Astrologi.lv horoskopi no 19.februāra līdz 21.martam (autore - sertificēta astroloģe Evija Bāre)

Auns
Sarežģīts un juceklīgs mēnesis – var nākties risināt visneiedomājamākās problēmas. Pienācis laiks apstāties, atskatīties, atpūsties. Dzīve ir brīnišķīgs ceļojums, ne tikai rutīna darbā. Mēneša sākumā impulsivitāte, steiga un nepārbaudīta informācija var radīt nesaprašanos ar partneriem un kolēģiem. Ceļojumi jāatliek uz vēlāku laiku, nav piemērots brīdis arī dažādu dokumentu un līgumu parakstīšanai vai darba maiņai. Mēneša vidū uzmanības lokā nonāks ģimene un mājinieki, kurus nepieciešams aplaimot ar uzmanību. Tomēr šis laiks raksturosies ar divdabību un nenoteiktību. Auni kā taurenītis lidināsies apkārt un nespēs nobāzēties savā ģimenes ligzdiņā. Tieksies pēc neaizsniedzamā, pēc kaut kā vilinoša. Mēneša vidū panākumus var nest privātais un ģimenes bizness. Arī paši Auni savās izpausmēs kļūs radošāki un mākslinieciskāki. Auni spēs parādīt savas organizatora spējas. Droši var rēķināties, ka Aunu perspektīvie plāni īstenosies. Mēneša beigās vērojams enerģijas trūkums, tāpēc šajā laikā jāparūpējas par sevi vairāk nekā parasti. Līdz 21.martam jāpabeidz iesāktie darbi un jāsakārto attiecības ar kolēģiem un tuviniekiem. Jāpaļaujas uz intuīciju!
Vērsis
Daudzveidīgs un notikumiem bagāts mēnesis. Svarīgi neļauties apkārt valdošajam stresam un rast veidu kā atgūt iekšējo mieru, harmoniju. To izdarīt palīdzēs garīgās prakses – joga, meditācija. Mēneša vidū priekšplānā izvirzās romantiskās attiecības, kā arī attiecības ar bērniem un visiem pārējiem, ko Vērši mīl. Attiecības ieies jaunā fāzē, kur mainās to uzstādījumi un vērtības. Paralēli nāksies nodarboties arī ar ikdienas rutīnas darbiem. Dokumentu kārtošanas jautājumos iespējamas aizķeršanās un neskaidrības. Tomēr Vērši spēs panākt savu iecerēto. Mēneša vidū parādās veiksmīgākas perspektīvas, kad Vēršiem rodas labvēlīgas iespējas ceļošanai, jaunu partneru satikšanai. Labi orientēsies juridiskajās niansēs. Šī mēneša laikā Vērši kļūs arvien apgarotāki. Saskarsmē ar pretējo dzimumu Vērši būs ļoti šarmanti un iznesīgi. Pratīs pievērst vēlamo personu uzmanību. Arī mīlestība neliks ilgi gaidīt – iespējams jauns piedzīvojums! Marta izskaņā Vērši vairāk pievērsīsies savam hobijam, it sevišķi tas attieksies uz tiem, kuri aizraujas ar mūziku un zīmēšanu.
Dvīņi
Zvaigznes sola nebijušas un interesantas situācijas, liek sagatavoties neierastiem apstākļiem. Tā vien šķiet, ka šomēnes Dvīņus nevarēs satikt ne mājās, ne darbā. Visticamāk, Dvīņi vēlēsies piedalīties kādas sabiedriskās organizācijas darbībā vai pierakstīties kādos kursos. Šajā mēnesī Dvīņi bez grūtībām pulcēs ap sevi līdzīgi domājošus cilvēkus. Varbūt ir vērts aizdomāties par sava kluba vai interešu biedrības dibināšanu? Dvīņi izcelsies ar asu prātu un komunikācijas spējām, tostarp arī ar ļoti ietekmīgiem cilvēkiem, ja tādi ir pazīstami. Tas pozitīvi iespaidos Dvīņu ierasto darbu – līdz pat nelielam karjeras kāpienam. Mēneša vidū vairāk uzmanības ieteicams pievērst savām romantiskajām saitēm vai attiecībām ar bērniem. Attiecības šajā mēnesī var transformēties – jācer, ka tas uz labu. Pavērsies jauna pasaule. Dažiem Dvīņiem iespējama slepena mīlestība, tiks meklētas „ideālās” attiecības. Šajā mēnesī Dvīņus gaida gan labi ienākumi, gan krietni izdevumi. Tomēr Dvīņi būs pārliecināti, ka saņem mazāk, nekā ir pelnījuši, līdz ar to prāto, kā dabūt sev pienākošos daļu. Sekmīgi atrisināsies dzīvesvietas jautājumi, ja šī tēma ir aktuāla. Tuvinieki būs lielisks atbalsts un palīgs.
