Horoskopi maijam

Auns
Maijs tev iesāksies ar gana nopietnām pārdomām. Proti, tu vēlēsies saprast pareizo virzienu dzīvē, meklēsi atbildes uz sen neatbildētiem jautājumiem. Būs svarīgi pēc iespējas laicīgāk tikt galā ar filozofiskajiem un psiholoģiskajiem momentiem, citādi nespēsi pilnvērtīgi koncentrēties darbam, citām ikdienišķām lietām. Pieminot darbu, līdz mēneša vidum tu lieliski spēsi tikt galā ar birokrātiska rakstura jautājumiem, labi orientēsies juridiskajās niansēs. Jūtamu atbalstu tavās profesionālajās aktivitātēs sniegs otrā pusīte, kura spēs palīdzēt ne tikai ar praktisku padomu, bet arī morālu atbalstu, emocionālu uzmundrinājumu. Mēneša otrajā pusē nāksies vairāk laika veltīt saimnieciskiem jautājumiem, ar mājokļa remontu, labiekārtošanu, jaunas sadzīves tehnikas iegādi. Attiecībās ar mīļoto cilvēku pati maija nogale sola ļoti krāšņas, atmiņā paliekošas emocijas!
Vērsis
Šo varēs dēvēt par tavu Jubilejas mēnesi, kā nekā Dzimšanas dienu, visticamāk, svinēsi tieši maijā. Lai sagādātu sev patīkamas emocijas, kāds Vērsis nežēlos līdzekļus, lai iegādātos lielāku dāvanu – varbūt glaunu apģērbu, mājas kino zāli vai pat jaunu auto. Saskarsmē ar ģimenes locekļiem būsi pretimnākošs un draudzīgs, tai pašā laikā, vēlēsies, lai tuvinieki nopietnāk attiecās pret saviem solījumiem, neļaujas slinkumam, paviršībai. Sevišķi centīsies sekot līdzi atvasīšu skolas gaitām, mēģināsi viņas visādi motivēt iegūt pēc iespējas labākas sekmes, paplašināt zināšanu apvāršņus arī ar netradicionālām metodēm. Profesionālajā jomā maija periods būs noslogots, taču tu pratīsi saplānot savus darbus tā, ka slodze tiks vienmērīgi izlīdzināta, līdz ar ko, pārpūles vai izdegšana tev nedraudēs.
Dvīņi
Mēneša pirmajā pusē tā vien vēlēsies ļauties bezrūpībai, aktīvāk palīdzēt tiem, kuri nedara neko. Taču apkārtējie apstākļi nemitīgi iesaistīs tevi dažādos projektos, liks izpalīdzēt radiniekiem, labiem paziņām. Nav izslēgts, izdosies uzlabot ienākumus, taču tas vienlaikus nozīmēs arī lielāku atbildības nastu un jaunu pienākumu apguvi. Lielisks motivātors būs mīļotā cilvēka atbalsts, sabiedrības uzslavas, komplimenti un arī neliela godkāres deva. Komunikācijā ar priekšniecību spēsi rast īstos vārdus, lai iegūtu tās labvēlību. Taču neaizraujies ar komplimentiem, tie ātri vien var likt bosam aizdomāties, kas patiesi tev ir aiz ādas. Mēneša otrā puse būs samērā rāma, nesteidzīga. Nāksies vien tikt galā ar ikdienas pienākumiem, pārliecināties, ka neesi aizmirsis laikā iesniegt vajadzīgās atskaites vai paveicis nelielus organizatoriskos pienākumus.
Vēzis
Esi gatavs nopietnam darba cēlienam turpat visa mēneša garumā. Steidzoties īstenot apjomīgos pienākumus, neaizmirsti par pienācīgu atpūtu. Ja pārpūlēsi nervu sistēmu, tas var uz ilgāku laiku izsist tevi no darba ikdienas. Centies profesionālo ikdienu, savīt kopā ar sportiskām aktivitātēm, jogu, meditāciju, kā arī mācīties neuztraukties par dzīves sīkumiem, lietām, kuras nevari ietekmēt! Attiecībās ar pretējo dzimumu būsi patiesi kaislīgs un koķetīgs, kas būs īpaši pamanāmi starp brīvajiem Vēža zīmes pārstāvjiem. Cenšoties atrast potenciālo otro pusīti, vairāk ieklausies savā intuīcijā, racionālo pusi atstāj darbam un saimnieciskajām lietām. Maijā nav izslēgti arī lielāki pirkumi, finansiāli ieguldījumi, kuri nākotnē varētu nest pienācīgu peļņu. Saskarsmē ar jaunāko paaudzi vajadzēs būt pacietīgākam, pretimnākošākam. Lai labāk izprastu savas atvasītes, centies atcerēties savu jaunību, tieksmi pēc brīvības, patstāvības.
