Astrologi.lv horoskopi no 22.decembra līdz 20.janvārim (autore - sertificēta astroloģe Evija Bāre)

Auns
Pārdomas un pārmaiņas. Zvaigznes iesaka attālināties no skumjā un dzīvot savam priekam. Janvāra sākums labvēlīgs un idejām bagāts. Uzmanības lokā – finansiālo jautājumu risināšana. Auni būs aktīvi noskaņoti un enerģijas pilni rīkoties. Uz partneru atbalstu būs grūti paļauties, tie nelabprāt pildīs vienošanās noteikumus. Aunu entuziasms un optimisms var izrādīties veiksmes garants, lai sasniegtu labus darba rezultātus. Pēc 8.janvāra aktivizēsies nelabvēļi, tāpēc Auniem vārdos un darbos jābūt piesardzīgiem. Galvenais noteikums – Auni ne uz vienu nedrīkst cerēt, viss jādara pašiem – tā būs vieglāk un izdevīgāk, nekā sadalīt pienākumus un pieprasīt to precīzu izpildi. Veselība apmierinoša, tomēr organisms jāsaudzē no saaukstēšanās un infekcijām. Visur jāievēro mērenība. Mēneša beigās situācija kļūs sarežģītāka, jo Aunu spēki sāks izsīkt, kā rezultātā var rasties konfliktsituācijas un emocionālā spriedze.
Vērsis
Ar likteņa un priekšniecības gādību Vēršus gaida cīņas un uzvaras. Tas var attiekties uz jebko – iespējams iekšējo spēku izsīkums, nesaprašanās darbā, juridisko lietu kārtošana vai problēmas ar partneriem. Mēneša vidū Vērši pavisam necerēti var tikt pie papildus ienākumiem. Taču šoreiz vietā būs teiciens – „kas viegli nāk, tas viegli iet”. Vērši būs kaislību pārņemti, kas sarežģīs attiecības ar apkārtējiem. Vienlaikus var rasties vēlme pēc flirta, piedzīvojumiem un emocionāla kontakta ar partneri. Šajā mēnesī nav ieteicams ceļot, jo pārāk daudz nelabvēlīgo riska faktoru. Vienīgais uz ko Vērši šajā mēnesī var paļauties – paši uz sevi. Arī konkurenti nesnauž, bet aktīvi rīkojas. Tomēr mēneša izskaņā Vērši kļūs nedaudz sapņaini. Vairāk laika pavadīs vienatnē, apcerot nākotnes aktivitātes.
Dvīņi
Pienācis laiks nospraust savu ceļamērķi, noteikt pareizo virzienu un izvēlēties jaunus uzdevumus. Nav jācenšas dabūt visu un uzreiz – Dvīņiem jābūt pacietīgiem arī sīkumos. Gada sākums nāk ar jauninājumiem darbā. Sarežģītas attiecības ar vadību vai vajadzība kaut ko mainīt var izraisīt vēlmi var pat nepieciešamību meklēt jaunu darbu. Ja radīsies grūtības, Dvīņi var vērsties pēc palīdzības pie ietekmīgiem draugiem. Laulātie, kuru attiecības jau tā bija sarežģītas, var nonākt pat uz šķiršanās sliekšņa. Tomēr vieta līdzās Dvīņiem ilgi tukša nepaliks – ar jaunu cilvēku ienākšanu sāksies jauns posms. Visai bieži Dvīņu emocijas nesakritīs ar pārējo noskaņojumu. Viss tikai tāpēc, ka patlaban notiek pamatīgs lūzums Dvīņos, viņu ģimenes dzīvē vai karjerā. Var nākties mainīt dzīvesveidu. Ja Dvīņi mainīsies pareizajā virzienā, tad jau visai ātri ievēros, ka apstākļi veidojas labvēlīgi, dāvājot romantiskus brīžus vai veiksmi biznesā. Grūtībās der atcerēties, ka ar neatlaidīgu darbu un pacietību var panākt daudz. Enerģētiskais potenciāls zems, Dvīņi būs pārāk emocionāli. Jāatrod laiks atpūtai. Janvāris piemērots profilaktiskām procedūrām, kosmetologa un masiera apmeklējumam.
Vēzis
ēzim janvāris atnesīs labas perspektīvas karjerā. Iespējas nostiprināt savu profesionālo autoritāti, tomēr no Vēžiem var tikt prasīts pārskatīt savu līdzšinējo darbību un uzskatus. Neviens uzdevums nešķitīs par grūtu, un darbi steidzinās cits citu. Uzstājība un mērķtiecība būs galvenie trumpji. Mēneša vidū Vēži sajutīs radošo spēku pieaugumu, daudziem radīsies vēlēšanās ceļot. Nav jāatsaka prieku būt cilvēkos un labā kompānijā – svētkiem jāturpinās! Vēži var tikt ierauti vai nu vētrainā, vai piesardzīgā, bet tomēr – romānā. Mīļotajam cilvēkam patiks Vēža prasme pateikt vajadzīgos vārdus īstajā brīdī. Iedziļināšanās ezotērikā palīdzēs izprast mijiedarbību ne tikai starp cilvēkiem, bet visu pasauli. No 10. janvāra Vēži var sajust dzīves spēku zudumu. Lēmumi var būt kļūdīgi, tāpēc ieteicams nogaidīt. Jācenšas iztikt bez pārspīlējumiem, lai vēlmes un cerības neliek vilties.
