Astrologi.lv horoskopi no 23.augusta līdz 23.septembrim

Auns
Ļoti rosīga darba periods. Veiksies darbi, kas sniedz gan māksliniecisku, gan praktisku labumu. Iespējams, Auniem būs jāprecizē agrāk sastādītie plāni. Darbā tiks novērtēti Auna piedāvātie oriģinālie risinājumi. Nepieciešama atjautība un ātra reakcija. Mēneša vidū Auni var piekrist veikt papildus darbus – atlīdzība par to neliks gaidīt. Nauda nāks un tiks tērēta. Auna klātbūtnē cilvēki kļūs atvērtāki, tomēr mēneša vidū ne visi sapratīs Auna vēlmi pēc aktivitātes. Ja Aunam izdosies saglabāt rāmu pašpārliecību un savas vērtības apziņu, vēlmju objekts, visticamāk, nespēs pretoties viņu valdzinājumam.
Vērsis
Vērši darba jomā var nedaudz atslābt, jo uzmanību prasīs situācija mīlas frontē un saistībā ar bērniem. Brīnišķīgs laiks, lai veicinātu saprašanos ar bērniem un jauniešiem. Tomēr, ja rodas izdevība – Vērši var ņemt vadības grožus savās rokās un ierosināt darba organizācijas uzlabojumus. Mīlestība un romantika ap Vērsi radīs patīkamu nereālas burvības auru. Vērši var tikt ierauti vai nu vētrainā, vai piesardzīgā, bet tomēr – romānā. Labvēlīgs laiks, lai atrisinātu sen ieilgušas ģimenes problēmas. Mīlestība mudinās Vēršus kļūt vēl sirsnīgākiem un saprotošākiem. Lai uzturētu sevi labā formā, nepieciešama regulāra fiziskā slodze.
Dvīņi
Dvīņu intereses virzītas uz mājas un ģimenes dzīvi. Savu maigumu ieteicams veltīt ģimenei, mīļotajam cilvēkam. Pastiprināsies attiecības ar tuviniekiem, interese par viņu darīšanām un līdzdalība tajās. Dvīnis kā kaķēns vēlēsies ierausties un saritināties klēpī un ar smaidu skatīties acīs savam mīļotajam. Savu iekšējo būtību var izpaust emocijās. Veiksmīgs laiks, lai darbotos intelektuālajā sfērā un daudz mācītos, jo meklējot vajadzīgo informāciju, var rasties necerēti perspektīvas idejas. Viss uzsvars jāliek uz pašatklāsmi un pašmācību. Dvīņiem jādarbojas vieglā un rotaļīgā atmosfērā. Mēneša vidū var rasties jaunas darba perspektīvas vai kolektīva maiņa. Labs laiks laimīgu un izdevīgu savienību veidošanai.
Vēzis
Šis mēnesis sola panākumus profesionālajā un finanšu sfērā. Vēžus gaida atelpa no stresa, viss ritēs savu gaitu, pateicoties nesenajai piepūlei. Vēžu galvenais trumpis – nepalaist garām jaunu informāciju – no reklāmas, avīzēm, radiniekiem vai paziņām nejauši var uzzināt kaut ko sev ļoti nepieciešamu. Ienākumus Vēži šajā mēnesī var gūt no starpnieku darbības. Iespējami interesanti un perspektīvi braucieni, līgumu parakstīšana. Sarunām, diskusijām un domu apmaiņai būs galvenā vieta šajā mēnesī. Vēžus piesaistīs atraktīvi un saskarsmē viegli partneri. Mēneša vidū Vēži būs priecīgi, ka mīlestība, ikdienas pienākumi un darba sasniegumi var iet kopsolī un būt nedalāmi.
Lauva
Mēnesis labvēlīgs lietišķajai un finansiālajai darbībai. Peļņa var būt pat tik ievērojama, ka ienākumus Lauvas spēs novirzīt nākamajam projektam vai pat domāt par jaunu jomu, kur vislabāk ieguldīt. Vislabākos panākumus iespējams gūt no 16.-22. septembrim. Aktīvākās Lauvas var droši meklēt jaunu darbu, zvaigznes tam ir labvēlīgas. Mājas dzīvē iespējami konflikti un pārpratumi. Šai laikā ieteicams ļaut runāt nevis vārdiem, bet apskāvieniem.
Jaunava
Jaunava jutīsies mundrāka un enerģiskāka nekā parasti, tāpēc šo mēnesi ieteicams veltīt personiskām iniciatīvām. Jākoncentrē spēki uz karjeras izaugsmi – jādemonstrē savas darba prasmes, kas ilgtermiņā var atnest paaugstinājumu karjerā. Jaunavas var aktīvi darboties interešu klubos un sabiedriskās organizācijās, var tikt uzticēta augstāka atbildība. Nedrīkst aizmirst arī par sevi. Lai būtu pilnīgi pārliecināta par savu neatvairāmību, Jaunavai vajadzētu nedaudz papūlēties un iegādāties jaunus tērpus, kas parādīs viņas visizdevīgākajā gaismā. Daudzu Jaunavu galvās radīsies spriedze par dzīves finansiālo pusi. Pārsteidzošas situācijas un negaidītas atklāsmes var mainīt Jaunavu izpratni par finansēm. Partnerattiecību tēmā īpašas pārmaiņas nav gaidāmas. Problēmu gadījumā var vērsties pie draugiem, tie labprāt palīdzēs un uzklausīs Jaunavu.
