Astrologi.lv horoskopi no 21.jūnija līdz 23.jūlijam (autore – sertificēta astroloģe Evija Bāre)

Auns
Jūliju Auni sagaidīs pilnā kaujas gatavībā. Un kā nu ne – batālijas būs gan mājās, gan darbā. Aunu dzīvē iestājas milzums neparastu sakritību un neparedzētu situāciju. Galvenais mēneša akcents virzīts uz nepieciešamību risināt finanšu jautājumus, īpaši tādus, kas aizskar kopīgos īpašumus, partnera naudu. Daži Auni piedzīvos visai mistiskus gadījumus, kas prasīs izmaiņas privātajā dzīvē. No 3.-15. jūlijam Auni var saņemt jaunus, perspektīvus darba piedāvājumus un sadarbības iespējas, kā arī satikt partnerus ilgstošai sadarbībai. Mēneša vidus saspringts. Auni daudz ko spēs paveikt ar caursišanas spējām un prasmi aizstāvēt savas intereses. Lai gan apkārtējie no Auniem bīsies un tajā pašā laikā cienīs, iespējams, vīs intrigas un tenkas. Lai gan daudzi notikumi nepakļausies loģikai, Auni ar tiem tiks galā. Veselība – laba. Emocionālā stresa mazināšanai vajadzētu apmeklēt astrologu vai psihologu.
Vērsis
Kopumā veiksmīgs un labvēlīgs mēnesis. Vērši var īstenot tālejošus plānus un informēt par to plašāku sabiedrību. Var nākt klajā ar jauniem projektiem un parādīt sevi kā autoritatīvu personību. Panākumi darba jomā slēpjas apziņā un pārliecībā „Es visu varu!”. Veiksmīgs laiks aktīvi darboties. Galvenais saglabāt vēsu prātu. Humora pilns skats uz dzīvi spēs atrisināt daudzas problēmas. Kaut arī apkārtējiem Vērši šķitīs pašpārliecināti un ar personīgo harizmu apveltīti, tomēr tuvās attiecībās tiem ļoti svarīga būs drošības izjūta. Iespējami bieži emocionāli kāpumi un kritumi. Veiksme pavadīs tos Vēršus, kuri ķersies pie kāda atlikta, pat bezcerīga pasākuma, kam visi jau kādu laiku atmetuši ar roku, un ar to tikt galā – visiem par lielu pārsteigumu. No 8.-20. jūlijam ienākumu palielināšanai dota zaļā gaisma. Iespējami jauni darbi un panākumi. Finansiālā situācija laba. Nauda kontā būs ieskaitīta laikus, iemaksātajām summām – tendence pieaugt.
Dvīņi
Laba noskaņojuma mēnesis. Planētu neparastais stāvoklis dzīvei piešķirs apgriezienus un vērienu. Visi ceļi vaļā! Dvīņus gaida vispārēja cieņa un apbrīna. Pēdējos mēnešos Dvīņi tik centīgi veikuši savus darba pienākumus, iedziļinoties visās niansēs un uzkrājot tādu zināšanu bagāžu, kas kolēģiem ļauj Dvīņus uzskatīt teju vai par guru. Dvīņus pārņems sajūta, ka vairākums problēmu palikušas aiz muguras, bet priekšā – patīkami iespaidi un jaunu iespēju tilts. Finanšu jautājumos nepieciešams saglabāt modrību un lietišķu pieeju – iespējami tēriņi un riskanti pasākumi, kurus vēlāk var nākties nožēlot. Devīze „Uzticies, bet pārbaudi!” būs īpaši aktuāla. Dvīņus interesēs jautras kompānijas un ciemiņi. Gribēsies palaist brīvībā savas mazās vājības un nemaz nerēķināties ar tuvinieku vēlmēm. Mēneša beigās var aizsākties jauna draudzība vai patīkamas darījumu attiecības. Nav izslēgts flirts un romantiskas iepazīšanās. Dvīņi varēs baudīt komplimentus un apbrīnas pilnus skatienus – tas krietni vien cels pašapziņu un noderēs konfliktu brīdī. Labus padomus dos intuīcija. Liela nozīme būs Laimīgam gadījumam.
