Partijas "Latvijas Antiglobālisti" dibināšana- 15.martā

Andris Orols

Partijas ”Latvijas Antiglobālisti” dibināšana notiks šī gada 15.martā, 12.00, Rīgā, Brīvības gatvē 266 (aktu zālē). Dalībnieku reģistrācija notiks jau no 9.00. Lūgums visiem domubiedriem nekavēt un atnākt pēc iespējas ātrāk, jo visu dibinātāju datu notariāla apliecināšana aizņems daudz laika.

Partijas dibinātāji var būt tikai Latvijas pilsoņi. Katram dibinātājam līdzi jāņem derīga pase un pases kopija (A4 formāts). Ļoti vēlams katram dalībniekam ierasties ar vismaz 15 eiro lielu ziedojumu, kuri varētu segt notāra pakalpojumus, kā arī citus pasākuma organizēšanas izdevumus. Aicinām katram līdzi ņemt arī kādu našķi (cepumus, konfektes). Tēju un kafiju mēs noorganizēsim.

Būsim ļoti priecīgi par ziedojumiem, kurus var pārskaitīt uz biedrības ”Antiglobālisti” bankas kontu:

AS „Swedbank”, BIC/S.W.I.F.T. HABALV22

Konta Nr.: LV31HABA0551035116078

Biedrība „Antiglobālisti”

reģ. Nr.: 40008147778

Ar topošās politiskās partijas programmu var iepazīties

http://antiglobalisti.lv/programma/

Ja gribam Latvijā nopietnas pārmaiņas, tad pašiem vien tās būs jāveido. Tāpēc nāciet paši un ņemiet līdzi savus draugus, radus un kaimiņus!

Ar cieņu, ”Latvijas Antiglobālisti”

P.S. Tiem, kuri vēlēsies, pie notāra varēs apliecināt arī savus parakstus referendumu rosināšanai pret homoseksuālisma propagandu, kā arī par Satversmes 68.panta grozījumiem.

Avots: http://antiglobalisti.lv/antiglobalistu-…

liesma , 2014-02-27 18:53:28

izguli dzērumu

mikijs rurks to liesma , 2014-02-27 18:57:48

to mikijs rurks. NEMURGO

liesma , 2014-02-27 19:25:47

Pieņemsim, ka šai partijai ir cēli mērķi, bet kam tad tie 15 eiro nepieciešami?

Lilita , 2014-02-27 20:45:54

Lilita : Mesiju Repsi neatceries ? Domā šitie negrib MILJONU par "Saulītē iecelšanu" laimes lāča atvešanu:)

Lunis , 2014-02-27 21:58:35

Paši vēl nesen bļaustījās, ka negrib eiro pat sapņos redzēt, tagad tikai ziedojiet. Cik par viņiem lasīts,tādi
dīvaini tipāži ar savdabīgām novirzēm

dūms , 2014-02-28 01:04:08

to Lunis,Lilita, dūms. Partijai nav sponsoru, līdz ar to tās lēmumi, darbība nebūs atkarīga no sponsoru iegribām, vēlmēm, kā tas ir ar citām partijām, bet bez naudas nav iespējams partiju nodibināt, precīzas izmaksas gan nezināšu, bet par velti tas nav, tas jāsaprot, sīkāka informācija pie A.Orola t.29152159.
TEKSTĀ .Orols ir paskaidrojis 15 eiro ziedojuma izlietojumu- lai segtu notāra pakalpojumus, pasākuma organizēšanas izdevumus, partijas reģisrtrēsanu uzņēmuma reģistrā, telpu īre u.c. Bez tam, ne visiem būs līdzi nauda notāra pakalpojumu segšanai, arī pases kopijas ne visiem būs sagatavotas, nokopēt varēs uz vietas, vai tiešam nav skaidrs, šo partiju nesponsorē nedz politiski, nedz ekonomiski grupējumi vai kādas bizesa haizzivis.
Lunis, dūms, jūsu ironija ir nevietā, "izbļaustīties", "troļļot" varat citās lapās.

liesma , 2014-02-28 08:39:22

Šito jau es biju kaut kur dzirdējusi....

