Horoskopi februārī

Auns
Zvaigznes iesaka februāra sākumā iesaka vairāk uzmanības veltīt profesionālajām lietām. Nav izslēgts, radīsies jaunas karjeras izaugsmes iespējas, tev tikai jāprot tās saskatīt un izmantot. Jārēķinās, ka panākumi tev nāks pamazām, lielākoties pateicoties neatlaidīgam, enerģiskam darbam. Naudas lietās esi piesardzīgs, neļauj steigai radīt liekus sarežģījumus. Mēneša vidū lielāka nozīme būs privātajā dzīvē notiekošajam. Attiecībās ar otro pusīti te uzplaiksnīs romantiskās kaislības, te atkal parādīsies zināmas nesaskaņas, strīdi. Neskatoties uz apstākļiem, centies būt savaldīgs un iejūtīgs pret partneri. Februāra beigās nav izslēgti neparedzēti darba braucieni. Iespējams, izdosies noslēgt izdevīgu darījumu, kurš ievērojami uzlabos tavus ienākumus.
Vērsis
Tev būs svarīgi saskatīt jēgu savām aktivitātēm, gūt pārliecību, ka tās nes pietiekami labus rezultātus. Ja kāds no Vērša zīmes pārstāvjiem nebūs apmierināts ar darba augļiem, pilnīgi iespējams, tiks apsvērti jauni darba meklējumi, citas samērā kardinālas pārmaiņas. Noderīgus padomus lietišķajos jautājumos var sniegt otrā pusīte, kā arī gados vecākie radinieki. Ja plāno uzsākt jaunus projektus, mainīt savu ikdienu, dari to labāk, sākot ar februāra otro vai trešo nedēļu. Īstenojot jaunas ieceres, esi patiesi piesardzīgs lietās, kas skar līgumus, birokrātiskās nianses. Pārliecinies, ka vajadzīgā dokumentācija ir sagatavota pēc labākajiem standartiem. Mīlas dzīvē tev šomēnes smaidīs veiksme. Pratīsi uzturēt jūtamu saskaņu ar mīļoto, piešķirt attiecībām jaunu dzirksti.
Dvīņi
Šis mēnesis ir kā radīts, lai apgūtu jaunas zināšanas. Tavas analītiskās dotības būs savā maksimumā, kas ļaus ne tikai lieliski uztvert informāciju, bet arīdzan ātri apzināties, kā to labāk pielietot. Taču tu spēsi izpausties ne tikai intelektuālajā, bet arī radošajā plānā, ģenerējot perspektīvas idejas, apliecinot savus mākslinieciskos talantus. Ja nepieciešams, tu droši vari veidot lietišķu saikni ar ārzemēm, piesaistīt jaunus biznesa partnerus. Attiecībās ar ģimenes locekļiem, daudz kas būs atkarīgs no tā vai viņi spēs pieņemt tavu aizņemtību ar darba lietām. Ja tuvinieki spēs izrādīt sapratni, tad nekādi strīdi neiezīmējas. No savas puses tomēr pacenties rast nedaudz vairāk laika, lai veltītu to otrajai pusītei, atvasītēm. Iespējams, ka tieši mēneša vidū varēsi izbrīvēt brīžus, kurus pavadīt kopā ar savējiem.
Vēzis
Februāra sākumā var nākties pievērsties ar nekustamo īpašumu, mantojumiem, mājokļa remontu, labiekārtošanu saistītiem jautājumiem. Iespējams, nāksies pamatīgi nopūlēties, lai tiktu galā ar darba dzīvē un privātajā saimniecībā notiekošo. Taču tu būsi apņēmības pilns sasniegt nospraustos mērķus! Mēneša vidū nemitīgā skriešana nedaudz mazināsies, tev radīsies iespēja vairāk laika veltīt atpūtai, ģimenei. Attiecībās ar laulāto būsi diezgan prasīgs. Nav izslēgts, partneris vēlēsies no tavas puses saņemt nedaudz lielāku brīvību. Esi saprotošs pret otrās pusītes vēlmēm un atturies no liekiem pārmetumiem, kritizēšanas. Februāra izskaņā rēķinies vajadzēs atkal vairāk veltīt sevi darbā notiekošajam. Nav izslēgts, tu aktīvāk iesaistīsies kolektīvajās aktivitātēs un tieksies apliecināt savas līdera spējas.
