Dimantu kalns

Astrologi.lv horoskopi no 22.novembra līdz 22.decembrim (autore - sertificēta astroloģe Evija Bāre)

Auns
Progresīvs mēnesis Auniem, kura laikā viņi būs gatavi dalīties ar savām idejām un zināšanām. Veiksmīgi norisināsies tālāki braucieni un komandējumi ārpus valsts robežām, kuru laikā iespējamas veiksmīgas iepazīšanās. No 18.-24. datumam Auniem nepieciešams nodarboties ar savu ideju realizēšanu un ievirzīšanu praktiskā gultnē. Vienlaikus jācenšas pareizi samērot darba un atpūtas režīmu. Mīlestības un draudzības pamati Auniem jābalsta uz līdzvērtības principiem. Ilgi koptas attiecības nonāks līdz laimīgam atrisinājumam.
Vērsis
Šajā mēnesī Vērši var saņemt papildus ienākumus, pateicoties saviem biznesa partneriem vai laulātajam draugam. Veiksmīgs laiks biznesa sākšanai kopā ar uzticamiem un labi pārbaudītiem partneriem. Svarīgi sakārtot visus juridiskos jautājumus, lielāku uzmanību pievēršot biznesa nosacījumiem. Emocionāli un sadzīviski Vēršiem šis var izrādīties saspringts laiks, tomēr drosme un dzīves rūdījums sekmes pozitīvas izmaiņas privātajā dzīvē. Daudziem Vēršiem var rasties interese par okultām lietām.
Dvīņi
Iepriekšējā mēneša problēmas ir izzudušas, līdz ar to Dvīņi var darboties enerģiski un ar pilnu atdevi – neviens perspektīvs un daudzsološs projekts neiztiek bez Dvīņu līdzdalības un atbalsta. Pašapzinīgs smaids un taisns mugurkauls kā dzīves pozīcija partneros radīs uzticību un vēlēšanos sadarboties. Veselība apmierinoša, tomēr organisms jāsaudzē no saaukstēšanās un infekcijām. Visur jāievēro mērenība.
Vēzis
Darbs un materiālie labumi Vēžiem šajā mēnesī ir visa pamats. Tiek dota iespēja pakāpties pa karjeras kāpnēm vai nomainīt darbavietu. Vēži var sastapt noderīgus cilvēkus, kuri būs ieinteresēti sadarbībā. Veiksmīgs laiks perspektīvu līgumu noslēgšanai. Daži Vēži priecāsies par ziņu, ka mīļotais cilvēks labprāt iesaistītos un piedalītos biznesa jautājumu risināšanā. Brīnišķīgs laiks padomāt par jaunām idejām, kā biznesā ienest jaunas vēsmas un padarīt to efektīvāku. Līdzekļus būtu prātīgi ieguldīt veselības nostiprināšanā. Ieteicams uzsākt apmeklēt masāžas kursu vai doties uz sporta zāli.
Lauva
Dzīves spars Lauvām pieaug – savā optimismā un mīlestībā viņas dalās ar apkārtējiem. Produktīvs un radošs laiks. Pāri visam mīlestība – vēlme to iegūt, baudīt un dalīties. Šomēnes iespējams ir viss! Brīnišķīgs mēnesis mazuļa ieņemšanai. Ar mīļoto būs vēlme apspriest iespējamos kopīgās nākotnes plānus, turpmāko kopdzīvi. Lauvām labvēlīgs laiks dzīvesvietas maiņai, pārbraukšanai uz citu valsti. Dodoties ceļojumā iespējams satikt mīļoto cilvēku un sākt romantiskas attiecības ar kādu ārzemnieku. Par sevi var atgādināt veselības problēmas. Ļoti ieteicamas sportiskas aktivitātes.
Jaunava
Mēneša sākumā Jaunavas var izjust atslābumu un aktivitātes samazināšanos. Šajā laikā ieteicams paļauties uz savu intuīciju un apdomāt savus nākotnes plānus. Jaunavas vēlēsies baudīt mājas harmoniju un omulību. Darba joma joprojām aktuāla, bet vairāk ikdienišķā gultnē, bez lielām cerībām uz izrāvieniem. Viss plūst savu ierasto gaitu. No 10. decembra situācija paliek labvēlīgāka. Pat kāda vienkārša apstākļu sakritība var nospēlēt būtisku lomu turpmākajā dzīvē. Attiecībās ar mīļoto Jaunavas piedzīvos spilgtus un romantiskus mirkļus, labprāt dosies iekšā romantisko attiecību jūrā.
