Astrologi.lv horoskopi no 23.oktobra līdz 21.novembrim (autore - sertificēta astroloģe Evija Bāre)

Auns
Finanšu situācija radīs saspringtus notikumus. No 13.-21.novembrim labs laiks, kad Auniem rodas iespēja izlabot kļūdas savā profesionālajā darbībā un biznesā. Šajā mēnesī nav ieteicams kalt jaunus plānus. Problēmu risināšanai jāpievēršas mierīgā ceļā. Notikumu gūzmā Auniem jāsaglabā miers un bez satraukuma jāvēro notiekošais. Labā humora izjūta paglābs Aunus no partneru un kolēģu pārmetumiem.
Vērsis
Vērši rosīsies nozīmīgu cilvēku sabiedrībā un jutīsies vajadzīgi. Labs laiks, lai parūpētos par informācijas loka paplašināšanu. Vēršiem būs daudz sakaru sabiedrībā un aktīvas diskusijas par projektiem. Tomēr panākumi nenāks viegli, tie prasīs piepūli un cītīgu darbu, toties vēlāk kā balva sekos gandarījuma sajūta. Vērši izceļas ar izturību, tāpēc jādodas tikai uz priekšu! Šajā laikā Vēršu atbalsts būs vecāki vai citi ģimenes locekļi. No 7.-25. datumam var rasties strīdīgu jautājumu un problēmu risināšana ar partneriem. Visa mēneša laikā visticamāk nāksies nodarboties arī ar partneru lietām. Naudas lietās nedrīkst paļauties uz mutiskiem solījumiem.
Dvīņi
Novembrī virs Dvīņu debesīm var savilkties pelēki mākoņi. Nervi būs uzvilkti līdz pēdējam, līdz ar to katrs nieks var tikt uztverts neadekvāti jūtīgi un pārspīlēti. No 8.-21. novembrim īpaši jāsaudzē sava veselība un nervu sistēma. Darba jomā notikumi vērsti uz to, lai atbrīvotos no visa, kas kļuvis nevajadzīgs un sevi izdzīvojis. Atliek vien uztvert visu ar Dvīņiem raksturīgo vieglumu un gaisīgumu – viss notiek tikai labu. Par to varēs pārliecināties ilgtermiņā. Var uzsākt jaunu veselības un skaistumkopšanas tūri. Visas relaksējošās procedūras Dvīņiem nāks tikai labu. Mājās var iedegt sveces un radīt mājīgu atmosfēru.
Vēzis
Vēžu dzīvē aktivitāte sitīs augstu vilni – varbūt nepieciešams izveidot sarakstu, lai atcerētos visu, kas jāizdara? Biznesa jomā Vēži meklēs iespēju realizēt sevi, spontāni izpaust savas vēlmes un idejas. Vēži ir enerģijas pilni un gatavi varoņdarbiem – tai skaitā mīlas frontē. Ar mīļoto veidosies dvēseliski tuvas un siltas attiecības, īpaši, ja jūtas vēl nesedz ikdienības rutīnas pieradums. Mīlestība dos spēku un enerģijas pieplūdumu. Vēži var apsvērt iespēju par imidža maiņu, skaistumkopšanas salona apmeklējumu vai jaunu apģērbu iegādi. No 7.-21.novembrim finanšu jomā var parādīties nestabilitātes iezīmes, tāpēc naudas plūsma jākontrolē un tēriņi jāierobežo.
Lauva
Aktīvs mēnesis Lauvām. Lielu nozīmi Lauvas piešķirs attiecību jautājumiem ģimenē. Svarīgi kopt mīlestības attiecības. Brīvajām Lauvām paveras lieliska iespēja satikt savu mīļoto cilvēku. Lauvas būs seksuāli pievilcīgas, un arī pašas sajutīs kaisles uzplūdus. Nav ieteicams mainīt dzīvesvietu. Darbā iezīmējas dažas perspektīvas, taču pagaidām par tām runāt vēl pāragri. No 13.-21. novembrim var uzliesmot domstarpības ar ļoti tuvām un nozīmīgām personām. Par mēneša gaišākajiem mirkļiem var kļūt tikšanās ar sen neredzētiem draugiem.
Jaunava
Jaunavu ikdiena piepildīta ar visdažādākajiem ikdienas darbiem – vizītes, zvani, papīru kalni, sarunas ar darījuma partneriem, dokumentu kārtošana, tuvi braucieni. Viss izdosies, ja darbi tiks rūpīgi saplānoti un ievērota dienaskārtība. Jaunavas veiksmīgi varēs paspīdēt ar savām intelektuālajām dotībām, kā rezultātā pavairot arī savu materiālo stāvokli. Beidzot Jaunavas ikdienā ienāk arī romantika, aktīvs randiņu laiks. No 12. novembra iestājas sarežģītāks laiks. Iespējamas domstarpības ar kolēģiem vai vadību, varbūt kāds aizmuguriski centīsies nomelnot Jaunavu. Arī mājas dzīvē saspringtāks laiks, pēkšņi konflikti var uzliesmot pilnīgi bez iemesla. Ikviena stresa situācija kaitēs Jaunavas pašsajūtai. Attiecību stiprināšanai jāatrod kopīgs mērķis, kurā būtu abpusēja ieinteresētība.
