Astrologi.lv horoskopi no 23.septembra līdz 23.oktobrim

Auns
Auni atradīsies radošā pacēlumā un veiksmīgi ģenerēs jaunas idejas. Cilvēku atzinība spārnos jauniem darbiem. Jauni romantiski sakari un darba tikšanās nesīs ne vien prieku, bet arī ienākumus. Tam palīdzēs arī Aunu pievilcība un šarms – partneri to ievēros un novērtēs. Ar mīļoto cilvēku būs saskaņa, ja vien Auni cienīs otra neatkarību un patstāvību.
Vērsis
Ja Vēršiem rodas iespēja spert soli karjeras veicināšanai – jādara tas tagad. Lietišķas un personīgas dabas piedāvājumi sola labas materiālās un sociālās perspektīvas. Iespējams iegūt augstāka līmeņa kolēģu atbalstu. Labvēlīgs periods kolektīvai darbībai. Vērši var meklēt jauna darba iespējas. Progresīvas idejas lēnām virzīsies uz priekšu. Labs laiks, lai pievērstos savas veselības sakārtošanai. Jāizvairās no nervu pārslodzes. Saaukstēšanās gadījumā ieteicami homeopātiski līdzekļi. Var būt īpaši jāparūpējas par mājdzīvnieku veselību.
Dvīņi
Jūtu pasaule neļaus garlaikoties – Dvīņiem jāizmanto viss, ko dzīve spēj piedāvāt! Pieaugs arī Dvīņu patmīlība, jo pastiprināsies viņu šarms un fiziskā pievilcība. To droši var izmantot, kontaktējoties ar pretējo dzimumu, priekšniekiem, padotajiem vai darījumu partneriem. Saviļņos romantiskas jūtas un notikumi. Dvīņi būs laimīgi, ka mīlestība liks uzbangot asinīm un dzīve iegūs rožainas krāsas. Kopā ar mīļoto ieteicams apmeklēt kino un teātri, koncertus un kultūras pasākumus. Tas bagātinās attiecības un veicinās tuvību. Labvēlīgs laiks sava imidža piekoriģēšanai. Visa mēneša laikā radīsies iespējas sevi radoši izpaust. Jāpievēršas saviem hobijiem un kopīgām aktivitātēm ar bērniem. Sirds atvērta jūtām, tā iespaidā daži Dvīņi apsvērs iespēju par ģimenes pieaugumu. Labvēlīgs laiks laulības noslēgšanai un mazuļa ieņemšanai.
Vēzis
Šomēnes tiek likti pamati nākotnei. Jāpievēršas ģimenei un mājiniekiem, aplaimojot viņus, uzlabojot sadzīves komfortu. Privātā dzīve var jūtami atžirgt, pateicoties jūtām, kuras līdz šim snaudušas kaut kur dziļi Vēžu dvēselē. Vēžus pavada pacilāts noskaņojums. Tā iemesls – veiksme finanšu jomā. Jākaļ dzelzs, kamēr tā karsta. Nopelnīto naudu Vēži veiksmīgi varēs ieguldīt nekustamā īpašuma iegādē. Labvēlīgs laiks, lai ar prieku ķertos pie remontdarbiem, pārkārtotu un izdaiļotu interjeru, pirktu jaunas mēbeles, gleznas, dekorus – visu, kas sagādā prieku pašam Vēzim un viņa mīļotajiem.
Lauva
Lauvas personība uzplaukst un iezaigojas visās varavīksnes krāsās. Svarīgi realizēt sevi un savus talantus – tas var atnest ne mazums ieguvumu. Šis mēnesis piepildīts ar komunikāciju. Kā negatīvais var izpausties Lauvu vēlme uzspiest savas domas un uzskatus apkārtējiem. Īpaši negatīvi tas var izsaukties attiecībās ar kolēģiem. Tad iespējami nepatīkami starpgadījumi, konflikti un sabojāts garastāvoklis. Kam gan tas vajadzīgs? Tāpēc jau laikus jāapbruņojas ar pacietību un jācenšas nekonfliktēt ar apkārtējiem, cenšoties pierādīt savu taisnību. Finansiālajā ziņā stabils mēnesis, bez straujiem kāpumiem un kritumiem, Lauvas pat var apsvērt kāda lielāka pirkuma iegādi.
Jaunava
Jaunavas sagaidījušas vienu no brīnišķīgākajiem mēnešiem – cerības uz ienesīgu darbu un paaugstinātu samaksu. Tiek sagaidīti rezultāti par iepriekš paveiktajiem darbiem. Finanšu jautājumi kārtosies pozitīvi, daudz aktīvu plānu un kontaktu. Īstais laiks, lai no jauna tiktos ar saviem sadarbības partneriem un vēlreiz izvērtētu projektus, novēršot kļūdas un šķēršļus. Parakstot līgumus Jaunavām jābūt uzmanīgām, jo vēlāk var atklāties, ka ne viss ir tā, kā sākotnēji likās. Lielās slodzes dēļ īpaša uzmanība jāpievērš veselībai. Lielās aizņemtības un rosīšanās dēļ, Jaunavai neatliks laiks pievērsties ģimenes dzīvei.
