Astrologi.lv horoskopi no 21.maija līdz 21.jūnijam (autore - sertificēta astroloģe Evija Bāre)

Auns
Vienlīdz daudz laiku nepieciešams atvēlēt gan darbam, gan ģimenei. Auniem jābūt izlēmīgiem un praktiskiem. Būs daudz informācijas, kāds iegūs garīgo skolotāju vai labvēli. Mēneša sākumā priecīgus un saviļņojošus mirkļus sniegs komunikācija ar partneriem un interesants darbs. Arī finanšu plūsmai tieksme pieaugt. Ikdienā parādās spilgti un negaidīti pārsteigumi. Tomēr Auni ne mirkli nedrīkst atslābināties, jo partneri steidzinās, lai darbi ātrāk tiktu izpildīti. Nosliece uz risku var kļūt par šī mēneša neatņemamu sastāvdaļu. Jauns amats vai cits lietišķs priekšlikums sniegs strauju popularitātes, karjeras un materiālās labklājības pieaugumu. Jāseko līdzi, lai no Aunu lielās aizņemtības neciestu attiecības ģimenē. Laikus jāpamana, kad kādam no mīļajiem vajadzīgs atbalsts un sapratne. Veselība apmierinoša, tomēr organisms jāsaudzē. Jāizvairās no pārmērībām. No 4. – 9. datumam jāuzmanās pie auto stūres.
Vērsis
Jūnijs nav labvēlīgs radikālām pārmaiņām, tāpēc ar nopietniem un svarīgiem lēmumiem labāk nogaidīt. Profesionālās veiksmes pamatā būs Vēršu labvēlība un iecietība pret apkārtējiem. Mēneša sākumā veselīga pašapziņa un spēja parādīt savas labākās rakstura īpašības būs galvenais Vēršu trumpis. Iesaistoties diskusijās ar domubiedriem profesionālajā jomā, nāksies pierādīt savu viedokli. Iespējami notikumi, kuri nav reāli izskaidrojami. Mīļotā cilvēka noslēpumainība vai lielā aizņemtība var provocēt uz vēlmi izskaidroties. Pārmetumi gan neko neatrisinās. Jaunu ideju ģenerēšanai šis nav labvēlīgs laiks, labāk nobeigt vecas lietas, jo nākamais mēnesis pavērs iespējas uzsākt ko jaunu. No 13. jūnija Vēršu dzīvē iestājas sarežģītāks posms, kad partnerība kļūst formāla, tajā iezogas atsvešinātības sajūta. Arī darba lietas īpašu prieku nespēj sagādāt un šķiet, ka pūliņi nenes gaidīto rezultātu. Vēršiem ieteicams atbrīvoties no stereotipiem, kļūt atvērtākiem un brīvākiem. Jāpievērš uzmanība tam, lai ienākumu un izdevumu plūsma būtu samērīga.
Dvīņi
Aktīvs, rezultatīvs un interesants mēnesis. Piepildīsies daudzas cerības un vēlēšanās. Šis mēnesis sola veiksmi. Izmaiņas liktenī var sākties jau jūnija pirmajos datumos. Spilgti un negaidīti pārsteigumi aizstās pelēko darba ikdienu. Dvīņus gaida ceļojumi, iepazīšanās, ballītes un visdažādākie atklājumi. Dvīņi jūnijā pretējam dzimumam šķitīs sevišķi pievilcīgi. Apkārtējie ļausies Dvīņu šarmam, draugi un kolēģi ievēros tikai labās īpašības. Pienācis īstais laiks, lai izlīgtu mieru, izrunātu visu, kas nav izrunāts līdz galam, un beidzot pateiktu mīļotajam cilvēkam par savām jūtām. Profesionālajā jomā vajadzēs domāt par projektu realizēšanu un aktīvu darbību. Dvīņi var gūt panākumus darījumos ar nekustamajiem īpašumiem, tāpēc šis ir laiks, kad no runām jāpāriet uz darbiem. Var paplašināt savu darbības lauciņu un reorganizēt biznesu. Neraugoties uz sīkām nesaskaņām darbā, algotajiem darbiniekiem zvaigznes sola attiecību stabilizēšanos un jau mēneša beigās viss būs iegājis sliedēs, Dvīņi varēs piestrādāt pie savu pozīciju nostiprināšana. Pozitīva arī sadarbība ar kolēģiem no citām valstīm. Vienīgais negatīvais aspekts šajā mēnesī var būt kāda nelabvēļa nesamierināmā nostāja un centieni joprojām izlikt Dvīņiem šķēršļus un lamatas. Visticamāk, tas neizdosies, bet dažas negatīvas vēsmas, piemēram, tenkas, var nākties izjust.
