Horoskopi maijā

Auns
Mēneša sākumā tev jāapbruņojas ar krietnu devu pacietības! Darba norises var izrādīties daudz komplicētākas, nekā iepriekš domāji. Atturies risināt nopietnus lietišķos jautājumus, ar kardinālām metodēm. Nav vēlams pirkt, pārdot nekustamo īpašumu, it sevišķi līdz maija vidum. Labāk veiksies tiem Auniem, kuri saistīti ar dizaina lietām, arhitektūru, inženiertehniskām profesijām. Maija vidus un izskaņa spēcīgi akcentēs saviesīgos notikumus, kuros vēlēsies ne vien būt klātienē, bet būt to uzmanības centrā, izsaukt apkārtējos apbrīnu, neviltotu sajūsmu. Zvaigznes vienīgi iesaka ieturēt zināmu mērenību un nekļūt pārlieku uzmācīgam, mirkļa slavas dēļ. Pašā mēneša izskaņā lielāku uzmanību veltīsi privātai dzīvei. Tava otrā pusīte atzinīgi novērtēs kopīgi pavadīto laiku. Arī pats, par notiekošo romantiskajā lauciņā, būsi gandarīts.
Vērsis
Mēneša pirmajās dienās, tu vari ievērojami palīdzēt sev, strādājot ar sapņiem, intuīciju. Kādi augstāki spēki tev burtiski pateiks priekšā, ar ko tieši tagad ir vērts nodarboties, kur ieguldīt savus līdzekļus. Līdz maija vidum ir vērts nogaidīt ar ārstēšanos, badošanos, jo tās efekts var būt īslaicīgs. Maija otrajā pusē vari pārmērīgi ieciklēsies, uz materiālajiem labumiem. Zvaigznes iesaka vairāk uzmanības veltīt garīgajām vērtībām, filozofiskiem jautājumiem. Brīvajos brīžos labprāt pievērsīsies atvasīšu intelektuālai attīstībai. Saskarsmē ar mīļoto būsi kaislīgs, tai pašā laikā ļoti gādīgs un maigs. Jo īpaši tīkams maijs var izrādīties tiem Vēršiem, kuri nesen uzsākuši attiecības.
Dvīņi
Mēneša sākumā neesi tik ekspansīvs, spontāns, citādi vari sagraut līdz šim uzcelto. Kopumā būsi radoši noskaņots, būs pastiprināta interese kultūras dzīvē notiekošo. Tevi nepametīs arī humora gars, taču brīžiem tas var nedaudz traucēt koncentrēties veicamajiem darbiem. Var sanākt sīkas nesaskaņas ar radiniekiem, jo tu pārāk strikti pastāvēsi uz savu «taisnību». Mēneša otrā dekāde veiksmīga ienākumu papildināšanai un jauniem darījumiem. Vari meklēt lietišķos partnerus vai arī paplašināt jau esošās sadarbības. Ja darba lietās par panākumiem sūdzēties īsti nevarēsi, tad privātajā dzīvē panākt savu nenāksies viegli. Būs grūti izprast laulātā izgājienus, brīžiem viņa rīcība var pamatīgi pārbaudīt tavu pacietību.
Vēzis
Vēža zīmē dzimušie var patiesi uzgavilēt, jo šis mēnesis sola panākumus visās dzīves jomās. Labs laiks dažādu kursu, lekciju apmeklēšanai, grupveida nodarbībām. Līdz maija vidum, tavs noskaņojums būs ļoti gaisīgs. Nav izslēgts, ka iesaistīsies kādā avantūrā, ieslīgsi pārmērīgos tēriņos. Ja tevi saista paaugstināta riska hobiji, der apzināties, ka maijs kopumā var akcentēt traumatisma risku, tāpēc esi pastiprināti uzmanīgs! Sākot ar trešo maija nedēļu, tu kļūsi jūtami apdomīgāks, praktiskāks, piezemētāks. Arī apkārtējie pamanīs pārmaiņas un iespējas izteiks jaunus lietišķos piedāvājumus. Veselības ziņā šis mēnesis prasīs regulārās fiziskas aktivitātes un spēju uzturēt pozitīvu noskaņojumu. Ja iepriekš minēto izdosies īstenot, par slimošanu varēsi aizmirst.