Svari
Svari pozitīvi izcelsies uz apkārtējo fona, kas pavērs jaunas iespējas. Atliek vien parādīt sevi no labākās puses un nešaubīties – viss, ko paveiksi, tiks pienācīgi novērtēts. Šis mēnesis akcentē dažādus braucienus un tikšanās iespējamības. Daudz interesantas sarunas un jaunas informācijas iegūšana. Viss noritēs viegli un patīkami. Šī saskarsmes enerģija Svariem ir tik nepieciešama – tā viņus uzlādē un atjauno. Šis mēnesis sola harmoniju jau esošajās attiecībās – tās kļūs daudz siltākas, pat kaislīgas. Vientuļos Svarus gaida zīmīgas tikšanās, iespējams jaunas mīlestības sākums.
Skorpions
Skorpioni šajā mēnesī ierauga gaismu tuneļa galā. Uzlabojas finanšu situācija. Nepieciešams aktīvi domāt kur ieguldīt līdzekļus, lai tie nestu vislielāko peļņu. Jāmeklē jaunas sadarbības iespējas. Palīdzēs tikšanās un sarunas ar ietekmīgākiem cilvēkiem, viņi var dot vislabākos padomus. Nostiprinās Skorpionu autoritāte un enerģētiskais potenciāls. Šomēnes var paspēt izdarīt tik daudz, ka augļus par padarīto varēs baudīt vēl ilgu laiku. Lielisks mēnesis Skorpioniem, kuri apsver domu par dzīvesvietas maiņu. Var veikt ieguldījumus esošajā mājoklī.
Strēlnieks
Visas dzīves vētras aiz muguras un Strēlniekiem iestājas veiksmīgs dzīves posms. Viņi kļūst pamanāmi un populāri, iedzimtais šarms un optimisms palīdzēs harmonizēt attiecības, saņemot pretim palīdzību un mīlestību. Apkārt pulcējas cilvēki, kuri vēlas Strēlniekam līdzināties. Šajā mēnesī Strēlnieki spēs paveikt ļoti daudz, tāpēc jāatloka piedurknes un jānodrošinās godprātīgam darbam, kurš sniegs patiesu gandarījumu. Mēneša otrajā pusē Strēlnieki atslābst, pazaudē kontroli un ļaujas dzīves plūdumam. Tas var aizvest pa nezināmiem ceļiem. Nepieciešams sakopot visu savu enerģiju, lai turpinātu iepriekš uzsākto entuziasma gājienu.
Mežāzis
Enerģētiskais potenciāls samērā zems, bet spēku dos notikumi ģimenes dzīvē. Izzudīs ikdienas rutīna, strīdi un pārpratumi – Mežāžiem pavērsies jauns skats uz dzīvi. Mežāžiem, kuri jau sen sapņo par ciešiem mīļotā apskāvieniem – gaidāms glābiņš no visām skumjām! Mežāžiem, kuriem ir bērni, saskarsme ar viņiem sniegs gandarījumu un piepildījumu. Pastiprināsies tieksme pēc draudzīgām attiecībām un radošām nodarbēm. Ieteicams padomāt par to, lai attiecībās ar mīļajiem ieviestu dažādību. Tuvojoties mēneša beigām, pieaugs Mežāžu dabiskā pievilcība un harizma. Viņi var kļūt interesanti sarunu biedri attiecībās ar saviem ģimenes locekļiem.
Ūdensvīrs
Burvīgs mēnesis, kad Ūdensvīri valdzinās apkārtējos ar savu šarmu un enerģētiku. Labvēlīgs laiks saskarsmei ar draugiem un lielākām cilvēku grupām – tur Ūdensvīri kļūs par kolektīva kodolu un dvēseli. Viss labais, kas notiek decembrī, veidos pamatu tālākajiem Ūdensvīra panākumiem. Labvēlīgs mēnesis, lai iegūtu jaunus draugus, nodibinātu vajadzīgos sakarus. Veiksies tiem Ūdensvīriem, kuri dosies ceļojumā – gan jauni iespaidi, gan patīkama un interesanta komunikācija ar satiktajiem cilvēkiem.
Zivis
Zivis spēs pozitīvi izcelties uz apkārtējo fona, kas pavērs perspektīvas profesionālajā darbībā. Zivis alks pēc panākumiem un kāpšanas pa karjeras kāpnēm. Aktivizēsies gribasspēks un drosme, pieaugs pašnovērtējums. Zivis spēs aizstāvēt savu taisnību un piedāvāt jaunas idejas, ko apkārtējie novērtēs. Zivis var strādāt kolektīvu darbu, pievēršoties darba organizēšanai. Mājās Zivis spēs radīt jauku un mīļu gaisotni. Meklēs un atklās jaunus veidus, kā baudīt mīlestību ik mirkli. Īpašu piepildījuma sajūtu var sniegt bērni. Zivis var droši skatīties savā nākotnē un pasapņot par to, ko vēlas sagaidīt – apstākļi būs labvēlīgi, lai sirdī dzimusi vēlme rastu savu piepildījumu.