Horoskopi oktobrim

Auns
Oktobra mēnesī vairāk laika nāksies atlicināt sabiedriskajām aktivitātēm, apmeklējot dažādus lietišķos pasākumus, izstādes, vai arī pašam piedaloties kā organizatoram vai oratoram. Pilnīgi iespējams, tev izdosies uzspodrināt profesionālo reputāciju, iegūt jaunus domubiedrus, satikt potenciālos sadarbības partnerus. Kārtojot materiālas dabas nianses, neļauj vaļu emocijām, rūpīgāk pārdomā dotos solījumus. Mājas dzīvē mēnesis var nest patīkamas pārmaiņas, jo īpaši, ja ir nesen uzsākta kopdzīve, iestūrēts laulības ostā. Tu labi sapratīsies ar jaunāko paaudzi, kas ievērojami atvieglos ar audzināšanu saistīto jautājumu risināšanu. Kāds Auna zīmes pārstāvis var nolemt apmeklēt profesionālās pilnveidošanās kursus. Lielu nozīmi panākumos spēlēs otrās pusītes atbalsts, morālais iedrošinājums!
Vērsis
Mēneša sākumā droši vari veikt dažādus plānošanas darbus, pievērsties analītiska rakstura pienākumiem, apliecināt sevi zinātniski pētnieciskajā jomā. Lieti noderēs tev piemītošā neatlaidība un piezemētā, praktiskā attieksme pret dzīvi. Nebrīnies, ja apkārtējie vēršas pie tevis pēc padoma, kuru arīdzan labprāt sniegsi. Oktobra vidū lielāku vērību nāksies veltīt mājas dzīvē notiekošajam. Atvasīšu skolas gaitas var sagādāt zināmas galvassāpes, taču tu būsi apņēmības pilns ar visu sekmīgi tikt galā! Kopdzīvē ar mīļoto arī nenāksies garlaikoties. Brīžiem baudīsiet patiesu saskaņu, savukārt brīžiem jūsu noskaņojums, uzskati būs diametrāli pretēji. Pretrunas vislabāk izdosies risināt ar kompromisu palīdzību. Mēneša izskaņā tu vairāk laika pavadīsi darbā, centīsies sasniegt jaunas profesionālās virsotnes.
Dvīņi
Kopumā šis būs jautrs, savā ziņā bezrūpīgs un vienlaikus materiāli veiksmīgs mēnesis. Ir vērts vairāk uzmanības veltīt jaunu zināšanu, profesionālo iemaņu apgūšanai. Sevišķi spraigs oktobris var izvērsties tiem Dvīņiem, kuri saistīti ar finanšu, medicīnas un transporta jomu. Savu nāksies pierādīt arī ģimenes biznesā nodarbinātajiem zīmes pārstāvjiem. Panākumus neapšaubāmi veicinās tev piemītošā prasme uzturēt saskanīgas, draudzīgas attiecības ar līdzcilvēkiem. Dažubrīd izcelsies ar patiesi oriģinālām idejām, nestandarta skatījumu uz dzīvi.
Vēzis
Pieaugs vēlme būt kopā ar tuviniekiem, jo īpaši atvasītēm. Iespējams, pievērsīsieties jaunam vaļaspriekam, atradīsiet kopīgas intereses, bagātināsiet viens otra garīgo pasauli. Saskarsmē ar laulāto būsi patiesi iejūtīgs, lielu uzmanību pievērsīsi partnera labsajūtai. Tev ne reizi vien izdosies pārsteigt otro pusīti. Kāds Vēža zīmes pārstāvis var nolemt mīļoto cilvēku aizvest romantiskā ceļojumā. Darba lietās saglabāsi sev raksturīgo nopietno, atbildības pilno attieksmi, ko priekšniecība atzinīgi novērtēs. Nelielas problēmas var radīt nesaprašanās ar jauniegūtajiem kolēģiem vai sadarbības partneriem. Proti, viņi var nespēt pilnībā pildīt dotos solījumus, kas savukārt nozīmēs, ka arī tavi plāni bremzēsies. Nav izslēgts, jau pašā sākumā jūs būsiet viens otru pārpratuši, nesaklausījuši līdz galam. Lai vai kā, taču tu spēsi rast izeju no situācijas. Jautājums tikai vai un kā turpmāk sastrādāsieties. Oktobra izskaņā nav izslēgti neplānoti komandējumi.
