2017.dec. Siguldā plāno nopietni

Top Siguldas tematiskais plānojums
Ar saukli „Siguldieši plāno!” uzsākts darbs pie Siguldas identitāti veidojoša tematiskā plānojuma izstrādes, lai veidotu kvalitatīvu un ilgtspējīgu novada infrastruktūru un publisko telpu.
„Šī ir unikāla pieredze Latvijā, jo tematiskais plānojums tiek veidots visai pilsētai, sākot no satiksmes plānošanas līdz pat arhitektūras formām, tāpēc īpaši aicinām siguldiešus aktīvi iesaistīties tematiskā plānojuma izstrādē. Tā ir katra siguldieša iespēja un pienākums – zīmēt nākotnes Siguldu kopā ar izcilu ekspertu komandu!” aicina Siguldas novada pašvaldības domes priekšsēdētājs Uģis Mitrevics.
Plānojums tiks izstrādāts sešos posmos, no kuriem pirmais ir jau uzsāktā satiksmes infrastruktūras plānošana. Tajā tiek plānotas ielas, ceļi, gājēju un veloceļi, autostāvvietas, satiksmes plūsmas, tajā skaitā sabiedriskā transporta maršruti, pieturvietas, mazās arhitektūras formas un ielu apzaļumošana. Jau šobrīd iedzīvotāji savus priekšlikumus par satiksmes infrastruktūras plānojumu var sūtīt uz e-pasta adresi siguldiesiplano@sigulda.lv. Tematiskā plānojuma izstrādes laikā tiks sagatavotas sešas plānojuma daļas: satiksmes infrastruktūra, inženiertehniskās komunikācijas, kultūrvēsturiskais mantojums, arhitektūras vizuālo izteiksmes līdzekļu lietojums, rekreācijas teritoriju, kā arī zaļumvietu attīstība un pārvaldība. Katras daļas rezultātus paredzēts apkopot vienotā, publiski pieejamā vadlīniju datubāzē, kas paredzēta pašvaldības speciālistu un iedzīvotāju ikdienas lietošanai, veidojot pilsētas publisko telpu. Izstrādātie plānojuma materiāli tiks integrēti telpiskā pilsētas 3D modelī, kas kalpos par platformu dažādu ar pilsētas attīstību saistītu lēmumu pieņemšanā, – tā ir unikāla pilsētas plānošanas un pārvaldes prakse Latvijā.

Ne Ogrē, ne vairāk , 2017-12-25 15:20:13

Sigulda atzīta par otro mīlētāko pilsētu Latvijā, ierindojoties Latvijas mīlētāko zīmolu topā uzreiz aiz Ventspils.
l Siguldas novada pašvaldība izcīnījusi 1.vietu „Latvijas e-indeksa” lielo novadu kategorijā.
l Pašvaldība ieguvusi Rīgas plānošanas reģiona galveno balvu konkursā „Pašvaldību atbalsta pasākumi uzņēmējdarbības sekmēšanai”.
l Pašvaldība ieguvusi nosaukumu „Ģimenei draudzīgākā pašvaldība” reģionālas nozīmes attīstības centru grupā Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas rīkotā konkursā.
l Siguldas novada iedzīvotājiem un viesiem pieejami vairāk nekā 10 publiskie bezmaksas bezvadu interneta punkti novada teritorijā.
l Pašvaldībā ieviestas jaunas dokumentu vadības sistēmas

Balta skaudība , 2017-12-25 15:28:09

Tur vajadzēja būt Ogrei, bet mēs jau paši nodiršam savu pilsētu, lūk arī rezultāts...

, 2017-12-25 15:39:34

Ogrē nevajag ieviest jaunu dokumentu vadības sistēmu, bet ieviest sistēmu vispār, jo atbildes uz iesniegumiem,pēc vairākkārtējiem atgādinājumiem, jāgaida mēnešiem ilgi.

xxl , 2017-12-25 22:29:27

Ja ir par ko apdir... , tad tā nevar būt visu mīlēta pilsēta, lūk arī rezultāts.

>jā , 2017-12-25 22:36:30

muļķiem iemeslu nekad nav vajadzējis

tas gan , 2017-12-25 23:56:16

Piedalies diskusijā

Atzīmējot opciju Atcerēties mani Jūsu vārds un e-pasta adrese tiks saglabāti, un turpmāk, komentējot rakstus vai veicot ierakstus forumā, nebūs jāievada pa jaunu.
x aizvērt šo paskaidrojumu
(?)
 

Ogrenet