Astrologi.lv horoskopi no 21.marta līdz 20.aprīlim (autore - sertificēta astroloģe Evija Bāre)

Auns
Nāksies nopūlēties vaiga sviedros, bet visticamāk, ka tas nemaz neietekmē vienmēr rosīgo Aunu. Auni varēs atļauties zināmu devu egoismu un uzstājības, lai aizstāvētu savas intereses. Konfliktsituācijas jārisina nekavējoties, lai izvairītos no problēmām nākotnē. Galvenais klupšanas akmens – pārspīlēta aktivitāte. Jācenšas atrast zelta vidusceļu, jākontrolē savu rīcību un dzīvi kopumā. Mēneša vidū līdztekus profesionālajai aktivitātei, gaidāmi romantiski piedzīvojumi. Tikšanās solās būt interesantas, spilgtas un satraucošas, taču vai ar ilgstošu perspektīvu – par to vēl pāragri spriest. Jaunās iepazīšanās Auniem var sagrozīt galvu tā, ka var zust realitātes sajūta. Auni var veikt drosmīgus lēmumus un uzsākt daudzsološus projektus. Šajā mēnesī paveiktais iespaidos finanšu situāciju nākotnē. Gaisā virmos nestandarta idejas, var rēķināties ar kolēģu atbalstu. Svarīgi atrasties starp mīļajiem un tuvajiem cilvēkiem, jo Aunu noskaņojumu un pašsajūtu lielā mērā noteiks fluīdi, kas nāks no citiem. Veselība jātaupa un it visā jāievēro mērenība.
Vērsis
Aprīļa sākums būs kā pārbaudījums Vēršu nervu sistēmai. Nāksies risināt vairākus sasāpējušus jautājumus. Galvenais – nemest plinti krūmos, bet sakost zobus un izturēt šo grūto brīdi. No 4. aprīļa jārēķinās, ka iespējamas intrigas un apmelojumi no konkurentu puses. Nav ieteicams pieņemt piedāvājumus no gadījuma paziņām vai nupat iepazītiem cilvēkiem. Mēneša vidū aktualizēsies ikdienišķie pienākumi un saistības. Brīnišķīgas attiecības ar bērniem un mīļoto palīdzēs uzlidot radošas vai karjeru saistītas veiksmes virsotnē. Patīkams mikroklimats mājās palīdzēs atgūt ticību saviem spēkiem un tikt galā ar visām nebūšanām. Vēršu uzdevums – nezaudēt pozitīvo noskaņojumu, jo tuvojas arī labāki laiki. Jāfokusējas uz sevi un savu iekšējo spēku. Jau mēneša beigās Vērši sāks baudīt sava darba augļus. Uzlabosies attiecības ar kolēģiem, priekšniecību.
Dvīņi
Nemierīgs laiks. Dvīņi varēs atļauties zināmu devu egoismu un uzstājības, lai aizstāvētu savas intereses. Dvīņu un arī mīļotā cilvēka paaugstinātā emocionalitāte un virkne sīku nesaprašanos radīs auglīgu augsni greizsirdībai, aizdomīgumam un abpusējiem pārmetumiem. Ja paskatās no cita skatpunkta – vienkārši pienācis kārtējais dzīves eksāmens – ja Dvīņi godam to izturēs, tad sapratīs, ka noturīgām attiecībām nepieciešama stingra pārliecība par sevi un partneri. Dvīņu uzdevums šajā mēnesī – nezaudēt prieka dzirksti un pozitīvo noskaņojumu. Daudz jāstrādā – gan fiziski, gan garīgi. Būt mierīgiem un ieturētiem – tikai tāda taktika nesīs veiksmi. Nauda pie Dvīņiem nāks caur dzīvesbiedra vai biznesa partnera rokām, tāpēc jāvairās tos kritizēt un nokaitināt. Radi un paziņas mēģinās aktīvi iejaukties Dvīņu darīšanās – sekas tam var būt kā pozitīvas, tā arī negatīvas. Mēneša beigās Dvīņu un viņu partneru intereses var atšķirties un attiecības sarežģīties, bet ilūzijas un neapdomība tās var saraut pavisam.