Lauva
Bez liekām šaubām apliecināsi savu sacensības garu, vēlmi gūt panākumus gan profesionālajā ikdienā, gan mīlas frontē. Enerģiskā rīcība ļaus vienkāršāk pārvarēt likteņa piespēlētos izaicinājumus, uzspodrināt sabiedrisko tēlu. Šis var izrādīties zīmīgs mēnesis Lauvām, kuras saistītas ar politisko darbību, izpildstruktūrām, varas iestādēm kā policija, armija. Iedzimtās līdera dotības ļaus iemantot līdzgaitnieku cieņu. Nebūs brīnums, ja kolēģi ne reizi vien vērsīsies pie tevis pēc padoma, psiholoģiskā iedrošinājuma. Zvaigznes maijā iesaka būt piesardzīgākam lietās, kuras skar apdrošināšanu, grāmatvediskās nianses un nekustamo īpašumu. Labāk kaut trīsreiz pārliecinies, ka minētie jautājumi ir sakārtoti godam, nevis pēc tam, centies labot neuzmanības kļūdas. Laulības dzīvē gan tu, gan partneris vēlēsies kaislības, abi labprāt ļausieties erotiskajām rotaļām, meklēsiet kopīgas intereses, līdzīgu dzīves redzējumu.
Jaunava
Maija sākumā pienākumu būs vairāk nekā vajag, un tas nozīmē ģimenei, draugiem būs jāsamierinās ar diezgan virspusējiem uzmanības apliecinājumiem. Taču labums tāds, ka šajā laika posmā paspēsi paveikt patiesi daudz. Iespējams, pat nodrošināsi sev iespēju pakāpties augstāk pa karjeras kāpnēm. Mēneša vidū vēlēsies nedaudz samazināt apgriezienus, vairāk laika veltīt tīkamām nodarbēm, relaksācijai. Tu kā veselīga dzīvesveida piekritējs, labprāt ļausies sportiskām aktivitātēm, izmēģināsi jaunu diētu vai vienkārši vairāk laika pavadīsi pastaigās svaigā gaisā. Pacenties sagādāt kādu pārsteigumu mīļotajam cilvēkam! Mēģini padarīt kopdzīvi krāšņāku, piešķirt tai jaunu dzirksti. Mēneša nogalē atkal nāksies pilnībā veltīt sevi profesionālajiem pienākumiem.
Svari
Tu veiksmīgi sastrādāsies ar pretējā dzimuma pārstāvjiem, spēsi iekarot viņu simpātijas, uzticību. Neskatoties uz vīrusa izraisītajiem ierobežojumiem, tev izdosies paplašināt lietišķo kontaktpersonu loku, iegūt jaunus sakarus ārzemēs. Kopumā šis mēnesis ir atbilstošs pētnieciskajai darbībai, analītiskajiem pienākumiem, visu veidu plānošanas darbiem. Centies vairāk ieklausīties dažādu informācijas avotu sacītajā, no tā visa mēģinot izlobīt kaut daļiņu patiesības. Šomēnes iegūtās ziņas vēl ilgi var noderēt, spēlēt diezgan lielu lomu, veicot apjomīgākus finansiālos darījumus. Attiecību lietās tev smaidīs veiksme. Ja vien ko iekārosi, agri vai vēlu, to arīdzan īstenosi!
Skorpions
Galvenā panākumu atslēga slēpsies spējā ieturēt mēra sajūtu visās dzīves jomās. Tev parasti ir raksturīga ļoti kardināla nostāja – melns vai balts, pareizs vai nepareizs. Taču šobrīd ir vērts ieskaidrot sev, ka dzīve ir daudz komplicētākā un sekmīgi nošķirt labo, no ne tik labā brīžiem nebūs nemaz tik vienkārši kā gribētos. Visticamāk, tev nāksies daudz laika pavadīt, domājot par nākotni, kārtīgi apsverot katru soli, nu gluži vai kā spēlējot nopietnu šaha partiju. No darba brīvajā laikā ieteicams vairāk laika pavadīt kopā ar atvasītēm, jo tās palīdzēs aizmirst profesionālo ikdienu, pratīs noskaņot tevi uz daudz optimistiskāku, cerīgāku dzīves redzējumu. Kopdzīvē ar mīļoto mēģini būt emocionāli atklātāks, izrunāt sāpīgos, neērtos jautājumus. Nav izslēgts, ka tieši šādi spēsi atrisināt ne vienu vien iekšējo psiholoģisko problēmu.