Lauva
Var teikt, ka tu mācēsi taisīt naudu pat no tā, kas tev tā īsti nepieder. Ja arī nonāksi saspringtās situācijās, ātri vien noorientēsies un izķepurosies no tām. Lai realizētu pašus drosmīgākos plānus, būs nepieciešama tuvu cilvēku palīdzība, kuri spēs saprast tevi no pusvārda. Mēģini apzināties, ka vienmēr pastāv iespēja pārvērtēt savas spējas, proti, mēģini objektīvāk skatīties, uz profesionālajiem solījumiem. Kādam Lauvas zīmes pārstāvim radīsies nopietnāka interese par senām zināšanām, citu tautu tradīcijām, reliģiju. Liksies svarīgi rast līdzīgi domājošu cilvēku kompāniju, kurā varētu dalīties, ar savu dzīves pieredzi, smelties jaunas zināšanas. Mēneša nogalē uzmanīgi apejies, ar elektrotehniskām iekārtām, ievēro ugunsdrošības noteikumus.
Jaunava
Kāds skauģis, nelabvēlis, pašā maija sākumā, var mēģināt tevi provocēt, uz strīdiem, celt neslavu. Izvairīties no dotās personas izliktajiem slazdiem būs pavisam vienkārši, ļauj, lai par tevi runā tavi darbi. Attiecībās, ar kolēģiem mēģini būt nedaudz atvērtāks un izvairies kritizēt viņu veikumu. Arī mājas dzīvē centies iztikt bez pamācīšanas. Ģimenes locekļi labprāt paši nolems, kas un kā viņiem ir labāk. Maija vidus var izrādīties ļoti piemērots komandējumiem, juridiska rakstura jautājumu kārtošanai. Galvenais, neuzsākt vienlaicīgi vairākus darbus, bet gan darīt visu secīgi, ar tev raksturīgo rūpību. Mēneša izskaņā lielu uzmanību veltīsi sava materiālā stāvokļa uzlabošanai. Iespējams, būsi gatavs no dažām «ekstrām» atteikties, lai spētu veikt lielāku uzkrājumu nebaltām dienām.
Svari
Kopumā veiksmīgs mēnesis, sevišķi otrā dekāde. Ja vēlies sākt mācības vai ko jaunu, dari to maija izskaņā. Labs laiks, lai būtu dabā, sportotu, organizētu dārza svētkus. Ja esi saistīts, ar izklaides jomu, var parādīties jaunas izaugsmes iespējas. Zvaigznes iesaka atturēties no juridisku lietu risināšanas, vismaz mēness pirmajā pusē. Ja vēlies veikt lielāku pirkumu, arī tam piemērotāka būs maija nogale. Diemžēl mīlas lietas var nedaudz pieklibot. Visticamāk pie vainas var būt pārāk saasinātā uztvere no tavas puses un partnera nevēlēšanās izdabāt tavām kaprīzēm. Lai mazinātu nesaskaņas, būs nepieciešama abpusēja vēlme panākt kompromisu un vairot saskaņu attiecībās. No savas puses mēģini vairāk ieklausīties mīļotā sacītajā un izteiktāki izrādīt uzmanības apliecinājumus.
Skorpions
Piemērots mēnesis, lai profesionāli pilnveidotos. Pateicoties savai mērķtiecībai, stratēģa dotībām, sasniegsi diezgan augstus rādītājus un varbūt pat pakāpsies, pa karjeras kāpnēm. Maija vidū vari iegūt jaunus lietišķos kontaktus, risināt nekustamā īpašuma jautājumus. Svarīgi apzināties, ka steiga var nest zaudējumus un tiem sekojošu vilšanos. Kāds Skorpions šomēnes var nopietni iegrimt sevis meklējumos. Sajūta, kura liks meklēt atbildes, uz mūžseniem jautājumiem pat brīžiem var traucēt veikt tiešos pienākumus. Mājas dzīvē tevi saistīs stabilitāte un noteiktība. Partnerī cienīsi uzticību un spēju patiesi ieklausīties tevis sacītajā. Attiecībās ar atvasītēm var vairākkārtīgi uzpeldēt paaudžu konflikts.