Vēzis
Vēži būs jūtīgi, maigi un apburoši – tas piesaistīs pretējo dzimumu. Jaunas iepazīšanās un romantiski piedzīvojumi būs tieši laikā. Vēži atvērsies pārmaiņām, kuras sāpju un vilšanās vietā dāvās cerības uz laimi. Vēlmē pēc ideālās mīlestības Vēži var zaudēt pamatu zem kājām, kas var radīt problēmas ikdienas dzīvē. No 6. aprīļa iestājas posms, kas nav labvēlīgs jaunu darbu un projektu sākšanai. Tomēr veldzējoties mākslas un pārdomu pasaulē, var rasties necerēti oriģinālas idejas, ko Vēži veiksmīgi spēs iemiesot dzīvē. Mēneša beigās var nākties risināt sarežģītus, bet neizbēgamus uzdevumus. Vēlams revidēt esošos projektus un atrast tur vājāko posmu, ko varētu uzlabot. Ja kaut kas uzreiz neizdodas, der atcerēties, ka labs nāk ar gaidīšanu.
Lauva
Pavasara atmoda un pieaugošā enerģija meklēs savu pielietojumu. Sajutušas spēku pieplūdumu, Lauvas vēlēsies mesties dzīves virpulī. Jāuzmanās, lai ar pārmērīgu emocionālo spriedzi neiztērētu sevi nevērtīgos un mazefektīvos darbos. Šomēnes nebūs jāraizējas par rutīnu. Lauvas sagaida dzīvības spēku pieplūdums un liels enerģijas lādiņš, tomēr rūpīgi jāatsijā reālu ieceru graudi no pašu Lauvu ego barojošu ambīciju pelavām. Galvenais klupšanas akmens – pārspīlēta aktivitāte, kas spējīga izraisīt vienīgi haosu. Jācenšas atrast zelta vidusceļu, jākontrolē sava rīcība un dzīve kopumā, citādi pastāv iespēja apdraudēt apkārtējos cilvēkus ar ekstremālu uzvedību un nervozitāti. Ar dažiem attiecības var sapiņķerēties pat tik tālu, ka to atšķetināšana prasīs pārāk daudz spēka un rūpju. Mēneša vidū vēlme visās situācijās spēlēt galveno lomu var traucēt saprašanos ar mīļoto cilvēku. Dažu Lauvu mīlestība paliks apslēpta citu acīm. Var dzimt mīlestība, kas sekmēs Lauvu garīgo izaugsmi un palīdzēs apgūt spēju ziedoties otram. Mēneša beigās attiecībās būs vērojama gan romantiska jūsma, gan praktiskas rūpes. Harmoniska mūzika radīs gaišu noskaņu mājās. Ģimene novērtēs Lauvu eksperimentus virtuvē. Labvēlīgs laiks profesionālo iemaņu papildināšanai un jaunu garīgo ceļu meklēšanai.
Jaunava
Dzīve sastāv no melnām un baltām strīpām. Arī šis mēnesis Jaunavām būs strīpains kā zebra. Kopumā šis laiks nebūs diez cik komfortabls, būs jāspēj sadalīties starp ģimenes un profesionālās darbības lietām. Abas jomas izrādīsies vienlīdz svarīgas, kā rezultātā kāda no šīm abām lietām nemanot var iet zudībā. Kad tiks pamanītas jau nenovēršamās katastrofas pirmās pazīmes, būs par vēlu ko mainīt. Darba joma no Jaunavām prasīs daudz spēka. Jāseko līdzi tam, lai sarunas ar mājiniekiem nenoritētu spriedzes gaisotnē. Ar maigumu un diplomātiju varēs panākt daudz vairāk. Problēmas darbā mēneša beigās var rasties tāpēc, ka grūti nākas ievērot darbavietas iekšējās kārtības noteikumus, visu reiz pieņemto un jau par likumu atzīto. Tomēr Jaunavu āriene un izturēšanās tiks pamanīta. Patiks sarunas un laika pavadīšana kopā ar cilvēkiem, ar kuriem Jaunavas jūt – ir īstais klikšķis! Mīlas pavasaris var sākties!
Svari
Labvēlīgi apstākļi stratēģiskām iniciatīvām un dažādām aktivitātēm sabiedrībā. Biznesā zināmu artavu var dot draugi un domubiedri – Svariem prātīgi jāieklausās viņu domās un padomos. Diskusijās var dzimt perspektīvas idejas, ko vēlāk iemiesot dzīvē. Mēneša vidū nepārdomātas rīcības dēļ situācija var kļūt sarežģītāka. Nav ieteicama strauja rīcība, vispirms jāpārdomā un tad jārīkojas. Jācenšas nekonfliktēt ar apkārtējiem, pierādot savu taisnību. Labvēlīgas visas nodarbes, kas veicina intelekta attīstību. Visās situācijās jācenšas saglabāt iekšējo mieru. Sirdī jāiededz prieka dzirksts un jāatveras pozitīvām domām.
