Astrologi.lv horoskopi no 23.jūlija līdz 23.augustam

Auns
Darba būs daudz, un daži uzdevumi pat šķitīs nepaveicami, tomēr Aunu neatlaidība var nest uzvaru un ļaut visu izdarīt laikā un kvalitatīvi. Labvēlīgs laiks jebkurām radošām izpausmēm, piemēram, mākslinieciska projekta vai privātā biznesa veidošanai. Strīdi un konflikti var saasināt situāciju ar sadarbības partneriem. Vislabākā stratēģija būs konflikta nociršana pašā saknē. Dāsnas mīlestības laiks, kas Aunus piepildīs un stiprinās. Labvēlīgs laiks, lai nostiprinātu pašreizējās attiecības, kopā ar mīļoto cilvēku apmeklētu dažādas izklaides vietas un izrunātu visu, kas iepriecina un sāpina. Brīnišķīgs laiks romantisku attiecību sākšanai un mazuļa ieņemšanai.
Vērsis
Šī mēneša prioritāte būs nodošanās ģimenei un pievēršanās mājas remonta jautājumiem. Iespējams emocionāli piesātināts laiks – gan nelieli spriedzes momenti, gan dvēseliski jauki mirkļi. Ir tikai dabiski, ja šomēnes lielākā daļa naudas aizies ģimenes rūpēm un mājokļa iekārtošanai – šis ir ģimenes ligzdiņas intensīvas pārbūves periods. Lai nostiprinātu savu māju, daudzi Vērši izlietos gan nesen nopelnītu, gan ilgi krātu naudu. Celtniecības un remonta ieguldījumi ilgtermiņā atmaksāsies. Vēršiem nepieciešams emocionāls un fizisks komforts, kā arī ērtības un mīļa attieksme, ko vislabāk spēs sniegt tieši ģimene un tuvākie cilvēki. Labs laiks, lai iedziļinātos ezoterikas grāmatās un apdomātu savas dzīves jēgu.
Dvīņi
Dzīve – tā ir kustība! No pašiem Dvīņiem atkarīgs, kādā virzienā dzīve kustēsies – vai tā būs piesātināta ar dažādiem braucieniem, komandējumiem vai sarunām par darbu un pārrunām ar tuviniekiem. Galvas izvēdināšana kādā tuvākā ceļojumā Dvīņiem nāks tikai par labu. Tomēr jāuzmanās, jo enerģija var tikt pārlieku izkaisīta un Dvīņu profesionālajā darbībā var iestāties neparedzamas situācijas. Neuzmanības dēļ var rasties negatīvas sekas. Sākot no 17. augusta, Dvīņus gaida panākumi intelektuālajā jomā, viņi var ģenerēt jaunas un perspektīvas idejas, kā arī veidot jaunas sadarbības iespējas.
Vēzis
Augustā Vēžus sagaida finanšu svārstības – vienlaikus gaidāms ienākumu pieaugums, bet arī sagaidāmi lielāki izdevumi, īpaši tos nāksies novirzīt ģimenes dzīvei. Darba jomā Vēžiem aktīvi jādarbojas un jākaļ jauni plāni, bet pārlieku liels optimisms var radīt vēlmi iesaistīties pārlieku riskantos pasākumos. Lai gan veiksies naudas darījumi, komercija, īpašumu pārvaldīšana, tomēr Vēžiem visu mēnesi jāuzmanās – nedrīkst zaudēt praktisku pieeju, citādi viņu plāni var sabrukt, bet draugi un sadarbības partneri – pievilt un radīt vairāk tēriņu nekā ienākumu. Uzticēties šomēnes vislabāk sev, nevis kādam citam.
Lauva
Lauvu spriedze samazinās, pieaug enerģijas lādiņš. Košas un pamanāmas Lauvas sevi piesaka pasaulei. Ikdiena un ģimenes rūpes Lauvām nebūt nav mēneša aktualitāte, jo ikdiena un rutīna var šķist kā lielākie ienaidnieki. Tomēr ģimenē radītā spriedze un strīdi būs tie, kas ierobežos Lauvu harizmātisko personību. Tikai Lauvu spēkos ir situāciju labot, kamēr vēl nav noticis kas neatgriezenisks – vajag tikai nedaudz dažādot savu mājas dzīvi. Lauvu bagātīgā izdoma noteikti radīs kādu risinājumu. Mēneša vidus Lauvām kļūst pozitīvāks. Lauvu personības šarms pieaug, iespējami mīlestības piedzīvojumi, randiņi. Tā iespaidā Lauva noteikti pievērsīs pastiprinātu uzmanību savai ārienei un jauna apģērba iegādei, ko zvaigznes arī iesaka.
Jaunava
Jaunavas nodosies pašanalīzei, iekšējai apcerei un pārdomām. Spēki sāk samazināties, līdz ar to rūpīgi jāpārdomā, kur virzīt savu enerģiju. Vislabāk „iešanai dziļumā”. Tur var pavērties necerēti apvāršņi, kas dos negaidītas atskārsmes par dzīvi. Jaunavām, kuras piemeklē necerēta veiksme, izdošanās, kad gribas jautāt „par ko man tas?”, - tā ir likteņa dāvana par iepriekšējo mēnešu labajiem darbiem, kas paveikti. Jaunavas ir harizmātiskas un valdzinošas, kas ļauj veiksmīgi piesaistīt pretējā dzimuma pārstāvjus. Attiecībās Jaunavām gan jāizrāda sava ieinteresētība, citādi mīlestība uzvirmos un tikpat ātri izgaisīs. Finanšu jomā joprojām iespējama nestabila un nospriegota situācija, kas var būt par iemeslu Jaunavas iekšējiem pārdzīvojumiem. Jau mēneša vidū situācija mainās, rodas veiksmīgas iespējas finansiālā stāvokļa uzlabošanai, iepriekšējo darbu un projektu pabeigšanai pirms ieiešanas jaunā ciklā.
