Ikšķiles vēstis

Informācija par Ikšķiles pašvaldības darba organizāciju ārkārtas situācijās laikā (2)

13. martā, 14:53

Ikšķiles novada pašvaldība informē, ka, pamatojoties uz izsludināto ārkārtas situāciju valstī, no 2020. gada 13. marta līdz 14. aprīlim Ikšķiles novada teritorijā tiek atcelti plānotie kultūras, sporta un izglītojošie publiskie pasākumi, kā arī treniņi, sacensības un mēģinājumi pašvaldības iestādēs.  

"Rasas krāsas" dod iespēju izzināt kosmosu un apzināties savu vietu tajā Foto (0)

20. februārī, 22:04

Biedrībai "Rasas krāsas" sadarbībā ar Ikšķiles vidusskolu un Ikšķiles Tautas namu 18.februārī izdevās noorganizēt kompetenču izglītības paraugstundu teju 130 Ikšķiles vidusskolas ceturto klašu skolēniem.

Ikšķiles novada pašvaldība izsludina Dzintara Soduma balvu literatūrā (1)

13. februārī, 17:02

Jau astoto  gadu Ikšķiles novada pašvaldība aicina Latvijas grāmatu apgādus pieteikt autorus rakstnieka un tulkotāja Dzintara Soduma balvai par novatorismu literatūrā dzejas, prozas, dramaturģijas un tulkojumu žanrā.

Par Ikšķiles novada pašvaldības izpilddirektori izraudzīta Agnese Jankuna (5)

9. februārī, 09:30

Par Ikšķiles novada pašvaldības izpilddirektori izraudzīta Agnese Jankuna, aģentūru LETA informēja Ikšķiles novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Laura Dūša.

Saeimas Administratīvi teritoriālās reformas komisija lēmusi virkni Pierīgas novadu veidot piedāvātajās robežās (9)

29. janvārī, 22:16

Neraugoties uz pašvaldību un Saeimas deputātu priekšlikumiem, Saeimas Administratīvi teritoriālās reformas komisija lēmusi virkni Pierīgas novadu veidot tajās robežās, kurās to piedāvājusi Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija (VARAM). 

Ogrenet