Horoskopi septembris

Auns
Būsi rosīgs, sabiedriski aktīvs. Labprāt iesaistīsies jaunu projektu realizēšanā, izmēģināsi savus spēkus līdz šim neapgūtā lauciņā. Septembris var iezīmēt krasus pavērsienus tavā dzīvē, par laimi pārmaiņas būs labvēlīgas. Pilnībā iespējams, tev izdosies uzlabot materiālo stāvokli, pateicoties kam vairosi komfortu, labsajūtu ikdienas gaitās. Mēneša sākumā un nogalē ir vērts lielāku uzmanību veltīt jaunu kontaktu veidošanai, zināšanu apguvei. Savukārt, septembra vidus būs patiesi piemērots dažādu formalitāšu kārtošanai, birokrātisko nebūšanu risināšanai. Dzīves romantiskajā plānā, daudz kas būs atkarīgs no tevis paša, no tev piemītošās spējas pielāgoties partnerim, rast kompromisus. Ja tevi kas neapmierina kopdzīvē ar mīļoto, mēģini par to mierīgi izrunāties, rast kopsaucēju, bez liekām scēnām, sakāpinātām kaislībām.
Vērsis
Šis var izrādīties diezgan sarežģīts un noslogots mēnesis. Rēķinies, ka ierastie darbi var prasīt vairāk laika, piepūles nekā ierasts. Mēneša pirmajā pusē vari saskarties ar finansiāla rakstura problēmām, apmaldīties birokrātijas džungļos. Priecē fakts, ka tu saglabāsi ticību panākumiem un nezaudēsi dzīvesprieku. Arī mīļotais cilvēks no savas puses centīsies visādi atbalstīt tevi, sniedzot padomus, morāli uzmundrinot. Septembra otrā puse solās būt nedaudz vieglāka. Ierastie pienākumi padosies nedaudz raitāk, uzlabosies saikne ar sadarbības partneriem, gūsi nelielas uzvaras materiālajā plānā. Zvaigznes iesaka būt saudzīgākam pret savu nervus sistēmu, ļaut tai pienācīgi atpūsties. No liekās spriedzes vislabāk palīdzēs atbrīvoties fiziskas aktivitātes, ūdens un pirts procedūras.
Dvīņi
Piemērots mēnesis gan mācībām, gan dažāda veida braucieniem, komandējumiem. Tev var negaidīti rasties jaunas sadarbības iespējas. Nekautrējies izmantot perspektīvas, kuras liktenis tev piespēlē. Enerģiskākie, pašpārliecinātākie zīmes pārstāvji noteikti plūks uzvaras laurus, tādejādi uzspodrinot profesionālo reputāciju. Mīlas dzīvē kaislības var sist augstu vilni. Tāpēc zvaigznes iesaka būt nedaudz ieturētākam, sarunājoties ar otro pusīti, izvairīties no frāzēm, rīcības, kuru vēlāk nāktos rūgti nožēlot. Kādam Dvīnim šomēnes būs jādodas palīgā radiniekam, kārtot nekustamā īpašuma jautājumus. Taču tas tiks darīts ar prieku, bez liekas piespiešanās. Septembra nogalē nav izslēgtas asākas vārdu pārmaiņas ar kolēģiem, jo viņiem var nebūt pieņemams tava pārlieku liberālā, progresīvā nostāja kādā jautājumā.
Vēzis
Nebūsi nekāds pasīvs malā sēdētājs, pratīsi uzrunāt apkārtējos, aktīvi iesaistīsies sabiedriskajās lietās, tieksies apliecināt sevi. Septembra sākumā lielu lomu spēlēs materiālie jautājumi. Nav izslēgts, meklēsi iespējas papildus nopelnīt, kuras uzņēmīgākie Vēža zīmes pārstāvji arī atradīs! Lai vairotu panākumus, nekautrējies skaļāk akcentēt savas vēlmes, līdz šim sasniegto, kā arī mēģini paplašināt savu lietišķo kontaktpersonu loku. Nebūs nekāds brīnums, ja tev palīdzīgu roku darba lietās sniegs kāds no radinieku loka. Sākot ar mēneša vidu, profesionālie jautājumi ieies nedaudz mierīgākās, ikdienišķākās sliedēs. Un tas dos tev iespēju pievērsties vaļaspriekam, vairāk laika pavadīt kopā ar atvasītēm. Kopdzīvē ar mīļoto var iezagties greizsirdības velniņš.
