Horoskopi septembrī

Auns
Tavā ikdienas septembris var viest negaidītas pārmaiņas. Nevar solīt, ka visas no tām būs patīkamas, taču tu ātri tikti galā ar sarežģījumiem, ja tādi radīsies. Turpretim jaukos likteņa pavērsienus tu noteikti nekautrēsies pilnībā izmantot savā labā. Kādam Auna zīmes pārstāvim var pavīdēt iespēja pakāpties augstāk pa karjeras kāpnēm. Kopsummā septembri tiešām varēsi uzskatīt par ražas mēnesi. Ja tev kārtojamas nekustamā īpašuma, mantojumu lietas, dari to labāk mēneša vidū, savukārt septembra sākumu un izskaņu velti jaunu kontaktu veidošanai, saimnieciski organizatoriskām lietām un dažādu formalitāšu kārtošanai.
Vērsis
Aktīvs un ražīgs mēnesis, kurā tev izdosies pierādīt savas profesionāļa dotības un izcelties kolēģu vidū, ar patiesi ievērojamiem sasniegumiem. Saskarsmē ar apkārtējiem var parādīties zināms saspringums, galvenokārt tāpēc, ka līdzgaitnieki pamanīs tavus panākumus un izjutīs skaidrību, greizsirdību. Necenties uz negācijām atbildēt ar to pašu, labāk pasmaidi un dodies tālāk savās darīšanās. Mājas dzīvē tieksies vairot harmoniju, abpusējo sapratni. Atvasītēm var būt nepieciešama tava palīdzība, morālais atbalsts, saskaroties ar dzīves rūgtākām patiesībām. Tu būsi labs psihologs, spēsi viņas iedrošināt un veicināt optimistiskāku skatu uz dzīvi. Mēneša izskaņā nav izslēgts, kāds neplānots brauciens.
Dvīņi
Ja vien spēsi apzināties, ko patiesi vēlies un nesāksi mainīt savas domas, bet gan cītīgi veltīsi visus spēkus kārotā sasniegšanai, tad septembris tev būs neapšaubāmi izdevies! Naudas lietās daudz kas būs atkarīgs no spējas noteikt prioritātes un atturēšanās no nevajadzīgiem tēriņiem. Šomēnes noteikti nevajadzētu uzņemties jaunas kredītsaistības, censties maksimāli iztikt ar tiem līdzekļiem, kuri ir tavā rīcībā. Privātā dzīvē mēnesis var nest patīkamas pārmaiņas. Komunikācijā ar partneri spēsi saprasties no pusvārda, vienoties par nākotnes plāniem. Iespējams, kopīgiem spēkiem, pievērsīsieties mājokļa remontam. Septembra izskaņā vairāk uzmanības nāksies veltīt atvasīšu skolas gaitām.
Vēzis
Mēnesis būs saspringts, bet kopsummā tev labvēlīgs. Vistrauksmainākā var izrādīties septembra pirmā puse, kurā var nākties pacīnīties, ar dažu labu konkurentu. Lai iegūtu pārsvaru savā pusē, centies vairāk ieklausīties intuīcijā, nerīkoties pretēji sirdsbalsij, kā arī apslāpēt nedrošības sajūtu. Septembra vidū, tavas pozīcijas būs kļuvušas daudz stabilākas un arī pats jutīsies manāmi pārliecinātāks. Iespējams, priekšniecība uzticēs tev jaunus pienākumus vai arī izteiks atzinību par paveikto darbu. Mēneša nogalē vairāk uzmanības vajadzēs veltīt mājas dzīvei. Iespējams, attiecībās ar otro pusīti būs parādījušās domstarpības, no kurām pēc iespējas ātrāk vēlēsies tikt vaļā. Godīgums, atklātība un vaļsirdīga izrunāšanās neapšaubāmi palīdzēs risināt radušos konfliktus.
