Horoskopi aprīlī

Auns
Pašā aprīļa sākumā nebūtu ieteicams uzsākt jaunas lietas, toties tuvojoties aprīļu vidum, droši vari mesties iecerētajos projektos, tiekties pēc jaunām virsotnēm. Zvaigznes iesaka vairāk laika pavadīt svaigā gaisā, ieturot mērenas fiziskas aktivitātes. Tas uzlabos ne tikai omu, bet arī tavu fizisko kondīciju. Profesionālās lietas faktiski ies savu gaitu, ja vien pratīsi apslāpēt ietiepību un pārsteidzību, kura ik pa brīdim vēlēsies lauzties uz āru. Ja ir nepieciešams kārtot juridiskus jautājumus, doties uz valsts iestādēm, tam piemērotākā būs tieši mēneša izskaņa. Attiecībās ar ģimenes locekļiem svarīgi pēc iespējas vērīgāk ieklausīties tuvinieku sacītajā, veltīt vairāk laika savstarpējām sarunām. It sevišķi, zvaigznes iesaka pievērst uzmanību atvasītēm, viņu ārpus skolas gaitām. Proti, vai viņas nesāk strādāt kādas palaidnības.
Vērsis
Var teikt, ka aprīlis tev būs kā plānošanas, jaunu ideju ģenerēšanas laiks. Tas, protams, nenozīmē, ka aizmirsīsi par esošajiem darbiem, tieši pretēji, ar saviem tiešajiem pienākumiem tiksi galā ar izcilību. Kādam Vērsim var izdoties ievērojami uzlabot ienākumus, jo īpaši, pateicoties veiksmīgai sadarbībai ar ārzemju partneriem. No darba brīvajā laikā tu labprāt pievērsīsies praktiskām, lietderīgām nodarbēm. Proti, īstenosi nelielus remonta darbus savā miteklī, palīdzēsi radiniekiem sakārtot saimnieciskus jautājumus. Tai pašā laikā, atradīsi arīdzan iespējas nedaudz iztrakoties, draugu lokā, apmeklēt kvalitatīvu koncertu, teātra izrādi. Aprīļa nogale sola piedzīvojumus mīlas frontē.
Dvīņi
Būsi pacilātā garastāvoklī, jo skaidri apzināsies vasaras tuvošanos, kas savukārt nozīmēs jūru, bezrūpīgu atpūtu un jautras ballēšanās. Taču, kamēr vēl ir pavasaris, vajadzēs nedaudz vairāk uzmanības veltīt darbam. Jo īpaši, aprīlis var izrādīties ražīgs ar tirdzniecību, transporta jomu un masu medijiem saistītiem cilvēkiem. Mēģini rūpīgāk attiekties pret visa veida dokumentāciju, ievērot nepieciešamās formalitātes un sekot līdzi, lai to pašu izdara arī tavs sadarbības partneris. Saskarsmē ar augstākstāvošajiem, mēneša vidus var būt saspringtāks periods. Vēlams būt pēc iespējas lietišķākam, diplomātiskāk paust savu viedokli, iztikt bez liekiem asumiem. Aprīļa beigas ļaus nedaudz atvilkt elpu un vairāk ļauties tīkamām nodarbēm.
Vēzis
Lielāku uzmanību var nākties veltīt ģimenes dzīve, jo īpaši, attiecībām ar otro pusīti. Iespējams, jau labu laiku neesat tā kārtīgi izrunājušies, sapratuši, kas īsti otram darās galvā. Pa brīžam tevi var mocīt greizsirdības velniņš, taču tici, viņa izdarībām vajadzētu pievērst vismazāko uzmanību. Drīzāk centies padarīt attiecības ar laulāto sirsnīgākas, dvēseliskākas, romantiskākas, un tu manīsi, ka negācijas pagaist kā nebijušas. Darba lietās aprīlī īpašas pārmaiņas neiezīmējas. Drīzāk varētu apgalvot, ka spēja turēt esošo profesionālo līmeni, vairot stabilitāti būs galvenie panākumu stūrakmeņi. Iespējams, gados vecāki kolēģi spēs sniegt tev ne vienu vien vērtīgu padomu. Ja veic lielākus pirkumus, dari to labāk aprīļa izskaņā.
