Horoskopi decembrim

Auns
Darījumi, kuri tiks aizsākti līdz mēneša vidum, varētu izrādīties negaidīti veiksmīgi, nest labāku peļņu nekā cerēts. Tu droši vari pievērsties ar reklāmu, prezentācijām, masu medijiem, dažādu pasākumu rīkošanu saistītiem pasākumiem. Tiekoties ar sadarbības partneriem, augstākstāvošajiem atstāsi zinoša, erudīta cilvēka iespaidu. Ģimenes dzīvē valdīs patīkama, nepiespiesta atmosfēra, kura ļaus daudz vienkāršāk risināt ikdienišķas lietas, novērst strīdus. Decembra otrajā pusē pieaugs profesionālās ambīcijas, tu vēlēsies vairāk uzmanības veltīt sava sabiedriskā tēla spodrināšanai. Tuvojoties Ziemassvētkiem, var pieaugt darba apjomi, taču tas nenozīmē, ka svētkus pavadīsi strādājot. Mīlas jomā decembris solās būt patiesi kaislīgs un emocijām bagāts.
Vērsis
Tev decembris var nākt ar pārmaiņām privātajā dzīvē. Centies vairāk laika atlicināt savas iekšējās pasaules sakārtošanai, psiholoģisko jautājumu risināšanai. Darba jomā nāksies krietni pasvīst, pirms redzēt reālus rezultātus. Taču ieguldītās pūles būs tā vērtas, tu varēsi lepoties ar pieaugumu materiālajā plānā, kas savukārt, ļaus īstenot sen lolotas ieceres. Decembra vidū var aktualizēties ar komandējumiem, ārzemju sadarbībām saistītais. Kontaktos ar lietišķajiem partneriem, būs atvērts jaunām idejām. Kādam Vērsim var aktualizēties nekustamā īpašuma, dzīvesvietas maiņas jautājumi. Svētku laiks sakritīs ar samērā harmonisku astroloģisko laiku un tas ļaus pienācīgi izbaudīt brīvdienas, pavadot tās ne tikai ģimenes, bet arī draugu, paziņu lokā.
Dvīņi
Turpat vai visa mēneša garumā būsi aizņemts ar finansiālo jautājumu risināšanu. Nav izslēgti veiksmīgi darījumi, profesionālie sasniegumi. Pielūko, lai ceļā uz mērķi tu nekļūsti pārlieku dedzīgs, nesāc izmantot neatļautas metodes. Jo īpaši piesardzīgam jābūt juridiskajā plānā, jāseko, lai nepieciešamā dokumentācija būtu atbilstošā kārtībā! Nav izslēgts, ka lielajā steigā par sevi var likt manīt kādam hroniska kaite. Ja tā arī notiek, zvaigznes iesaka nedaudz samazināt darba tempus, vairāk laika veltīt kvalitatīvai atpūtai. Emocionālo spriedzi vislabāk palīdzēs noņemt sportiskas aktivitātes svaigā gaisā. Attiecību lietās decembrī daudz kas būs atkarīgs no tava spējas pieņemt laulātā trūkumus, atturēties no liekiem komentāriem, kritikas. Ziemassvētkos un Jaunā gada sagaidīšanā vēlams būt apdomīgākam ar grādīgo dziru!
Vēzis
Gada pēdējais mēnesis tiks aizvadīts dziļās filozofiskās pārdomās vai viss izdarīts pareizi vai ir vēl kādas lietas, kuras vēlies paveikt, pirms iekāpt jaunā gadā, jaunos piedzīvojumus, darbos un nedarbos. Nav izslēgts, ka tev ne reizi vien radīsies vēlme izrunāties, ar kādu dzīves pieredzes gudrāku cilvēku. Kāds Vēzis tādēļ nolems apmeklēt astrologu vai gaišreģi. Šā brīža profesionālie pienākumi liekus jautājumus nesagādās. Tu strādāsi, ar sev raksturīgo apzinīgumu un centību. Mājas dzīvē tieksies ienest pēc iespējas vairāk mīļuma un gādības pret tuviniekiem. Protams, ka sevišķu uzmanību izpelnīsies tieši atvasītes! Svētku periods ļaus nedaudz atiet no ikdienas raizēm un beidzot pašam izbaudīt nedaudz miera un klusuma.