Svari
Svari vēl izjutīs iepriekšējā mēneša harmoniskās izmaiņas, bet galvenais akcents tiek likts uz finanšu jomu, kurā nedrīkst zaudēt modrību. Kopumā ļoti aktīvs mēnesis, kurā iespējama ienākumu palielināšanās. Svaru projektiem var atrasties gan nauda, gan vajadzīgie cilvēki. Tomēr netrūks arī intrigas un nesaskaņas. Šajā situācijā noderēs prasme sarunāties, piekrist kompromisiem un piekāpties nelielās lietās, lai kopumā uzvarētu. Svariem ieteicams ieviest nopietnu plānotāju, lai īstajā laikā pagūtu visu izdarīt. Tieši no Svaru disciplinētības atkarīgi lielākie panākumi.
Skorpions
Skorpioni, apņēmības pilni, sāk jaunu dzīves ciklu. Veiksmi nesīs pašu izvirzīts mērķis. Mēnesis būs komunikācijas un dažādas jaunas informācijas piesātināts. Pamatā viss notiek tepat tuvumā – daudz tikšanās, braucieni. Dzīvē ienāk patīkamas jaunas tikšanās, kas izmaina Skorpionu dzīves redzējumu. No 10. novembra veiksme uzgriež muguru Skorpioniem un šķiet, ka problēmas nāk no visām pusēm. No Skorpioniem maz kas būs atkarīgs, situāciju drīzāk ietekmēs ārēji faktori. Nosliece uz risku ir neatņemama šī mēneša sastāvdaļa.
Strēlnieks
Laiks, kad aizmukt no visa un pabūt vienatnē. Tuvojoties cikla nobeigumam, Strēlnieki jūtas izsmelti un iztukšoti. Interese par darbu zudusi, grūtības uzsākt to, kas plānots. Zvaigznes iesaka atbrīvoties no visām vecajām un nevajadzīgajām lietām, iztīrīt savu emociju krātuvi, pielikt punktu vecajiem darbiem un projektiem. Pastāv iespēja pārpūlēties, un problēmas darbā Strēlnieku var novest pat līdz izmisumam. Arī attiecības ģimenē būs ar stresa pieskaņu. Šajā periodā var gūt jaunas atziņas, ja pastiprināti pievēršas sevis izzināšanai un apzinās, ka citi cilvēki nav ne draugi, ne ienaidnieki, bet skolotāji.
Mežāzis
Mežāži, beidzot atbrīvojušies no spriedzes, jūtas enerģiski un spēka pilni. Notiek dzīves prioritāšu un attiecību izvērtēšana. Pietiekami laika ieteicams pavadīt vienatnē. Mežāžiem nepieciešams nospraust ilgtermiņa plānus un mērķus, apdomāties, kurp viņi iet un ko vēlas sasniegt. Mežāžos var parādīties interese par sociālām un psiholoģiskām tēmām. No 13.-21. novembrim paredzams saspringts laiks kolektīvajā darbībā un ar biznesa partneriem.
Ūdensvīrs
Darbā nepieciešama aktīva rīcība. Ūdensvīri meklēs atbildes uz jautājumiem vai patiešām nodarbojas ar to, ko vajadzētu, vai atrodas pareizajā vietā un laikā. Ar partneriem saspringtas attiecības. Nav ieteicams tiem uzticēt savus tālejošos mērķus. Ar šķēršļiem jācenšas tikt galā operatīvi un nekavējoties, problēmas neatstājot uz vēlāku laiku. No 15. novembra veidojas pozitīvāka gaisotne, kad Ūdensvīri var gūt apkārtējo un pat priekšniecības atbalstu. Privātajā dzīvē patīkamas pārmaiņas, tās atnesīs gaišākos mirkļus šajā mēnesī.
Zivis
Iepriekšējā mēneša labvēlīgās tendences turpinās arī šajā mēnesī. Zivju radošais meklētāja gars ļaus atrast visdažādākās nestandarta situācijas. Zivis, kurām patīk pasīvi peldēt pa dzīves straumi, neko nezaudēs. No 11.-22.novembrim Zivis vairs nevarēs vienkārši plūst pa straumi. Nāksies ieņemt aktīvu dzīves pozīciju un veltīt sevi konkrētam mērķim. Notikumi risināsies ātri, nekādas piemērota mirkļa gaidīšanas nebūs. Piesardzīgi jāizturas pret katru līgumu un vienošanos – tie var izrādīties neizdevīgi.