Astrologi.lv horoskopi no 20.marta līdz 20.aprīlim

Auns
Šomēnes nebūs jāraizējas par rutīnu. Aunus sagaida dzīvības spēku pieplūdums un liels enerģijas lādiņš, tomēr rūpīgi jāatsijā reālu ieceru graudi no paša ego barojošu ambīciju pelavām. Galvenais klupšanas akmens – pārspīlēta aktivitāte, kas spējīga izraisīt vienīgi haosu. Jācenšas atrast zelta vidusceļu, jākontrolē sava rīcība un dzīve kopumā, citādi pastāv iespēja apdraudēt apkārtējos cilvēkus ar ekstremālu uzvedību un nervozitāti. Ar dažiem attiecības var sapiņķerēties pat tik tālu, ka to atšķetināšana prasīs pārāk daudz spēka un rūpju. Vēlme visās situācijās spēlēt galveno lomu var traucēt saprašanos ar mīļoto cilvēku. Dažu Aunu mīlestība paliks apslēpta citu acīm. Var dzimt mīlestība, kas sekmēs Aunu garīgo izaugsmi un apgūt spēju ziedoties otram.
Vērsis
Šomēnes Vērši apkopos savus spēkus. Nav ieteicams iesaistīties jaunos ilgtermiņa plānos. Darba joma un sadarbība ar partneriem var radīt neapmierinātību, bet vienlaikus liks aktīvi domāt. Darbā vēlams nelidināties mākoņos, lai ar nepārdomātu rīcību un vārdiem neradītu domstarpības. Vēršiem jāuzmanās, lai nepārvērtētu savus spēkus. Darba stundas jāsabalansē ar regulāriem atpūtas brīžiem. Vitamīni, sulas un norūdīšanās būs īsti vietā.
Dvīņi
Labvēlīgi apstākļi stratēģiskām iniciatīvām un dažādām aktivitātēm sabiedrībā. Biznesā zināmu artavu var dot draugi un domubiedri – Dvīņiem prātīgi jāieklausās viņu domās un padomos. Diskusijās var dzimt perspektīvas idejas, ko vēlāk iemiesot dzīvē. Mēneša vidū nepārdomātas rīcības dēļ situācija var kļūt sarežģītāka. Nav ieteicama strauja rīcība, vispirms jāpārdomā un tad jārīkojas. Jācenšas nekonfliktēt ar apkārtējiem, pierādot savu taisnību. Labvēlīgas visas nodarbes, kas veicina intelekta attīstību Visās situācijās jācenšas saglabāt iekšējo mieru. Sirdī jāiededz Dievišķā uguns un jāatveras pozitīvām domām.
Vēzis
Šomēnes gaidāmie notikumi spēcīgi var ietekmēt Vēžu veselību un emocionālo līdzsvaru. Dzīve var virzīties pa iepriekš neparedzētu scenāriju. Tomēr, ja Vēži labi pacentīsies – daļu no problēmām spēs atrisināt neordinārā veidā, izdomājot ko oriģinālu. Vēžu skats vērsts uz karjeru un nākotni. Tam visam fonā sagaidāms stresa un spriedzes pilns periods. Iespējami konflikti ar partneriem, arī finanšu situācija var izrādīties visai nestabila. Sarunās ar partneriem nepieciešams kontrolēt emocijas, noturot emocionālu līdzsvaru. Vēl nedaudz pacietības, un nākotnes perspektīvas pavērsīsies uz veiksmi un izdošanos.
Lauva
Lauvu dzīve pilna ar notikumiem, kuru raksturs var šķist eksplozīvs un katastrofāls. Lauvas ir uzņēmības pilnas iet savā uzvaras gājienā. Tomēr pirmkārt jākontrolē savas emocijas, citādi jūtu izvirdumam var sekot neparedzamas sekas. Jāizvairās no jebkādu svarīgu lēmumu pieņemšanas. Labāk veiksies tām Lauvām, kuras šo enerģijas lādiņu novirzīs mācībās. Brīnišķīgs mēnesis, lai papildinātu savu zināšanu bagāžu, pieteiktos kursos, paplašinātu redzesloku vai sāktu gatavoties eksāmenu kārtošanai. Iespējami negaidīti ceļojumi un komandējumi. Mēneša vidū Lauvu dzīvē augsta riska pakāpe finanšu grūtībām un nesaskaņām ar kolēģiem. Nāksies novērst vai izturēt triecienu, ātri reaģēt uz prasībām un labot savas un citu kļūdas.
Jaunava
Aprīlis Jaunavām svārstīgs mēnesis. Jaunavas parādīsies sev neraksturīgā ampluā – brīvas, gaisīgas, neparedzamas, pat nedaudz vieglprātīgas. Neparedzami notikumi var sašūpot Jaunavu emocionālo un jūtu stāvokli. Arī veselība par sevi atgādinās, liekot tai pievērsties vēl rūpīgāk. Jaunavām nav ieteicams slēgt līgumus, aizņemties un aizdot naudu. No 18. aprīļa situācija kļūst labvēlīgāka un notikumi attīstās par labu Jaunavai. Jaunavām, kuras ir attiecībās ar mīļoto cilvēku, brīnišķīgs laiks, lai jebkādā veidā nostiprinātu esošās attiecības.