Lauva
Profesionālie jautājumi prasīs daudz laika, uzmanības un enerģijas. Visā visumā šo droši varēs dēvēt par kārtīgu darba mēnesi, kurā paveiktais tiešā veidā ietekmēs tavu tālāko karjeras attīstību. Esi gatavs, ka sadarbības partneri var izspēlēt negaidītu kārti, pat veikt aizmugurisku rīcību. Tavs uzdevums ir turēties pie atļautām metodēm, neļaut vaļu sakāpinātajai taisnīguma izjūtai. Atceries, ka liktenis katram atdarīs pēc paveiktā! Neskatoties uz pāris klupšanas akmeņiem, tev var izdoties nostiprināt savas pozīcijas, uzlabot finansiālos rādītājus. Ģimenes dzīvē notiekošais būs kā patīkams atspaids nebūšanām darba gaitās. Sevišķi jau kontakts ar jaunāko paaudzi sagādās daudz pozitīvu emociju. Romantiskajā plānā apliecināsi savu kaislīgumu, prasmi sagādāt sev, partnerim krāšņas, atmiņā paliekošas emocijas.
Jaunava
Apliecināsi ne tikai savas lietišķās, organizatoriskās prasmes, bet arī patiesi draudzīgo, cilvēcisko attieksmi pret līdzgaitniekiem. Pateicoties savai cēlsirdībai, morālai nostājai, iemantosi apkārtējo cieņu un neapšaubāmu atzinību. Šis mēnesis ir piemērots, lai veidotu jaunus kontaktus, risinātu sarežģījumus esošo sadarbību ietvaros. Kādai Jaunavai šomēnes var aktualizēties ar mantojumiem saistītie jautājumi. Lai tiktu galā ar juridiskajām peripetijām, noteikti vajadzētu piesaistīt atbilstošu speciālistu, nevis mēģināt tikt galā paša spēkiem. Privāto dzīvi oktobris var izkrāsot ļoti raibos toņos. Parasti atturīgā un piezemētā Jaunava var pēkšņi nolemt ļauties neprātīgai mīlas dēkai, dot vaļu savam fantāzijas lidojumam. Pielūko, lai trakulīgie notikumi pārāk nesagriež tev galvu. Ieklausies saprāta balsī, centies it visā ieturēt mērenību!
Svari
Tā kā oktobris ir Svaru Dzimšanas dienu periods, zvaigznes gluži vai parūpēsies par dažu labu pārsteigumu no likteņa puses. Kādam tas izpaudīsies, kā veiksmīgs darījums, citam kā attiecību uzlabošanās vai izteiktāka saskaņa ar atvasītēm. Katrā ziņā oktobris būs Tavs mēnesis! Ja rodas iedvesma, droši vari uzsākt jaunas lietas, apgūt sev interesējošās zināšanas, meklēt jaunas pazīšanās sabiedrības augstākajos slāņos. Lielisks ceļabiedrs ikdienā būs tev piemītošais šarms un neapstrīdamā harizma. Ja šobrīd baudi brīva cilvēka statusu, zini, ka pastāv visas iespējas atrast otro pusīti, ja vien skaidri apzināsies, ko vēlies sagaidīt no potenciālā partnera un nekautrēsies kāroto īstenot dzīvē! Varbūt tev radīsies vēlme iesaistīties kādā labdarības akcijā vai kā citādāk palīdzēt grūtībās nonākušajiem.
Skorpions
Alksi pēc sabiedrības uzmanības, novērtējuma. Jo īpaši spilgti tas izpaudīsies starp Skorpioniem, kuri darbojās politiskajā lauciņā, ir saistīti ar žurnālistiku, skatuves dzīvi un garīgo pasauli. Svarīgi nepārcensties savās aktivitātēs, saglabāt piezemētību, dabiskumu, nepiespiestību. Naudas jautājumos šomēnes vari kļūt nedaudz pārsteidzīgs, pārāk lielu vaļu dot emocijām, mirkļa impulsiem. Lieki piebilst, ka oktobris nebūs pats piemērotākais, lai kārtotu nopietnus materiālos jautājumus. Turpretim, ja runa būs par radošajām lietām, ar psiholoģiju, ezoteriku un pedagoģiju saistīto, tur tev būs visas iespējas apliecināt sevi! Notiekošais mīlas dzīvē lielā mērā ietekmēs tavas koncentrēšanās spējas, kopīgos panākumus. Tas ir vēl viens stimuls uzturēt harmoniju, sapratni attiecībās ar otro pusīti!