Lauva
Rodas iespaids, ka visi citi svētku iespaidā atpūšas un tikai Lauvām jāraujas vaiga sviedros. Tomēr nav jābūt piktām, jo šomēnes paveras lieliskas iespējas nostiprināt savu profesionālo autoritāti un iedibināt attiecības ar jauniem partneriem. Lauvām neviens uzdevums nešķitīs par grūtu un darbi steidzinās cits citu. Jaunas idejas padarīs dzīvi krāsaināku. Uzstājība un mērķtiecība būs galvenie trumpji. No 4.-12. janvārim labs laiks, lai paplašinātu darījumu kontaktus, veidotu prezentācijas un dotos tuvākos izbraucienos. Godkāre un ambīcijas būs labs dzinulis ienākumu gūšanai. Tomēr svarīgāk Lauvām būs pierādīt, cik daudz viņas spēj paveikt. Rūpējoties par kārtību biznesa lauciņā, rūpīgi jāpārbauda parakstāmie dokumenti un jāizlasa pat vissīkākajiem burtiem rakstīto. Mīlestībā iespējami romantiski pavērsieni. Nav ieteicams ļauties vieglprātīgām attiecībām, kaut arī sirds gribēs mazliet asuma. Rūpes par māju un ģimeni tiks atstātas pašplūsmā. Mēneša beigās veidosies labvēlīgi apstākļi stratēģiskām iniciatīvām un dažādām aktivitātēm sabiedrībā. Iespēja saņemt kādu labu, bet grūti izpildāmu piedāvājumu. Ticot veiksmei, viss izdosies. Paaugstinās intelektuālās spējas, pastiprinās interese par garīgām vērtībām. Domas par došanos kādā ceļojumā. Iespējama atkalredzēšanās ar kādu mīļu paziņu.
Jaunava
Jau ar jauno gadu iestājas jauns un veiksmīgs periods, kurā Jaunavas spēs sevi apliecināt. Jaunavas būs pašpārliecinātas, enerģiskas un apņēmības pilnas. Jau no mēneša sākuma Jaunavas gaida darbs, tāpēc galvenais uzsvars jāliek nevis uz izskatu, bet profesionālajām darbaspējām. Piemērots laiks, lai komfortablos apstākļos rezultatīvi pastrādātu – neviens īpaši nekritīs uz nerviem un nepārbaudīs. Ja darbs saistīts ar pakalpojumu sniegšanu, var apsvērt iespēju prasīt lielāku samaksu. Privātajā dzīvē vispirms jātiek skaidrībā ar savām vēlmēm, un tad jāpasper kāds solītis pretī savam mīļotajam. Dzīve var uzdāvināt jaunu iepazīšanos un pēkšņas simpātijas. Mēneša beigās ģimenes un mājas dzīvē iespējami neparedzēti notikumi, bet Jaunavas apzinīgā daba tos viegli spēs nolīdzināt. Jaunavas var piemeklēt radikālas izmaiņas – nav izslēgta darbavietas vai dzīvesvietas maiņa.
Svari
Mēneša sākumā Svariem var nākties risināt sarežģītus, bet neizbēgamus uzdevumus. Vislabāk šajā laikā paļauties uz saviem spēkiem. Svari ir pietiekami gudri un atjautīgi, lai paši ar visu tiktu galā. Šajā laikā nevajadzētu meklēt jaunas attīstības idejas un projektus, bet drīzāk revidēt esošos un atrast tur vājāko posmu, ko varētu uzlabot. No 12.-18. janvārim Svari var likt lietā savas diplomāta spējas, spožo prātu un organizatora talantu, lai radītu projektus, no kuriem nākotnē spēs gūt ienākumus. No 19. janvāra Svari nedrīkst rīkoties pārsteidzīgi, arī ar finansēm saistītos jautājumos. Var mosties slēptas un iekšējas kaislības. Emocijas sitīs augstu vilni. Seksuālā tuvība ar mīļoto var paaugstināt dzīves enerģiju un tonusu. Kad tuvojas nogurums, jāatceras palutināt sevi un savu ķermeni. Vairāk uzmanības ieteicams veltīt garīgajām aktivitātēm – šo pārdomu rezultātā var mainīties Svaru attiecības ar apkārtējiem.