Svari
Svaru entuziasms šajā mēneši sāk apsīkt. Vislabāk doties atvaļinājumā, lai atgūtu jaunus spēkus tālākām aktivitātēm. Kopumā šo mēnesi raksturo gaidīšana un iesākto lietu nobeigšana, sakārtošana pa plauktiņiem. Enerģijas tonuss var kļūt tik zems, ka Svarus pārņem slinkums un nespēja būt precīziem dokumentu formalitātēs. Arī domas izplūst, rodas vēlme pasapņot un ļauties fantāzijām. Mēneša otrā puse Svariem kļūst harmoniskāka un aktīvāka, nākas risināt jautājumus saistībā ar līgumiem, iespējams, tuvākajiem radiniekiem nepieciešama kāda palīdzība.
Skorpions
Profesionālajā sfērā veiksmīgs laiks. Skorpioni ir veiksmīgi, aktīvi un mērķtiecīgi. Viņu mērķi un plāni – tālejoši un perspektīvi. Tomēr sakāpinātā pašpārliecinātības sajūta var kļūt par iemeslu sarežģītām attiecībām ar priekšniecību. Fokusēšanās tikai uz to, ko grib redzēt paši skorpioni, noved pie elastību trūkuma attiecībās. Tāpēc nav izslēgti konflikti ar apkārtējiem un autoritātes zaudēšana citu acīs. Mēneša vidus iezīmē pozitīvākas tendences karjerā. Jāsagatavo augsne nākotnes pasākumiem. Ieteicams pievērsties labdarībai vai palīdzēt tiem, kuri šajā laikā lūdz palīdzību. Skorpionu dzīvē var ienākt mīlestība, visticamāk to iespējams satikt ar darbu saistītā jomā.
Strēlnieks
Strēlniekiem aktīvi nākas domāt par karjeras attīstību un finanšu līdzekļu nostabilizēšanu. Jaunu ideju ģenerēšana šobrīd nav primārais, jo Strēlnieki būs spiesti atgriezties pie nepabeigtajiem darbiem, kas prasa savu risinājumu. Var ciest Strēlnieku privātā ģimenes dzīve. Partneris pastāvīgi kaut ko gaida, taču Strēlnieki ne vienmēr ir gatavi šiem aicinājumiem atsaukties. Tomēr dzīves seksuālā puse šajā mēnesī aktīva un dinamiska. No 15. septembra situācija sāk stabilizēties, iespējams saņemt finansiālo atbalstu, kas sekos par dzinuli jauniem sasniegumiem.
Mežāzis
Veiksmīgs mēnesis, kad Mežāži uzņems daudz jaunus iespaidus. Radīsies iespēja paplašināt savas sociālās iespējas un lepoties ar profesionālajiem panākumiem. Mežāžu galvenais uzdevums – uzstājīgi tuvoties savam mērķim. Mežāžu harizma palīdzēs tiem pacelties virs pūļa un ļaus izbaudīt savu nozīmīgumu. Mežāžus nespētu apturēt pat betona mūris – viņi to vienkārši nepamanītu. No 13. septembra ģimenē iespējamas pozitīvas pārmaiņas. Atzīšanās mīlestībā var izrādīties aizkustinoša un neaizmirstama. Labvēlīgs mēnesis romantiskiem ceļojumiem un kultūras iepazīšanai, jaunu zināšanu apgūšanai un redzesloka paplašināšanai.
Ūdensvīrs
Šajā mēnesī Ūdensvīri vēlēsies iedziļināties savā iekšējā pasaulē – radīsies interese par dzīves noslēpumaino pusi un neizzinātajām jomām. Aizraus psiholoģija un ezoterika. Iekšējā transformācija var ievērojami izmainīt Ūdensvīru dzīvi. Karjerā veiksmīgs laiks, iespējams pat jauns darba vai sadarbības projekta piedāvājums. Labvēlīgs laiks mīlestībai un partnerattiecībām. Arī stāšanās laulībā var apliecināt Ūdensvīru sociālos panākumus un nozīmīgu dzīves mērķu sasniegšanu.
Zivis
Mēneša sākumā Zivis ļausies slinkumam un tukšām ilūzijām. Zivju noskaņojums ir tik sapņains, bet nosliece uz ideālismu liks potenciālajos izredzētajos saskatīt tikai pozitīvo. Radīsies brīnišķīgas iespējas karjeras izaugsmei un finanšu plūsmas palielināšanai. Fortūna labvēlīga Zivīm, kuras neslinko. Tikai viens solis un ikdienas saziņa var pāraugt dziļākās jūtās. Zivis var satikt savu ilgi gaidīto un sirdī loloto mīlestību. Zvaigznes sola, ka attiecības būs ilgstošas, tās krāšņos dzīvi ar spilgtiem, atmiņā paliekošiem pārdzīvojumiem. Jāatmet tieksme dzīvot ilūzijās, jo tādējādi Zivis pašas sev rok bedri – iespējas kļūt par krāpšanas objektu.