Nost ar KPV LV KLAUNIEM!

Kāds varbūt domā, kāpēc tam Otto Ozolam tik ļoti nepatīk KPV LV? Paskaidrošu - viņi skaļi sludina, ka atbalstīs ģimenes ar bērniem, ka Latvijā dzimstība sasniegs Āfrikas līmenī un 2050. gadā Latvijā dzīvos 2,5 miljoni pilsoņu, utt.Tai pašā laikā pagājušā un citos gados, kad vajadzēja strādāt ar likumiem, kas reāli palīdzētu ģimenēm ar bērniem, tad visus šos kaimiņus, gobzemus, liepiņas, zakatistovus pat pie apvāršņa nemanīju. Bija pavisam citi cilvēki, kas ikdienā smagi strādāja, cīnījās par katru papildus eiro valsts budžetā, kas strādāja līdz vēliem vakariem, pat brīvdienās, lai smagās politisko kompromisu cīņās to visu panāktu.

Kopumā valdība, valdošā koalīcija tikai pēdējos divos gados vien ir papildus investējuši demogrāfijas atbalsta programmās vairāk nekā 55 miljonus eiro. Tas ir viens no straujākajiem atbalsta pieaugumiem Eiropā. Tas gan vēl ir tikai sākums, daudz vēl darāmā, bet šo uzņemto kursu nedrīkst apdraudēt.

Tagad KPV LV viņus aprej un lamā pēdējiem vārdiem. Bet es biju klāt un labi redzēju, kurš strādāja, kurš reāli panāca, ka pamazām situācija uzlabojās un zinu tos, kuri pat tuvumā nerādījās. Un tādēļ KPV LV uzvedību uzskatu par īpaši pretīgu, cinisku liekulību.Jā, nenoliedzami, bez Nacionālās Apvienības neatlaidības un principialitātes šodien daudz kas no pievienotajā sarakstā redzamā nebūtu. Protams, svarīgs bija arī pārējo koalīcijas biedru atbalsts, tai skaitā premjera Māra Kučinska izpratne. (un priekšvēlēšanu gaisotnē to neaizmirsīšu, jo novērtēju atbalstu pirms gada, diviem, kad to lūdzu, kā NVO pārstāvis. Tagad novērsties un izlikties, ka to neatceros nevēlos. Tā bija un to ļoti novērtēju.)

Protams, darāmā vēl daudz, bet uzņemto kursu nevar un nedrīkst zaudēt. Jo Latvijas nākotni - mūsu valodu, tradīcijas, identitāti mantos un tālāk nesīs mūsu bērni.Un ziniet - mani neinteresē tukšā bļaušana “vecie, jaunie, tādi, šitādi” - būtiski ir rezultāti - tādi, kurus sajūta reālās ģimenes, katru mēnesi, katru dienu. Būtiski ir, ka strauji tuvojamies atbildīgu OECD valstu līmenim - 2,5% no IKP demogrāfijas atbalstam. Tas un nekas cits reāli nozīmē, kā Latvijā ģimenes ar bērniem jutīsies labāk, stabilāk, drošāk.

Mēs varam diskutēt, kā un kur pareizāk investēt šos līdzekļus, bet svarīgi, ka darbs iet uz priekšu, neapstājas. Ja pie varas nonākt populisti, kuri māk skaļi bļaut, bet kad reāli jāstrādā, tad pat tuvumā nerādās, tad tas viss ir apdraudēts.Ar - 'viss' es domāju burtiskā nozīmē Latvijas, latviešu nākotni. Jo bērni IR mūsu tautas nākotne. Nekas cits.

ZaKAKAtistovs Ļepiņa , 2018-10-02 01:08:59

NA aizstāvības raksts - pasūtītājs zināms . Laikam jau zin ko ēduši , bet vēl sprauž vecos batonus un cer , ka noticēsim. Katrs pats zinās par ko balsot un nav ko te aģitēt par vai pret kādu partiju.

oh , 2018-10-02 12:56:25

Nacionāļi labāk piemëru no Ogres par to kā esat izsaimniekojuši pašvaldības ağentura Mālkalne.

nac , 2018-10-02 13:39:02

Tātad vislabāk bija 20 gadus krēslā un amatā sēdošie Bartkeviča laikā (pašvaldībā). īsa gan atmiņa!. Viss bija tk forši, viss tik patīkami Ogrē. Visi apmierināti, jo viss stāvēja uz vietas.

Tiešām , 2018-10-03 11:05:19

cīnījās par katru papildus eiro, tikai ne valsts budžetā, bet savā kabatā(no nodokļu maksātāju naudas)

varoņi pēdiņās , 2018-10-04 07:37:14

Tie paši, 20 gadus krēslā un amatā sēdošie Bartkeviča laikā, te tagad spamo !
Acīm redzot, šamējiem nav nomirusi cerība vēl reizi tikt treknā robā...
Ha-ha-ha !

