Astrologi.lv horoskopi no 21.jūnija līdz 23.jūlijam

Auns
Ar notikumiem piesātināts laiks. Kopīgs pasākums vai ceļojums var nostiprināt attiecības ar mīļoto cilvēku. Iespējami lieli pirkumi, celtniecības un remonta darbi, papildus darbs mājās vai tālu ciemiņu ierašanās. No 17.-23. jūlijam labs laiks, lai pievērstos finanšu un dokumentu jautājumu sakārtošanai. Kaut gan darījumu lietas prasīs daudz laika, nedrīkst atstāt novārtā tuviniekus, it īpaši bērnus. Tieši ģimene būs tā, kas sniegs prieku un drošības sajūtu. Auniem ir visas iespējas panākt, lai mājās valdītu saticība un mīlestība.
Vērsis
Šajā mēnesī Vērsis var sagaidīt kolēģu, partneru un laulāto palīdzību. Iespējams, tieši viņi būs tie, kuri Vērsi rosinās aktīvāk sasniegt izvirzītos mērķus, ķeroties pie vairākiem darbiem vienlaikus. Tomēr Vēršu spēki nav neizsmeļami. Darba dunā jāseko līdzi savai veselībai un ģimenes attiecību stabilitātei. Labvēlīgi ir braucieni, kuri var paplašināt Vēršu nākotnes iespējas. Vēršiem, kuriem ir nestabilas partnerattiecības, tās jārisina klusībā, cenšoties izzināt un izprast mīļotā cilvēka vēlmes.
Dvīņi
Dvīņi turpina dzīvot ar baudu un garšu. Šķitīs, ka enerģijas pietiek visam – gan radošai sevis realizācijai, gan sabiedriskām aktivitātēm un biznesam. Ar mīlestību un harmoniju piepildīts laiks. Tas atspoguļosies arī Dvīņu ārienē, un viņi kļūs neatvairāmi pretējam dzimumam. Mīlestība – kā gan bez tās? Gaisā virmo prieka uzplaiksnījumi un laimes nojausma. Dvīņu humors un enerģija ļaus viegli iepazīties. Pastāv labas iespējas satikt savu izsapņoto mīlestību. Šajā mēnesī var pieaugt Dvīņu ienākumi, var veikt lielus un kvalitatīvus pirkumus. Karjerā jaunas cerības un augšupejas iespējas.
Vēzis
Lai arī ko Vēzis jūlijā uzsāktu, viss izdosies apbrīnojami viegli un gaisīgi. Veiksme ir Vēžu sabiedrotā, tāpēc jācenšas ieplānot pēc iespējas vairāk darbu, ko vēlāk veiksmīgi virzīt uz priekšu. Pastiprināsies Vēžu pašcieņa un pievilcība. Apkārtējie viņu uztvers kā autoritāti. Lietišķie kontakti un darba sarunas būs rezultatīvas. Partnerībai jābūt ne tikai formālai, bet abpusēji smalkai un psiholoģiski pozitīvai. Vēži sajutīs ticību sev un saviem spēkiem, domās par tālejošām iespējām, kas vienlaikus, sākot no 15. jūlija, var radīt spriedzi un nervozitāti ģimenes dzīvē.
Lauva
Lauva, tuvojoties cikla nobeigumam, jūt nepieciešamību nobeigt un sakārtot darba lietas un projektus. Lauvu enerģētika ir novājināta un gaidāmie notikumi var spēcīgi ietekmēt Lauvu emocionālo līdzsvaru. Iespējams, kādam nāksies pacīnīties pat ar sāncensi, kas rīkosies ar ne visai godīgām metodēm. Brīžiem Lauva var kļūt pārāk emocionāla, lai būtu objektīva, risinot dažādus aktuālus jautājumus, tāpēc labi būtu atrast trešo personu, kas sadzirdēs un sapratīs Lauvu. Vislabāk, ja Lauva lielajā aizņemtībā kaut īsu mirkli spētu pavadīt mierā un klusumā – ieklausoties tikai savā iekšējā balsī. Tur var rasties vispatiesākā atbilde uz neskaidrajiem jautājumiem. Visticamāk, no tuviem braucieniem un ceļojumiem Lauvas nespēs izvairīties, tomēr jābūt ļoti uzmanīgiem, jo tie var radīt ne mazums riskantu situāciju.
Jaunava
Šomēnes nebūs jāraizējas par rutīnu. Jūlijs prasīs daudz spriedzes situācijas saistībā ar finanšu jautājumiem un naudas plānošanu. Iespējami neparedzēti tēriņi un naudas izdevumi. Nav ieteicams ļauties spontānām iegribām pirkumos. Arī biznesā nav ieteicams veikt ieguldījumus un paplašināšanos. Kopumā aktīvs mēnesis visās dzīves jomās. Plāni un enerģijas daudz, bet ne viss cerētais var izdoties. Jāatceras, lai arī draugiem un ģimenei tiktu veltīts pietiekami daudz laika. Tomēr svārstīgā dzīves tempa iespaidā Jaunavas būs depresīvas un vēlēsies norobežoties no apkārtējiem. No 6.-17. jūlijam dzīve iegūs pozitīvāku nokrāsu, var rasties izdevīgi darba piedāvājumi, kā arī ietekmīgu cilvēku atbalsts. Jaunavas zināšanas un darbaspējas nodrošinās veiksmi, lai gūtu panākumus karjeras augšupejā.
