Horoskopi maijs

Auns
Labvēlīgs mēnesis, lai celtu savu profesionālo kvalifikāciju, apgūtu jaunas zināšanas, pievērstos karjeras izaugsmes jautājumiem. Mēneša sākumā var aktualizēties ar komandējumiem, ārzemju sadarbības partneriem saistītais. No tevis it visā būs jūtams enerģiskums, izlēmība un mērķtiecīgums. Panākumos būtisku lomu spēlēs arī prasme saprasties ar augstākstāvošajiem. Maiju vidū priekšplānā var izvirzīties mājas dzīvē notiekošais, attiecības ar radiniekiem. Lai uzturētu saskaņu ar tuviniekiem, centies piebremzēt savu ugunīgo dabu, neļauties mirkļa impulsiem, aktīvām meklēt dažādus kompromisus. Mēneša nogalē atkal iegrimsi darbos, centīsies visiem apliecināt savu patieso potenciālu. Kopumā maijs var būt zīmīgs mēnesis Auniem, kuri saistīti ar politiku, tirdzniecību un transporta jomu.
Vērsis
Daudz ko noteiks tas, kā spēsi tikt galā ar ikdienas stresu, steigu, uztraukumiem. Proti, ja pratīsi saglabāt psiholoģisko nosvērtību un sev raksturīgo apdomu, tad panākumi ilgi nebūs jāgaida. Savukārt, ja ļausies sakāpinātajām emocijām, vari ātri vien iedzīvoties finansiālos sarežģījumos. Parakstot līgumus, nekautrējies skrupulozi izanalizēt dokumentos rakstīto un noprecizēt visas svarīgās nianses, neatstājot vietu nejaušībai! Ģimenes dzīvē maijs tev iezīmēsies saulainās nokrāsās. Tu spēsi uzturēt saskaņu ar atvasītēm, savukārt kopdzīvē ar otro pusīti uzturēt romantisku un kaislīgu gaisotni. Ja tev atliek kāds brīvs brītiņš, velti to sportiskām aktivitātēm, veselīga dzīvesveida uzturēšanai. Piekopjot fiziskās nodarbes, ievēro mērenību, nekrīti galējībās!
Dvīņi
Jauks un patiesi bezrūpīgs mēnesis, ja vien nekļūsi pārlieku vieglprātīgs pret darba lietām. Pielūko, lai tu turi doto vārdu, pabeidz iesāktos darbus norunātajos termiņos! Citādi, tu lieliski sapratīsies ar līdzgaitniekiem. Iespējams, radīsi jaunus domubiedrus, uzspodrināsi savu sabiedrisko statusu. Ja tev kārtojamas ar nekustamo īpašumu, mantojumiem saistītas lietas, tad zini, ka tam piemērotāks varētu būt maija vidus. Turpretim, mēneša sākums un nogale būs kā radītas ikdienišķajiem darbiem, labi zināmiem pienākumiem. Jūtamākus panākumu laurus var plūkt tie Dvīņi, kuri cenšas sevi apliecināt informāciju tehnoloģiju, filoloģijas un pedagoģijas lauciņos. Mīlas jomā tieksies pēc maksimālas brīvības, neatkarības.
Vēzis
Maija sākums var būt diezgan trauksmains, taču potenciāli panākumiem bagāts. Tev gan nāksies krietni vien papūlēties, lai sasniegtu nospraustos mērķus, taču rezultāts noteikti attaisnos ieguldītās pūles un nervus. Panākumu gūšanu, var atvieglot dažādu novitāšu ieviešana savās ikdienas gaitās. Centies aktīvāk izmantot moderno tehnoloģiju sniegtās iespējas, un savukārt attiekties no sevi izsmēlušām, novecojušām metodēm, ierīcēm. Mēneša otrajā pusē zvaigznes dos tev iespēju uzelpot, uzkrāt jaunus spēkus, smelties iedvesmu. Nav izslēgts, kāds Vēža zīmes pārstāvis aktīvāk pievērsīsies radošām lietām, centīsies apliecināt sevī mītošos mākslinieciskos talantus. Ģimenes dzīvē viss pamazām ritēs savu gaitu, proti, mājas lietas galvassāpes nesagādās.
