Dzhigan

Astrologi.lv horoskopi no 23.augusta līdz 23.septembrim (autore – sertificēta astroloģe Evija Bāre)

Auns
Septembri var salīdzināt ar barjerskrējienu. Ieteicams būt uzmanīgiem un vajadzības gadījumā samazināt tempu. Auniem aktīvi nāksies domāt par karjeras attīstību un finanšu līdzekļu nostabilizēšanu. Jaunu ideju ģenerēšana šobrīd nav primārais, jo Auni būs spiesti atgriezties pie nepabeigtajiem darbiem, kas prasa savu risinājumu. Var ciest Aunu privātā ģimenes dzīve. Partneris pastāvīgi kaut ko gaidīs, taču Auni ne vienmēr būs gatavi šiem aicinājumiem atsaukties. Tomēr dzīves seksuālā puse šajā mēnesī aktīva un dinamiska. No 10. septembra situācija sāk stabilizēties, iespējams saņemt finansiālo atbalstu, kas sekos par dzinuli jauniem sasniegumiem. Neraugoties uz emocionālo nestabilitāti, veselība būs laba.
Vērsis
Profesionālajā sfērā veiksmīgs laiks. Vērši ir veiksmīgi, aktīvi un mērķtiecīgi. Viņu mērķi un plāni – tālejoši un perspektīvi. Tomēr sakāpinātā pašpārliecinātības sajūta var kļūt par iemeslu sarežģītām attiecībām ar priekšniecību. Daudzi ikdienas notikumi ietekmēs Vēršu pasaules uztveri – tā kļūs elastīgāka, bet skatījums – plašāks. Fokusēšanās tikai uz to, ko grib redzēt paši Vērši, var novest pie elastību trūkuma attiecībās. Tāpēc nav izslēgti konflikti ar apkārtējiem un autoritātes zaudēšana citu acīs. Mēneša vidus iezīmē pozitīvākas tendences karjerā. Jāsagatavo augsne nākotnes pasākumiem. Varbūt esošais „spēles laukums” kļuvis par mazu, tāpēc Vēršiem jāmērķē augstāk un tālāk. Ieteicams pievērsties labdarībai vai palīdzēt tiem, kuri šajā laikā lūdz palīdzību. Mēneša beigās gaidāmas jaunas vēsmas partnerattiecībās – Vēršu dzīvē var ienākt mīlestība, visticamāk to iespējams satikt ar darbu saistītā jomā. Noteikti atradīsies kāds, kas sniegs palīdzīgu roku. Iespējama sarautu attiecību atjaunošana. Laiks, lai apciemotu vecākus, vairāk pabūtu kopā ar saviem bērniem.
Dvīņi
Kustība un neprognozējamas ziņas. Dvīņi nokļūs tādā kā vētras epicentrā – pašu Dvīņu dzīvē viss norit mierīgi, bet visapkārt trako kaislības un notikumi. Lai attiecības nekļūtu vienpusējas un mīlestība atgūtu pārliecību, nav ieteicams gaidīt, kamēr pacietības mērs būs pilns – laiks ģenerēt idejas un iedvesmot partneri. Darbā Dvīņu pūles tiks novērtētas. Pieaug sociālās iespējas. Dvīņu labklājība atkarīga vienīgi no pašiem, tāpēc jābūt diplomātiskiem un apburošiem. Izdosies darījumi ar nekustamo īpašumu. Grūtības spēs radīt vienīgi nepietiekama sagatavošanās, plānošana vai organizācija. Tiesa gan, tas vēl nav zināms – vai nu Dvīņu, vai apkārtējo. Riska faktors pastāv tajā, ka Dvīņi pārlieku sakāpināti var uztvert konstruktīvu kritiku no cilvēkiem, kuri darbojas Dvīņu interesēs. Mēneša beigās ieteicams nepievērst uzmanību intrigām. Der atcerēties gudro patiesību, ka „klusēšana – zelts, runāšana sudrabs”. Jebkurš neapdomīgi izteikts vārds vēlāk var radīt pamatīgas nepatikšanas. Jaunus panākumus pavērs prasme uzmanīgi klausīties sarunbiedrā. Enerģētiskais potenciāls zems, tāpēc jāpadomā par savu veselību. Visur jāievēro mērenība – gan darbā, gan atpūtā, gan pie ēdamgalda.