Lilita , 2014-02-28 08:48:36

esam tik daudz mānīti, piekrāpti un uzmesti no partiju un valdību puses, ka grūti noticēt, ka viss te tik nesavtīgi un godīgi, bet lai izdodas!

lai notiek , 2014-02-28 09:12:13

Liesma murgo un domā ka citi ir muļķi,un jau sāk apvainot godīgos komentētājus

nu nu , 2014-02-28 11:09:24

to nu, nu. Kādā veidā es būtu apvainojusi GODĪGOS? Kā redzams, pats neesi godīgs, apvainoti tiek antiglogālisti, un es personīgi, piem.ar vārdiem "izguli dzērumu" man nav bijis vajadzības izgulēt dzērumu, es neesmu dzērāja, par ziedojumiem partijai- neviens netaisās piesavināties ziedoto naudu pesonīgām vajadzībām, ja kāds apgalvo ka tādi ir mērķi, tad apvaino! Nebūt nedomāju, ka tauta ir muļke, tieši otrādi, ir pietiekami gudri lai saprastu ko cenšas panākt "interneta troļļi", radīt negatīvu priekšstatu par partiju, radīt šaubas, u.tt,tādā veidā mēģinot cilvēkus atturēt no piedalīšanās partijas dibināšanā, no iestāšanās partijā. Ir saprotams, ka šie ir pie varas esošo partiju atbalstītāji, sistēmas" labuma guvēji" utt., arī salīdzinājums ar "Repsi" par to liecina. Lai Repsis pats atbild par saviem "darbiem", cik zinu, viņš atkal dibina partiju, gan jau ka ir arī mājaslapa, tad nu tur ir iespēja viņam lūgt paskaidrojumus par izbijušās partijas tēriņiem un jaundibināmās partijas sponsoru interesēm. Antiglobālisti nav salīdzināmi ar repsi.

liesma , 2014-02-28 11:59:07

Un tie antiglobālisti ar A,Orolu kaut kādā veidā muļķo tautu,jo iesaistot notāru šinī darījumā ,tie 15 Eur tiek virzīti,kaut kādiem mistiskiem pasākumiem,jo tai partijai nav nākotnes ,tāpat,kā muļķu partijai

Ha ha ha , 2014-02-28 13:08:26

Kas tas tāds Oiols ir iesauka vai?

Nezini? , 2014-02-28 13:10:48

to Ha ha ha: tautu muļķo tu un tev līdzīgie, notiks partijas dibināšana, nevis " kaut kādi pasākumi", notārs nepieciešms lai tādi kādu nepiemuļķotu tautu.
to Nezini? : tiešām nezinu kas ir Oiols. Andris Orols ir partijas "Latvijas Antiglobālisti" dibinātājs.

liesma , 2014-02-28 14:05:41

Šos aktīvistus atceros saistībā ar Tvaika ielas cienīgiem stāstiem par t.s. ķīmiskām trasēm. Nezinātājiem - sazvērestības teoriju piekritēju murgojums par ļaunajiem tēvoča Sema algotņiem, kuri mūs indē no lidmašīnām. Tagad par šo tēmu viņi apklusuši, šobrīd aktuāls ir geju jautājums. Ā atcerējos, bija arī čipošana - zem ādas iešūti raidītāji ar kuriem ļaunie mūs kontrolē.

dīms , 2014-02-28 18:48:07

to dims: Varbūt domā, ka tavs murgojums atšķiras no Tvaika ielas stāstiem? EJ TROĻĻOT CITĀ LAPĀ!

liesma , 2014-02-28 19:01:36

Tāda ļoti nervoza esi! Ja esi tik aprobežota, ja nezini ar ko sasējusies, tad palasi interneta resursos. Visur ar manis pieminētām tēmām figurē Tavs kungs un pavēlnieks Orols.

dims>liesma , 2014-02-28 19:08:01

P.S. Šādām mazmājnieku partijām nav nekādas izredzes vēlēšanās, tās tikai šķeļ sabiedrību