Svari
Mēneša sākumā attiecībās ar kolēģiem, priekšniekiem un sadarbības partneriem iespējamas grūtības, neskaidrības un pārpratumi. Šomēnes jātaupa nauda, jāatturas no lieliem pirkumiem. Vilinošie piedāvājumi var atnest vien galvassāpes un zaudējumus. Arī uz partneriem ne vienmēr iespējams paļauties. No 10. augusta attiecības ar apkārtējiem pamazām uzlabojas, Svari kopā ar partneriem varēs kalt jaunus plānus un projektus. Profilaktiski derētu uzmanīt veselību.
Skorpions
Nav jākrīt izmisumā, ja kaut kas Skorpionu dzīvē nerisinās tā, kā iecerēts. Nav jāsteidzina notikumi, jo viss notiks tam paredzētajā laikā. Mēneša galvenā iezīme – darbs pāri galvai un saspringtas attiecības ar apkārtējiem. Skorpioni vēlas sajust savu autoritāti un būt līderi, tomēr nākas rēķināties, ka šķēršļi tam visam ies pa priekšu. Skorpionu neatlaidība un spēja izsisties ir apbrīnojama. Viņi droši ies savā uzvaras gājienā, un jau mēneša vidū iespējams grandiozs izrāviens karjerā. Daži skorpioni pat apsvērs iespēju uzsākt savu biznesu. Jāuzmanās no skauģiem un nelabvēļiem, ne katram jāstāsta par saviem plāniem un iecerēm.
Strēlnieks
Saulainas dienas, brīnišķīgi pavadīts laiks, iespējami ceļojumi un daudz jauni iespaidi – ko gan vairāk Strēlnieki varētu vēlēties. Visticamāk daļa darbu tiks atstāti pašplūsmā, jo strādāt negribēsies it nemaz. Problēmas mājās var atraut Strēlniekus no viņu vēlmes baudīt dzīvi. Tomēr svarīgi atrasties tuviniekiem blakus tajos brīžos, kad viņiem vajadzīga palīdzība. Tuvojoties mēneša beigām, iestājas labvēlīgs laiks mīlestībai, randiņiem. Kāds no Strēlniekiem beidzot satiks ilgi gaidīto mīlestību un jūtas uzbangos samērā strauji. Mīlošajiem Strēlniekiem attiecības kļūst arvien piepildītākas, sasniedzot jaunu attiecību līmeni.
Mežāzis
Pavērsieni gaidāmi kā ģimenē, tā karjerā. Pieaug Mežāžu enerģētiskais potenciāls, tieksme pēc jaunām sajūtām un spilgtiem pārdzīvojumiem. Spēcīga seksuālā enerģija piešķirs ikdienai daudz spēka un piepildījuma. Uzmanība jāvelta naudai un stāvoklim, kas iegūts, pateicoties ģimenes saitēm, mantojumam, biznesa partnerībai un laulībām. Visu, ko Mežāži šomēnes plāno, iespējams sasniegt caur mijiedarbību ar citiem. Jārisina aktuāli juridiskie jautājumi, jānoformē svarīgi dokumenti. Sava biznesa īpašnieki ķersies pie tā paplašināšanas. Aktualizējas jautājums saistībā ar dzīvesvietu, iespējams remonts mājās vai pat dzīvesvietas maiņa.
Ūdensvīrs
Gaisā virmo mēneša tēma – partnerattiecības. Ieteicams pievērst uzmanību attiecību nogludināšanai un harmonizēšanai ar apkārtējiem. Vairāk laika veltīt saviem mīļajiem, kā arī biznesam. Sarunas ar partneriem veidosies emocionāli, iespējami strīdi un nesaprašanās. Arī partneru attieksme pret Ūdensvīru kļūs prasīgāka. Nedrīkst atstāt pašplūsmā finanses, attiecības ar kolēģiem un darījumu partneriem. Ja attiecības ar ģimenes locekļiem nav to labākajā stadijā, ieteicams aktīvi rīkoties – censties atsvaidzināt jūtas, izvirzīt jaunus mērķus.
Zivis
Šajā periodā var rasties nesaskaņas, kas izsitīs Zivis no ierastā ritma un ieviesīs dzīvē jukas. Mēneša sākumā Zivis jutīsies enerģētiski nogurušas. Kopumā labvēlīgs mēnesis karjeras izaugsmei un finanšu plūsmas palielināšanai. Iespējas radīsies, ja vien Zivis izrādīs pietiekamu uzcītību un strādīgumu. Tomēr pienākumu nasta var nomākt Zivju entuziasmu un radošuma dzirksts sāks izsīkt. Mēneša otrajā pusē radīsies jaunas iespējas izaugsmei un Zivis atkal būs mākslinieciski noskaņotas. Ieguldītā enerģija nesīs labus rezultātus – gandarījumu un pārliecību par sevi.