to Tiešām , 2018-10-04 07:43:19

KPV LV uzskata,ka valstij jāpieder tādiem bļauriem kā viņiem,kuri tik ļoti atgādina boļševikus tālajā 1917. gadā Krievijā un vēlāk arī Latvijā.Solot BRĪVĪBU UN VIENLĪDZĪBU!!! viņi brutāli,nežēlīgi un stulbi lauza un iznīcināja visu iepriekšējo-kā valsts pārvaldi tā gaišākos prātus sabiedrībā, lai uzspiestu utopisko sociālisma ideju un komunisma kā tās turpinājumu.
Rezultāts-uz cilvēku kauliem būvēta PSRS impērija un kā tās politiskā mantiniece Krievijas vara arī šodien sapņo un dara,lai atjaunotu bijušo PSRS ļaunuma un melu,melu,melu impēriju.Ja kādas valsts pamatvērtība ir tikai pragmātiski ekonomiskas intereses/kā tik bieži dzird runājam Latvijā/,tad tā agrāk vai vēlāk pazudīs no vēstures skatuves.Krievijai tāpat kā PSRS laikos Maskavas varai ekonomiskas un politiskas intereses ir kā Siāmas dvīņi,kuri saauguši ar ķermeņiem un tos atdalīt šai nedemokrātiskai varai nav iespējams, jo tā domā tāpat kā boļševiki - kam spēks, tam vara. un tā nav garaspēka vara,bet gan brutāla ieroču un kulaka vara.Jo Staļinam nebija vajadzīga valsts sabiedrības atbalsts un sadarbība, bet gan vajadzēja panākt,lai no viņa varas BAIDĪTOS KĀ DIENĀ, TĀ NAKTĪ. Baidītos,nevis cienītu! Jo cieņas izjūta un izpratne prasa noteiktu garīgu līmeni ,bet tad jau brutalitāte un tautas verdziskas paklausības panākšana nebūs iespējama.Tāpēc Staļins lika nogalināt miljoniem vispirms savas valsts iedzīvotājus un tad ķērās pie Baltijas valstīm. Jo Baltijas valstu ģeopolitiskā atrašanās vieta starp rietumiem un austrumiem bija un arī šodien ir ļoti nozīmīga.Un Latvijai kā vidējai,krustcelēs esošai bija nežēlīgs liktenis un ..............jā!?! vai nākotnē būs saudzīgāks - tas ir atkarīgs pirmām kārtām no katra mums. Atkarīgs no mūsu gribas, izpratnes, zināšanām censties būt ne tikai kungiem ,bet arī arājiem vienā personā.Un pietiek utopisku solījumu, kas ir apzināti meli no tik daudzām uz valsts pārvaldi-Saeimu kandidējošām personām. Sociālisms Staļina ideoloģijas tumsā tā arī dzīvē nerealizējās, bet tikai uz papīra un komunisms, ko Ņ.S. Hruščovs solīja uz 1980 gadu,tā arī nemaz neieraudzīja dienas gaismu, un K.Marksa "Komunistiskās partijas manifests",kas padomju cilvēkiem bija jābūt bībeles vietā palika vien kā neliela brošūra ar pirmo teikumu- 'Pār Eiropu klīsts rēgs - komunisma rēgs!!!. Nesasniegtā komunisma- paradīzes zemes virsū devīze bija - NO KATRA PĒC SPĒJĀM, KATRAM PĒC VAJADZĪBAS. Tātad -'"katram pēc vajadzības" arī kļuva par neiespējamību, jo vajadzības jau varbūt kā bezgalība ,arvien taču gribas vairāk un labāk un vajadzību prioritāte ir tikpat dažāda, cik dažādi esam mēs paši.
Bet,lai kāda sabiedrība iegūtu valsts apzīmējumu,tai jābūt kat kam kopīgam un vienojošam ar skatu atpakaļ un arī uz priekšu, jāvienojas savās vajadzībās un ja ļausim pārsvarā tām vajadzībām, kas rodas ap jostas vietu un zemāk dominēt, tad būsim tikai primātu kārtas nosaukti par cilvēku sugu, bet nevis būsim cienīgi saukties par cilvēkiem un pretendēt uz cilvēktiesībām.TIKAI CILVĒKAM KĀ APZĪNĪGAI BŪTNEI IR DOTA ARĪ ATBILDĪBAS IZJŪTA. Jā un atbildība ir JĀIZJŪT nevis JĀNES kā bieži dzird politiķus runājam.
Tātad - pretendenti uz deputāta krēslu, vispirms ieklausieties sevī ,pirms verat muti vaļā skaļiem un utopiskiem solījumiem,-KO SAKA JŪSU ATBILDĪBAS IZJŪTA. UN JA TĀ KLUSĒ,TAD atsakieties no kandidāta statusa.JŪS NEESAT CIENĪGS BŪT SAEIMAS DEPUTĀTS UN NODOT ZVĒRESTU,JO TURPINĀSIET MELOT KĀ TAGAD TO DARAT PIRMS VĒLĒŠANĀM!!!
LATVIJAI JĀBŪT VISPIRMS LATVISKAI,JO NEVIENĀ VALSTĪ NAV TĀDA AUGSTA GARĪGA KULTŪRA SAGLABĀTA CAUR KARIEM UN IENAIDNIEKU VARMĀCĪBĀM, KO PIERĀDĪJĀT JŪS TIK SKAISTI UN LEPNI SOĻOJOT VASARĀ DZIESMU SVĒTKU GĀJIENĀ AR MIRDZOŠĀM ACĪM UN SMAIDU SEJĀ DZIEDOT UN DEJOJOT. JŪSU BIJA TIK DAUDZ, NEPALIECIET LŪDZU MAZĀK TAGAD TIK LIKTENĪGĀ BRĪDĪ- SAEIMAS VĒLĒŠANĀS UN BALSOJIET PAR SAVU MĪĻO LATVISKO LATVIJU!!!

vēsture-dzīves skolotāja , 2018-10-04 11:49:58

Piedalies diskusijā

Atzīmējot opciju Atcerēties mani Jūsu vārds un e-pasta adrese tiks saglabāti, un turpmāk, komentējot rakstus vai veicot ierakstus forumā, nebūs jāievada pa jaunu.
x aizvērt šo paskaidrojumu
(?)
 

Ogrenet