Lauva
Tavā dzīvē var ienākt jauni cilvēki, kuri mudinās uz dzīvi paraudzīties ar pavisam citu redzējumu. Šis lielā mērā būs pārmaiņu, izaugsmes mēnesis, kurā varēsi bagātināt ne tikai savas zināšanas, bet arī dalīties savā pieredzē ar citiem. Septembra pirmā puse vairāk piemērota sabiedriskām lietām. Droši vari apmeklēt dažādus saietus, seminārus. Veiksme smaidīs arī finansiālajā plānā. Gūstot papildus ienākumus, zvaigznes iesaka parūpēties par uzkrājumiem un atturēties no tūlītējiem tēriņiem. Savukārt mēneša otrā puse liks cītīgāk strādāt, būt drosmīgam, pašaizliedzīgam savos lēmumus. Nav izslēgts, būs jākārto ar nekustamo īpašumu, apdrošināšanu saistītas lietas, jāmaldās pa birokrātijas džungļiem.
Jaunava
Septembra sākumā primāro uzmanību veltīsi privātai dzīvei. Nav izslēgts, kāda Jaunava pārtrauks esošās attiecības, jo uzskatīs, ka tās sevi izsmēlušas. Katrā ziņā, tu rīkosies izlēmīgi, neļausi sentimentam vai šaubām sagrozīt pieņemtos lēmumus. Darba jomā viss pamazām ritēs savu gaitu. Mēneša vidū var rasties lieliskas iespējas paplašināt esošās sadarbības vai arī izveidot jaunus biznesa kontaktus. Ja tev izdosies realizēt likteņa piespēlētās izdevības, tu neapšaubāmi gūsi bosa labvēlību turpmākajām iecerēm. Septembra nogalē atkal var aktualizēties mīlas frontē notiekošais. Kāds Jaunavas zīmes pārstāvis būs iepazinies ar simpātisku būtni, kuru nu centīsies visādi apburt ar gādību un šarmu. Galvenais būt atklātam vienam pret otru, atturēties no ārišķības.
Svari
Pratīsi radīt par sevi zinoša un enerģiska cilvēka iespaidu. Apkārtējie no tevi smelsies ne tikai zināšanas, bet arī drosmi saviem aizsākumiem. Brīžiem jutīsi, ka ienākot kādā telpā, visi skatieni ir pievērsti tikai tev. Pielūko, lai radītā uzmanība nepadara tevi iedomīgu. Profesionālajās lietās jā būt punktuālam, nedrīkst atstāt vietu nejaušībai, it sevišķi, ka sanāk kārtot juridiska rakstura dokumentus. Veicot lietišķās pārrunas, centies iepazīties ar darījuma nosacījumiem, nepaļauties tikai un vienīgi uz savām oratora dotībām, kuras neapšaubāmi būs līmenī. Privātajā dzīvē tieksies pēc pārmaiņām. Nav izslēgts, ka meklēsi jaunus romantiskos piedzīvojumus, krāšņākas emocijas. Tikai pielūko, lai kaislības nesāk smelties pāri malām un tu nenonāc saspringtā situācijā!
Skorpions
Tevi galvenokārt interesēs pēc iespējas labāki profesionālie rādītāji, pat ja tas nozīmē garas virsstundas un daudz lielāku garīgo slodzi nekā pašlaik vari izturēt. Šāda nesamērīga rīcība, var ātri atstāt iespaidu uz veselību, radīt paliekošas sekas. Labāk centies sabalansēt aktivitātes un atrast arīdzan brīvus brīžus, kurus veltīt saviem tuviniekiem, it sevišķi atvasītēm. Septembra vidū, kādam Skorpionam var nākties doties neliela, taču ļoti interesantā komandējumā. Savukārt cits, atradīs veidu, kā smelties jaunas garīgās zināšanas. Saskarsmē ar kolēģiem būsi draudzīgs, taču brīžiem izšausi kādu asāku joku, kurš var izskart jūtīgākos līdzgaitniekus. Mēneša izskaņā atkal iegrimsi darbos, meklēsi vaidus, kā vairot ienākumus, padarīt esošās sadarbības efektīvākas.
