Horoskopi janvārim

Auns
Pašā janvāra sākumā būsi aizņemts ar savu vajadzību īstenošanu, tā īsti nemanot, kas notiek apkārt. Tev padosies visa veida kolektīvās aktivitātes, organizatoriskie pienākumi. Līdz mēneša vidum, droši vari organizēt dažāda veida tikšanās, pievērsties analītiskajam darbam. Attiecību jomā svarīgi neļauties sakāpinātajiem emociju uzplūdiem, jo tie var mudināt tevi pateikt otrajai pusītei lietas, kuras vēlāk nāksies nožēlot. Janvāra otrajā pusē var aktualizēties ar nekustamo īpašumu, mantojumiem un tieslietām saistītie jautājumi. Tu vairāk strādāsi vienatnē, veiksi individuālu darbu. Centies rūpīgāk sekot līdzi pašsajūtai, atturēties no pārāk lielas garīgās slodzes. Ģimenes dzīvē tieksies pēc saskaņas, meklēsi veidus, kā padarīt tuvinieku ikdienu nedaudz gaišāku.
Vērsis
Šis mēnesis var nest pārmaiņas darba lietās. Pilnīgi iespējams, tev tiks uzticēti jauni pienākumi, kuri intriģēs, radīs izaicinājuma sajūtu un vienlaikus radīs nelielas bažas par to, vai spēsi ar visu sekmīgi tikt galā. Taču esi bez bēdu, ja vien saglabāsi sev raksturīgo apdomīgumu, piesardzību un metodisko rīcību, lietas neapšaubāmi virzīsies tev vēlamajās sliedēs! Ja janvāra sākumā tu vairāk uzmanības veltīsi darba lietām, tad mēneša vidū radīsies iespēja būt ciešākā saiknē ar ģimeni, sevišķi otro pusīti. Kāds Vērša zīmes pārstāvis var nolemt doties romantiskā ceļojumā. Mēneša nogalē jau atkal iegrimsi ikdienas darbos, rūpēsies par to, lai uzticētais tiktu paveikts godam. Janvāra pēdējā nedēļā zvaigznes iesaka būt nedaudz piesardzīgākam finansiālajā plānā.
Dvīņi
Tu Jaunajā gadā iesoļosi par pārliecinātu skatu uz dzīvi, pratīsi lieliski īstenot nospraustos mērķus. Kopumā janvāris solās būt veiksmīgs gan privātajā lauciņā, gan darba lietās. Ja sajūti sevī vajadzīgos spēku, apņēmību, vari droši uzsākt jaunus projektus, izskatīt iespējas uzsākt savu biznesu vai paplašināt esošo komercdarbību. Lai janvāris būtu patiesi izdevies, zvaigznes iesaka būt piesardzīgākam pie stūres un atturēties no iesaistīšanās ekstrēmākās izklaidēs. Labāk velti laiku mērenām sportiskām aktivitātēm, pastaigām svaigā gaisā, pirts procedūrām. Tās palīdzēs noņemt darba ikdienā uzkrāto spriedzi un uzturēs tevi vajadzīgajā fiziskajā formā. Mēneša izskaņā var rasties nelielas ķibeles ar personīgo auto.
Vēzis
Nav izslēgts, būsi tā apkrāvis sevi ar darbiem, ka brīžiem pārņems neliela bezcerības sajūta. Šoreiz patiesi var sanākt situācija, kad uzņemsies paveikt vairāk, nekā patiesībā spēj paveikt. Tā pēc esi uzmanīgs, ja nākas teikt jā vārdu apjomīgākiem pienākumiem, varbūt šoreiz ir vērts būt nedaudz atturīgākam. Panākumos lielu nozīmi spēlēs saskanīgas attiecības ar priekšniecību, spēja saprasties ar diametrāli pretēju uzskatu piekritējiem. Zvaigznes iesaka vērīgāk ieklausīties intuīcijā, nerīkoties pretēji savai sirdsbalsij. Kopdzīve ar mīļoto cilvēku solās būt nedaudz mierīgāka nekā iepriekš. Tu pratīsi vieglāk vienoties par kopīgajiem nākotnes plāniem, par bērnu audzināšanu saistītajiem jautājumiem.
