Tautas panorāma Ogrē

Palika makten pretīgs iespaids, ka tur savākušies ļautiņi bija domes ZZS un "Ogres novadam" parazītu apmaksāti kliedzēji, lai neļautu runāt garāmgājējiem par patieso situāciju pilsētā. Tas bullis, kas skaļi gānījās par Helmani, nenoliedzami bija apmaksāts. Ok, Helmanis nav svētais, bet viņš neko nav nozadzis pilsētai, salīdzinot ar vecajiem izdzimteņiem, kas visiem spēkiem grib turēties domē. Tās vecenes, kas skaitīja pantiņu par Nilu, reāli vilcināja ētera laiku, lai neļautu citiem izteikties. Tai pat laikā neviens konkrēti nepateica, ka lielākie Ogres zagļi ir "Ogres novadam" un ZZS parazīti - Mangulis stāvēja pūļa priekšā, it kā pieskatot, lai neviens neko lieku nepasaka, un tā sieviete, kas čīkstēja par Ogres estrādi, tā arī nepateica, ka to nozadzis ir Manguļa partijas biedrs.
Visa tā kampaņa pret Helmani nav dēļ viņa kā personas, bet dēļ nevēlama politiskā spēka domē, kas traucē zagt un čakarēt pilsētu. Daudzi Ogrē labi atceras, kā "Ogres novadam" kopā ar Tautas partiju savulaik pirms vēlēšanām mākslīgi nomelnoja un noēda Vienotību (kad tā vēl bija spējīga kaut ko Ogrē mainīt), Ogres iestādēs caur to vadītājiem uzspiežot padotajiem darbiniekiem parakstīt kopīgu prasību atņemt Tribockim Ogres goda pilsoņa titulu dēļ tā, ka kādam nepatika viņa gaļas kombināta izstrādājumi. Uz tiem, kas atteicās šo papīru parakstīt, pēc tam vadība skatījās šķībi. Tā nebija nekāda labdarība pilsētas labā, bet pretīga izrēķināšanās ar politiskajiem konkurentiem, turklāt ar varu iepinot šajos mēslos Ogres iestādēs strādājošos cilvēkus.

Redzējāt , 2017-04-20 21:30:44

Man atkal palika iespaids, ka visvairāk kliedz tas helmja atsūtītais jampampiņš, mangāli bija atsūtījis saimnieks, lai uzrauga neapmierinātos, bet jāatzīst, ka viņam ne sevišķi labi tas izdevās. Estrādi noprivatizēja tāpēc, ka skaļa mūzika traucēja helmim un viņš vāca parakstus, lai estrādi klapē ciet, bet varbūt nabadziņš savu parakstu aizmirsa uzlikt, jo tas jau zināms kā viņš nemīl parakstīt papīrus, kas vēlāk var tikt izmantoti pret viņu. Tā draiskule, kas kliedza, ka vajag veco tautas namu dabūt atpakaļ, droši vien neiet uz jauno, kur nu vēl ies uz veco. Un vispār man žēl, ka iepriekšējās vadības laikā nabaga ogrēniešiem vispār nebija ielu, jābrien bija pa dubļiem, brauca ar zirgiem, dzīvoja sveču gaismā, un, piedodiet par izteicienu, jādir... bija aiz stūra, jo nebija ne ūdens ne kanalizācijas.

zz , 2017-04-20 22:17:33

Citi aiz stūra, tu - tepat?

fakts , 2017-04-20 22:22:10

tad kad estrādi noprihvatizēja, helmanis vispār politikā nebija iekšā, un diez vai ar saviem parakstiem kaut ko ietekmēja. pēc noprihvatizēšanas jau nekas nav apklusis, tikai normālu koncertu vietā ir pretīgas krievu izklaides ar gaļas cepšanu gandrīz pie skatuves, jo paši zinām, ka ZZS ir prokrieviski mērgļi. atceros, kā Vanzovičs, kas estrādē rīkoja visjēdzīgākos koncertus kopš atmodas laika, reiz Ogres Vēstīs intervijā atklāti pateica, ka "jūt nepārtrauktu zāģi no domes savā virzienā". Kādam ZZS kroplim vajadzēja kampt, tāpēc Vanzoviču dome noēda un estrādi notirgoja par sertifikātiem.

nu nu , 2017-04-20 22:40:06

Kopš mums ir helmis, pilsētā viss ir, aiz stūra vairs nav jāiet.

>fakts , 2017-04-20 22:45:02

Dialogs labākajās bandītu tradīcās no E.H. atbalstītāja puses. Jaunībā čalim laba reputācija bija. Cik sejas Ogrē ir dauzījis

V , 2017-04-20 23:19:40

Ko var melot un apmelot Helmani ? Viņš vēl nebija deputāts kad estrādi privatizēja Bartkevičs , Pūķe , Kārkliņš, Dimants, Vecziediņa. Atbildību par estrādes privatizāciju jāuzņemās ir šiem deputātiem.

Maris , 2017-04-20 23:36:08

Neviens te nav fanātisks Helmaņa pielūdzējs, ja kādam tā šķiet, bet Ogres zagļiem NA ir kā nagla pakaļā, un tā šajās vēlēšanās jādur vēl nežēlīgāk un dziļāk, vienalga, vai Helmanis kandidēs, vai viņa vietā kandidēs kāds cits. Ok, varbūt Helmanis ir dauzījis sejas. Bet ko viņš pilsētai ir nozadzis vai sabojājis? Kāds var pateikt? Tai Tautas panorāmai neviens neatļāvās pateikt, ka Helmanis ir kā nevainīgs jērs, salīdzinot ar reālajiem Ogres bandītiem, kurus savā komentārā minējis Marts, jo to bandītu noziegumu dēļ cieš nevis kāds atsevišķs puskrimināls elements, kam iedots pa seju, bet gan visi ogrēnieši, un jo sevišķi tie, kurus šo bandītu rīcība skārusi tieši un neatgriezeniski. Un mēs cietīsim vēl ilgi dēļ šiem bandītiem, tāpēc viņiem nav vietas domē.