Skorpions
Šomēnes Skorpioni apkopos savus spēkus. Nav ieteicams iesaistīties jaunos ilgtermiņa plānos. Darba joma un sadarbība ar partneriem var radīt neapmierinātību, bet vienlaikus liks aktīvi domāt. Darbā vēlams nelidināties mākoņos, lai ar nepārdomātu rīcību un vārdiem neradītu domstarpības. Skorpioniem jāuzmanās, lai nepārvērtētu savus spēkus. Darba stundas jāsabalansē ar regulāriem atpūtas brīžiem. Vitamīni, sulas un norūdīšanās būs īsti vietā.
Strēlnieks
Notikumi var iegūt negaidītu pavērsienu, un mēnesis izrādīsies visai nestabils. Kā primārā izvirzās partnerattiecību tēma visos tās līmeņos. Strēlnieki jutīs izmaiņas psiholoģiskajā klimatā, intrigas vai kolēģu kritiku. Lai no tā izvairītos, der atcerēties nemainīgo patiesību – „Izturies pret citiem tā, kā gribi, lai pret Tevi izturas!” Strēlniekiem nav ieteicams būt pārāk prasīgiem pret partneri un pakļaut viņu psiholoģiskam spiedienam – tas var sabojāt gan oficiāli reģistrētas, gan brīvas attiecības. Visam savs laiks – labāk nogaidīt un dzīve parādīs labāko risinājumu.
Mežāzis
Aprīlis Mežāžiem svārstīgs mēnesis. Mežāži parādīsies sev neraksturīgā ampluā – brīvi, gaisīgi, neparedzami, pat nedaudz vieglprātīgi. Neparedzami notikumi var sašūpot Mežāžu emocionālo un jūtu stāvokli. Arī veselība par sevi atgādinās, liekot tai pievērsties vēl rūpīgāk. Mežāžiem nav ieteicams slēgt līgumus, aizņemties un aizdot naudu. No 19. aprīļa situācija kļūs labvēlīgāka un notikumi attīstīsies par labu Mežāžiem. Mežāžiem, kuri ir attiecībās ar mīļoto cilvēku, brīnišķīgs laiks, lai jebkādā veidā nostiprinātu esošās attiecības.
Ūdensvīrs
Ūdensvīri dzīve pilna ar notikumiem, kuru raksturs var šķist eksplozīvs un katastrofāls. Ūdensvīri ir apņēmības pilni iet savā uzvaras gājienā. Tomēr pirmkārt jākontrolē savas emocijas, citādi jūtu izvirdumam var sekot neparedzamas sekas. Jāizvairās no jebkādu svarīgu lēmumu pieņemšanas. Labāk veiksies tiem Ūdensvīriem, kuri šo enerģijas lādiņu novirzīs mācībās. Brīnišķīgs mēnesis, lai papildinātu savu zināšanu bagāžu, pieteiktos kursos, paplašinātu redzesloku vai sāktu gatavoties eksāmenu kārtošanai. Iespējami negaidīti ceļojumi un komandējumi. Mēneša vidū Ūdensvīru dzīvē augsta riska pakāpe finanšu grūtībām un nesaskaņām ar kolēģiem. Nāksies novērst vai izturēt triecienu, ātri reaģēt uz prasībām, labot savas un citu kļūdas.
Zivis
Šomēnes gaidāmie notikumi spēcīgi var ietekmēt Zivju veselību un emocionālo līdzsvaru. Dzīve var virzīties pa iepriekš neparedzētu scenāriju. Tomēr, ja Zivis labi pacentīsies – daļu no problēmām spēs atrisināt neordinārā veidā, izdomājot ko oriģinālu. Zivju skats vērsts uz karjeru un nākotni. Tam visam fonā sagaidāms stresa un spriedzes pilns periods. Iespējami konflikti ar partneriem, arī finanšu situācija var izrādīties visai nestabila. Sarunās ar partneriem nepieciešams kontrolēt emocijas, noturot emocionālu līdzsvaru. Vēl nedaudz pacietības, un nākotnes perspektīvas pavērsīsies uz veiksmi un izdošanos. Darba stundas nepieciešams sabalansēt ar regulāriem atpūtas brīžiem. Vitamīni, sulas un norūdīšanās būs īsti vietā. Labāk izdarīt mazumiņu, bet rūpīgi. Bez sāpēm atmest to, kas vairs nav aktuāls. Pat ja dzīve piespēlē citronu, no tā var pagatavot limonādi. Mēneša beigās Zivis spēs atrisināt psiholoģiskas problēmas, atbrīvoties no veciem kompleksiem un atrisināt pagātnes konfliktus. Mīļotais cilvēks centīsies parādīt jūtas ar kādu praktisku dāvanu.