Lauva
Darba kontekstā šis būs veiksmīgs periods, kurā izdosies paveikt patiesi daudz. Svarīgi, lai tu būtu pēc iespējas pašaizliedzīgāks, neļautos slinkumam, neapstātos uz jau sasniegto. Panākumos lielu lomu spēlēs spēja saprasties ar apkārtējiem, apburt līdzgaitniekus ar savu šarmu un plašajām zināšanām. Ja tev veicamas pārrunas ar augstākstāvošajiem, slēdzami darījumi ar ārzemju partneriem, tad zini, ka tam labvēlīgāks var izrādīties maija sākums un pati nogale. Turpretim, ja ir kārtojamas birokrātiskas nianses, tad tās vieglāk izdosies īstenot mēneša vidū. Mīlas jomā maija mēnesis tev var nest patīkamas pārmaiņas. Nav izslēgts, kāds Lauvas zīmes pārstāvis uzsāks ļoti kaislīgu romānu, savukārt cits pratīs ienest jaunu dzirksti esošajās attiecībās.
Jaunava
Daudz laika veltīsi sevis analizēšanai, kas pats par sevi nav nekas slikts, taču ja to sāksi darīt pārlieku intensīvi, proti, kļūsi pārmēru paškritisks, tu jūtami bremzēsi savus panākumus. Prasme pareizi sevi nostādīt psiholoģiskajā plāksnē, būs ļoti būtiska ne tikai profesionālo rezultātu gūšanai, bet arīdzan psihoemocionālās veselības uzturēšanai. Lai veicinātu iekšējo harmoniju, zvaigznes iesaka vairāk uzmanības atlicināt dažādām garīga rakstura praksēm – jogai, meditācijai. Attiecībās ar otro pusīti mēģini būt nedaudz romantiskāks, atvērtāks savās vēlmēs. Partneris pratīs novērtēt, ja uzticēsi viņam savus slēptākos pārdzīvojumus un nekautrēsies paust savas erotiskās fantāzijas. Saskarsmē ar atvasītēm daudz kas būs atkarīgs no tavas spējas pieņemt citādāku viedokli un necensties par katru cenu pasniegt savu pasaules redzējumu kā pareizāko.
Svari
Pieaugs dzīvesprieks, kā arī sacensības gars. Būsi noskaņots gūt jaunus profesionālos panākumus, tieksies apliecināt visiem, ka esi spējīgs uz daudz ko vairāk. Lai gūtu kārotos rezultātus, tev nāksies paplašināt savu redzesloku, iegūt jaunas zināšanas. Pilnīgi iespējams, ka pamatā visu nepieciešamo, spēsi apgūt pašmācības ceļā. Attiecībās ar mīļoto daudz kas būs atkarīgs no tava un partnera noskaņojuma. Nav izslēgts, ka brīžiem jūsu starpā radīsies spriedze, nesaprašanās uz līdzenas vietas. Taču labums tāds, ka radušās nesaskaņas izgaisīs tikt pat ātri, cik tās uzradās. Kopumā ņemot, maija mēnesī tev būs iespēja uzlabot ienākumus, pakāpties augstāk pa karjeras kāpnēm. Savukārt, notiekošais personīgajā dzīvē, lielākoties sagādās patīkamas, siltas emocijas.
Skorpions
Maija sākumā tu vairāk laika veltīsi mīlas dzīvei, saviem vaļaspriekiem. Nav izslēgts, ka izmantosi atvaļinājuma iespējas un ļausi sev nedaudz atpūsties no nemitīgās steigas un uztraukumiem. Mājas dzīvē no tevis tiks prasīta izteiktāka iecietība, pacietīgums. Der apzināties, ka savu daudz ātrāk spēsi panākt ar diplomātijas un iejūtības palīdzību nekā ar uzstājību. Tu tuviniekiem spēsi dot vērtīgus padomus, morālo atbalstu. It sevišķi, tava uzmanība un rūpes būs nepieciešamas atvasītēm. Sākot ar mēneša vidu, atkal vairāk laika un enerģijas ieguldīsi profesionālajās lietās. Kāds Skorpions var nolemt uzsākt jaunu projektu vai paplašināt, kādu no esošajām sadarbībām. Naudas lietās zvaigznes silti iesaka ieklausīties savā priekšnojautā, nerīkoties pretēji sirdsbalsij!