Vēzis
Mēneša sākumā Vēži ļausies slinkumam un tukšām ilūzijām. Vēžu noskaņojums būs bezgala sapņains, bet nosliece uz ideālismu liks potenciālajos izredzētajos saskatīt tikai pozitīvo. Mēneša vidū radīsies brīnišķīgas iespējas karjeras izaugsmei un finanšu plūsmas palielināšanai. Fortūna labvēlīga Vēžiem, kuri neslinko. Lai vai kā, bet saskaršanās ar pretestību tomēr neizbēgama. Tikai viens solis un ikdienas saziņa var pāraugt dziļākās jūtās. Vēži var satikt savu ilgi gaidīto un sirdī loloto mīlestību. Zvaigznes sola, ka attiecības būs ilgstošas, tās krāšņos dzīvi ar spilgtiem, atmiņā paliekošiem pārdzīvojumiem. Mēneša beigās jāatmet tieksme dzīvot ilūzijās, jo tādējādi Vēži paši sev rok bedri – palielinās iespējas kļūt par krāpšanas objektu. Darbā ieteicams ierosināt ko jaunu. Viss jaunais ir labi piemirsts vecais. Vēžu mīlestība būs intensīva un nedaudz sentimentāla. Kopā ar bērniem un mīļoto cilvēku nepieciešams tiekties uz garīgu un ideālistisku mērķu sasniegšanu. Svarīgi izrunāties, lai nonāktu pie jauna dzīves redzējuma. Interese par garīgām un ezoteriskām tēmām.
Lauva
Ļoti rosīga darba periods. Veiksies darbi, kas sniedz gan māksliniecisku, gan praktisku labumu. Iespējams, Lauvām būs jāprecizē agrāk sastādītie plāni. Darbā tiks novērtēti Lauvu piedāvātie oriģinālie risinājumi. Nepieciešama atjautība un ātra reakcija. Mēneša vidū Lauvas var piekrist veikt papildus darbus – atlīdzība par to neliks gaidīt. Nauda nāks un tiks tērēta. Lauvu klātbūtnē cilvēki kļūs atvērtāki, tomēr mēneša vidū ne visi sapratīs Lauvu vēlmi pēc aktivitātes. Ja Lauvām izdosies saglabāt rāmu pašpārliecību un savas vērtības apziņu, vēlmju objekts, visticamāk, nespēs pretoties viņu valdzinājumam.
Jaunava
Veiksmīgs mēnesis, kad Jaunavas uzņems daudz jaunus iespaidus. Dzimšanas dienas gaidās Jaunavas sajutīsies gana optimistiski. Ļoti daudz komunicēs, pārvietosies –visu laiku atradīsies kustībā. Mēneša vidū pusē vairāk pievērsīsies finansēm – to daudzumam, nozīmei un turpmākam pielietojumam. Par saviem sasniegumiem Jaunavas būs gatavas runāt publiski. Novērtējums sekos - pašsaprotami. Radīsies iespēja paplašināt savas sociālās iespējas un lepoties ar profesionālajiem panākumiem. Jaunavas galvenais uzdevums – uzstājīgi tuvoties savam mērķim. Jaunavu harizma palīdzēs tām pacelties virs pūļa un ļaus izbaudīt savu nozīmīgumu. Jaunavas nespētu apturēt pat betona mūris – viņas to vienkārši nepamanītu. No 14. septembra ģimenē iespējamas pozitīvas pārmaiņas. Atzīšanās mīlestībā var izrādīties aizkustinoša un neaizmirstama. Labvēlīgs mēnesis romantiskiem ceļojumiem un kultūras iepazīšanai, jaunu zināšanu apgūšanai un redzesloka paplašināšanai.
Svari
Šajā mēnesī Svari vēlēsies iedziļināties savā iekšējā pasaulē – radīsies interese par dzīves noslēpumaino pusi un neizzinātajām jomām. Aizraus psiholoģija un ezotērika. Iekšējā transformācija var ievērojami izmainīt Svaru dzīvi. Karjerā veiksmīgs laiks, iespējams pat jauns darba vai sadarbības projekta piedāvājums. Labvēlīgs laiks mīlestībai un partnerattiecībām. Arī stāšanās laulībā var apliecināt Svaru sociālos panākumus un nozīmīgu dzīves mērķu sasniegšanu.