Svari
Šomēnes Svari atradīsies kā vētras epicentrā. Paredzama izturības pārbaude sen ieilgušām darba vai privātajām attiecībām. Planētu izvietojums Svarus var pamudināt uz neapdomātu rīcību. Vienlaikus karjerā Svari var gūt nopelnus un atzīšanu – pievērsušies savas autoritātes spodrināšanai un nostiprināšanai. Atliek vien parādīt savu spēku un apņēmību, darboties efektīvi un atbildīgi - tas palīdzēs sasniegt uzstādītos mērķus un piesaistīt cilvēkus, uz kuriem Svari spēs atstāt iespaidu. Labvēlīgs laiks tiem Svari, kuri meklē jaunu darbavietu, pastāv labas izredzes atrast darbu. Finanšu situācijā samērā spiedīgi apstākļi - galvenais, lai Svariem nerodas tendence naudas trūkumā vainot visu pasauli un apstākļus.
Skorpions
Kopumā veiksmīgs un labvēlīgs mēnesis. Skorpioni var īstenot tālejošus plānus un informēt par to plašāku sabiedrību. Var nākt klajā ar jauniem projektiem un parādīt sevi kā autoritatīvu personību. Veiksmīgi būs, ja Skorpioni ķersies pie kāda atlikta, pat bezcerīga pasākuma, kam visi jau kādu laiku atmetuši ar roku, un ar to tikt galā – visiem par lielu pārsteigumu. No 5.-22. jūlijam ienākumu palielināšanai dota zaļā gaisma. Iespējami jauni darbi, dividendes un panākumi. Finansiālā situācija laba. Nauda kontā būs ieskaitīta laikus, iemaksātajām summām – tendence pieaugt.
Strēlnieks
Strēlnieku dzīvē iestājas milzums neparastu sakritību un neparedzētu situāciju. Galvenais mēneša akcents virzīts uz nepieciešamību risināt finanšu jautājumus, īpaši tādus, kas aizskar kopīgos īpašumus, partnera naudu. Daži Strēlnieki piedzīvos visai mistiskus gadījumus, kas prasīs izmaiņas privātajā dzīvē. No 7.-16. jūlijam Strēlnieki var saņemt jaunus, perspektīvus darba piedāvājumus un sadarbības iespējas, kā arī satikt partnerus ilgstošai sadarbībai.
Mežāzis
Aktualizējas Mežāžu ietekme uz apkārtējiem – viņi izrādīs uzstājību un iniciatīvu. Vienlaikus tas ir veiksmes trumpis pašiem Mežāžiem, bet apkārtējos tas var izraisīt neapmierinātību. Šis mēnesis mudina uz rīcību darījumos un attiecībās, kur spontanitāte un vēlme dominēt var pavērt jaunu, brīnišķīgu nākotni vai arī ieraut iznīcinošā situācijā. No 7.-13. jūlijam Mežāžu plāni kļūst drosmīgāki, viņi izvērtē situāciju un pieņem konkrētus lēmumus. Ģimenes attiecībās prasās pēc brīvības, tomēr vēl nav zināms, kurš pieprasīs lielāku brīvību – Mežāzis vai viņa partneris. Jaunu partneru piesaistīšana un veiksmīga iepazīšanās – viens no pozitīvajiem notikumiem, kuri šajā mēnesī iespējami.
Ūdensvīrs
Emocionāli un fiziski iespējamas krīzes situācijas stresa vai pēkšņu notikumu dēļ. Ikdiena paiet rutīnas darbos. Tiklīdz Ūdensvīri nolems pievērsties savām darīšanām vai vienkārši atpūsties, apkārtējie sāks apelēt pie viņu sirdsapziņas. Vislabāk šajā mēnesī būtu doties atvaļinājumā, no visa atslēgties un baudīt ikdienu. Īpaši ieteicams to darīt kopā ar bērniem un savu mīļoto cilvēku. No 6.-15. jūlijam harmoniskas un dāsnas mīlestības laiks. Ūdensvīri var doties uz randiņiem, izjust emocionāli spilgtas sajūtas. Jāizvairās no nepamatotām greizsirdības lēkmēm.
Zivis
Zivīm seko veiksme, it kā pats laimes putns uz laiku būtu apmeties uz viņu pleca. Šajā mēnesī Zivju talanti kūsāt kūsā – grēks tos neizrādīt. Īpaši veiksies viss, kas saistīts ar radošumu. Mīlestībā jauna iepazīšanās var sniegt mirkļa neprāta burvību. Iespējas satikt sen izsapņotu mīlestību. Zivīm, kuras jau ir laulībā, lieliskas iespējas piedzīvot maiguma pilnas dienas. Pagātnes ieguldījums sāks dot augļus – Zivis var saņemt jaunu amatu vai perspektīvas sadarbības piedāvājumu.