Horoskopi novembrim

Auns
Ne pārāk viegls mēnesis priekš auna solās būt novembris, kā vēsta horoskopi novembrī vairāk nāksies darboties ar dokumentu birokrātiju, tas ir nogurdinošs darbs bet nāksies to darīt jo var gadīties pārbaudes no ieņēmumu dienesta. Iespējams biznesa partneri pamanīsies sagādāt papildus raizes un prasīs no jums daudz nervu šūnu lai situāciju veiksmīgi normalizētu un spētu turpināt stabili uzņemto uzņēmuma attīstības kursu. Diemžēl kā vēsta horoskopi arī mīlas jomā novembris solās būt salīdzinoši sarežģīts mēnesis, it īpaši mēneša pirmā puse kad biznesa joma jauksies kopā ar privāto dzīvi kas var raisīt ar domstarpības starp partneriem, par laimi otrā mēneša puse solās būt salīdzinoši mierīga. Ja vēl joprojām esat otrās pusītes meklējumos tad tieši novembra beigu daļa būs īstais laiks lai dotos savas laimes meklējumos. Uzmanieties novembrī no saaukstēšanās, īpaši bīstami tie jums var būt mainīgos laika apstākļos, viegla šalle būs ne tikai lielisks dizaina elements bet arī dos praktisku labumu.
Vērsis
Kā vēsta horoskopi, iespējams būs nepieciešamība pēc brīvas naudas, pastāv iespēja ka nāksies izvēlēties kādu banku kredītu piedāvājumu, nāksies pamatīgi rēķināt izdevīgo variantu lai nepārmaksātu vairāk nekā vērts. Savukārt ja darbojaties vairāk mākslas jomā un esat radoša darba darītājs tad kā zvaigznes vēsta šis jums solās būt salīdzinoši labvēlīgs mēnesis, būsiet uz jauna radoša viļņa, ideju ģenerēšana neapsīks pat vissliktākos laika apstākļos, lietus, sniegs dos tikai papildus emocijas. Personīgās dzīves kārtošanā vadīsities šajā mēnesī pēc principa, interesanti, neinteresanti, ātri spēsiet izvēlēties ar kuriem cilvēkiem gribat vairāk komunicēt un iespējams ko vairāk … . Tomēr der ievērot piesardzīgu pesimisma devu novembrī vērsim, kā vēsta horoskopi tad šis nav tas piemērotākais laika posms priekš vērša lai nodibinātu ilgtermiņa attiecības. Veselība priekš vērša būs prioritāte šajā mēnesī, der ne tikai uzmanīties no apaukstēšanās pašai bet arī iespējams der apciemot savus tuvākos radus, iespējams ka varat kā līdzēt tuviniekam vajadzīga palīdzība.
Dvīņi
Novembrī kā zvaigznes vēsta būsiet nodarbināta ar nekustamā īpašuma jomu, iespējams būsiet nepatīkami pārsteigti ieraugot īpašuma nodokļa rēķinu, savukārt ja esat nodomājuši iegādāties jaunu īpašumu der rēķināt vairākus gadus uz priekšu. Savukārt ja darbojaties informācijas un telekomunikāciju nozarē tad īpaša uztraukumu šajā mēnesī nevajadzēs izjust, atsevišķas birokrātiskas nianses gan būs jārisina bet pārsvarā bez nepatīkamiem pārsteigumiem. Pārāk mierīgs laiks priekš jums, jums vairāk patīk aktivitātes un dažādība, tad šoreiz nāksies ņemt grožus savās rokās lai spētu sevi uzkurināt un uzlādēt jauniem izaicinājumiem mīlas frontē. Ja uztraucaties par savu veselību tad galvenais laika posms kad tai vairāk jāpievērš uzmanība ir novembra beigas kad pastāv lielāka iespēja apaukstēties jo būs samazinājusies imunitāte pateicoties mēness fāžu maiņai.