Strēlnieks
Ātri un nekļūdīgi apgūsi jaunas lietas, spēsi iejusties līdz šim nepieredzētos apstākļos. Septembris būs kā radīts jaunu, ambiciozu ieceru īstenošanai. Ļoti svarīgi, lai tev blakus būtu uzticama komanda, jo neskatoties uz tavu enerģiskumu, viens pat galā vari netikt. Septembra pirmā puse zīmīga Strēlniekiem, kuri saistīti ar politiku, žurnālistiku, tirdzniecību. Sarunās ar sadarbības partneriem, augstākstāvošajiem būsi pārliecinošs, spēsi itin viegli aizstāvēt savu viedokli. Savukārt mēneša otrajā pusē zvaigznes iesaka vairāk strādāt individuāli. Tieši esot vienatnē, spēsi vispilnvērtīgāk koncentrēties saviem profesionālajiem pienākumiem. Māja dzīvē mēnesis paies samērā rāmi, bez liekām kaislībām.
Mežāzis
Var aktualizēties ar iekšējiem, psiholoģiskajiem procesiem saistītais. Kāds Mežāzis meklēs efektīvāku veidu, kā atklāt tuvam cilvēkam savas jūtas, nekļūt pārlieku noslēgtam, neradīt vientuļnieka iespaidu. Šajā sakarā jūtamu atbalstu var sniegt, kāds no radinieku loka, kurš ir gājis cauri līdzīgām nebūšanām. Līdz ko būsi sakārtojies iekšējos procesus, spēsi ar pilni sparu atgriezties atpakaļ darba apritē, veidot saskanīgas attiecības ar līdzcilvēkiem! Lai mēnesis būtu pavisam izdevies, centies būt atvērtāks pret visa veida novitātēm, atlaist vaļā lietas un kontaktus, kuri jau sevi ir nokalpojuši. Mēneša nogalē solās būt emocionāli pacilātākā, kaut vai tādēļ, ka varēsi vairāk laika veltīt atpūtai, tīkamām nodarbēm.
Ūdensvīrs
Atloki vien piedurknes, un ķeries klāt darbiem. Iespējams, ka vasaras periodā būsi iekrājis vairākas nepadarītas lietas, kuras nu prasītos tapt īstenotas. Šomēnes lieti noderēs tava analītiskā, oriģinālā domāšana, jo tā palīdzēs vieglāk tikt galā ar šķietami sarežģītām tehniskām lietām. Saskarsmē ar apkārtējiem būsi jautrs, kārtējo reizi apliecināsi savu izcilo humora izjūtu un spēju orientēties cilvēkos. Septembra vidū var nākties kārtot ar mantojumiem vai mājokļa remontu saistītas lietas. Mīļotais cilvēks spēs vairākkārtīgi palīdzēt īstenot kāroto, sniegt vērtīgus padomus. Tu savukārt, centīsies, lai otrai pusītei regulāri tiktu sagādāts kāds neliels, bet patīkams pārsteigums, nerunājot par romantiskajiem divvientulības brīžiem, kuru uzplūdi te nāks, te ies.
Zivis
Tavu garastāvokli, mēneša pirmajā pusē, varēs raksturot kā gaisīgu un nedaudz nepastāvīgu. Tāpēc, ja esi kādam devis savu solījumu, pielūko, lai tas arīdzan tiktu pildīts! Ja kārtojamas, kādas materiālās dabas lietas, šoreiz labāk tās uzticēt profesionālim. Pašam ļoti labi padosies visa veida radošās aktivitātēs. Fantāzija pacelsies jaunos augstumos, kas spārnos savdabīgiem mākslas darbiem. Zīmīgs mēnesis tiem Zivs zīmes pārstāvjiem, kuri saistīti ar skatuves mākslu, mūziku un tēlniecību. Attiecību lauciņā prognozēt kaut ko prognozēt būs grūti, jo vēlmes, iegribas var izrādīties pat ļoti mainīgas, nenoturīgas. Šis nav pats piemērotākais mēnesis, lai uzsāktu kopdzīvi. Septembra izskaņā, kāds var pavisam negaidīti uzlabot savu materiālo stāvokli.
 

Ogrenet