Lauva
Atturies no pārmērīgām kaislībām. Ne vienmēr uzvar tas, kurš spēj pierādīt savu taisnību. Dažkārt māka īstajā brīdī paklusēt var izrādīties daudz vērtīgāka. Aprīlis kopumā iezīmē iespējas uzlabot savus ienākumus, ja vien būsi gatavs jauniem izaicinājumiem, izrādīsi iniciatīvu, apgūsi jaunas zināšanas, smelsies apkārtējo pieredzi un protams, dalīsies ar savām zināšanām. Arī attiecības ar kolēģiem var spēlēt lielu lomu, tāpēc esi atsaucīgāks, izpalīdzīgāks. Mīlas jomai svarīgāks var izrādīties mēneša vidus un izskaņa. It sevišķi tas attiecināms uz tām Lauvām, kuras ir nesen iepazinušās. Centies iepriecināt savu otro pusīti ne tik daudz ar dārgām dāvanām, cik romantisku divvientulību, atklātību un vienkāršību.
Jaunava
Tavām lietišķajām aktivitātēm zvaigznes dos zaļo gaismu. Ka tikai notici saviem spēkiem! Nedrošība būs galvenais bremzējošais faktors. Svarīgi sākt darīt lietas un tu ātri vien redzēsi, ka tevī mīt daudz lielāks potenciāls, nekā tu pats domā. Kopumā aprīlī vari pievērsties saimnieciski organizatoriskiem jautājumiem, veikt analītisku darbu. Aprīlis var izrādīties veiksmīgs Jaunavām zinātniekiem, tirgus analītiķiem, grāmatvežiem. Tu nesmādēsi arī fizisku darbu, ja vien tas būs nepieciešams, atlocīsi piedurknes un ķersies pie lietas. Attiecību jomā gan šis varētu būs saspringtāks periods. Centies būt nedaudz atvērtāks attiecībās ar otro pusīti, atturēties no pārmērīgas kritikas. Ja spēsi ienest kopdzīvē nedaudz vairāk dzīvesprieka un dažādības, viss ievirzīsies vēlamajās sliedēs!
Svari
Tevi aizvien vairāk var sākt interesēt garīgās lietas. Vēlme padziļinātāki izzināt sevi, kādu aizvedīs pie astrologa, kādu savukārt pie gaišreģa vai vienkārši draugu pulkā tiks nopietnāk cilāti filozofiski, mūžam aktuāli jautājumi. Aprīlī tavs garastāvoklis būs diezgan mainīgs, lai to stabilizētu ieteicams nedaudz pasportot, vēl lieti noderēs laba mūzika, radošas nodarbes. Saskarsmē ar kolēģiem būsi ļoti atklāts un pretimnākošs, taču pielūko, lai tavu labestību kāds nesāk izmantot savtīgos nolūkos! Tuvojoties aprīļa izskaņai, var aktualizēties ar braucieniem, mācībām saistītās lietas. Nav izslēgts, vēlēsies paplašināt savas profesionālās iemaņas.
Skorpions
Pastāv labas iespējas uzlabot attiecības ar otro pusīti. Spēsi būt ne vien vērīgs sarunu biedrs, bet arī sniegsi morālu atbalstu, iedrošinājumu partnerim viņa ideju īstenošanai. Arī pats nebūsi malā sēdētājs, aktīvi ģenerēsi jaunas idejas, mēģināsi tās arīdzan īstenot praksē. Naudas lietām vispiemērotākās var izrādīties pirmās divas aprīļa nedēļas. Savukārt mēneša otrajā pusē, tev labāk padosies radošās ieceres. Nav izslēgts, tev tiks piedāvāts uzņemties kāda projekta vadību. Pirms piekrist, kā nākas pārdomā vai tev pietiks laika gan ikdienas darbiem, gan papildus pienākumiem, kuru taisies uzņemties. Aprīļa beigās kādam Skorpionam var nedaudz sagrīļoties veselība. Centies atturēties no pārmērībām, veltīt pienācīgi daudz laika atpūtai.
