gitai , 2010-11-06 23:23:10

apbriinojami,apbriinojami-pirceeji passi atziistaas ka llaunpraatiigi izturaas pret citu iipassumu-apbriinojami pirceeji

inkijaipinkijai , 2010-11-07 12:15:54

Tāpēc jādodas uz T/C Daugas "Lāčuku". Tur bija ļoti laipna pārdevēja, palīdzēja izvēlēties un pakonsultēja . Sūdzību nav!

Kika , 2010-11-07 13:07:52

Jā, tiešām T/C Daugas "Lāčukā" pārdevēja smaidīga un gatava palīdzēt, bez nekādām ierunām parāda kaut ko un izskaidro, prieks tādā veikalā iegriezties.

Duudinja , 2010-11-07 13:21:48

Šeit nu jāpiekrīt, ka "melnie" santīmi patiešām ir lieka vienība - par vienu santīmu tāpat neko nevar iegādāties, par diviem - ja nu vienīgi sērkociņus. Es arī nebiju priecīga, kad tai pat blakusesošajā humpalbodē man atlikumu 3 Ls iebēra pa piecu santīmu monētām. Dzirdēju vēl, kā pie kases viena apmācīja jauniņo, lai "netaupa" kasi un dod visus santīmus ārā, jo pašai tak būs vakarā jāskaita.. Nācās paganīties ilgāk, nopirkt vēl divus kreklus, lai visu to čupu atbērtu viņai atpakaļ. Par ko viņa, savukārt, tā dīvaini nošķobījās.... :D

Kandake , 2010-11-07 14:14:21

ir loti nepieklajigi iepazities ar aromatiem kolonnas veikalos un pirkt citur,tik bezkaunigi...

nelaipnajai , 2010-11-07 14:15:23

Lai piedāvā man tādu pašu cenu, kā citur, un es nopirkšu, nedomājot! ;)
Starp citu, mēdzu šad tad iegādāties smaržas arī Kolonnā, ja nevar dabūt citur. Bet Kolonnā jārēķinās, ka pārdevēja tūlīt "leks" klāt un mēģinās kaut ko nopārdot..
P.s. Ļoti labi zinu, ka uzbāzties pircējam ir darba devēja prasība, tomēr tā štelle man besī!

Neko bezkaunīgu savā rīcībā nesaskatu, un vai nav bezkaunīgi par identisku vienību "uzkruķīt" cenu VAIRĀKOS SIMTOS PROCENTU, nolūkā uz mana rēķina nopelnīt???

nelaipnā , 2010-11-07 16:49:13

vispaŗ ja godīgi tad Ogrē ar bērnu rotaļlietu veikaliem nav paveicies. Normālas izvēles par normālu cenu vienkārši nav!!!! Par Lāčuku tur tā pārdevēja ar tumšajiem matiem ir vienkārši drausmīga savā attieksmē pret pircējiem, savukārt otra paŗdevēja ir ļoti jauka un pieklājīga.

fifi , 2010-11-08 09:24:39

Ai ko jūs peraties , ne jūs normālas pircējas ne jus pelnījuši anormālu attieksmi. Nu ir tas pārdēvēju darbs truls un nogurdinoši nu ko lai dara ka pa veikaliem vazājās ekskursanti ne pircēj . Atceros kādreiz pārdevējas bija zeltu apkārušās kā jaungada eglītes vai nu jaunuves spiciem pupiem un smukiem dupsīšiem vai nu sievas kārtīgām pakaļām un kārtīgs brustvērs. KAS TGAD kaut kādas dzīves nogurdinātās rūcējas , nošļukušu visu kas vien var nošļukt DZĪVES pabērni . Izbeigušās LABĀS palikušas tādas kādas ir. Neatceros kad būtu bijis OOO vo šito varētu LABI pastrādāt ka šai un pašam prieks. Tagad tādu ieraudzītu 100% atlaidi iedotu bez prasīšanas KĀ RELIKTAM lai palielās ari citām ka ir ar ko lepoties!:)

Lunis , 2010-11-08 14:52:33

Mož konkursu jaukajām pārdevējām uzrīkot ar kādu kārdinošu balvu ?:)

Lunis , 2010-11-08 15:12:09

/bla bla blāā, cik var raudāt- kopš kura laika "Jumis" ir izcēlies ar laipnību?! :)
Vienmēr bērnam drēbes iepērkam Daugā- tur gan Lāčuks, gan UGGO- vienmēr apkalpošana līmenī- un pārdevējas pārlieki neuzbāžas! UGGO piesaista ar cenām.

Sveiki Gauja , 2010-11-08 16:13:32

Runājot par "Lāčuku - SIA "Foboss viens" Latvijā ir arī franšīzes veikali, arī šis Ogres veikals Mālkalnes prospektā 3, ir franšīzes veikals, pieder SIA "Deniks" tel.67032562, laikam jau jāsūdzas šai firmelei.
Nezinu kāda attieksme ir šajā konkrētajā Ogres veikalā, bet t/c Dauga "Lāčukā" pārdevējas ir vnk. SUPER!!!!