Strēlnieks
Tavi plāni būs lieli un tālejoši. Apņēmība un mērķtiecīgums, ko izrādīsi būs patiesi apsveicams, taču vienlaikus svarīgi, būt gana paškritiskam, nepārvērtēt savas iespējas un būt apdomīgākam, uzņemoties jaunas finansiālās saistības. Maijs var būt zīmīgāks mēnesis tiem Strēlniekiem, kuri saistīti ar jurisprudences, apdrošināšanas un nekustamā īpašuma jomām. Šomēnes lieti nederēs tava harizma, spēja atstāt uz apkārtējiem paliekošu iespaidu. Nav izslēgts, gūsi jaunus lietišķos sadarbības partnerus tieši starp pretējā dzimuma pārstāvjiem. Privātajā dzīvē valdīs harmonija. Attiecībās ar mīļoto spēsi viegli rast kopīgu valodu. Mēneša nogalē var aktualizēties ar mantojumiem, dzīvokļa remontu vai pat dzīvesvietas maiņu saistīti jautājumi.
Mežāzis
Pirmajās divās maija nedēļās tu spēsi prasmīgi vadīt lietišķās pārrunas, panākt savu saskarsmē ar augstākstāvošajiem. Šis būs lielisks brīdis, lai risinātu dažādus saimnieciski organizatoriskos jautājumus, tiktu galā ar materiālas dabas niansēm. Mēneša vidū veiksme vairāk smaidīs radošās pasaules Mežāžiem. Nav izslēgts, ne reizi vien kāpsi uz skatuves un uzrunāsi plašāku auditoriju. Jo pašpārliecinātāks un atraisītāks būsi, pret uzrunājamo publiku, jo pamanāmākus panākums pratīsi gūt. Maija izskaņā visticamāk vajadzēs nedaudz nolikt malā darba lietas un pievērsties mājas dzīvē notiekošajam. Velti vairāk uzmanības savām atvasītēm, pielūko, lai viņas nesāk izlaisties skolas gaitās, neiemanto nelāgu ieradumus. Kopdzīvē ar laulāto, centies veicināt romantisku gaisotni.
Ūdensvīrs
Mēneša sākums pateicīgāks, darbam vienatnē. Nav izslēgts, tev radīsies perspektīvas idejas, kā uzlabot savu materiālo stāvokli. Saskarsmē ar sadarbības partneriem, priekšniecību vēlams atturēties no pārlieku asiem izteicieniem, spontānas rīcības. Maija vidū pieaugs vēlme būt līdzīgi domājošo sabiedrībā, gūt jaunas zināšanas, uzklausīt amata brāļu pieredzi un sniegt apkārtējiem savu skatījumu uz notiekošo. Nav izslēgts, ka tev tiks piedāvāts doties interesantā pieredzes apmaiņas braucienā. Mēneša nogalē darbs novirzīsies otrajā plānā, kas nozīmē galveno uzmanību veltīsi privātajai dzīvei. Attiecībās ar otro pusīti būs daudz kas izrunājams, apspriežams. Zināmus sarežģījumus, tevis un mīļotā cilvēka starpā, var izraisīt pārlieku atšķirīgais skatījums uz naudas lietām.
Zivis
Zvaigznes mudina būt enerģiskākam, mērķtiecīgākam savās profesionālajās gaitās, neļaut lietām sākt plūst pašplūsmā. Ja reiz rodas kādas problēmas, centies nekavējoties tās apzināties un novērst, citādi vari iemantot sev jūtamus kavēkļus turpmākajai profesionālajai izaugsmei. Nav izslēgts, ka otrā pusīte pratīs iedvesmot tevi, veicināt cīņas sparu, vēlmi iekarot jaunas virsotnes. No savas puses partnerim pratīsi sniegt rūpes un uzmanības apliecinājumus. Maija mēnesis var izrādīties veiksmīgāks tiem Zivs zīmes pārstāvjiem, kuri darbojas radošajā sfērā, ir saistīti ar psiholoģiju, pedagoģiju. Savukārt, ja pārstāvi biznesa pasauli, esi dubultā piesardzīgs, risinot finansiālos jautājumus, neļauj sevi iesaistīt apšaubāmos darījumos, iedragāt profesionālo reputāciju!
 

Ogrenet