Dims , 2014-02-28 19:12:38

to dims: Orols nav mans kungs un pavēlnieks, ja tā domā, tad pats esi aprobežots, un velti esi par mani satraucies. Par čipošanu un ķīmiskajām trasēm- tā, kā tu to pasniedz, tur nav rakstīts, tur nav teikts, ka čipošana jau notiek Latvijā, bet,tiek pasniegta informācija, ka tas ir iespējams un kādā veidā u.t.t.Par ķīmiskajām trasēm- tur nebūt nav pieminēti" tēvoča Sema algotņi", kā tu to pasniedz, Latvijā cik zinu, nekāda oficiāla informācija no valdības puses netiek sniegta, citur pasaulē ir izpētīts, ka tāds piesārņojums notiek, var ticēt, var neticēt, tas paša ziņā. Geju, pedofilu jautājums tiešām ir aktuāls ne tikai pasaulē, arī Latvijā, tur nu vecāki, vecvecāki, skolotāji pamatoti ir modri, bērni ir jāsargā, tāpat aktuāls ir jautājums par Gender teoriju, ideoloģiju un daudzi citi jautājumi. Tev, gan jau ka, ir labi samaksāts, ka tu tāds "norūpējies", neviens jau tevi no tās siles vēl nerauj nost, vari mierīgi iet gulēt.

liesma , 2014-02-28 19:54:43

Kā pie Iļjiča - no dzirksteles iedegsies liesma! Un ar turpmākajām mums labi zināmajām sekām...

Oi! , 2014-03-01 01:14:10

to Oi: oi, oi kāds muldoņa, mērķi, sekas nebūt nav,nebūs tādi kā tu un tev līdzīgie vēlās, samierinies, jauku dienu!

l , 2014-03-01 08:11:34

Mes dirbame ir specializuojamės, kad padėtume jums užsiregistruoti į TOEFL, IELTS, IDP, ESOL, GMAT CELTA / DELTA, DEGREE, DIPLOMAS ir kitus anglų kalbos sertifikatus. Gaminame TOEFL ir IELTS, ESOL, CELTA / DELTA, DEGREE, DIPLOMAS anglų kalbos jums lengvai.

WhatsApp .............................. + 12182884075
Susisiekite .............. gointernational61@gmail.com
Skype ............... freevisa334
Nuoroda: https://www.youtube.com/watch?v=ijbfWXKBIwk

PIRKTI FAKE IR REAL PASSPORTO VAIRAVIMO LICENCIJĄ ID CARD VISA SSN
Mes turime ilgametę patirtį gaminant originalius kokybės realius / klaidingus pasus, ID, vairuotojų licencijas ir daugybę kitų asmens tapatybės dokumentų, kurie tikrai pigūs tokiose šalyse kaip; Šveicarija, Jungtinė Karalystė, JAV, Ispanija, Švedija, Australija, Austrija, Kanada, Čilė, Danija, Ekvadoras, Suomija, Prancūzija, Vokietija, Izraelis, Naujoji Zelandija, Pietų Afrika, e.t.c.
Pasai su lustu šioms šalims taip pat gali būti: Australija, Austrija, Suomija, Vokietija, Malaizija, Nyderlandai, Švedija, Šveicarija, Tailandas, Jungtinė Karalystė, JAV, e.t.c.
Mes taip pat galime pateikti dokumentus, tokius kaip leidimas dirbti, JK, JAV, Italijai, norėdami nurodyti kelias.
Galite tiesiogiai susisiekti su mumis, norėdami gauti papildomos informacijos ir pateikti užsakymą per žemiau esantį adresą ..