Vēzis
Vēžu uzmanība pievērsta jautājumiem, kas saistīti ar dzīvesvietu, nekustamo īpašumu un attiecībām ģimenē. Mierīgi un nesteidzīgi var pavadīt šo laiku, lai radītu komfortablu mājas atmosfēru. Piemērots laiks lieliem un kvalitatīviem pirkumiem, jo sevišķi tāpēc, ka naudas trūkumu Vēži šobrīd neizjutīs. Vēžus gaida randiņi un romantiskas tikšanās ar mīļoto. Savā izredzētajā redzēs sapņu piepildījumu un enerģijas būs tik daudz, ka varēs gāzt kalnus. Iespējami negaidīti darba piedāvājumi, kas dos iespēju veiksmīgi nopelnīt. Vēžiem vien nepieciešams uzturēt kontaktus, būt draudzīgiem un atsaucīgiem – īstie cilvēki viņas atradīs. Savu talantu realizācija var atnest ne mazums ieguvumu. Mēneša beigās Vēži, apņēmības pilni, būs gatavi mesties darbos. Tomēr zvaigznes iesaka mazliet nogaidīt – labi plānotie darbi un gaišie nodomi tik viegli nevedīsies. Pēkšņajām idejām var būt nepieciešama korekcija un labojumi. Spēku Vēži var smelties saskarsmē ar Dievišķo. Pārņems neliela nostalģija pēc sen neredzētiem draugiem. Veiksmīgi pirkumi, īpaši - luksusa lietas.
Lauva
Ja vēl nesen Lauvu laulības dzīve atgādināja darbojošos vulkānu, tagad tas pierims un laulība stabilizēsies. Tomēr dzīvi par garlaicīgu šajā mēnesī nosaukt nevarēs, jo Lauvu kuģis traucas pilnās burās, kas var atnest daudz pārmaiņas un dinamikas. Vēlams darīt savu darbu un mazāk domāt par taustāmo rezultātu. Uzdrošināties riskēt un noticēt savām idejām, īpaši tajās jomās, kas allaž vilinājušas. Var izmantot zinošu speciālistu palīdzību. Jūnija vidū gaidāmi panākumi darbā, kā arī attiecību uzlabošanās ar partneriem. Lauvām jārūpējas par profesionālo prestižu, jākrāj meistarība, jāapmeklē kursi, jākomunicē ar augsta līmeņa profesionāļiem. Iespējamas daudz patīkamas tikšanās un iepazīšanās, kuras var pāraugt draudzības robežas un nākotnē iegūt labas perspektīvas. Ja attiecībās radīsies kādas nesaprašanās, tad tikai Lauvu pašu vainas dēļ. Atrašanās neierastā vidē palīdzēs ieraudzīt jaunas rakstura kvalitātes savā mīļotajā cilvēkā.
Jaunava
Šis mēnesis sola veiksmi. Jaunavu darbaspējas, asais prāts un organizatora talants tiek pieprasīts kā nekad agrāk. Profesionālajā jomā mēnesis piemērots jauniem projektiem. Īpaši labvēlīgi apstākļi ilgtermiņa plāniem, bet arī aktuālos darbus Jaunavas spēs paveikt ātri un rezultatīvi. Diskutējot ar augstāk stāvošām amatpersonām, ieteicams likt lietā stiprus argumentus, tādējādi Jaunavām izdosies viņus pārliecināt par savu taisnību. Autoritātes nostiprināšanos veicinās arī Jaunavu zināšanas un pieredze. Priecīgus un saviļņojošus mirkļus sniegs jaunas romantiskas iepazīšanās. Tomēr no 7.-12. jūnijam jāuzmanās, lai konflikti neizraisītu nesaskaņas ar mīļoto. Brīnišķīgs mēnesis laulību noslēgšanai, ceļošanai un attiecību veidošanai ar ārzemju partneriem. Mēneša beigās Jaunavas var doties kādā pieredzes apmaiņas braucienā un krāt zināšanas.
Svari
Iestājas pozitīvāks laiks un Svaru dzīve kļūst piesātināta un daudzveidīga. Netikumi seko cits citam. Pašpārliecinātība par sevi un saviem spēkiem, degsme un enerģiskums būs Svaru palīgi. Ir vērts satikt savus vecākus, lai kopā ar viņiem pavadītu laiku mīļā atmosfērā. Svariem būs iespējas īstenot savas idejas, vēlmes un kādu projektu. Finanšu jomā vērojama stabilitāte. Darbam nepieciešams pieiet radoši.