Lauva
Decembrī daudz lielāks akcents tiks likts uz attiecību jautājumiem, ģimenes lietu kārtošanu. Šis var būt zīmīgāks mēnesis tām Lauvām, kuras nodarbojas ar ģimenes biznesu, kuras saistītas ar izklaides un mākslas jomu. Kontaktos ar līdzcilvēkiem, spēsi saglabāt ļoti draudzīgu, izpalīdzīgu noskaņu. Pilnīgi iespējams, ka pie tevis ne reizi vien vērsīsies pēc padoma, morālā atbalsta. Mēneša vidū vajadzētu būt piesardzīgam materiālajā plānā, rūpīgāk sekot līdzi finanšu plūsmai, pārliecināties, ka netiec iesaistīts kādā avantūrā, negodīgā darījumā. Mēneša nogalē vairāk laika nāksies veltīt atvasīšu dzīvē notiekošajam. Jo īpaši to izjutīs Lauvas, kuru bērni šobrīd piedzīvo pubertātes vecumu. Gatavojoties svētkiem, atturies no pārmērīgiem tēriņiem, liec lielāku uzsvaru uz dāvanu, svētku mielastu kvalitāti nevis kvantitāti.
Jaunava
Mēneša pirmajā un otrajā nedēļā var būt nedaudz grūtāk koncentrēties profesionālajiem pienākumiem, jo pa galvu jauksies domas par privāto dzīvi. Galvenā problēma būs tāda, ka īsti nespēsi noformulēt savas vēlmes, tās izrādīsies patiesi mainīgas, nenoturīgas. Ir vērts rūpīgāk ieklausīties mīļotā cilvēka teiktajā, jo tajā slēpsies daudz patiesības. Decembra vidū vajadzēs nopietni iespringt darbam. Nav izslēgts, kāda projekta nodošanas termiņi strauji tuvosies, taču darāmā vēl būs ļoti daudz. Ja nepieciešams, droši aicini talkā kolēģus vai apsver iespēju piesaistīt, kādu cilvēku no malas. Mēneša nogale solās dot labas atpūtas iespējas, ne tikai tāpēc, ka būs svētku laiks, bet arī tādēļ, ka izskatās, pārvarot neskaitāmas grūtības, tu tomēr tiksi galā ar visiem uzticētajiem pienākumiem. Īpaši jauks laiks varētu būt starp Ziemassvētkiem un Jauno gadu!
Svari
Mēnesis var iesākties diezgan haotiski. Centies pēc iespējas turēties pie nosprausto darbu kārtības un neļauj sīkām nebūšanām, novirzīt sevi no uzņemtā kursa. Svarīgu morālo atbalstu, iedrošinājumu spēs sniegt otrā pusīte. Savukārt, tu no savas puses, laulātajam atdarīsi ar uzmanības apliecinājumiem, komplimentiem. Mēneša vidū būsi “ieskrējies” un šādu ražīgu tempu uzturēsi līdz pat decembra beigām. Ja nepieciešams, droši vari kārtot atbildīgus finansiālos, juridiskos jautājumus. Kopumā mēnesis solās būt veiksmīgāks lietišķās jomas pārstāvjiem. Radošie Svari var izjust nelielu iedvesmas apsīkumu, taču ja pienākums sauks, radīsies vajadzīgā enerģija un iecerētais tiks paveikts pilna apmērā! Svētkos noskaņojums būs pacilāts. Tu labprāt pavadīsi laiku kopā ar ģimenes locekļiem, draugiem, domubiedriem.
Skorpions
Gada nogale sakritīs ar periodu, kad ieteicams pabeigt iesāktās lietas, nokārtot visa veida parādus, saistības. Kādam Skorpionam var aktualizēties ar mājokļa remontu, labiekārtošanu saistīti jautājumi. Nevelc garumā nepieciešamos darbus, jo ātrāk tiem pieķersies, jo ātrāk varēsi izbaudīt sasniegto rezultātu. Ikdienas gaitās lieti noderēs tavas praktiskās iemaņas, saimnieciskās un organizatoriskās spējas. Attiecībās ar līdzgaitniekiem, centies būt atvērtāks, saprotošāks un pretimnākošāks. Kāds no kolēģu vides var izrādīt neviltotas simpātijas pret tevi, taču zvaigznes silti iesaka atturēties no dienesta romāniem. Brīvajiem zīmes pārstāvjiem jaunas iepazīšanās iespējas labāk meklēt domubiedru vidū, apmeklējot dažādus interešu grupu saietus. Pašā gada nogalē tavs noskaņojums var kļūt patiesi emocionāls. Tu daudz vairāk laika vēlēsies pavadīt ģimenes locekļu vidū.