Vēzis
Vēžiem seko veiksme, it kā pats laimes putns uz laiku būtu apmeties uz viņu pleca. Mēneša sākumā Vēžu talanti kūsāt kūsā – grēks tos neizrādīt. Īpaši veiksies viss, kas saistīts ar radošumu. Mīlestībā jauna iepazīšanās var sniegt mirkļa neprāta burvību. Iespējas satikt sen izsapņotu mīlestību. Vēžiem, kuri jau ir laulībā, lieliskas iespējas piedzīvot maiguma pilnas dienas. Pagātnes ieguldījums sāks dot augļus – Vēži var saņemt jaunu amatu vai perspektīvas sadarbības piedāvājumu. Tomēr jau mēneša beigās Vēži nodosies pašanalīzei, iekšējai apcerei un pārdomām. Spēki nedaudz samazināsies, līdz ar to rūpīgi jāpārdomā, kur virzīt savu enerģiju. Dzīve var uzdāvināt brīnišķīgus mirkļus, kuri paliek atmiņā. Laime slēpsies vienkāršajos un ikdienišķajos sīkumos. Attiecību stiprināšanai jāatrod kopīgs mērķis, kurā būtu abpusēja ieinteresētība. Daudz laika nāksies veltīt sevis izglītošanai, sava garīgā redzesloka paplašināšanai.
Lauva
Ar notikumiem piesātināts laiks. Kopīgs pasākums vai ceļojums var nostiprināt attiecības ar mīļoto cilvēku. Iespējami lieli pirkumi, celtniecības un remonta darbi, papildus darbs mājās vai tālu ciemiņu ierašanās. No 13.-21. jūlijam labs laiks, lai pievērstos finanšu un dokumentu jautājumu sakārtošanai. Kaut gan darījumu lietas prasīs daudz laika, nedrīkst atstāt novārtā tuviniekus, it īpaši bērnus. Tieši ģimene būs tā, kas sniegs prieku un drošības sajūtu. Brīnišķīgas attiecības ar bērniem un mīļoto palīdzēs uzlidot radošas vai karjeru saistītas veiksmes virsotnē. Lauvām ir visas iespējas panākt, lai mājās valdītu saticība un mīlestība. Dvēseli ieteicams palutināt ar romantiku, pievērsties domu tīrībai un atklātībai.
Jaunava
Aktualizējas Jaunavu ietekme uz apkārtējiem – viņas izrādīs uzstājību un iniciatīvu. Vienlaikus tas ir veiksmes trumpis pašām Jaunavām, bet apkārtējos tas var izraisīt neapmierinātību. Šis mēnesis mudina uz rīcību darījumos un attiecībās, kur spontanitāte un vēlme dominēt var pavērt jaunu, brīnišķīgu nākotni vai arī ieraut iznīcinošā situācijā. No 5.-12. jūlijam Jaunavu plāni kļūst drosmīgāki, viņas izvērtē situāciju un pieņem konkrētus lēmumus. Mēneša beigās personīgā dzīve paliek otrajā plānā. Ģimenes attiecībās prasās pēc brīvības, tomēr vēl nav zināms, kurš pieprasīs lielāku brīvību – Jaunavas vai viņu partneris. Jaunu partneru piesaistīšana un veiksmīga iepazīšanās – viens no pozitīvajiem notikumiem, kuri šajā mēnesī iespējami.
Svari
Emocionāli un fiziski iespējamas krīzes situācijas stresa vai pēkšņu notikumu dēļ. Ikdiena paiet rutīnas darbos. Tiklīdz Svari nolems pievērsties savām darīšanām vai vienkārši atpūsties, apkārtējie sāks apelēt pie viņu sirdsapziņas. Vislabāk šajā mēnesī būtu doties atvaļinājumā, no visa atslēgties un baudīt ikdienu. Īpaši ieteicams to darīt kopā ar bērniem un savu mīļoto cilvēku. No 8.-19. jūlijam harmoniskas un dāsnas mīlestības laiks. Svari var doties uz randiņiem, izjust emocionāli spilgtas sajūtas. Jāizvairās no nepamatotām greizsirdības lēkmēm.
Skorpions
Šajā mēnesī Skorpioni var sagaidīt kolēģu, partneru un laulāto palīdzību. Iespējams, tieši viņi būs tie, kuri Skorpionus rosinās aktīvāk sasniegt izvirzītos mērķus, ķeroties pie vairākiem darbiem vienlaikus. Tomēr Skorpionu spēki nav neizsmeļami. Darba dunā jāseko līdzi savai veselībai un ģimenes attiecību stabilitātei. Labvēlīgi ir braucieni, kuri var paplašināt Skorpionu nākotnes iespējas. Skorpioniem, kuriem ir nestabilas partnerattiecības, tās jārisina klusībā, cenšoties izzināt un izprast mīļotā cilvēka vēlmes.