Skorpions
Skorpioniem turpinās nevaldāma kāre aktīvi rīkoties. Gribēsies pierādīt sev un citiem, ka viņi spēj atrisināt jebkuru uzdevumu. Finansiālu labumu nesīs gaišas emocijas un pozitīva attieksme visās situācijās. Iespējami apbalvojumi un naudas saņemšana par iepriekš ieguldīto darbu. Naudu ieteicams tērēt dvēseles apmierināšanai, piemēram, kino vai restorāna apmeklējumam, interesantas grāmatas iegādei. Strauji augošās seksuālās vajadzības var izlauzties uz āru jaunos sakaros. Veiksmīgs periods no 14.-19.datumam, kad problēmu risināšanā var iesaistīt savus mīļotos cilvēkus, viņi labprāt atbalstīs un palīdzēs.
Strēlnieks
Strēlniekus gaida milzums neparastu sakritību un neparedzētu situāciju. Labvēlīgs periods ceļošanai un kontaktu veidošanai ar ārzemju partneriem. Attiecībās ar kolēģiem valdīs abpusēji priecīga komunikācija un simpātijas. Celsies Strēlnieku pašvērtējums, un spēja realizēt savas personiskās ieceres. Daudz laika tiks veltīts profesionālās reputācijas uzlabošanai, biznesa projektu realizācijai.
Mežāzis
Mežāži, enerģiski un apņēmības pilni, gatavi uzrotīt piedurknes un darboties. Mēneša sākumā labvēlīgas iespējas, lai realizētu savus talantus, radošās un mākslinieciskās ieceres. Visas iespējas, lai pozicionētu sevi kā oriģinālu un izdomas bagātu personību. Ik pa laikam var uzrasties neparedzētas situācijas ar partneriem, kavēšanās, plānu un ieceru maiņas. Mežāžiem jābūt elastīgiem, lai spētu piemēroties situācijai. Visa mēneša laikā Mežāžiem jāpievērš uzmanība savam veselības stāvoklim. Iespējama hronisku slimību uzliesmošana. Ieteicams ievērot stabilu dienas režīmu, lai izvairītos no spriedzes radītām problēmām. No 13.-19. jūnijam visai sarežģīts laiks, iespējamas negaidītas problemātiskas situācijas un Mežāžiem nāksies uzņemties atbildību, lai paši meklētu risinājumu. Uz citu palīdzību gaidīt un paļauties nav ieteicams.
Ūdensvīrs
Priecēs ne tikai vasaras saule, bet arī siltums, ko dāvās mīļotie cilvēki. Ūdensvīri var atviegloti uzelpot un nomest smagumu no pleciem – viņu privātajā dzīvē valda stabilizācijas process. Mīļotais cilvēks iepriecinās ar priekšlikumu kopā patīkami pavadīt laiku, vislabāk jau divvientulībā. Arī draudzībā un darba attiecībās viss rīt savu gaitu, pēc labākā scenārija. Aktīva sociālā dzīve. Ūdensvīriem jāmeklē iespējas, kur izpaust sevi un radošos talantus – enerģijai jārod pielietojums! Veiksmīgākie naudas ieguldījumi saistīti ar ģimeni un bērniem, tur finanšu līdzekļus nav ieteicams žēlot.
Zivis
Šajā laikā Zivis aktīvi un dzīvīgi turpina izpaust savus talantus un virzīties pa karjeras kāpnēm, bet no 9. jūnija enerģētikas samazināšanās liek par sevi manīt un Zivju aktivitātes manāmi noplok. Zivis vēlēsies būt brīvas no jebkādas sociālās atbildības. Zivis ilgosies pēc miera un vientulības, būs nepieciešams vairāk laika un telpas, lai koncentrētos uz savām iekšējām izjūtām un problēmām. Ģimenes dzīvē un attiecībās ar bērniem tāda uzvedība var radīt vēsumu un atsvešināšanos. Pilnvērtīga atpūta Zivīm šomēnes ir pati svarīgākā. Tas neizslēdz laika pavadīšanu kopā ar bērniem un mīļoto – tad būs iespēja pārliecināties, ka ar Zivīm var dalīties visos priekos un bēdās. No 12.-19. jūnijam veiksmīgs laiks, lai visus neskaidros jautājumus izrunātu un rastu mieru dvēselē.