Lauva
Visā visumā šis tev būs mierīgs, harmonisks laiks. Tu lieliski sapratīsies ar apkārtējiem, jo īpaši gados jaunākajiem. Nav izslēgts, kādam kalposi par piemēru, sniegsi vērtīgus padomus, morālo atbalstu. Paša profesionālajās gaitās galvenais neļauties slinkumam, paveikt visus darbus, kurus var izdarīt attiecīgajā mirklī. Ja tev kārtojami nekustamā īpašuma jautājumi, tos labāk īstenot mēneša vidū. Savukārt, ja vēlies realizēt radoša rakstura ieceres, tam piemērotāks būs janvāra sākums un pēc tam pati nogale. Mīlas dzīvē alksi pēc piedzīvojumiem, jauniem iespaidiem. Brīvajiem Lauvas zīmes pārstāvjiem būs visas iespējas rast kārotās iepazīšanās. Veselības kontekstā būtisku lomu spēlēs pareizs, sabalansēts uzturs.
Jaunava
Mēneša sākumā vairāk uzmanības veltīsi privātai dzīvei, attiecību uzlabošanai ar otro pusīti. Tev būs samērā viegli atklāties partnerim, gūt dvēselisku saikni ar mīļoto. Profesionālajā plānā janvāra pirmās divas nedēļas var nest korekcijas ikdienas pienākumos, darba organizatoriskajos jautājumos. Varbūt nāksies apgūt jaunas iemaņas vai papildināt jau esošās. Katrā ziņā tu savā rīcībā būsi apzinīgs un pašaizliedzīgs, kas neapšaubāmi izcels tevi uz apkārtējo fona. Mēneša vidus solās nopietnāk akcentēt karjeras izaugsmes jautājumus. Ja vien nenobīsies no atbildīgākiem pienākumiem, izrādīsi gatavību augt, attīstīties, zvaigznes var piespēlēt lieliskas iespējas pakāpties augstāk pa amata kāpnēm. Janvāra beigās velti vairāk uzmanības sev, vaļaspriekiem. Ja ir iespēja, droši vari doties baudīt atvaļinājumu, uz kādu no ārzemju kalnu kūrortiem.
Svari
Mēneša sākumā nav izslēgti nelieli strīdi ar mājiniekiem attiecībā par naudas lietām. Centies nezaudēt savaldību un visu risināt mierīgā sarunu ceļā! Darba joma līdz pat mēneša vidum nekādas galvassāpes nesagādās. Tu lieliski sapratīsies ar kolēģiem, augstākstāvošajiem. Nav izslēgts, palīdzēsi kādam no jaunajiem līdzgaitniekiem iejusties kopīgajā atmosfērā. Janvāra otrajā pusē lielāku nozīmi pievērsīsi savai profesionālajai izaugsmei. Nav izslēgts, dosies pat vairākos pieredzes apmaiņas braucienos, apmeklēsi dažādus kursus, seminārus. Pielūko, lai lielajā steigā nesāc pārforsēt ar darba slodzi. Der apzināties, ka tava nervu sistēma būs visai jūtīga, viegli iedragājama.
Skorpions
Mēneša pirmajā pusē tev var nākties aktīvāk aizstāvēt savas intereses darba lauciņā, veikt vairākas svarīgas pārrunas ar priekšniecību saistībā ar iespējamo algas pielikumu, tālāko profesionālo izaugsmi. Galvenais, ticēt panākumiem un būt gatavam pieņemt kompromisa lēmumus. Janvāra periods var izrādīties veiksmīgāks, lai kārtotu dažādus saimnieciskos jautājumus, tiktu skaidrībā ar birokrātiskajām niansēm. Zināmas problēmas var sagādāt kāds no sadarbības partneriem vai kolēģiem, kurš nespēs pilnā apmērā īstenot tev solīto. Taču, neskatoties uz sarežģījumiem, tu zināsi, kā uzlabot situāciju, novērst radušos trūkumus. Mēneša otrā puse solās būt daudz mierīgāka, bezrūpīgāka un nest tavā privātajā dzīvē patīkamas vēsmas.
