Horoskopi februārim

Auns
Tu manāmi iegrimsi profesionālajās lietās. Nebūs nekāds brīnums, ja mēneša sākumā, privātā dzīve paliks diezgan izteiktā novārtā. Taču tu zināsi, kā to vēlāk kompensēt laulātajam partnerim! Februāris var būt patiesi zīmīgs tiem Auniem, kuri saistīti ar politiku, tūrismu, transporta jomu un jurisprudenci. Panākumos lielu nozīmi spēlēs spēja vienoties ar citādu uzskatu piekritējiem, māka panākt kompromisu. Mēneša sākums un vidus ir atbilstošs nopietnu biznesa jautājumu risināšanai. Vienīgi jābūt piesardzīgam, kārtojot visu veidu dokumentāciju, nedrīkst ļaut steigai radīt nevajadzīgas neuzmanības kļūdas, pārpratumus. Nav izslēgts, radīsies iespējas paplašināt lietišķo kontaktu loku, tādejādi radot jaunas sadarbības perspektīvas. Februāra izskaņā paliks vairāk laika privātās dzīves norisēm, atpūtai. Pilnīgi iespējams, kāds zīmes pārstāvis pievērsīsies jaunam vaļaspriekam.
Vērsis
Tu it visā meklēsi stabilitāti, noteiktību un pragmatismu. Ja saskarsies ar kādiem sarežģījumiem, izrādīsi apbrīnojamu pacietību, neatlaidību un apķērību. Šīs īpašības ļaus ne tikai tikt galā ar grūtībām, bet arī potenciāli sasniegt materiālo pieaugumu. Mēneša pirmajās divās nedēļās nebūtu vēlams risināt ar nekustamo īpašumu, dzīvesvietas maiņu, tieslietām saistītos jautājumus. Ja veic pārrunas ar mazpazīstamiem sadarbības partneriem, rūpīgāk ieklausies savā priekšnojautā, tā noteikti tev pateiks priekšā pareizo ceļu! Februāra otrajā pusē aktualizēsies atvasīšu izglītības jautājumi. Nav izslēgts, jaunā paaudze būs nedaudz palaidusies savās skolas gaitās un tai būs nepieciešams, kāds stingrāks vārds, lai atkal saņemtos un uzrādītu daudz labākus rezultātus. Taču vienlaikus nekļūsti pārlieku uzstājīgs, jo tas sniegs pretēju efektu vēlamajam.
Dvīņi
Šomēnes savu pratīs panākt gan lietišķās, gan radošās jomas pārstāvji. Ja vien nesēdēsi rokas klēpī salicis, aktīvāk rosīsies, nebaidīsies uzņemties iniciatīvu, tev noteikti viss izdosies! Liktenis visticamāk tev piespēlēs nesliktas izaugsmes iespējas, tev tikai būs jāprot tās saskatīt un pietiekami ātri izmantot! Nav izslēgts, nāksies apgūt papildu iemaņas vai piespīlēt jau esošās. Februāra sākumā var nedaudz saasināties attiecības ar augstākstāvošajiem. Sevišķi spilgti to izjutīsi brīžos, kad tiks kritizētas vai noraidītas tavas ieceres. Taču nesteidzies ar asu pretreakciju! Labāk ņem vērā priekšniecības norādījumus, jo šoreiz taisnība var izrādīties viņas pusē. Mēneša otrajā pusē zvaigznes iesaka vairāk ieklausīties savā organismā. Atturies no pārmērīgas garīgās un fiziskās aktivitātes, velti nedaudz vairāk laika tīkamai atpūtai. Privātajā dzīvē februāris būs jautrs un bezrūpīgs.
Vēzis
Februāra sākums var sanākt diezgan tramīgs, jo tevi saspringtībā turēs, kāds nepabeigs un visai sarežģīts projekts. Zvaigznes no savas puses iesaka nedaudz atslābt, jo tu visu darīsi pareizi, rezultātam vienkārši būs nepieciešams vairāk laika! Nav izslēgts, tuvinieku lokā var uzrasties kāds, kurš palīdzēs tev mazināt garīgo spriedzi. Līdz ko tiksi galā ar psihoemocionālajām niansēm, pārējais jau būs tīri tehniskas dabas jautājums. Vairāk tici saviem spēkiem un tev pavērsies durvis, kuras līdz šim ir bijušas slēgtas. Attiecībās ar kolēģiem pratīsi uzturēt draudzīgas, pat nedaudz ģimeniskas attiecības. Pilnīgi iespējams, ka līdzgaitnieki būs bieži viesi pie tevis mājoklī. Tu labprāt izklaidēsies kopā ar kolēģiem, dalīsies ar viņiem gan priekos, gan bēdās.