Strēlnieks
Enerģētiskā ziņā ļoti aktīvs, piesātināts mēnesis. Astroloģiskā situācija sola gan jūtamus panākumus darba jomā, mīlas frontē, gan tikt pat pamanāmus pārdzīvojumus, sarežģījumus. Visā notiekošajā, svarīgi saglabāt mieru, neļaut emocijām ņemt virsroku! Labi, ja blakus tev ir kāds uzticams un gudrs cilvēks, kuram vajadzīgajā brīdī vari taujāt pēc padoma, smelties no viņa piemēru, iedvesmu. Decembris var izrādīties veiksmīgāks Strēlniekiem, kuri saistīti ar tūrismu, žurnālistiku un pedagoģiju. Turpretim, ja esi biznesa pasaules pārstāvis, tev nāksies krietni vairāk papūlēties, lai attaisnotu uz sevi liktās cerības. Lai vai kā, šomēnes paveiktais vēl ilgi ietekmēs tavus panākumus, dzīves ritējumu, tāpēc pacenties godam! Ziemassvētkos velti vairāk uzmanības gados vecākajiem tuviniekiem.
Mežāzis
No psiholoģiskā viedokļa diezgan sarežģīts, saspringts mēnesis. Vajadzēs tikt galā ne vien ar darba jomā notiekošo, bet arī sabalansēt privātās dzīves lietas, tikt skaidrībā par saviem nākotnes plāniem. Nav izslēgts, kādam Mežāzim nāksies izšķirties vai pieņemt jaunus izaicinājumus, pienākumus vai arī palikt esošajās pozīcijās un baudot stabilitāti, noteiktību. Šoreiz zvaigznes iesaka vairāk ieskatīties sevī, ieklausīties sirdsbalsī, nevis rīkoties saltas loģikas vadīts. Mīlas lietās var parādīties dedzīgākas emocijas, kaisle, kura nedaudz atdzīvinās, dažādos attiecību ikdienu. Pielūko vienīgi, lai kaislības nepāraug greizsirdībā vai privātīpašnieciskumā. Veco gadu pavadi ar domām par nākotni, aizmirsti negācijas un centies koncentrēties pozitīvajam.
Ūdensvīrs
Spilgtu notikumu mēnesis, kurš ļaus ne tikai baudīt mazos ikdienas priekus, gūtos panākumus, bet arī aizdomāties par dzīves patiesajām vērtībām, tālākajiem nākotnes plāniem. Darba jomā būtiski neļauties slinkumam, aktīvāk izrādīt iniciatīvu, nekautrēties likt manīt par saviem līdzšinējiem sasniegumiem, gatavību ieņemt augstāku amatu. Pilnīgi iespējams, ka daudziem Ūdensvīriem izdosies nostabilizēt dzīves materiālo pusi, iegūt lielāku pārliecību par savu finansiālo nākotni. Romantiskajā lauciņā, gribēsi iegūt nedaudz lielāku brīvību, neatkarību. Attiecībās ar mīļoto vēlēsies saskatīt pēc iespējas vairāk kopīgās intereses, jo tās jūtami tuvinās tevi partnerim, padarīs kopdzīvi jēgpilnāku. Mēneša nogalē vēlēsies maksimāli izbaudīt brīvdienas, būt kopā ar sev tuviem cilvēkiem.
Zivis
Tevi patiesi priecēs jaunās paaudzes sasniegumi. Tu labprāt ņemsi dalību atvasīšu audzināšanā, runājot par dzīves patiesajā vērtībām, mācot tām pienākuma, atbildības sajūtu, iesaistot bērnus visdažādākajos pulciņos, kā arī aktīvi meklējot viņu tālākās izglītības iespējas. Paša ikdienas gaitās spēsi uzturēt enerģisku, možu garu un ticību panākumiem. Lai rezultāti vieglāk dotos rokās, pārliecinies, ka tavas profesionālās iemaņas ir vajadzīgajā līmenī. Ja nepieciešams, uzmeklē attiecīgos kursus un paplašini zināšanu apvāršņus. Veicot pārrunas ar augstākstāvošajiem, atturies no pārlieku emocionālas attieksmes. Labāk balsti savu nostāju uz pārdomātiem argumentiem un diplomātisku nostāju. Svētku laikā tavu māju apciemos raibs un ļoti interesants viesu loks.
 

Ogrenet