Strēlnieks
Šomēnes būsi patiesi enerģisks un mērķtiecīgs. Janvāris ir atbilstošs periods sarežģītu pienākumu veikšanai, sasāpējušu attiecību jautājumu risināšanai. Tev lieti noderēs Strēlnieka zīmei raksturīgais dzīvesprieks un spēja paraudzīties uz apkārtējo pasauli no filozofiskā skatupunkta. Sevišķi ražīgs janvāris var izrādīties tiem, kuri strādā pedagoģijas, loģistikas, starptautisko pārvadājumu un politikas jomā. Kontaktējoties ar augstākstāvošajiem, nevajadzētu kļūt pārlieku vaļsirdīgam vai aizmirst par lietišķo etiķeti. Parūpējies, lai tavā “arsenālā” būtu labi pārdomāta argumentācija! Laulības dzīvē ik pa brīdim uzbangos kaislību vētras. Būtu labi, ja tev izdotos šo enerģiju ievirzīt erotiskajā plānā, citādi no strīdiem, nevajadzīgiem konfliktiem būs grūti izvairīties.
Mežāzis
Šis mēnesis tev var sākties ar attālāku komandējumu vai atpūtas braucienu. Gūtie iespaidi, atziņas vēl ilgi kalpos par iedvesmas avotu turpmākajiem darbiem. Pieminot darba lietas, jāatzīmē, ka janvāris var veikt nelielas korekcijas tavās profesionālajās gaitās. Zvaigznes viennozīmīgi iesaka nebīties no pārmaiņām, droši soļot pretī visa veida novitātēm! Ja spēsi pielāgoties jaunajiem apstākļiem, tas sola sev līdzi nest materiālo pieaugumu. Savukārt tajā, kas attiecas uz mīlas dzīvi, ieteicams saglabāt “veco kārtību”, nesteigties ar pārmaiņām. Iespējams, tava rīcība privātajā dzīvē var izrādīties pārlieku strauja, pat neapdomīga. Janvāra pēdējā nedēļa ir piemērota visa veida radošajām aktivitātēm. Ja vēlies, droši vari iesaistīties jaunos mākslas projektos, rast reālu pielietojumu saviem talantiem.
Ūdensvīrs
Visā visumā panākumiem bagāts mēnesis. Nebūs nekāds brīnums, ja tev izdosies saskatīt jaunas iespējas uzlabot materiālo stāvokli. Kā ierasts, spīdēsi ar savu humora izjūtu, asprātību attiecībās ar kolēģiem, domubiedriem. Pateicoties savai harizmai, neierastajam domu gājienam, pievērsīsi ne viena vien pretējā dzimuma pārstāvja uzmanību. Mēneša pirmā puse veiksmīgāka tiem Ūdensvīriem, kuri nodarbojas ar žurnālistiku, pētniecību un inženiertehniskajām lietām. Turpretim, janvāra otrā puse būs kā radīta ar mākslu, izklaides biznesu, tūrismu saistītajiem. Personīgā dzīvē spēsi gūt līdzsvaru starp savām un partnera vēlmēm, uzlabot mikroklimatu jūsu attiecībās. Sevišķi tīkams periods būs gaidāms Ūdensvīriem, kuri nesen uzsākuši kopdzīvi.
Zivis
Darbā notiekošais būs spēcīgi atkarīgs no kolēģu, padoto veikuma, mazāk no paša rīcības, lēmumiem. Arī finansiālā puse var būt atkarīga no ārējiem apstākļiem, kurus ietekmēt nebūs gluži tavos spēkos. Janvāris būs mēnesis, kurā vēlēsies ņemt aktīvu dalību it visā, pierādīt savas patiesās spējas. Taču zvaigznes neiesaka aizrauties ar pārlieku rosību, jo tu šobrīd vari samērā ātri iedzīvoties pārslodzēs, kuras pavisam noteikti nenāks par labu tavai veselībai. Mīlas jomā svarīgākais solās notikties mēneša vidū un izskaņā. Nav izslēgts, kāds Zivs zīmes pārstāvis aizdomāsies par ģimenes pieauguma jautājumiem, cits mēģinās piešķirt kopdzīvei izteiktāku romantisko dzirksti. Lai vai kā, tu skaidri zināsi, ko vēlies un kā panākt kāroto! Mēneša nogalē nav izslēgti neplānoti braucieni gan komandējumu, gan izklaides ceļojumu veidolā.
 

Ogrenet