Lauva
Tevi saistīs sabiedriskā dzīve, radošās norises, kultūras pasākumi. Šis var būt zīmīgs mēnesis Lauvām, kuras nodarbojas ar izklaides biznesu, mākslas pasauli. Pateicoties savām oratora dotībām, lieliski pratīsi uzrunāt publiku, radīt par sevi interesantas, erudītas un profesionālas personas iespaidu. Ja tev šomēnes kārtojamas apjomīgākas finansiālās lietas, tās labāk ieplānot februāra vidū. Turpretim, mēneša sākums un nogale vairāk piemērota ikdienišķiem pasākumiem, organizatoriskām un sabiedriskām lietām. Mīlas jomā februāris var nest patīkamas vēsmas. Kāds Lauvas zīmes pārstāvis pārtrauks sevi izsmēlušas attiecības, savukārt cits nolems iestūrēt laulības ostā. Katrā ziņā, šomēnes uzsāktais atstās jūtamu ietekmi uz tavu privāto dzīvi.
Jaunava
Tu savu panāksi ar precīzu, punktuālu un metodisku darbu. Brīžiem pats būsi pārsteigts, cik daudz spēj paveikt, ja vien esi pietiekoši motivēts, noskaņots panākumiem. Pat, ja situācija profesionālajās lietās kļūs saspringta, sarežģīta, tu radīsi veidus, kā pavērst notikumus sev labvēlīgākā gaismā. Arī veiksmīgā saskarsme ar augstākstāvošajiem palīdzēs tikt galā ar problēmsituācijām. Diemžēl zināmas galvassāpes var sagādāt personīgajā dzīvē notiekošais. Proti, attiecībās ar mīļoto īsti nespēsi panākt kopīgu valodu. Visticamāk jums abiem būs pārāk dažāds skatījums uz pašreizējo situāciju. Tu īsti neko nevēlēsies mainīt, savukārt partneris alks pēc spraigākām emocijām, kaislībām. Par labu var nākt kopīgas, atklātas sarunas un centīgāka kompromisu meklēšana.
Svari
Mēneša sākumā ļausies notikumu plūsmai, pielāgosies apstākļiem, atturēsies no asām diskusijām, strīdus situācijām. Iespējams, ka labprātāk strādāsi vienatnē, jo tā varēsi pilnvērtīgi koncentrēties patiesi svarīgajam. Tu lieliski spēsi tikt galā ar juridiskiem jautājumiem, grāmatvediskām niansēm. Februāra vidū vēlēsies aktīvāk paust savu viedokli, ietekmēt sabiedrībā pastāvošos uzskatus. Šis var būt zīmīgāks periods tiem, kuri saistīti ar žurnālistiku, politiku, pedagoģiju. Panākumos svarīgi būs neļauties sakāpinātajām emocijām, censties notiekošo vērtēt ar vēsu prātu, tev raksturīgo apdomīgumu, tālredzīgumu. It īpaši tas attiecināms uz lietām, kuras skar finansiālos jautājumus! Mēneša nogalē var parādīties tieksme vairāk laika pavadīt mājās, tuvinieku sabiedrībā, baudīt mieru un klusumu.
Skorpions
Februāris var iesākties ar jaunām vēsmām darba jomā. Iespējams, tu būsi atradis veidu, kā padarīt uzņēmuma darbību efektīvāku un tagad centīsies īstenot nepieciešamās pārmaiņas dzīvē. Saskarsmē ar augstākstāvošajiem var būt nedaudz grūtāk rast kopīgu valodu. Lielākoties jau tāpēc, ka tev šķitīs, ka pats labāk par citiem zini lietu kārtību un nepieciešamo panākumiem. Zvaigznes gan iesaka būt nedaudz diplomātiskākam, atvērtākam sadarbībai un neprovocēt priekšniecību uz strīdiem, jo īpaši tādēļ, ka to iznākums var būt grūti prognozējams. Mēneša vidū visticamāk vairāk laika pavadīsi, atpūšoties, esot kopā ar ģimenes locekļiem. Tas protams, nenozīmē, ka aizmirsīsi par ikdienas pienākumiem, nebūt nē, tie tiks paveikti godam. Februāra izskaņā nav izslēgti braucieni darba darīšanās, cita veida saikne ar ārzemēm
Strēlnieks
Šis mēnesis var izrādīties zīmīgs tiem, kuri saistīti ar tirdzniecību, mārketingu un zinātniski pētniecisko jomu. Panākumi nāks arīdzan pie tiem Strēlnieka zīmes pārstāvjiem, kuri pratīs būt gana pacietīgi un apdomīgi, neļausies steigai un neuzmanībai. Ja tev kaut kas nesanāk ar pirmo reizi, nemet uzreiz plinti krūmos. Apdomā, ko dari nepareizi un tad noteikti mēģini iesākto vēlreiz! Nesmādē arī padomus no kolēģu puses. Nav izslēgts, ka neitrāls skats no malas būs tieši tas, kas tev nepieciešams. Privātajā dzīvē būsi ļoti draisks, bezrūpīgs, pratīsi ne reizi vien uzlabot omu partnerim, veicināt viņā radošās izpausmes. No savas puses mīļotais centīsies tev izrādīt savas rūpes un uzmanības apliecinājumus romantiskā plānā.