Lauva
Ar apskaužamu vieglumu spēsi panākt uzstādītos mērķus, tādejādi apliecinot līdzgaitniekiem savu patieso potenciālu. Panākumi profesionālajās gaitās tevi burtiski spārnos, iedvesmos veikt uzlabojumus arī privātajā dzīvē. Ja tavās rokās nonāk papildu finansiālie līdzekļi, nesteidzies tos uzreiz iztērēt. Labāk veidot lieku uzkrājumu, jo nav izslēgts pavisam drīz nāksies veikt neparedzētus ieguldījumus mājoklī. Ārpus darba labprāt pavadīsi laiku domubiedru vidū, apspriedīsi pieredzēto, ģenerēsi jaunas idejas. Ja nepieciešams, līdzīgi domājošo vidū vari meklēt jaunus sadarbības partnerus, sponsorus, atbalstītājus savām nākotnes iecerēm. Veselības ziņā galvenais nepārstrādāties. Tas būs attiecināms gan uz fizisko, gan mentālo plānu. Lai atpūsties pēc iespējas pilnvērtīgāk, uzturies vairāk svaigā gaisā, sporto, neļauj slinkumam piekalt sevi pie dīvāna.
Jaunava
Tev šomēnes patiesi būtiska izrādīsies spēja neapjukt saspringtos apstākļos, prasme savaldīt emocijas, it sevišķi pārrunās ar priekšniecību, sadarbības partneriem. Zvaigznes iesaka atturēties no sīkumainības, nepazaudēt sevi maznozīmīgās detaļās, veltīt vairāk laika kopainas aptveršanai. Daudz kas būs atkarīgs arī no tava noskaņojuma. Ja spēsi uzturēt sevī dzīvespriecīgu nostāju, tu daudz vieglāk tiksi galā ar ikdienas likstām, pasaudzēsi savu emocionālo pasauli no liekām negācijām. Kopumā februāris var būt auglīgāks mēnesis tām Jaunavām, kuras saistītas ar grāmatvedību, zinātniski pētniecisko jomu un masu medijiem. Pilnīgi iespējams, ne reizi vien tev nāksies stāties plašākas auditorijas priekšā, lai pārstāvētu savas vai uzņēmuma intereses. Mīlas dzīvē tieksies pēc krāšņākām emocijām.
Svari
Mēneša sākums lielā mērā tiks veltīts privātā dzīves sakārtošanai. Lieti noderēs tev piemītošās diplomāta dotības, spēja rast kompromisus un uzklausīt mīļoto cilvēku. Kāds Svaru zīmes pārstāvis var apspriest ar otro pusīti ģimenes pieauguma jautājumu vai noskatīt plašāku, komfortablāku dzīvesvietu. Darba jomā svarīgs būs februāra vidus. Ir vērts parūpēties, lai šajā laika posmā ikdienas darbi tiktu paveikti godam! Lai veicinātu panākumus profesionālajās lietās, centies vairāk iesaistīties kolektīvajās aktivitātēs, ņemt vērā pieredzes bagātāku līdzgaitnieku ieteikumus. Mēneša nogalē centies samazināt apgriezienus, atļaut savai nervus sistēmai biežāk atpūsties. Pavadi vairāk laika kopā ar atvasītēm, jo viņas neapšaubāmi pratīs uzlabot tavu omu.
Skorpions
Februāra sākumā vēlēsies rīkoties pēc iespējas patstāvīgāk. Apkārtējo viedoklis, pat ja tas būs pareizāks, tev paliks otrajā plānā. Dažubrīd tu balansēsi uz atklātas spītības, ietiepības robežas, kuru pārkāpjot iedzīvosies tikai un vienīgi materiālos zaudējumos, attiecību sarežģījumos ar līdzcilvēkiem. Velti vairāk laika iekšējā līdzsvara veicināšanai, pārlieku principiālas nostājas “atgaiņāšanai”. Mēneša vidū panākumi vairāk solās būt to Skorpionu pusē, kuri saistīti ar mākslas pasauli, jo īpaši skatuves dzīvi, mūziku. Tu lieliski sapratīsies ar pretējo dzimumu, radīsi par sevi noslēpumainas un intriģējošas personas iespaidu. Brīvajiem zīmes pārstāvjiem pavīdēs lieliskas iespējas sastapt savu otro pusīti. Februāra izskaņā savu prasīs darba lietas, kā arī ar nekustamo īpašumu saistītie jautājumi. Nav izslēgti negaidīti komandējumi, jauni profesionālie pienākumi.