Strēlnieks
Par apkārt notiekošo tev viennozīmīgi būs savs viedoklis. It visās dzīves jomā tieksies pēc jauninājumiem, pilnveidošanās. Priekšniecība, kolēģi atzinīgi novērtēs tavus centienus uzlabot uzņēmuma peļņas rādītājus. Maija vidus piemērots, lai aktīvāk pievērstos jaunu sadarbības partneru piesaistei. Ja nepieciešams, šajā nolūkā vari doties ārpus valsts robežām. Ja tev ir paredzēti lielāki pirkumi, līgumu slēgšanas, tad zini, ka tikai sākot ar maija trešo nedēļu, zvaigznes pieļauj iespēju, darīt kaut ko lietas labā. Pirms tam iespējami nepatīkami pārpratumi, neuzmanības kļūdas, kuras var dārgi maksāt. Attiecībās ar otro pusīti maijs iezīmēs patīkamas pārmaiņas. Nav izslēgts, kopīgi pievērsīsieties jaunam hobijam vai ļausieties romantiskā noskaņā, filozofēt par dzīves patiesajām vērtībām.
Mežāzis
Maija sākums solās būt diezgan raibs un juceklīgs. Dažubrīd liksies, ka viss ir brīnišķīgi, bet jau pēc brīža galva būs pilna, ar dažādām pārdomām un problēmām. Necenties mesties kādam palīgā, uz savu galvu, jo tas var sagādāt liekas galvassāpes gan tev, gan personai, kurai vēlējies izpalīdzēt. Mēģini tikt skaidrībā ar savām vēlmēm un iespējām, centies būt pacietīgāks. Situācija uzlabosies mēneša vidū, tikai ar valdonību neaizbiedē atbalstītājus. Tavas darba spējas būs patiesi apbrīnojamas, sasniegsi necerēti daudz. Skaidrs, ka pēc labi padarīta darba, tev pienākas patiesi laba atpūta. Mēneša nogale sola mazāk darba un mazāk uztraukumu. Izdosies vairāk laika atlicināt ģimenes locekļiem. Atvasītes brīžiem var pārsteigt ar neikdienišķu uzvedību, centies būt saprotošs tai pašā laikā, neļauj sev kāpt uz galvas.
Ūdensvīrs
Centies nekavēt darbu un noved līdz galam iesāktās lietas. Mēneša sākumā iespējami gan finansiāli kāpumi, gan kritumi, tomēr maz kas būs atkarīgs no tevis paša, drīzāk situāciju ietekmēs ārēji apstākļi. Jaunie sadarbības partneri ātri vien iekaros tavu uzticību, tomēr zvaigznes iesaka būt piesardzīgam un neticēt visiem solījumiem! Brīvie Ūdensvīri maija mēnesi vairāk veltīs darbam, savukārt ģimenes cilvēki, var nolemt paņemt atvaļinājumu, lai izbaudītu kopīgu atpūtu, ar tuviniekiem. Iespējams, tevi apciemos seni draugi. Kāds no viņiem var pat apmesties pie tevis, uz kādu laiku. Kaut arī rūpju netrūks, tomēr notiekošais sagādās tev gandarījumu. Gadījumā, ja veselības stāvoklis sāk pasliktināties, griezies pie ārsta, nenodarbojies ar pašārstēšanos!
Zivis
Var teikt, ka tev šis mēnesis nesīs vieglumu, erotisku noskaņu, dominēs vēlme atpūsties, iespējams, būsi iemīlējies. Diemžēl iespējama pārlieka izdabāšana savām iegribām, neattaisnots optimisms. Tas sākotnējo var mudināt galvā uzburt pasakainu ainu, bet, saskaroties ar realitāti, nenovēršami nest vilšanās sajūtu. Lai izvairītos no šīm negācijām, esi pieticīgāks, rūpīgāk apsver savas patiesās iespējas. Zvaigznes tā vai citādi var mudināt pievērsties mitekļa labiekārtošanai, remontam vai par pārbūvei. Ja tev jāņem kredīts iepriekš minētajam, labāk to darīt maija otrajā pusē. Un, ja iespējams, vispār iztikt bez parādsaistībām. Attiecībās, ar mīļoto lielu lomu spēlēs partnera spēja pielāgoties tavām krasajām garastāvokļa svārstībām.
 

Ogrenet