Astrologi.lv horoskopi no 23.jūlija līdz 23.augustam (autore – sertificēta astroloģe Evija Bāre)

Auns
Saulainas dienas, brīnišķīgi pavadīts laiks, iespējami ceļojumi un daudz jauni iespaidi – ko gan vairāk Auni varētu vēlēties. Enerģijas pieplūdums liks justies kā pasaules centram. Galvenais neapjukt! Visticamāk daļa darbu tiks atstāti pašplūsmā, jo strādāt negribēsies it nemaz. Finansiālā situācija stabila. Nauda jāiegulda tālejošos projektos un savā ģimenē. Privātajā dzīvē pārmaiņas. Iespējama kopdzīves uzsākšana. Tomēr ne viss ir zelts, kas spīd! Mēneša vidū dažus Aunus gaidīs negaidīti pārsteigumi, kas pamatīgi sarežģīs dzīvi. Iespējams, atklāsies kāds skelets Aunu skapī. Tuvojoties mēneša beigām viss nostāsies savās vietās, iestājas labvēlīgs laiks mīlestībai, randiņiem. Kāds no Auniem beidzot satiks ilgi gaidīto mīlestību un jūtas uzbangos samērā strauji. Mīlošajiem Auniem attiecības kļūst arvien piepildītākas, sasniedzot jaunu attiecību līmeni.
Vērsis
Nav jākrīt izmisumā, ja Vēršu dzīvē kaut kas nerisinās tā, kā iecerēts. Nav jāsteidzina notikumi, jo viss notiks tam paredzētajā laikā. Svarīgi paļauties uz savu intuīciju – tas, ko saka dvēsele, izrādīsies vispareizākais. Mēneša galvenā iezīme – darbs pāri galvai un saspringtas attiecības ar apkārtējiem. Vērši vēlas sajust savu autoritāti un būt līderi, tomēr nākas rēķināties, ka šķēršļi tam visam ies pa priekšu. Vēršu neatlaidība un spēja izsisties ir apbrīnojama. Viņi droši ies savā uzvaras gājienā, un jau mēneša vidū iespējams grandiozs izrāviens karjerā. Daži Vērši pat apsvērs iespēju uzsākt savu biznesu. Jāuzmanās no skauģiem un nelabvēļiem, ne katram jāstāsta par saviem plāniem un iecerēm. Mēneša beigās ieteicams doties atpūsties vai iepirkties kopā ar sen zināmiem un uzticamies draugiem. Laiks modernu apģērbu un aksesuāru iegādei. Veselā miesā mājo vesels gars – ir vērts nodoties fiziskām aktivitātēm.
Dvīņi
Augusta sākums labvēlīgs imidža piekoriģēšanai. Dvīņi iedvesmos ar savu piemēro. Lietišķie kontakti būs rezultatīvi, izbraukumi interesanti, mācības pozitīvi ietekmēs pašvērtējumu. Attiecībās ar kolēģiem valdīs abpusēji patīkama komunikācija un simpātijas. Var rasties dienesta romāns. Dvīņi var cerēt uz ietekmīgu personu atbalstu. Biežāk apmeklējot saviesīgus pasākumus, radīsies iespēja satikt cilvēkus, kuriem būs nozīmīga loma Dvīņu turpmākajā liktenī. Enerģija pietiek, lai beidzot pieķertos darbam, kas jau ilgāku laiku atlikts malā kā mazāk svarīgs – tas sniegs fizisku un morālu gandarījumu. Hobijs var pārvērsties par ienākumu avotu. Mīlas jomā Dvīņiem jābūt piesardzīgiem. Lai gan romantiskām attiecībām laiks būs labvēlīgs, tomēr iespējami arī strīdi. Ekstrēmā piekritējiem augusts patiks – neiztikt bez dramatiskiem notikumu pagriezieniem, netrūks arī vētraina mīlas stāsta. Ja pašreizējās attiecības Dvīņiem ir svarīgas, zvaigznes iesaka laikus apstāties un ar cieņu pamest kaujas lauku. Veselība laba, laiks piemērots profilaktiskai medicīniskai apskatei un veselības uzlabošanai.