Skorpions
Darba jomā Skorpioni var nedaudz atslābt, jo uzmanību prasīs situācija mīlas frontē un saistībā ar bērniem. Brīnišķīgs laiks, lai veicinātu saprašanos ar bērniem un jauniešiem. Tomēr, ja rodas izdevība, Skorpioni var ņemt vadības grožus savās rokās un ierosināt darba organizācijas uzlabojumus. Mīlestība un romantika radīs patīkamu nereālas burvības auru. Skorpioni var tikt ierauti vai nu vētrainā, vai piesardzīgā, bet tomēr – romānā. Labvēlīgs laiks, lai atrisinātu sen ieilgušas ģimenes problēmas. Mīlestība mudinās Skorpionus kļūt vēl sirsnīgākiem un saprotošākiem. Lai uzturētu sevi labā formā, nepieciešama regulāra fiziskā slodze.
Strēlnieks
Strēlnieku entuziasms šajā mēnesī sāk apsīkt. Vislabāk doties atvaļinājumā, lai atgūtu jaunus spēkus tālākām aktivitātēm. Kopumā šo mēnesi raksturo gaidīšana un iesākto lietu nobeigšana, sakārtošana pa plauktiņiem. Enerģijas tonuss var kļūt tik zems, ka Strēlniekus pārņems slinkums un nespēja būt precīziem dokumentu formalitātēs. Arī domas izplūst, rodas vēlme pasapņot un ļauties fantāzijām. Mēneša otrā puse Strēlniekiem kļūst harmoniskāka un aktīvāka, nākas risināt jautājumus saistībā ar līgumiem, iespējams, tuvākajiem radiniekiem nepieciešama kāda palīdzība.
Mežāzis
Mežāži jutīsies mundrāki un enerģiskāki nekā parasti, tāpēc šo mēnesi ieteicams veltīt personiskām iniciatīvām. Jākoncentrē spēki uz karjeras izaugsmi – jādemonstrē savas darba prasmes, kas ilgtermiņā var atnest paaugstinājumu karjerā. Mežāži var aktīvi darboties interešu klubos un sabiedriskās organizācijās, var tikt uzticēta augstāka atbildība. Nedrīkst aizmirst arī par sevi. Lai būtu pilnīgi pārliecināti par savu magnētismu, Mežāžiem vajadzētu nedaudz papūlēties un iegādāties jaunus tērpus, kas parādīs viņas visizdevīgākajā gaismā. Daudzu Mežāžu galvās radīsies spriedze par dzīves finansiālo pusi. Pārsteidzošas situācijas un negaidītas atklāsmes var mainīt Mežāžu izpratni par finansēm. Partnerattiecību tēmā īpašas pārmaiņas nav gaidāmas. Problēmu gadījumā var vērsties pie draugiem, tie labprāt palīdzēs un uzklausīs Mežāžus.
Ūdensvīrs
Mēnesis labvēlīgs lietišķajai un finansiālajai darbībai. Peļņa var būt pat tik ievērojama, ka ienākumus Ūdensvīri spēs novirzīt nākamajam projektam vai pat domāt par jaunu jomu, kur vislabāk ieguldīt. Vislabākos panākumus iespējams gūt no 14.-21. septembrim. Aktīvākie Ūdensvīri var droši meklēt jaunu darbu, zvaigznes tam ir labvēlīgas. Mājas dzīvē iespējami konflikti un pārpratumi. Šai laikā ieteicams ļaut runāt nevis vārdiem, bet apskāvieniem.
Zivis
Šis mēnesis sola panākumus profesionālajā un finanšu sfērā. Zivis gaida atelpa no stresa, viss ritēs savu gaitu, pateicoties nesenajai piepūlei. Zivju galvenais trumpis – nepalaist garām jaunu informāciju – no reklāmas, avīzēm, radiniekiem vai paziņām nejauši var uzzināt kaut ko sev ļoti nepieciešamu. Ienākumus šajā mēnesī izdosies gūt no starpnieku darbības. Iespējami interesanti un perspektīvi braucieni, līgumu parakstīšana. Sarunām, diskusijām un domu apmaiņai būs galvenā vieta šajā mēnesī. Zivis piesaistīs atraktīvi un saskarsmē viegli partneri. Mēneša vidū Zivis būs priecīgas, ka mīlestība, ikdienas pienākumi un darba sasniegumi var iet kopsolī un būt nedalāmi.