Strēlnieks
Oktobris var nākt ar saviem pārbaudījumiem gan privātajā dzīvē, gan profesionālajās gaitās. Tavs uzdevums saglabāt ticību panākumiem un nešaubīgi turpināt iesākto ceļu uz mērķi! Lai uzturētu saskanīgas attiecības ar apkārtējiem, mēģini iztikt bez liekiem asumiem, nebūt pārmērīgi tiešs. Liekot lietā diplomātiju un smaidu, tu spēsi panākt daudz vairāk, pat komunikācijā ar saviem oponentiem. Materiālās lietas ieteicamāk risināt mēneša vidū. Savukārt oktobra sākums un nogale būs atbilstoša dažādu radošo ideju īstenošanai, pārrunu vešanai, īslaicīgu projektu uzsākšanai. Personīgajai dzīvei laiks var atlikt pavisam maz, par ko partneris izteiks pārmetumus. Taču, neko darīt, šoreiz nāksies galvenos spēkus virzīt darba gultnē. Otrā pusīte no tevis galvenokārt alks pēc uzmanības, dvēseliskās tuvības, ne tik daudz pēc kopīgas ballēšanās, uzdzīves.
Mežāzis
Saimnieciski aktīvs mēnesis, kura laikā ne reizi vien kārtosi ar nekustamo īpašumu, tā remontu, labiekārtošanu saistītus jautājumus. Ja spēsi saskatīt un laikus izmantot likteņa piespēlētās izaugsmes iespējas, tev var izdoties jūtami uzlabot materiālo stāvokli. Taču, panākumi pamatā būs atkarīgi tieši no tevis paša ieguldītā darba, pašaizliedzības un mērķtiecības. Profesionālajā jomā centies neļaut vaļu emocijām. Saskarsmē ar augstākstāvošajiem esi piezemētāks, rūpīgāk pārdomā sevis sacīto. Ikdienā uzkrāto spriedzi, negatīvās emocijas vislabāk palīdzēs noņemt fiziska slodze, ūdens procedūras. Mīlas jomā oktobrī vajadzēs papūlēties, lai gūtu saskaņu ar mīļoto. Ja pratīsi panākt pretī partnerim, rūpīgāk ieklausīsies viņa viedoklī, centīsies izprast otrās pusītes noskaņojumu, motivāciju, jūsu starpā veidosies daudz tīkamāka, dvēseliskāka noskaņa.
Ūdensvīrs
Tu lieliski apliecināsi sevi kolektīvajās aktivitātēs. Līdzīgi domājošu cilvēku sabiedrība iedvesmos, iedrošinās tevi pamēģināt aizvien jaunas lietas, pārvarēt izaicinošākus šķēršļus. Mēneša sākumā ieteicams būt piesardzīgākam finansiālajā plānā, nesteigties ar lieliem pirkumiem, jaunu kredītsaistību uzņemšanos. Ja ir jāuzsāk jauni projekti, tam daudz piemērotāks būs mēneša vidus. Turpretim, mēneša izskaņā daudz sekmīgāk sevi apliecinās ar mākslu, izklaides jomu saistītie Ūdensvīri. Mīlas frontē notiekošais būs atkarīgs gan no tava noskaņojuma, gan pielāgošanās spējām. Brīžiem attiecībās vēlēsies ieturēt lielāku brīvību, neatkarību. Ja partneris spēs izprast to, jutīsies patiesi gandarīts, pacilāts. Saskarsmē ar atvasītēm sapratīsieties turpat vai no pusvārda.
Zivis
Oktobra pirmajā pusē var nākties veltīt laiku jaunu prasmju apgūšanai, lai nākotnē būtu iespēja pilnvērtīgāk īstenot profesionālos pienākumus. Ar savu enerģisko, mērķtiecīgo attieksmi apliecināsi, ka esi gatavs jauniem izaicinājumiem. Zvaigznes iesaka būt saudzīgākam pret veselību, atturēties no pārmērīgas garīgās un fiziskās slodzes un nedaudz vairāk laika veltīt sev tīkamām nodarbēm. Mēneša otrā puse solās būt nedaudz vieglāka, ne tik saspringta, ikdienas pienākumiem piesātināta. Pilnīgi iespējams, tev izdosies biežāk pabūt kopā ar ģimeni, pievērsties privātās dzīves sakārtošanai. Centies rūpīgāk ieklausīties intuīcijā, nerīkoties pretēji sirdsbalsij, lai kā līdzcilvēki censtos tevi par to pārliecināt. Brīvajos brīžos labprāt veltīsi laiku radošām nodarbēm, iedziļināsies filozofiskos jautājumos, pētīsi dzīves noslēpumaino, neizdibināto pusi.
 

Ogrenet