Vēzis
Mēneša sākumā var rasties nesaskaņas, kas izsitīs Vēžus no ierastā ritma un ieviesīs dzīvē jukas. Vēži jutīsies enerģētiski noguruši. Mēneša vidū iestājas labvēlīgs laiks karjeras izaugsmei un finanšu plūsmas palielināšanai. Iespējas radīsies, ja vien Vēži izrādīs pietiekamu uzcītību un strādīgumu. Risks pastāv tajā, ka pienākumu nasta var nomākt Vēžu entuziasmu un radošuma dzirksts sākt izsīkt. Vēži būs pamanāmi, aktīvi cīnīsies, reizēm paši izaicinās uz domstarpībām, asām vārdu pārmaiņām. Jābūt gataviem visdažādāko notikumu pavērsieniem. Lai cik ikdienišķa pirmajā mirklī šķistu situācija, atrisinājums tai var būt negaidīts. Jārod harmonija pat tur, kur tās šķiet, ka nav. Finanšu lietās jābūt prātīgiem – visam jānotiek akurāti un metodiski. Svarīgi likt lietā savu diplomātiju. Mēneša beigās radīsies jaunas iespējas izaugsmei – Vēži atkal būs mākslinieciski noskaņoti. Ieguldītā enerģija nesīs labus rezultātus – gandarījumu un pārliecību par sevi.
Lauva
Darba būs daudz, un daži uzdevumi pat šķitīs nepaveicami, tomēr Lauvu neatlaidība var nest uzvaru un ļaut visu izdarīt laikā un kvalitatīvi. Līgumi, rēķini un citi dokumenti tā vien nonāk tieši Lauvu rokās. Rezultāts būs ar pluss zīmi, turklāt papildus tiks iegūta vērtīga pieredze dzīves skolā. Veidotie kontakti būs noturīgi. Vislabākais palīgs Lauvu pašsajūtai ikvienā situācijā būs smaids. Partneris veiks patīkamas pārmaiņas attiecībās. Radīsies vēlme šīs izjūtas iemūžināt. Sarunas ar bērniem sniegs atbalstu. Augusta vidus labvēlīgs laiks jebkurām radošām izpausmēm, piemēram, mākslinieciska projekta vai privātā biznesa veidošanai. Strīdi un konflikti var saasināt situāciju ar sadarbības partneriem. Vislabākā stratēģija būs konflikta nociršana pašā saknē. Dāsnas mīlestības laiks, kas Lauvas piepildīs un stiprinās. Labvēlīgs laiks, lai nostiprinātu pašreizējās attiecības, kopā ar mīļoto cilvēku apmeklētu dažādas izklaides vietas un izrunātu visu, kas iepriecina un sāpina. Brīnišķīgs laiks romantisku attiecību sākšanai un mazuļa ieņemšanai.
Jaunava
Pavērsieni gaidāmi kā ģimenē, tā karjerā. Mēneša sākumā pieaugs Jaunavas enerģētiskais potenciāls, tieksme pēc jaunām sajūtām un spilgtiem pārdzīvojumiem. Spēcīga seksuālā enerģija piešķirs ikdienai daudz spēka un piepildījuma. Uzmanība jāvelta naudai un stāvoklim, kas iegūts, pateicoties ģimenes saitēm, mantojumam, biznesa partnerībai un laulībām. Tomēr jau mēneša vidū Jaunavas pārņems fizisks un enerģētisks nogurums, turklāt ieteicams tam ļauties. Spēkus lieki netērēt, savas domas un viedokli labāk paturēt pie sevis. Neliels noslēgtības laiks. Ieteicams atrast kādu brīdi, lai saspringušo atmosfēru kliedētu, pievēršoties zemes un dārza darbiem. Visu, ko Jaunavas šomēnes plāno, iespējams sasniegt caur mijiedarbību ar citiem. Jārisina aktuāli juridiskie jautājumi, jānoformē svarīgi dokumenti. Sava biznesa īpašnieki vēlēsies to paplašināt, bet labāk vēl nogaidīt. Aktualizējas jautājums saistībā ar dzīvesvietu, iespējams remonts mājās vai pat dzīvesvietas maiņa.
Svari
Gaisā virmo mēneša tēma – partnerattiecības. Ieteicams pievērst uzmanību attiecību nogludināšanai un harmonizēšanai ar apkārtējiem. Vairāk laika veltīt saviem mīļajiem, kā arī biznesam. Sarunas ar partneriem veidosies emocionāli, iespējami strīdi un nesaprašanās. Arī partneru attieksme pret Svariem kļūs prasīgāka. Nedrīkst atstāt pašplūsmā finanses, attiecības ar kolēģiem un darījumu partneriem. Ja attiecības ar ģimenes locekļiem nav to labākajā stadijā, ieteicams aktīvi rīkoties – censties atsvaidzināt jūtas, izvirzīt jaunus mērķus.
