Ogrenet
Ikšķiles vēstis

Ikšķiles novads VIII Latvijas Jaunatnes Olimpiādē kopvērtējumā ieņem 59.vietu (1)

8. jūlijā, 12:54

Nedēļas nogalē Jelgavā norisinājās VIII Latvijas Jaunatnes olimpiāde, kurā ikšķilieša Oskara Blumberga izcīnītā sudraba medaļa riteņbraukšanā, ļāva Ikšķiles novadam ierindoties 59. pozīcijā izcīnīto medaļu kovērtējumā. 

Šo sestdien norisināsies "Ikšķiles MTB velobrauciens 2019” (0)

28. maijā, 13:37

Jau šo sestdien, 1. jūnijā - dabas parka ''Zilie kalni'' teritorijā norisināsies riteņbraukšanas sacensības – ''IKŠĶILE MTB VELOBRAUCIENS 2019''.

Aptauja Ikšķilē: Vai piedalīsieties iedzīvotāju aptaujā par novada reformu? (29)

11. maijā, 09:52

Pretēji Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas nostājai, ka iedzīvotāju aptauja Ikšķilē tiek rīkota pretlikumīgi, novada pašvaldībā informē, ka tā tomēr tiek veikta jau no 29. aprīļa. Aptaujas mērķis ir pašvaldības vēlme noskaidrot novada iedzīvotāju viedokli par jautājumu "Vai jūs esat par Ikšķiles novadu kā patstāvīgu Latvijas Republikas administratīvo teritoriju?"

Turkalnes iedzīvotāji atklātā vēstulē VARAM lūdz iespēju pamest Ikšķiles novadu (71)

21. martā, 11:22

Ikšķiles novada Turkalnes ciema iedzīvotāji ar atklātu vēstuli vēršas pie Vides un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) ministra Jura Pūces (AP) ar lūgumu administratīvi teritoriālo robežu maiņai. Turkalnes iedzīvtoāji vēlas pamest Ikšķiles novadu un pievienoties Ogres novadam, liecina Jauns.lv rīcībā nonākusī iedzīvotāju atklātā vēstule.

Ikšķiles un Lielvārdes pianisti aizsāk jaunu tradīciju Foto (5)

7. janvārī, 16:32

Aizvadītā gada 15. decembrī Ikšķiles Mūzikas un mākslas skolas (IMMS) programmas "Klavierspēle" pedagogi Ksenija Pospelova, Zanda Grundule-Grīnberga un Maira Līduma kopā ar saviem audzēkņiem devās uz Lielvārdi, lai kopīgi veidotu pirmo IMMS un Lielvārdes novada Mūzikas un mākslas skolu jauno pianistu sadraudzības pasākumu. 

Ogrenet