Strēlnieks
Neapšaubāmi vēlēsies atrasties līdzgaitnieku uzmanības centrā, iekarot apkārtējo simpātijas un atzinību. Saasinātā godkāre var būt par pamatu svaigām biznesa idejām, tā var veicināt vēlmi uzlabot materiālo situāciju, sasniegt augstākas profesionālās virsotnes. Taču, pirms uzsākt plānu realizāciju, zvaigznes silti iesaka pārdomāt savu rīcību, maksimāli sabalansējot vēlmes ar reālajām iespējām. Sevišķi apdomīgam vajadzētu būt, uzņemoties ilgstošākas kredītsaistības. Vislabāk, ja tu šomēnes varētu vispār iztikt tikai ar saviem līdzekļiem. Attiecībā uz mājas dzīvi būsi ļoti gādīgs un uzmanīgs pret tuviniekiem. Centīsies visādi rūpēties par viņu labsajūtu. Arī pretī saņemsi neviltotu pateicību, mīlestību un morālo atbalstu.
Mežāzis
Februāris var nākt ar pārmaiņām materiālajā plānā. Kādam Mežāzim nāksies ciešāk savilkt jostas, savukārt citam, radīsies iespēja izveidot papildu iekrājumus. Faktiski viss būs atkarīgs no tā, cik aktīvs būsi bijis līdz šim. Tieši apzinīgākie un aktīvākie zīmes pārstāvji būs patiesie laimes lutekļi. Ja tev veicamas pārrunas ar augstākstāvošajiem, tad zini, ka tam piemērotāka būs mēneša pirmā puse. Šajā periodā tev veiksmīgi izdosies sakārtot juridiskos jautājumus, tikt galā ar birokrātiskajiem šķēršļiem. Ja vēlies uzlabot savas panākumu iespējas, centies būt atvērtāks pret visa veida jauninājumiem, nebaidies ielaist novitātes savā ikdienā. Februāra otrajā pusē vajadzēs vairāk uzmanības atlicināt ģimenes jautājumiem, ar mājokli, tā remontu vai labiekārtošanu saistītajām niansēm. Mīlas dzīvē esi atvērtāks pret otro pusīti, nekautrējies paust savas jūtas.
Ūdensvīrs
Šis tev būs patiesi aktīvs un notikumiem bagāts mēnesis! Visā visumā par veiksmes trūkumu nevarēsi sūdzēties. Nav izslēgts, aktualizēsies ar ārzemēm, komandējumiem, profesionālo apmācību saistītie jautājumi. Tu spēsi lieliski iejusties kolektīvā, kļūt par sava veida līderi, piemēru, kuram līdzināties! Ja nepieciešams, pavisam noteikti vari veltīt laiku jaunu kontaktu veidošanai. Sevišķi labi sapratīsies ar gados jaunākajiem līdzgaitniekiem. Saskarsmē ar mājiniekiem nāksies būt pacietīgākam, vairāk ieklausīties tuvinieku sacītajā un mēģināt vairāk izdabāt viņu vēlmēm. Šomēnes ne reizi vien noderēs tev piemītošās psihologa dotības, prasme orientēties cilvēkos. Tavs domu gājiens būs ļoti oriģināls, kas manāmi piesaistīs apkārtējo uzmanību, radīs interesi par tavu personību.
Zivis
Ik pa brīdim var rasties sajūta, ka februāra mēnesis tev ir kā izaicinājums, sava veida pārbaudījums. Un savā ziņā tā arī būs. Taču labā ziņā tāda, ka veiksmīgi tiekot galā ar nebūšanām darba un privātajā lauciņā, tu iegūsi daudz lielāku pārliecību par saviem spēkiem, atvērsi sev jaunus horizontus. Pieminot darba lietas, ir vērts atzīmēt, ka savus tiešos pienākumus pildīsi godam. Taču zināmas problēmas var sagādāt papildu darbi, kurus priekšniecība vēlēsies uzticēt tieši tev. Galvenais neļauties mirkļa emocijām, impulsiem un visam pieiet no racionālā viedokļa. Centies pēc iespējas smalkāk izplānot paredzētos darbus, nepaļauties tikai uz likteņa labvēlību. Laulības ostā svarīgi neuzstādīt partnerim pārāk augstas prasības, kā arī savā virzienā saņemto kritiku neuztvert tik nopietni. Visticamāk otrā pusīte var jūtu karstumā pateikt lietas, kuras vēlāk tā rūgti nožēlos. Centies būt savaldīgs un vairāk iziet uz kompromisiem.
 

Ogrenet