Skorpions
Janvāra sākumā Skorpioni atradīsies radošās enerģijas pacēlumā un oriģinālas idejas pašas nāks galvā. Tomēr nav izslēgta iekšējas spriedzes sajūta, jo tuvākie cilvēki un draugi ne vienmēr Skorpionu sapratīs. Ieteicams izmantot diplomāta spējas, lai saspīlētas situācijas nepadarītu vēl ļaunākas. No 11.-16. datumam konfliktu iespējamība sāks atkāpties. Nedrīkst personiskām simpātijām vai antipātijām atļaut ietekmēt darba izpildi. Skorpioni jāsaglabā miers un paškritika, lai nerastos jaunu konfliktu iespējamība. Radīsies vēlme baudīt jaukus, romantiskus mirkļus mājās, sev iemīļotā veidā. Nav ieteicams doties tālos ceļojumos.
Strēlnieks
Galveno uzmanību šajā mēnesī Strēlnieki veltīs ģimenes situāciju risināšanai. Mīlestībai un ģimenes attiecībām sarežģīts laiks, tajā var izvērsties īsta melodrāma. Var uzliesmot seni aizvainojumi un pāridarījumi, būs grūti saprasties ar tuviniekiem – tas viss savīsies vienā nesaprašanās kamolā, kuru atšķetināt būs ļoti grūti. Zvaigznes iesaka nepārsteigties un likt lietā diplomātiju – iepauzēt un visu rūpīgi apsvērt. Kaut arī jūtās radusies plaisa, visu var vērst par labu. Iespējams, daži Strēlnieki bez šķiršanās neiztiks – lai tā nāk kā attīrīšanās pirms kaut kā jauna un pozitīva. Vienlaikus arī karjerā šis posms nav no vieglākajiem. Strēlnieki būs cīnītāji, bet saskaršanās ar pretestību tomēr neizbēgama.
Mežāzis
Janvāris Mežāžiem paies zem neskaidrību plīvura daudzos dzīves aspektos. Vērienīgas pārmaiņas skars Mežāžu dzīvi. Kā primārais – finanšu stāvokļa nenoteiktība – gan sastingums, gan nokaitēta un neparedzama gaisotne. Nepieciešama apdomība, lai Mežāži netiktu iesaistīti kādā spekulācijā, kas var atstāt ilgstoši nelabvēlīgas sekas viņu reputācijai. No 13.-29. janvārim spēku izsīkums un enerģijas zudums, kā rezultātā Mežāži var zaudēt koncentrēšanās spēju, tādējādi izjūtot nelabvēlīgas sekas uz veselību. Īpaša uzmanība jāpievērš, parakstot ilgtermiņa sadarbības līgumus. Daļa Mežāžu kā smagu slogu izjutīs rūpes par tuvākajiem radiniekiem. Veiksmīgākās jomas, kurās var sagaidīt izmaiņas – mīlestība, mākslinieciskā un radošā sfēra.
Ūdensvīrs
Ūdensvīri, apņēmības pilni, gatavi mesties darbos. Taču zvaigznes iesaka mazliet nogaidīt – labi plānotie darbi un gaišie nodomi tik viegli nevedīsies. Pēkšņajām idejām var būt nepieciešama korekcija un labojumi. Dažādu neparedzamu situāciju ietekmē Ūdensvīri ne vienmēr spēs laicīgi padarīt savus darbus. Tā rezultātā viņi jutīsies neapmierināti ar savu padarīto, kas var novest pie emocionāla stresa un lieliem pārdzīvojumiem. Šis mēnesis nav piemērots laiks braucieniem un ceļojumiem. Nelabvēlīgs laiks finanšu ieguldījumiem un līgumu parakstīšanai. Sapratni Ūdensvīri spēs gūt pie mīļotā cilvēka. Nāksies veltīt laiku attiecību stiprināšanai un kopīgi veikt nelielu remontu vai iegādāties jaunas mēbeles. Kopumā par mēnesi varētu teikt – daudzi kāpumi un kritumi, bet Ūdensvīriem allaž veicas.
Zivis
Uzmanības centrā – partnerattiecības. Dažām Zivīm tās būs jaunas tikšanās, citām šķiršanās. Jāgatavojas izaicinājumam, jo Zivis var tikt iesaistītas nepatīkamā situācijā, vai arī pašas radīt konfliktu. Jebkurā gadījumā Zivju spēkos ir šo konfrontāciju pārvērst sadarbībā, partnerattiecībās. Mīlestību Zivis uztvers saasināti un satraukti. Sirdī liela vēlme, lai mīlestība tiktu pausta ne tikai vārdos, bet arī darbos. Zivju rotaļīgums un entuziasms partnerim ies pie sirds. Zivis meklēs sadarbības partnerus, kas saprot un spēj būt komanda. Veiksies sabiedrisko lietu speciālistiem, starpniekiem un visiem tiem, kuru bizness paredz aktīvu komunikāciju. Vēlme aktīvi darboties sabiedrības plašajos ūdeņos, mēneša sākumā var izraisīt attiecību krīzi ģimenē. Laikā no 12.-18.janvārim Zivis var sekmīgi pievērsties ģimenes problēmu risināšanai.