Mežāzis
Labprāt ieraksies darbos līdz ausīm, jo vēlēsies uzlabot materiālo stāvokli vai savu statusu sabiedrībā. Tev droši varēs uzticēt lietišķa rakstura pārrunas, organizatoriskos jautājumus. Pratīsi argumentēti paust savu viedokli, rast sekotājus uzģenerētajām idejām. Ja vēlies atrisināt finansiāla rakstura nianses, tām zvaigznes iesaka labāk pievērsties mēneša sākumā, februāra vidu atstājot kontaktu veidošanai, formalitāšu kārtošanai. Nav izslēgts, ka redzot tavus darba rezultātus, priekšniecība vēlēsies tev uzticēt jaunus pienākumus. Taču ar tiem esi apdomīgs, neuzvel sev pārāk lielu pienākumu gūzmu. Februāra otrajā pusē noteikti velti lielāku uzmanību ģimenes dzīvē notiekošajam. Iespējams, attiecībās ar mīļoto tā vien prasīsies nelielas pārmaiņas, kuras spētu kopdzīvi padarīt daudzkrāsaināku, interesantāku.
Ūdensvīrs
Mēneša pirmajās divās nedēļās, lielākoties atradīsies notikumu epicentrā, vēlēsies aktīvi piedalīties apkārt esošajā, izteikt savu viedokli, meklēt līdzīgi domājošo sabiedrību. Ar savu apķērīgumu, nestandarta risinājumiem, spēsi veiksmīgi atrisināt visus šķēršļus, kuri radīsies tavā ceļā. Iespējams, kāds no Ūdensvīra zīmes pārstāvjiem pārcelsies uz jaunu, daudz plašāku dzīvesvietu vai kārtos citus, ar nekustamo īpašumu, saistītus jautājumus. Februāra vidū esi saudzīgāks pret veselību, neiedzīvojies pārslodzēs, vairāk laika velti pilnvērtīgai atpūtai, regulārām fiziskām aktivitātēm un veselīgam uzturam. Saskarsmē ar mīļoto centies būt smalkjūtīgāks, rūpīgāk uzklausīt partneri, mēģināt izdabāt, kādai no viņa iegribām. Mēneša nogalē zvaigznes sola jaunu enerģijas pieplūdumu, kurš ļaus uzsākt ambiciozākus projektus, tiekties pēc saviem patiesajiem dzīves mērķiem.
Zivis
Februāra sākums vairāk piemērots jau iesāktu lietu īstenošanai, ikdienišķiem pienākumiem. Zvaigznes iesaka būt piesardzīgākam, veicot pārrunas ar mazpazīstamiem sadarbības partneriem, kritiskāk izvērtēt viņu sacīto, neuzķerties uz saldiem solījumiem. Kopumā mēneša pirmās divas nedēļas, būs pateicīgākas tiem Zivs zīmes pārstāvjiem, kuri saistīti ar mākslas jomu, skatuves dzīvi un tūrisma jomu. Savukārt, mēneša vidū nāksies sarosīties biznesa pasaules pārstāvjiem. Var rasties lieliskas iespējas uzlabot uzņēmuma ienākumus, paplašināt lietišķo kontaktpersonu loku. Panākumiem neatņemama sastāvdaļa būs spēja sekot līdzi jaunumiem savā darbības sfērā, pie nepieciešamības, papildināt savas zināšanas. Mēneša nogalē būs iespēja vairāk laika veltīt privātai dzīvei, attiecību jautājumiem.
 

Ogrenet