Teodors , 2010-11-08 16:20:29

Nu Jumis tiesam nekad nau izradijis nekadu laipnibu, vienmer visas burksc un pukst, es vairaak jumi neiegriezos, labaak aizeju lieku gabalinu lidz Daugai, un tur ar smaidu sejaa jau eju ieksa, jo zinu, ka mani sagaidis ar milu smaidu un jauku labritu :)

Cemurs , 2010-11-09 10:16:52

UGGO- vienmēr apkalpošana līmenī- un pārdevējas pārlieki neuzbāžas! UGGO piesaista ar cenām.

Ja, taisniba, bet qualitate UGGO drausmiga, tira China, tapec letas cenas, ta ka humana!!!

Leons , 2010-11-09 11:13:04

Вся эта переписка от безделия. Критиковать легче, чем разобратся в ситуации. Помоему все магазины в Jumise начинают с 10.00, кроме Humani.

Конечно в данной ситуации на 100% продавец не прав, опять этот человеческий фактор и я пордавца в этой ситуации не оправдываю. Администрации надо-бы сообщить об этом факте?

Несмотря на ситуацию, мне лично нравится Jmij "Lāčuks" магазин. Всегда можно получить квалифицированную консультацию, заказать нужную игрушку, получить скидку.

Ирина , 2010-11-09 12:36:04

Nu tas jau bij sen skaidrs ,ka šajā portālā lielākā daļa ieskrien tikkai ,lai kādam ied...... dvēselē:)un uz tā fona paši sajustos perfekti!
!!!

Leons , 2010-11-09 17:50:56

Mjaa kas gan tur tik nenotiek....

Ohoho , 2010-11-09 18:49:29

Inkijapinkija , hocu zastupitsa sa prodavcov i ne tolko v jumise ,no i v drugih magazinah,vot takie kak vi hodjat po magazinam i portjat nervi vsem,esli vam necem boljwe zanjatsa,hodite v les i tam snimaite vaw stress.celovek hodit v magazin pokupatj ,a ne glazetj po polkam

prodavec so stazem , 2010-11-11 20:37:00

paldies augstaakiem speekiem ke neesmu paardeveeja,jo ja man buutu jaapkalpo taada idiotiska pirceeja,tad es pie rokas tureetu slapju dvieli....Turaties Jumis meitenes-Juus esat super(iznnemot pukku meitenes-kuras man iesmeereeja vecas pukkes un nonaacu neveiklaa situaacijaa)

inkijaistulbenei , 2010-11-12 23:13:17

Gita
Iepazisties ar veikala Lacuks darba laiku un tad raksti komentaru.

pardeveju aizstave , 2010-11-13 20:09:55

Tu laikam jauc pārdevējas profesiju ar dažu "labu" citu.., tāds gaužām norūpējies izklausies!
Vēl pirms pāris gadiem pārdevējai bija normāla alga, ka varēja gan smukumsalonos pucēties, gan atvaļinājumā bez rūpēm šur tur aiz LV robežām aizšaut. Tagad "drāž" no vienas puses - darba devējs, kas nostrādina līdz pēdējam, maksājot minimālo algu, un no otras puses - šie mūždien neapmierinātie pircēji.. Nudien, nav pārdevēju vaina, ka tauta ir nabaga - viss viņiem dārgs, nav tas un šitas labi.. Šodien lielveikalā (gan ne Jumī, bet Rīgā ) visu dienu starp normālajiem klientiem figurēja pēc nemazgātas miesas, paģirām un sazin kā vēl smirdoši, slepenie un ne tik slepenie "gaisa bojātāji", arī nelaipnie un nepacietīgie.. Pārdevējai ir 12 h jāstrādā šādā vidē, un tici, ka ir ļoti jācenšas, lai spētu pret katru būt jauka!

Pārdevēja - Lunim , 2010-11-14 21:02:30

pilnigi pareizi ,,Pārdevēja - Lunim ,,

wopogolik , 2010-11-15 21:03:00

cilvēki ir stulbi, tas ir sen pierādīts fakts.
Lāčuka pārdevēja ir forša, priekš kam skriet pakaļ, klausīties, ko svešs cilvēks runā, un tad likt internetā?

nbs , 2010-11-20 23:44:26

Nu Gita ir reāla AITA! :D Un līdzīgi domājošās - tik vien mākat, kā bļaustīties un tērgāt, kā vistas.. PROVINCE!!! :D :D :D

:D , 2010-11-22 20:14:21

ta Gita ista AITA((((((( gi gi gi

gita 2 , 2010-11-24 17:35:45

Piedalies diskusijā

Atzīmējot opciju Atcerēties mani Jūsu vārds un e-pasta adrese tiks saglabāti, un turpmāk, komentējot rakstus vai veicot ierakstus forumā, nebūs jāievada pa jaunu.
x aizvērt šo paskaidrojumu
(?)

Ogrenet