Vēzis
Vēžu smaids un šarms atvērs durvis pie citiem! Vēži mācēs apburt un flirtēt. Tieksme būt pamanāmākiem atspoguļosies ne vien Vēžu ārienē, bet arī uzvedībā. Tik ļoti gribēsies sev pievērst mīļoto cilvēku uzmanību. Liekot lietā spēju novest lietas līdz galam, Vēži savas idejas iecirtīgi bīdīs uz priekšu. Darbi ies no rokas. Jaunas idejas padarīs dzīvi krāsaināku. Tomēr naudas jomā Vēžus var pavadīt nestabilitāte, iespējami negaidīti un nepārdomāti tēriņi. Toties mīlestības jomā šis mēnesis solās būt sajūtām piesātināts – sirds gribēs mazliet asuma. Jaunas romantiskas iepazīšanās itin viegli var pāraugt nopietnās attiecībās un perspektīvā laulībā. Vēžiem, kuri jau ir attiecībās, pienācis īstais laiks atzīties mīlestībā, saderināties un stāties oficiālā laulībā. Seksuālā tuvība ar mīļoto var paaugstināt dzīves enerģiju un tonusu. Dažādi mākslinieciski projekti Vēžiem var atnest panākumus un materiālo ieguvumu. Atliek vien apkopot spēkus un ķerties klāt to īstenošanai.
Lauva
Mēneša sākums nepiemērots laiks godkārīgu plānu kalšanai. Lauvām vienām pašām jāizvairās veikt vairākiem paredzētu darbu, nav ieteicams pārpūlēties. Lauvām jābūt pacietīgām, ja darbs rit lēnāk, nekā tas bija plānots. Rosīšanās mājas vidē uzlādēs ar pozitīvu enerģiju un dos vajadzīgo atelpu. Ģimene būs Lauvu stiprais balsts un miera osta, kur gūt sapratni un atbalstu. Šajā laikā ieteicams apgūt ko jaunu vai papildināt profesionālās zināšanas. Sakrājušās daudzas domas, kuras būtu mierīgi jāapsver. Tiks uzticēti kādi sabiedriski pienākumi. Ne vienu vien Lauvu sagaida pārvērtību laiks dzīves mērķos. Svārstības starp garīgo un materiālo. Neļaut sīkumiem un niekiem izjaukt to, kas gadiem celts un būvēts. Mēneša beigās radīsies iespēja uzlabot finanses, iesaistoties kolektīvā darbā. Pateicoties draugu atbalstam, Lauvas spēs realizēt pārdrošus plānus, kas nodrošinās materiālos ienākumus. Mīlestībā gaidāmi negaidīti pavērsieni. Lauvas var pārņemt traks mīlas skurbulis, tomēr jāprot atšķirt īstas jūtas no tauriņiem vēderā – aizraušanās viegli dzims un ātri gaisīs. Lauvām jābūt apdomīgām un jāizvairās no situācijām, kas var sabojāt attiecības ar mīļoto cilvēku. Pastāv visas iespējas baudīt pretējā dzimuma piekrišanu, taču ar iesaistīšanos nopietnās attiecībās labāk nogaidīt.
Jaunava
Jaunavas savā darbībā vēlēsies aptvert plašu jautājumu loku un biznesā atklāt jaunus virzienus, tāpēc kustēsies daudz un ātri. Jaunavas sevi parādīs kā autoritatīvu personību, kas radīs respektu apkārtējos. Ar patiesi apskaužamu izdarību izdosies paveikt vairāk, nekā iepriekš plānots, lai ātrāk tiktu pie ilgi kārotās atpūtas. Marta vidū Jaunavas izjutīs ne mazums grūtību, taču viņas meklēs iespēju realizēt ko jaunu. Kontaktēšanās ar apkārtējiem var nest nesaprašanos un pārpratumus. Arī pirkumi un līgumu slēgšana ilgtermiņā nebūs perspektīva. Šis ir attiecību tīrīšanas un uzkopšanas laiks. Ģenerālajai tīrīšanai jābūt ne tikai ārējai, bet arī iekšēji psiholoģiskai. Mēneša beigās profesionālajā jomā sagaidāmas labas perspektīvas. Jaunavas būs cīņasspara pilnas, viņām izdosies sevi profesionāli realizēt un netrūks arī palīdzība no malas. Iespējami notikumi, kuri nav reāli izskaidrojami. Mīļotā cilvēka noslēpumainība vai lielā aizņemtība var provocēt Jaunavas uz vēlmi izskaidroties. Pārmetumi gan neko neatrisinās. Mierīgu sarunu un vēlamā sasniegšanas laiks.