Strēlnieks
Šomēnes Strēlnieki atradīsies kā vētras epicentrā. Paredzama izturības pārbaude sen ieilgušām darba vai privātajām attiecībām. Planētu izvietojums Strēlniekus var pamudināt uz neapdomātu rīcību. Darbā un karjerā Strēlnieki var gūt nopelnus un atzīšanu – pievērsušies savas autoritātes spodrināšanai un nostiprināšanai. Atliek vien parādīt savu spēku un apņēmību, darboties efektīvi un atbildīgi - tas palīdzēs sasniegt uzstādītos mērķus un piesaistīt cilvēkus, uz kuriem Strēlnieki spēs atstāt iespaidu. Labvēlīgs laiks tiem Strēlniekiem, kuri meklē jaunu darbavietu, pastāv labas izredzes atrast darbu. Finanšu situācijā samērā spiedīgi apstākļi - galvenais, lai Strēlniekiem nerodas tendence naudas trūkumā vainot visu pasauli un apstākļus.
Mežāzis
Šomēnes nebūs jāraizējas par rutīnu. Jūlijs prasīs daudz spriedzes situācijas saistībā ar finanšu jautājumiem un naudas plānošanu. Iespējami neparedzēti tēriņi un naudas izdevumi. Nav ieteicams ļauties spontānām iegribām pirkumos. Arī biznesā nav ieteicams veikt ieguldījumus un paplašināšanos. Kopumā aktīvs mēnesis visās dzīves jomās. Plāni un enerģijas daudz, bet ne viss cerētais var izdoties. Jāatceras, lai arī draugiem un ģimenei tiktu veltīts pietiekami daudz laika. Tomēr svārstīgā dzīves tempa iespaidā Mežāži kļūs nedaudz depresīvi un vēlēsies norobežoties no apkārtējiem. No 7.-18. jūlijam dzīve iegūs pozitīvāku nokrāsu, var rasties izdevīgi darba piedāvājumi, kā arī ietekmīgu cilvēku atbalsts. Mežāžu zināšanas un darbaspējas nodrošinās veiksmi, lai gūtu panākumus karjeras augšupejā.
Ūdensvīrs
Ūdensvīri jūt nepieciešamību nobeigt un sakārtot darba lietas un projektus. Enerģētika ir mazliet novājināta un gaidāmie notikumi var spēcīgi ietekmēt Ūdensvīru emocionālo līdzsvaru. Iespējams, kādam nāksies pacīnīties pat ar sāncensi, kas rīkosies ar ne visai godīgām metodēm. Brīžiem Ūdensvīri var kļūt pārāk emocionāli, lai būtu objektīvi, risinot dažādus aktuālus jautājumus, tāpēc labi būtu atrast trešo personu, kas sadzirdēs un sapratīs Ūdensvīru. Vislabāk, ja Ūdensvīri lielajā aizņemtībā kaut īsu mirkli spētu pavadīt mierā un klusumā – ieklausoties tikai savā iekšējā balsī. Tur var rasties vispatiesākā atbilde uz neskaidrajiem jautājumiem. Visticamāk, no tuviem braucieniem un ceļojumiem Ūdensvīri nespēs izvairīties, tomēr jābūt ļoti uzmanīgiem, jo tie var radīt ne mazums riskantu situāciju.
Zivis
Lai arī ko Zivis jūlijā uzsāktu, viss izdosies apbrīnojami viegli un gaisīgi. Veiksme ir Zivju sabiedrotā, tāpēc jācenšas ieplānot pēc iespējas vairāk darbu, ko vēlāk veiksmīgi virzīt uz priekšu. Pastiprināsies Zivju pašcieņa un pievilcība. Apkārtējie viņas uztvers kā autoritāti. Lietišķie kontakti un darba sarunas būs rezultatīvas. Partnerībai jābūt ne tikai formālai, bet abpusēji smalkai un psiholoģiski pozitīvai. Zivis sajutīs ticību sev un saviem spēkiem, domās par tālejošām iespējām, kas vienlaikus, sākot no 12. jūlija, var radīt spriedzi un nervozitāti ģimenes dzīvē.