Ikšķiles vēstis

Ikšķilē izskanējis vokālās mūzikas vakars "Dzeltenā pasaka" Foto (0)

Vakar, 15:57

12. aprīļa vakarā Ikšķiles Mūzikas un mākslas skolas zāli pieskandināja kora klases audzēkņu dziesmas. Koncertu tematiski caurvija Imanta  Ziedoņa "Dzeltenās pasakas" fragmenti, kas palīdzēja  radīt ziedoša,  smaržojoša un dzeltena  pavasara noskaņu.

Ikšķilē Mākslas dienas atklāj ar pasākumu "Mans laiks Latvijai!" Foto (0)

16. aprīlī, 23:24

Ikšķiles novadā Mākslas dienu svinēšana iesākta ar vērienu, aizvadītajā svētdienā pulcinot kopā Ikšķilē dzīvojošos māksliniekus uz kopīgu sarunu par kultūrvides nākotni novadā.

Ikšķilietim Edgaram Langmanim – zelts Eiropas kausa posmā Foto (0)

16. aprīlī, 21:53

Beļģijas pilsētā Zolderā 14.-15. aprīlī tika aizvadīts UEC Eiropas kausa izcīņas BMX riteņbraukšanā 3. un 4. posms. Sacensībās starp vairāk nekā 1300 sportistiem no 32 valstīm startēja arī ikšķilietis Edgars Langmanis.

Bērnu žūrijas noslēguma pasākums Tīnūžu bibliotēkā Foto (0)

16. aprīlī, 16:54

Kopš 2002.gada arī Tīnūžu bibliotēka piedalās LR Kultūras ministrijas  un Latvijas Nacionālās bibliotēkas rosinātajā lasīšanas veicināšanas programmā "Bērnu, jauniešu un vecāku žūrija", kuras laikā dalībniekiem tiek piedāvāts izlasīt un novērtēt, aizpildot anketas, 6 dažāda satura grāmatas, atbilstoši lasītāju vecuma grupām.

"Gada sportists" Ikšķilē – Alvis Krilovskis, "Gada sportiste" – Inga Zālīte Foto (0)

15. aprīlī, 11:52

14.aprīlī Tīnūžu Tautas namā norisinājās Ikšķiles novada pašvaldības organizētā konkursa "Sporta laureāts 2017" balvu pasniegšanas svinīgā ceremonija. 

Ogrenet