Vēzis
Kā vēsta horoskopi novembris vēzim paies vairāk zem mārketinga zīmes, nāksies gatavot dažādas prezentācijas, analizēt reklāmas matreālus, veidot dažādas reklāmas akcijas, vienu vārdu sakot darbs solās būt aizraujošs. Savukārt ja strādājat apkalpojošā sfērā darbs būs nedaudz smagāks, nāksies vairāk komunicēt ar cilvēkiem ar kuriem labāk pat nebūtu runājusi bet diemžēl būsiet spiesta to darīt. Būsiet tendēta vairāk rūpēties par savu otro pusīti, iespējams gaidāms kāds saviesīgs pasākums kuram ar prieku veltīsiet savu laiku, savukārt ja esat savas otrās pusītes meklējumos tad laika posms no 18-22 novembrim ir īstais laiks lai dotos medībās. Novembrī var būtiski pallielināties traumu iespējamība, tāpēc cenšaties būt vēl vairāk uzmanīga nekā esat parasti. Atcerieties, vasara ir beigusies, plānas seksuāli pievilcīgas drēbes jūs novedīs ātrāk slimnīcā nekā laulības ostā!
Lauva
Labs mēnesis priekš finanšu ieguldījumiem, ja esat domājusi par investīcijām tad iespējams ir īstais laiks lai sāktu rīkoties. Būsiet aizņemta ar dokumentu kalniem, diemžēl pamazām jau tuvojas gada noslēgums kas liek birokrātijas džungļiem kļūt lielākiem. Kā zvaigznes vēsta pastāv liela iespēja satikt savu mīļoto bet zvaigznes no gaisa kā zināms nekrīt, tāpēc, apmeklējiet interesantus pasākumus par sev interesējošām tēmām un pastāv liela iespēja satikt savu izredzēto ar ko pavadīt kopā atlikušo mūža daļu. Ja esat spēka un enerģijas pārpilna tad jums nav par ko uztraukties, vīrusi jums nenāks ne tuvu, savukārt ja jūtat savādu nogurumu tad gan piedomājiet pie savas veselības vairāk, izvēlaties pareizas drēbes, veselīgu ēdienu.
Jaunava
Šajā mēnesī tieši no jums būs atkarīgs vai biznesa lietas turpinās virzīties uz priekšu vai paliks letarģiskā miera stāvoklī, ir īstais laiks turpināt iesāktos darbus un virzīties uz priekšu pa karjeras kāpnītēm, strādāt uz rītdienu vairāk un vairāk. Attiecībās nav gaidāmas nekādas nepatikšanas vai pārsteigumi, turpināsies ikdienas rutīna kas laku pa laikam var tik izjaukta ar maziem pārsteigumiem no mīļotā puses. Tomēr ja esat otrās pusītes meklējumos ir vērts apsvērt par korporatīvo pasākumu apmeklēšanu it īpaši ja ir kāds simpātisks cilvēks tajā grupā. Nekādi nepatīkami pārsteigumi nav sagaidāmi novembrī ja turpināsiet piekopt veselīgu dzīves veidu.
Svari
Kā horoskopi vēsta tad novembrī nāksies vairāk nodarboties ar plānošanas un stratēģijas attīstīšanas darbiem biznesa jomā, tomēr atsevišķas iestrādnes ieteicams censties turēt slepenībā, mežonīgā kapitālisma skauģi jau nekur nav pazuduši, tie tik gaida savu izdevību lai varētu jūs paklupināt. Pašplūsmas mēnesis solās būt novembris svariem, neko jūs tur ietekmēt daudz nevarēsiet tāpēc ļaujaties dzīves baudai un paņemiet labāko no tās ko vēlaties, savukārt kas jums nav tīkams vai pieņemams, ignorējiet to, turaties pa gabalu. Jūsu galvenās rūpes novembrī jākoncentrē tieši imunitātes nostiprināšanai, vitamīni, svaigi augļi to spēs lieliski dot, par pārējo galva nebūs jālauza.
Skorpions
Kā horoskopi vēsta tad aktīvas darbības biznesa jomā vajadzēs veikt tikai novembra beigās, līdz tam darba ikdiena skorpionam paies ikdienas rutīnā, vairāk domājot par mājas darbiem jo savā profesijā būsiet sasniegusi pietiekami augstu profesionālo līmeni lai darbi norisinātos automātiski. Iespējams labi ienākumi solās būt tieši šajā mēnesī, tuvojoties svētkiem palielināsies uzņēmuma apgrozījums līdz ar to jūsu ienākumi augs līdzi. Iespējams saskatīsiet savā draugā ko vairāk, var veidoties tuvākas un romantiskākas attiecības nekā bijāt domājusi pašā sākumā, iespējams ka kļūsiet tikai ciešāki draugi. Iespējamas galvas sāpes un asins spiediena maiņa, lai izvairītos no šādiem gadījumiem ievērojiet diētu un veselīga uztura pamatprincipus.