->V , 2017-04-21 00:16:23

Nav jābūt deputātam, lai vāktu parakstus un buntotu citus. Jo labāk, ja neesi deputāts kam jāpieņem lēmums. Kā domājat, kāpēc helmis izvēlējās mangali par dokumentu parakstītāju, ja gadījumā kas, viņš tur nav bijis un neko nezina, jāsēž taču tam, kas parakstījies. Interesanti, kas būs nākamais parakstītājs?

>Maris , 2017-04-21 00:34:25

Nav nekādas loģikas šajos apgalvojumos par Helmja vāktajiem parakstiem. Vai tāpēc ka Helmis vāca parakstus, estrāde tika prihvatizēta ZZS bandītam? Parakstus vāca, lai ierobežotu laiku, kurā notiek koncerti, bet estrādi prihvatizēja ZZS un "Ogres novadam" bandīti, kuriem nebija nekāda sakara ar Helmi. Tikpat labi tas estrādes troksnis vēl vairāk varēja traucēt Bartkeviča partijas biedram Javoišam, kas dzīvo pie pašas estrādes - ko jūs tagad teiksiet par šo sakritību? Varbūt parakstu vākšanas patiesais iniciators bija tieši Javoišs, lai nodrošinātu labu darījumu saviem partijas biedriem! Un kāpēc koncerti notiek joprojām, turklāt ar izteiktu izvēli piesaistīt krievvalodīgo publiku, un ir ievērojami skaļāki, nekā laikā, kad estrādi apsaimniekoja Vanzovičs?

nu nu , 2017-04-21 01:39:35

Vai tad tagad estrāde nepieder helmja bijušajam saimniekam? Nu vismaz viņam pietuvinātai personai. Un tas, kas vāca parakstus ir zināms, tas nebija Javoišs.

zz , 2017-04-21 09:28:48

noziedzigais vienotibas gruppejums , neliesu un slepkavu bars.

lapa , 2017-04-21 11:35:37

Es tikai par Helmani ,malacis un ja nodokļi jāmaksā ,arī viņa bērniem tas būs jādara.

Velētāja , 2017-04-21 21:27:01

kādi komentētāji, tādi tautas panorāmas dalībnieki undeputāti. Citas pilsētās domes darbinieki un deputati nepiedalījās un ļāva izteikties iedzīvotājiem , bet ogre jau tiešam ir politizeta un par iedzīvotajiem neviens te nedomā

oiuy , 2017-04-21 21:27:14

Par ļoti daudziem jautājumiem ir skaidrot un rakstīts visos iespējamos portālos, gan pozīcijas gan opozīcijas, gan pašvaldības, gan privāto, bet, kad paklausās, ko tantes runā un, kādus jautājumus tādās sanāksmēs uzdod, tad reizēm šķiet, ka viņas uz citas planētas dzīvo, neko nav ne redzējušas, ne dzirdējušas. Ir taču arī pašiem kaut mazliet par kaut ko jāinteresējas!

netante , 2017-04-21 21:44:05

Egīl ,turies ,zinu nav viegli uzklausīt nopēlumu ,bet galvu augšā ,būs labi.

Velētāja , 2017-04-21 22:37:53

Visa estrādes vēsture ir zināma. Tā nav tik sena. Nav ko domāt un zīlēt!!! Paprasiet pašiem šīs operācijas veicējiem, lai atklāti tautai pasaka, kas bija par iemestu - kāpēc gadu gadiem pilsētai nebija nekāda attīstība. Piemēram, Javoiša kungam, kuram pašvaldības darbs šodienas Domē visilgākais!!!!!! Jeb jāgaida Viņa atklāsmes - memuāri, lai patiesība neizbālētu?

Lai patiesība neizbāl! , 2017-05-10 15:33:30

Labdien. Ņemiet mazliet laika, lai izlasītu mūsu paziņojumu.

Vai jums ir bizness, kam nepieciešams finansējums, vai arī jums ir nepieciešama nauda personisku iemeslu dēļ, piemēram,; Parādu konsolidācija, mācību maksa, lai nopirktu īpašumu, piemēram, automašīnu, māju, lai saņemtu medicīnisko aprūpi utt? Mēs piedāvājam plašu finansējuma klāstu uzņēmumiem un personām, kam vajadzīga finansiāla palīdzība vai atbalsts dažādiem juridiskiem mērķiem.

Jūs varat pieteikties kā 100 000 ASV dolāru apmērā individuāli un 500 000 ASV dolāru kā sadarbības iestāde vai uzņēmums. Mūsu pakalpojumi ir patiesi un labi dokumentēti juridiskos nolūkos.

Sazinieties ar mums šodien, ja jums ir nepieciešams aizdevums.

E-pasts, lai sazinātos: anthonyhhname@gmail.com

Anthony HH , 2017-08-06 16:29:22

Piedalies diskusijā

Atzīmējot opciju Atcerēties mani Jūsu vārds un e-pasta adrese tiks saglabāti, un turpmāk, komentējot rakstus vai veicot ierakstus forumā, nebūs jāievada pa jaunu.
x aizvērt šo paskaidrojumu
(?)
 

Ogrenet