Svari
Svari uzplaukst un galvā briest daudz drosmīgu plānu. Viens no galvenajiem uzdevumiem – ieviest korekcijas savā imidžā. Ikviena izmaiņa apģērba stilā vai frizūrā darīs Svarus pretējam dzimumam vēl pievilcīgākus. Pastiprinās nepieciešamība pēc jauniem iespaidiem, tāpēc Svari kļūst sociāli aktīvi. Profesionālajā jomā pozitīvas pārmaiņas. Ģimenes dzīvē veicas mazāk, jo visa Svaru enerģija tiek iztērēta darbā un romantika uz laiku kaut kur pazudusi. Vajadzēs dzēst konfliktus un pieņemt taisnīgus lēmumus. No mēneša vidus, viss pie kā ķersies Svari, atrisināsies, viegli, ātri un bez šķēršļiem, it kā kāds labais gariņš stāvētu klāt ar brīnumnūjiņu.
Skorpions
Skorpioni tuvojas cikla nobeigumam, kā rezultātā iespējams sajust enerģijas vājumu un nespēku. Tomēr darbā daudz pārmaiņu, pat izaugsmes iespējas karjerā. Pareizo lēmumu pieņemšanā liela nozīme būs intuīcijai. Ne viss ritēs tik gludi un paredzami, bet iespējas tiek dotas. Šajā laikā var apvienot patīkamo ar lietderīgo un biznesa jautājumus kārtot, atpūšoties jaukā kompānijā. Mēneša vidus iezīmē pozitīvas tendences sirdslietu un mīlestības jomā. Var atjaunoties bijušie sakari, nāksies izrunāties ar partneriem un nonākt pie jauna dzīves redzējuma.
Strēlnieks
Aktīvs, veiksmīgs un dinamisks mēnesis. Nepieciešams izmantot visas likteņa dotās dāvanas. Aktualizējas darba jautājumi, brīnišķīgs laiks radošu projektu virzībai un realizācijai. Ja mērķis ir iekarot mīļotā sirdi, Strēlnieku rīcībā ir pietiekami daudz iedarbīgu līdzekļu. Strēlnieki var uzņemties līdera lomu un pat piedāvāt sevi kāda uzņēmuma vadības postenī. Iepriekš tikai atliek demonstrēt savus talantus un zināšanas. No 10. oktobra vēl vairāk pieaug Strēlnieku veiksme. Viņi kļūst vēl šarmantāki un uzmanības lutināti, atliek vien to izmantot savā labā. Viss izdosies, arī darbaspējas nepievils.
Mežāzis
Šajā mēnesī Mežāži var justies enerģētiski iztukšoti, var uznākt neliels nogurums vai depresija, tomēr vienlaikus iekšēji saspringtais stāvoklis kalpos kā dzinulis pēc jauniem sasniegumiem. Šis ir ļoti nozīmīgs mēnesis, kad Mežāzis izvērtē savus sasniegumus un reputāciju – gan karjerā un sabiedriskajā dzīvē, gan arī ģimenē. Pārdomu periods vainagosies ar aktīvu iesaistīšanos darbos, lai uzlabotu finansiālo stāvokli, kas viņiem arī lieliski izdosies. Mežāžiem nav jābaidās no pārmaiņām ģimenes dzīvē, drīzāk par sevi var atgādināt līdz galam nepateiktais, noslēgtība un individuālisms. Nebūtu slikti atrast kādu veidu, lai atbrīvotos no dusmām un spriedzes.
Ūdensvīrs
Ūdensvīru pasaules uzskatā un dzīves redzējumā ienāk nopietnas izmaiņas. Iespējams iepazīties ar cilvēkiem, kuri atklās jaunas dzīves vērtības un jaunus apvāršņus. Mājās iespējams baudīt labvēlīgu atmosfēru un vispārēju harmoniju – attiecības kļūs siltākas un nomierinošākas. Veiksme sagaida jūtu dzīvē. Kopā ar mīļoto ieteicams apmeklēt kino, kultūras un izklaides pasākumus. Par finansiālo stāvokli šomēnes nav jāuztraucas. Labvēlīgi ieguldīt naudu sevis izaugsmei, ceļojumiem, vērtīgām grāmatām.
Zivis
Zivīm daudz jāstrādā, necerot uz pateicību vai atzinību. Jāmēro daudzi ceļi, jāizskata dokumenti un notikumi jāvirza sev vēlamajā virzienā. Sākot ar 9. oktobri solās būt pozitīvs periods, kad ar partneru atbalstu daudz ko varēs izdarīt. Partneri palīdzēs veicināt Zivju materiālo uzplaukumu. Zivīm netrūks apkārtējo uzmanības un pretējā dzimuma simpātiju. Tas cels Zivju pašvērtību, dos spēku un padarīs jaunākus. Dzīvē var ienākt mīlestība. Romantiskās attiecības būs atmiņā paliekošas. Zivis gribēs izpaust savas jūtas un aizkustinoši aptekalēs savu mīļoto.