Strēlnieks
Ja darbojaties uzņēmējdarbībā tad novembris jums atvērs jaunas iespējas, tomēr horoskopi iesaka uzreiz negrābt karstu, vispirms kārtīgi apsveriet savu pašreizējo stāvokli, visus ieguvumus un zaudējumus, analizējiet informāciju, rēķinieties ar iespējamām sekām, ja tādas var rasties un tikai tad droši ķeraties pie darba! Esat uzmanīgi ar jaunām attiecībām, it īpaši ja jūtat ka var notikt kas vairāk, attiecības kas radušās novembrī var nodarīt jums emocionālas sāpes vēlākā laika posmā, iespējams ka vēlāk varat justies vīlusies un sāpināta. Uzpasējiet savus elpceļus novembrī, iespējamas hroniskas iesnas un apaukstēšanās tāpēc nekādas vasarīgas vaļības apģērbu jomā!
Mežāzis
Kā vēsta horoskopi darbs Mežāzim novembrī aizņems lielāko dzīves daļu turklāt ne vienmēr ieguldītais darbs dos vēlamo atdevi, dažreiz nāksies piedzīvot rūgtu vilšanos un padarīto darbu norakstīt zaudējumos, tādejādi novembris būs salīdzinoši smags mēnesis priekš Mežāža, visu laiku nāksies cīnīties ar nogurumu, lai atgūtu spēkus centieties lietot svaigus augļus un cik vien iespējas miegs, miegs. Lai attiecības ar mīļoto cilvēku saglabātu vienlīdz labas cenšaties pavadīt laiku kopā ārpus mājas, nelieli ceļojumi spēs tuvināt vairāk kā tūkstots mīlas vārsmas. Iespējamas asas sāpes krūšu rajonā, tāpat iespējams hroniskas iesnas kas var parādīties mitros laika apstākļos.
Ūdensvīrs
Kā zvaigznes vēsta der rūpīgāk seko līdzi šajā mēnesī savam biznesam, iespējams ienākumu kritums kas būs saistīts ar maiņām globālos tirgos. Savukārt ja esat algota darbiniece tad iespējamas patīkamas ziņas, jūsu ieguldījums uzņēmuma labā tiks novērtēts un saņemsiet kāroto algas pielikumu, par to gan ieteicams noklusēt no darba kolēģiem, skauģi tomēr nav jūsu sabiedrotie. Ja esat nolēmusi iestūrēt laulības ostā tad kā zvaigznes vēsta otrā novembra puse ir īstais laiks lai to darītu, savukārt ja esat tik sākusi satikties ar savu otro pusīti tad iespējams kādas nelielas domstarpības kas gan kā vesta horoskopi būs īslaicīgas. Iespējamas kādas problēmas ar sirdi, jāuzmanās no stresa situācijām darbā, cenšaties pārāk nepārdzīvot nelielas neveiksmes.
Zivis
Kā vēsta zvaigznes rūpējaties par saviem biznesa partneriem, it sevišķi no kuriem ir atkarīga jūsu peļņa, nelieli komplimenti un pieklājības žesti liks tiem novērtēt jūsu sadarbību, iespējams ka tiks piedāvāti jauni līgumi jauniem darījumiem kas solīs labus ienākumus. Savukārt ja esat algota darbiniece valsts pārvaldē pievērsiet lielāku vērību grāmatvedības dokumentiem. Ļoti lielas iespējas atrast otro pusīti ar ko nodzīvot atlikušo mūža galu, iespējams ka mīļotais cilvēks būs radoša personība, rakstnieks, dzejnieks. Saudzējiet sevi emocionāli, iespējams šis nav īstais laika periods lai apmeklētu skaļus koncertus, pasākumus, veltiet savu laiku sev un savai ģimenei.
 

Ogrenet