Lauva
Nebūsi mierā ar esošo situāciju, tāpēc par katru cenu centīsies mainīt savu dzīvi uz labo pusi. Lai to sekmīgi izdarītu, tev vispirms vajadzēs izanalizēt savas kļūdas, apzināties līdzšinējās rīcības sekas, novērst rakstura nepilnības un tikai tad ķerties klāt ārējiem apstākļiem. Zvaigznes iesaka nepieņemt lēmumus emocionālo uzbudinājumā brīžos un nepieciešamības gadījumā, lūgt padomu otrajai pusītei. Darba lietās no tevis tiks prasīta lielāka pacietība un sistemātiskums. Pirms uzsākt jaunus projektus, vajadzētu pārliecināties, ka tavā rīcībā ir uzticama komanda un visa nepieciešamā informāciju. Savukārt, veicot ikdienišķus, labi zināmus pienākumus, nekļūsti paviršs, neuzmanīgs, jo tas var ātri vien novest pie finansiāliem sarežģījumiem.
Jaunava
Mēneša pirmās divas nedēļas var būt patiesi spraigas, uztraukumu pilnas. Būs jāprot sabalansēt laiks starp ģimenes vajadzībām, paša vēlmēm un darba pienākumiem. Nav izslēgts, ka priekšniecība vēlēsies uzkraut tev jaunas saistības, par kurām nebūt nebūsi iepriecināts. Taču pienākuma apziņa darīs savu un tu pierādīsi, ka esi patiess darba rūķis, uz kuru vienmēr var paļauties. Labā ziņa ir tāda, ka tavas pūles noteikti tiks pienācīgi atalgotas! Pārējais septembra periods būs nedaudz mierīgāks, taču tas nenozīmē, ka ļausies slinkumam. Vienalga būs pietiekoši daudz darāmā, kas uzturēs tavu garu možu. Mīlas dzīvē septembris iezīmēs harmoniju, sapratni ar otro pusīti, kaislības atstājot citam mēnesim.
Svari
Septembra sākumā tavs noskaņojums var būt nedaudz saīdzis, īsti nespēsi rast sev vietu. Lai mazinātu iekšējās pretrunas, emociju vētras, ieteicams no sirds izrunāties, ar kādu uzticamu personu, uzklausīt gados vecāku, dzīves pieredzes bagātāku līdzgaitnieku padomus. Darba jautājumiem vislabvēlīgākais būs septembra vidus, kad tavas analītiskās dotības un diplomāta talants būs savā maksimumā. Zināmus sarežģījumus diemžēl var sagādāt sadarbības partneri vai kolēģi, kuri nespēs pildīt iepriekš dotos solījumus. Taču, pateicoties tavai apķērībai, šie jautājumi tā vai citādi tiks atrisināti! Mēneša izskaņā radīsies iespēja vairāk uzmanības atlicināt ģimenei, attiecībām ar mīļoto. Nav izslēgts, kopīgi ar otro pusīti, nolemsiet doties nelielā romantiskā ceļojumā.
Skorpions
Septembris cels slavas un panākumu saulītē tos Skorpionus, kuri rosās finanšu, apdrošināšanas un politiskajā sektorā. Mēneša sākumā vari kārtot naudas lietas, šķetināt juridiskos jautājumus, veikt svarīgas pārrunas. Jūtamu atbalstu var sniegt nesen iegūtie sadarbības partneri. Nav izslēgts, kāds no viņu loka kļūs tev par labu paziņu vai pat draugu. Septembra vidū savu prasīs privātā dzīve. Lai gūtu harmoniju saskarsmē ar partneri, esi iejūtīgāks un atturies no sev raksturīgā dzēlīguma, kritikas. Ja vēl tu spētu būt emocionāli atraisītāks un veicinātu romantisko gaisotni kopdzīvē, tad droši varētu uzskatīt, ka savu “programmu” esi izpildījis pilnā apmērā! Mēneša nogalē atkal iedziļināsies darba lietās. Tās spēs sniegt tev ne tikai materiālu labumu, bet arī emocionālu gandarījumu par gūtajiem panākumiem.