Strēlnieks
Būsi optimistisks, inovatīvu, brīžiem pat trakulīgu ideju pārpilns. Vēlams, lai tev blakus būtu kāds uzticams un piezemēts līdzgaitnieks, kurš varētu sniegt savu, pēc iespējas pragmatiskāku, objektīvāku skatījumu uz to, kura no iecerēm ir īstenojama, un kura ir pārāk ambicioza vai gaisīga. Kopumā maijs noteikti būs rīcības mēnesis. Panākumi tiešā veidā būs atkarīgi no tā, cik praktiski, pārdomāti un sistemātiski liksi lietā sev piemītošos lielos enerģijas krājumus. Naudas jautājumus vēlamāk kārtot maija vidū. Turpretim, ja tev jātiek galā ar birokrātiskām niansēm, tad zini, tās vieglāk risināsies mēneša izskaņā. Personīgajā dzīvē valdīs patīkama gaisotne. Spēsi vienoties ar otro pusīti par saimnieciskajām lietām, citiem jautājumiem. Nav izslēgti nelieli strīdi, taču tie ātri pagaisīs, it sevišķi, ja transformēsi tos mīlas priekos.
Mežāzis
Šis mēnesis var būt zīmīgāks Mežāžiem, kuri ir iesaistīti ģimenes biznesā, pilda vadītāja funkcijas. Darba ziņā faktiski viss maija periods būs samērā stabils, prognozējams un materiālā ziņā labvēlīgs. Taču emocionālajā plānā mēnesis solās būt diezgan neprognozējams. Te būsi lieliskā omā, draudzīgs, atsaucīgs pret apkārtējiem, te atkal ierāvies sevī, sadrūmis. Neļauj saasinātajam jūtīgumam radīt nevajadzīgas problēmas, konfliktus attiecībās ar apkārtējiem. Līdz ko jūti sev piezogamies depresijas mākoņus, gaiņā tos prom, pievēršoties radošām, sev tīkamām lietām. Nekautrējies izrunāt emocionālās nebūšanas ar otro pusīti vai citu uzticamības personu. Ja novelsi psiholoģisko smagumu no pleciem, tu noteikti jutīsies daudz gaišāk, spēsi uzelpot ar pilnu krūti, būsi gatavs jauniem iekarojumiem!
Ūdensvīrs
Maijs tev būs interesants, taču ne vienkāršs mēnesis. Nāksies daudz ko pārdomāt, daudz ko mainīt savā ikdienā. Noteikti ir vērts ieklausīties ne tikai tuvinieku viedoklī, bet arī likteņa sniegtajās norādēs un tuvāko kolēģu ieteikumos. Šomēnes labāk neuzsākt jaunus projektus, atturēties no patiesi apjomīgiem pirkumiem. Būtu labi vairāk laika atlicināt sevis analizēšanai, savu trūkumu apzināšanai, psiholoģiskajam pašnovērtējumam. Nav izslēgts, kāds Ūdensvīrs padomu nolems meklēt pie astrologa vai psihologa. Svarīgākais, apmeklējot kādu no pieminētajiem speciālistiem, ne tikai uzklausīt, bet arī sekot sniegtajām norādēm! Mīlas dzīvē būsi patiesi enerģisks, spēsi iedvesmot partneri pamēģināt ko jaunu, aizraujošu. Patiks arī nedaudz paķircināt otro pusīti, izspēlēt kādu piparotu joku.
Zivis
Maija pirmajā pusē aktīvi kārtosi darba jautājumus. Iespējams, pat papildus visam, uzņemsies kāda apslimuša kolēģa pienākumus. Sev uzticēto pildīsi apzinīgi, vajadzīgajos brīžos būsi patiesi pašaizliedzīgs, drosmīgs, spēsi pieņemt pārdomātus un tālredzīgus jautājumus. Vīrusa izraisītie sociālie ierobežojumi, tevi nebūt netraucēs. Tu labprāt rosīsies savā nodabā, tā pat labāk spēsi koncentrēties, ģenerēt jaunas idejas. Mēneša otrajā pusē sevi var spilgti apliecināt tie Zivs zīmes pārstāvji, kuri strādā IT, programmēšanas jomā. Tavs oriģinālais, nestandarta domu gājiens ļaus rast patiesi ģeniālus risinājumus kompleksām problēmām. Attiecībā uz savu privāto dzīvi būsi ļoti noslēgts, nevēlēsies nevienu laist tai klāt. Taču saskarsmē ar mīļoto būsi ļoti maigs un dvēselisks.
 

Ogrenet