Svari
Notikumi var iegūt negaidītu pavērsienu, un mēnesis izrādīsies visai nestabils. Kā primārā izvirzās partnerattiecību tēma visos tās līmeņos. Svari jutīs izmaiņas psiholoģiskajā klimatā, intrigas vai kolēģu kritiku. Lai no tā izvairītos, der atcerēties nemainīgo patiesību – „Izturies pret citiem tā, kā gribi, lai pret Tevi izturas!” Svariem nav ieteicams būt pārāk prasīgiem pret partneri un pakļaut viņu psiholoģiskam spiedienam – tas var sabojāt gan oficiāli reģistrētas, gan brīvas attiecības. Visam savs laiks – labāk nogaidīt un dzīve parādīs labāko risinājumu.
Skorpions
Aktualizējas ikdienišķie pienākumi un saistības. Brīnišķīgas attiecības ar bērniem un mīļoto palīdzēs uzlidot radošas vai karjeru saistītas veiksmes virsotnē. No 10. aprīļa jārēķinās, ka iespējamas intrigas un apmelojumi no konkurentu puses. Nav ieteicams pieņemt piedāvājumus no gadījuma paziņām vai nupat iepazītiem cilvēkiem. Skorpionu uzdevums – nezaudēt pozitīvo noskaņojumu, jo tuvojas arī labāki laiki. Jāfokusējas uz sevi un savu iekšējo spēku.
Strēlnieks
Līdztekus profesionālajai aktivitātei, gaidāmi romantiski piedzīvojumi. Tikšanās solās būt interesantas, spilgtas un satraucošas, taču vai ar ilgstošu perspektīvu – par to vēl pāragri spriest. Jaunās iepazīšanās Strēlniekiem var sagrozīt galvu tā, ka var zust realitātes sajūta. Strēlnieki var veikt drosmīgus lēmumus un uzsākt daudzsološus projektus. Šajā mēnesī paveiktais iespaidos finanšu situāciju nākotnē. Svarīgi atrasties starp mīļajiem un tuvajiem cilvēkiem, jo Strēlnieku noskaņojumu un pašsajūtu lielā mērā noteiks fluīdi, kas nāks no citiem.
Mežāzis
Dzīve sastāv no melnām un baltām strīpām. Arī šis mēnesis Mežāžiem būs strīpains kā zebra. Kopumā tas Mežāžiem nebūs diez cik komfortabls, būs jāspēj sadalīties starp ģimenes un profesionālās darbības lietām. Abas jomas izrādīsies vienlīdz svarīgas, kā rezultātā kāda no šīm abām lietām nemanot var iet zudībā. Kad tiks pamanītas jau nenovēršamās katastrofas pirmās pazīmes, būs par vēlu ko mainīt. Darba joma prasīs daudz spēka no Mežāžiem. Jāseko līdzi tam, lai sarunas ar mājiniekiem nenoritētu spriedzes gaisotnē. Ar maigumu un diplomātiju varēs panākt daudz vairāk.
Ūdensvīrs
Aprīlis Ūdensvīriem nebūs diez cik komfortabls – pārāk daudz emociju. Nav piemērots radikālām pārmaiņām, tāpēc ar izšķirīgiem un nopietniem lēmumiem labāk nogaidīt. Jebkura sīka neveiksme Ūdensvīrus spēs izsist no līdzsvara, tāpēc īpaši jāpiedomā pie savu emociju savaldīšanas, citādi vēlāk to nāksies rūgti nožēlot. No 16. aprīļa veiksmīgs laiks finanšu un darba jomai. Ja vien Ūdensvīri būs apmierināti ar savu darbu un čakli strādās, spēs ievērojami uzlabot savu materiālo pozīciju. Paveiksies izveidot cieņpilnas un uzticēšanās pilnas attiecības ar priekšniecību, kas arī nekavēsies izrādīt savu labvēlību.
Zivis
Zivis būs jūtīgas, maigas un apburošas – tas piesaistīs pretējo dzimumu. Jaunas iepazīšanās un romantiski piedzīvojumi būs tieši laikā. Zivis atvērsies pārmaiņām, kuras sāpju un vilšanās vietā dāvās cerības uz laimi. Vēlmē pēc ideālās mīlestības, Zivis var zaudēt pamatu zem kājām, kas var radīt problēmas ikdienas dzīvē. No 13. aprīļa iestājas posms, kas nav labvēlīgs jaunu darbu un projektu sākšanai. Tomēr veldzējoties mākslas un pārdomu pasaulē, var rasties necerēti oriģinālas idejas, ko Zivis veiksmīgi spēs iemiesot dzīvē.