Svari
Izaugsmes mēnesis. Svaru uzmanība vērsta galvenokārt uz profesionālo panākumu gūšanu. Domāšana ieies reālā gultnē, sekmējot iespējas saņemt augstāku pozīciju darbā vai apkārtējo cieņu. Iespējas nostiprināt savu reputāciju. Svari vēlēsies būt saimnieki paši sev, spēs vadīt un risināt konfliktsituācijas. Veiksmīgs laiks kāda projekta noslēgšanai. Īpaši labvēlīgs periods no 15.-24. martam, kad esošās biznesa aktivitātes kļūs efektīvākas, līdz ar to vairojot Svaru optimismu. Emocionālais stāvoklis atkarīgs no enerģijas uzplūdiem un atplūdiem – tie var kļūt par iemeslu Svaru nervozitātei.
Skorpions
Jau mēneša sākumā aktualizēsies pienākumi un saistības, ar kurām Skorpioni šajā mēnesī būs nodarbināti. Jārēķinās, ka ik pa laikam Skorpioni izjutīs iekšēju saspringumu. Sākotnējās ieceres vietā var nākties strauji pārslēgties uz citu. Galvenā uzmanība jāpievērš stabilu attiecību veidošanai kolektīvā. Lietišķajās attiecībās marta notikumi liks mobilizēt visus spēkus. Veselības stāvoklis var būt mainīgs, pēc cītīga darba jāpadomā par atpūtu, pozitīvām sarunām ar draugiem un mīļotajiem cilvēkiem, kā arī sporta aktivitātēm.
Strēlnieks
Šomēnes Strēlniekus galvenokārt interesēs praktiskas dabas jautājumi. Darījumiem piemērots laiks, lai komunicētu ar priekšniecību, izstrādātu jaunus plānus, meklētu papildus darba un peļņas iespējas. Strēlnieki būs atbildīgi par daudziem jautājumiem, viņiem var tikt uzticēti papildus darbi. No 16.-20. martam Strēlnieki sajutīs entuziasmu, pastiprināsies vēlme pēc zināšanām, tostarp pēc filosofijas un garīgajām praksēm.
Mežāzis
Galvenā šajā mēnesī izvirzās partnerattiecību un finanšu tēma. Mežāžiem jābūt pietiekami elastīgiem savas naudas plānošanā, jo šī joma ne vienu reizi vien var atnest negaidītas svārstības. Šajā mēnesī nav ieteicami lieli pirkumi, ilgtermiņā tie var izrādīties nevajadzīgi un nevērtīgi. Labvēlīgs laiks Mežāžus sagaida no 15. marta, kad dvēselē ienāk ilgi gaidītais miers. Uzlabojas Mežāžu finansiālā situācija. Attiecības ar mīļoto cilvēku un biznesa partneriem kļūst stabilākas. Brīnišķīgs periods romantikai un kultūras pasākumu apmeklēšanai. Vientuļie Mežāži šajā laikā var satikt ilgi gaidīto mīlestību.
Ūdensvīrs
Marta sākumā Ūdensvīru enerģētika novājināta. Mēneša aktuālākais jautājums – finanses un materiālās vērtības. Mēneša sākumā ar lielu peļņu nevar rēķināties, drīzāk vajadzēs atdot parādus – gan morālos, gan materiālos. Liela konfliktu un nesaprašanās iespējamība. Diemžēl daudzus strīdus aizsāks paši Ūdensvīri. Lai neiesaistītos problēmās un negrautu savu reputāciju, nepieciešami labi izsvērti lēmumi un kompetentu personu ieteikti padomi. Mēneša vidū iestājas veiksmīgāks posms, kad Ūdensvīri var orientēties uz stabilām attiecībām un meklēt atbalstu no malas. Ūdensvīri kļūs apmierinātāki, nonāks uzmanības centrā un daudzi cilvēki vēlēsies atrasties viņu tuvumā.
Zivis
Marts Zivīm sola daudz saspringtu un satraucošu brīžu, kuriem nāksies pielāgoties. Problemātiskas situācijas iespējamas ģimenē un privātajās attiecībās. Tomēr, ņemot vērā Zivju apbrīnojamo izturību, viņas spēs tikt galā ar milzums problēmām un vērst situāciju par labu. Lai gūtu pozitīvus rezultātus, vēlams rūpīgi plānot savu ikdienu. Daļa Zivju vēlēsies doties kādā tālākā braucienā, tomēr ņemot vērā nestabilo situāciju mājas dzīvē, tas nebūtu ieteicamākais variants. Mēneša vidū iespējami strīdi un tikpat strauja attiecību noskaidrošana. Zivīm jāvelta laiku attiecību stiprināšanai un kopīgu sadzīves jautājumu risināšanai. Tieši sarunas ar mīļoto var sniegt atbalstu un mīlestību, tādējādi līdzsvarojot šo ne īpaši vieglo posmu. Arī fiziski vēlams par sevi parūpēties, atjaunojot organismā vitamīnu deficītu, kā arī veicot attīrīšanas kūres. No 16.-21. martam Zivis sagaida veiksmīgs laiks, kad plānot un ielikt pamatus tālejošākiem projektiem.