Pirkite originalą, pasą, atpažinimo korteles, vizą, vairuotojų licenciją, "Toefl", "Ielts", "Toeic", "Celta / Delt"
PIRKTI netikrą britų pasus (JK), amerikiečius, kanadiečius
Neteisingas tapatybės kortelės internete JAV, vairuotojo pažymėjimas
Pirkti netikrą gimimo liudijimus
PIRKTI FAKE VAIRAVIMO LICENCIJĄ
Įsigykite nekilnojamojo ES / JAV / Didžiosios Britanijos / Kanados pasus, vairuotojo pažymėjimą, asmens tapatybės korteles, vizas, JAV žaliąją kortelę ir pilietybę.
pirkti originalius / padirbtus pasus, vairuotojo pažymėjimą, asmens tapatybės kortelę, gimimo liudijimus, diplomus, universitetinius laipsnius ir pan
PIRKTI AUKŠTOSIOS KOKYBĖS ARBA REALIZUOTOS PASSPORTO, ID KORTELIŲ, VAIRUOTOJO PAŽYMĖJIMĄ, PATARIMĄ, tikruosius ar padirbtus pasus, vizą, Prancūzijos vairuotojo pažymėjimą, asmens tapatybės korteles, diplomus, gimimo liudijimus ETC
Pirkite Visa, pasą, asmens tapatybės kortelę, gimimo liudijimą, vairuotojo pažymėjimo stenogramas
Pirkti originalius FAKE pasus, ID kortelių tvarkyklių licenciją
Geriausia kokybė Naujumas tikros prekės nuo suklastotos ID ir pasus, santuokos liudijimus ir vairuotojo pažymėjimą ir tt pirkti dabar aukštą kokybę, mes turime geriausius hologramas IR dauginimo aparatai su daugiau nei 13million out dokumentų cirkuliuoja per world.-ID Scan-Taip ...- hologramas : IDENTINIAI-BAR KODAI: IDS SCAN-UV: YESIDAS, KURIE GREITAI LAIVU

Mes garantuojame ir siūlome aukštos kokybės padirbtus sąskaitas šioms valiutoms;
EUR - euras
USD - JAV doleris
GBP - Didžiosios Britanijos svaras
INR - Indijos rupija
AUD - Australijos doleris
CAD - Kanados doleris
AED - Emyrato dirhamas
ZAR - Randas
CHF - Šveicarijos frankas
CNY - Kinijos juanis-ženminbi
MYR - Malaizijos Ringgitas
THB - tajų batis
Mes gaminame realius, registruotus ir neregistruotiems pasus, vairuotojų sąrašą šioms šalims:
JAV, Australija, Belgija, Brazilija, Brazilija, Kanados, Suomijos, Suomijos, Prancūzijos, Vokietijos, Olandijos, , Meksika (Meksika), Pietų Afrika, Regionų, Kanados, Prancūzijos (Olandijos) (Olandijos ir Olandijos), Vokiečių (Vokietija), Didžioji Britanija (Jungtinė Karalystė), Diplomatinės, Kamufliažas,
DplicatesUSA (Jungtinės Valstijos), Australija, Belgija,
Brazilijos (Brazilijos) pasus parduoti,
Registruotas ir neregistruotas visų šalių pasas. Visas, biometrinis pasas, laipsniai, vairuotojų pažymėjimas, I.D kortelės. Mokymo pažymėjimai M GCSE, A lygiai,
Aukštosios mokyklos diplomą Sertifikatai, GMAT, MCAT ir PASKUTINĖS patikros sertifikatus Naujumas gimimas, vedybos, ir mirties liudijimų, Naujumas pasų ir naują tapatybę Paketai, pakartotas, False Laipsniai / Diplomai iš daugelio povidurinio įstaigų iš viso pasaulio (turime virš 3000 šablonų failas) visos skirtos atrodo 100% identišką į original.Custom Spausdinimas (jei dar neturite šabloną failą - tiesiog rašykite mums kopiją ir mes galime padaryti bet kokius pakeitimus / kaip už savo puses) .second , pilietybė, asmens tapatybės identifikavimas, dokumentai, Taktiškas, tautybės, kaip, kur, gauti, gauti, įsigyti, pirkti, kad, kurti, a, pasas, asmens tapatybės, Didžiosios Britanijos, Hondūras, Didžiojoje Britanijoje, JAV, JAV, Kanados, Kanados , užsienio, viza, šveicariška, kortelė,
ID, dokumentas, gauti, vizos, kortelės, užsienio.
Nedvejodami susisiekite su mumis bet kuriuo metu ir bet kokiu pasirinkimu.

WhatsApp .............................. + 12182884075
Susisiekite su el. Paštu ....................... gointernational61@gmail.com
Skype ............... freevisa334
Nuoroda: https://www.youtube.com/watch?v=ijbfWXKBIwk

mark carlson , 2018-06-30 19:43:28

Piedalies diskusijā

Atzīmējot opciju Atcerēties mani Jūsu vārds un e-pasta adrese tiks saglabāti, un turpmāk, komentējot rakstus vai veicot ierakstus forumā, nebūs jāievada pa jaunu.
x aizvērt šo paskaidrojumu
(?)
 

Ogrenet