Skorpions
Šī mēneša prioritāte būs nodošanās ģimenei un pievēršanās mājas remonta jautājumiem. Gaidāms emocionāli piesātināts laiks – gan nelieli spriedzes momenti, gan dvēseliski jauki mirkļi. Ir tikai dabiski, ja šomēnes lielākā daļa naudas aizies ģimenes rūpēm un mājokļa iekārtošanai – šis ir ģimenes ligzdiņas intensīvas pārbūves periods. Lai nostiprinātu savu māju, daudzi Skorpioni izlietos gan nesen nopelnītu, gan ilgi krātu naudu. Celtniecības un remonta ieguldījumi ilgtermiņā atmaksāsies. Skorpioni nepieciešams emocionāls un fizisks komforts, kā arī ērtības un mīļa attieksme, ko vislabāk spēs sniegt tieši ģimene un tuvākie cilvēki. Labs laiks, lai iedziļinātos ezotēriska satura grāmatās un apdomātu savas dzīves jēgu.
Strēlnieks
Mēneša sākumā attiecībās ar kolēģiem, priekšniekiem un sadarbības partneriem iespējamas grūtības, neskaidrības un pārpratumi. Šomēnes jātaupa nauda, jāatturas no lieliem pirkumiem. Vilinošie piedāvājumi var atnest vien galvassāpes un zaudējumus. Arī uz partneriem ne vienmēr iespējams paļauties. No 8. augusta attiecības ar apkārtējiem pamazām uzlabosies, Strēlnieki kopā ar partneriem varēs kalt jaunus plānus un projektus. Profilaktiski derētu uzmanīt veselību.
Mežāzis
Mežāži nodosies pašanalīzei, iekšējai apcerei un pārdomām. Spēki sāk samazināties, līdz ar to rūpīgi jāpārdomā, kur virzīt savu enerģiju. Vislabāk „iešanai dziļumā”. Tur var pavērties necerēti apvāršņi, kas dos negaidītas atskārsmes par dzīvi. Mežāžiem, kurus piemeklē necerēta veiksme, izdošanās, kad gribas jautāt „par ko man tas?”, - tā ir likteņa dāvana par iepriekšējo mēnešu labajiem darbiem, kas paveikti. Mežāži ir harizmātiski un valdzinoši, kas ļauj veiksmīgi piesaistīt pretējā dzimuma pārstāvjus. Attiecībās Mežāžiem gan jāizrāda sava ieinteresētība, citādi mīlestība uzvirmos un tikpat ātri izgaisīs. Finanšu jomā joprojām iespējama nestabila un nospriegota situācija, kas var būt par iemeslu Mežāžu iekšējiem pārdzīvojumiem. Jau mēneša vidū situācija mainās, rodas veiksmīgas iespējas finansiālā stāvokļa uzlabošanai, iepriekšējo darbu un projektu pabeigšanai.
Ūdensvīrs
Ūdensvīri spriedze samazinās, pieaug enerģijas lādiņš. Koši un pamanāmi Ūdensvīri sevi piesaka pasaulei. Ikdiena un ģimenes rūpes Ūdensvīriem nebūt nav mēneša aktualitāte, jo ikdiena un rutīna var šķist kā lielākie ienaidnieki. Tomēr ģimenē radītā spriedze un strīdi būs tie, kas ierobežos Ūdensvīru harizmātisko personību. Tikai Ūdensvīru spēkos ir situāciju labot, kamēr vēl nav noticis kas neatgriezenisks – vajag tikai nedaudz dažādot savu mājas dzīvi. Ūdensvīru bagātīgā izdoma noteikti radīs kādu risinājumu. Mēneša vidus Ūdensvīriem kļūst pozitīvāks. Viņu personības šarms pieaug, iespējami mīlestības piedzīvojumi, randiņi. Tā iespaidā Ūdensvīri noteikti pievērsīs pastiprinātu uzmanību savai ārienei un jauna apģērba iegādei, ko zvaigznes arī iesaka.
Zivis
Augustā Zivis sagaida finanšu svārstības – vienlaikus gaidāms ienākumu pieaugums, bet arī sagaidāmi lielāki izdevumi, īpaši tos nāksies novirzīt ģimenes dzīvei. Darba jomā Zivīm aktīvi jādarbojas un jākaļ jauni plāni, bet pārlieku liels optimisms var radīt vēlmi iesaistīties pārlieku riskantos pasākumos. Lai gan veiksies naudas darījumi, komercija, īpašumu pārvaldīšana, tomēr Zivīm visu mēnesi jāuzmanās – nedrīkst zaudēt praktisku pieeju, citādi viņu plāni var sabrukt, bet draugi un sadarbības partneri – pievilt un radīt vairāk tēriņu nekā ienākumu. Uzticēties šomēnes vislabāk sev, nevis kādam citam.