Strēlnieks
Šis mēnesis “piederēs” Strēlniekiem, kuri saistīti ar masu medijiem, pedagoģiju un valsts administratīvo aparātu. Savā būtībā alksi pēc panākumiem, atzinības, novērtējuma. Lai to sasniegtu, būsi gatavs grūti un sūri strādāt, pieņemt nopietnus, atbildīgus lēmumus, uzņemties iniciatīvu saspringtākās situācijās. Ja nolem kārtot ar mantojumiem, nekustamo īpašumu, tā apdrošināšanu saistītus jautājumus, dari to labāk septembra vidū. Turpretim, ja vēlies savest kārtībā attiecību sfērā notiekošo, centies to īstenot vai nu mēneša sākumā vai arī pašā nogalē. Lai nerastos liekas problēmas ar veselību, zvaigznes iesaka būt fiziski aktīvākam, atturēties no sātīgiem ēdieniem un dot priekšroku augļiem, dārzeņiem, svaigām sulām. Šomēnes lieliski sapratīsies ar savām atvasītēm.
Mežāzis
Mēneša sākumā ražīgi strādāsi, visiem spēkiem centīsies pierādīt sevi, gūt priekšniecības atzinību. Kāds Mežāža zīmes pārstāvis var pat nopietni apsvērt darba maiņu, ja esošajā vietā situācija liegs tālāku profesionālo izaugsmi. Kopumā rosība noteikti atmaksāsies, galvenais nezaudēt pārliecību un novest uzsākto līdz galam! Septembris kopumā labvēlīgāks Mežāžiem, kuri saistīti ar pasākumu organizēšanu, radošo dzīves sfēru, izklaides biznesu. Saskarsmē ar apkārtējiem vajadzēs būt nedaudz pacietīgākam, diplomātiskākam, neļauties emocijām, ja arī kāds apzināti cenšas tevi izprovocēt uz strīdu. Mājas dzīvē galvenie notikumi visticamāk risināsies mēneša nogalē. Nav izslēgts, kopīgi ar mīļoto nolemsiet veikt diezgan kardinālas pārmaiņas savā mājoklī.
Ūdensvīrs
Galveno akcentu šomēnes liksi uz personisko brīvību, neatkarību. Tas izpaudīsies gan darba lietās, gan personiskajā dzīvē. Mēnesis veiksmīgāks tiem Ūdensvīriem, kuriem ir savs bizness, kuri darbojas patstāvīgi. Savukārt, tiem, kuriem priekšnieks nemitīgi lūkojās pār plecu un komandē, kas un kā ir jādara, var klāties nedaudz grūtāk. Patīkamu atspaidu iespējamajiem saspringuma brīžiem darbā sniegs privātajā jomā notiekošais. Saskanīgās attiecības ar mīļoto palīdzēs ne tikai uzlabot garastāvokli, bet arī veicinās jaunu biznesa ideju ģenerēšanos. Septembra izskaņā zvaigznes iesaka būt piesardzīgākam pie auto stūres, rūpīgāk sekot līdzi atļautajam braukšanas ātrumam un neļaut vaļu tieksmei pēc asākām izjūtām.
Zivis
Septembra pirmā puse vairāk piemērota ikdienišķiem pienākumiem, attiecību jautājumu risināšanai un radošajām iecerēm. Komunikācijā ar apkārtējiem svarīgi uzturēt vieglu, nepiespiestu gaisotni, atturēties no visa veida strīdus situācijām. Ja tev kārtojamas nekustamā īpašuma lietas, tās labāk īstenot, ne ātrāk par trešo septembra nedēļu, līdzīgi būs arī ar juridiskajiem un apjomīgiem finansiālajiem jautājumiem. Tie Zivs zīmes pārstāvji, kuri septembrī nolems doties atvaļinājumā, faktiski būs lielākie ieguvēji, jo kopumā mēnesis vairāk piemērots dzīves baudīšanai, jaunu iespaidu gūšanai, nervu sistēmas atpūtināšanai. Pašā septembra nogalē var pastiprināties interese par filozofiskām lietām. Iespējams, ne reizi vien pieķersi sevi pārcilājam dzīves jēgas, savas sūtības jautājumus.
 

Ogrenet