Strēlnieks
Gan darbā, gan ārpus tā vēlēsies atstāt nevainojamu iespaidu uz apkārtējiem. Kādam Strēlniekam var pavīdēt labas iepazīšanās iespējas. Tai pašā laikā, zvaigznes iesaka nesteigties, jo pirmais iespaids par kādu var būt pat ļoti mānīgs! Profesionālajā jomā no tevis var tikt prasītas izteiktākas koncentrēšanās spējas, piesardzīgums juridiskajos jautājumos. Ja spēsi sevi veiksmīgi pierādīt darba jomā, jau pavisam tuvā nākotnē tev var spīdēt jaunas izaugsmes iespējas. Taču rēķinies, ka savs būs jāsasniedz nopietna darba rezultātā. Aprīļa noslēgums var izrādīties ļoti dinamisks un aizraujošs. Tevi priecēs iespēja pabūt jautru, interesantu cilvēku sabiedrībā.
Mežāzis
Darbs lietas var pieprasīt no tevis daudz vairāk spēka un laika, nekā sākotnēji biji domājis. Biznesa jomas Mežāžiem jābūt piesardzīgākiem, attiecībā uz jauniem sadarbības parteriem, diemžēl var izpausties kāda negodīgums. Attiecības ar augstākstāvošajiem arī var būt saspringtas. Iespējams, priekšnieks var vēlēties uzkraut tev papildus pienākumus. Svarīgi saglabāt vēsu prātu un mācēt īstajā brīdī vairāk pastāvēt uz savām interesēm! Ja darba lietās šis mēnesis var izrādīties patiesi saspringts, tad mājas dzīvē tev viss ies uz urā. Lieliski sapratīsies gan ar otro pusīti, gan atvasītēm. Piemērots mēnesis, lai izbaudītu kopīgu atpūtu ar tuviniekiem, rīkotu mājas viesības.
Ūdensvīrs
Šobrīd tev būs nepieciešams vairāk uzmanības attiecībā pret partneri, laulību kopumā, pretējā gadījumā vari iedzīvoties pamatīgās domstarpībās. Lielākie ieguvēji būs tie Ūdensvīri, kuri pratīs pielāgoties situācijai, neļausies pārmērīgām emocijām un meklēs kompromisa risinājumus. Arī darba jomā nenāksies garlaikoties. Kādam Ūdensvīram var sanākt saķeršanās ar ilggadēju konkurentu, kurš centīsies par visām varēm pierādīt, ka ir labāks, pārāks par tevi. Neļaujies provokācijām no viņa puses, ieturi neitrālu pozīciju un apliecini savu nozīmīgumu ar paveikto darbu nevis skaļiem vārdiem. Aprīļa izskaņa būs daudz mierīgāka, patīkamāka nekā pārējais mēnesis. Tu varēsi vairāk laika veltīt ģimenei, tīkamām nodarbēm. Nav izslēgts, radīsies negaidīta iespēja doties ārzemju ceļojumā.
Zivis
Vislabāk jutīsies, darbojoties aizskatuvē. Tu lieliski spēsi veikt dažādus organizatoriskos pasākumus, pierādīsi sevi kā labu cilvēku pazinēju. Kopumā aprīlis solās būt veiksmīgs, piedzīvojumiem bagāts. Nav izslēgts, ka darbs tevi var aizvest ārpus valsts robežām, kur izdosies apvienot lietišķās aktivitātes, ar labu atpūtas piedevu. Attiecībās ar mājiniekiem zīmīgāks var izrādīties pats aprīļa vidus. Iespējams, nāksies kārtot ar ģimenes nekustamo īpašumu, mantojumiem saistītas lietas. Savukārt saskarsmē ar augstākstāvošajiem dažkārt var rasties domstarpības. Strīdus cēlonis var izrādīties vienkārša nesaprašanās, pārpratumi, tāpēc centies kā nākas argumentēt, pienācīgi paskaidrot savu viedokli. Mēneša nogalē tu vari kļūt nedaudz apātiskāks, brīžiem par sevi var likt manīt pavasara nogurums. Centies vairāk laika pavadīt svaigā gaisā, ieturēt veselīgu dzīvesveidu, sabalansēt savu uzturu.
 

Ogrenet