Ikšķiles vēstis

Ikšķiles novada iedzīvotāji iztaujā ministru Juri Pūci par administratīvi teritoriālo reformu Foto (2)

4. decembrī, 17:33

Aizvadītās nedēļas sākumā, 25.novembrī, Ikšķiles novada iedzīvotāji tikās ar Vides aizsardzības un reģionālās attīstības (VARAM) ministru Juri Pūci, lai klātienē noskaidrotu sev interesējošus jautājumus par administiatīvi teritoriālo reformu (ATR). 

Ikšķiles Brīvajā skolā notiks Ziemassvētku tirdziņš (1)

23. novembrī, 11:12

6.decembrī no plkst.16.30 līdz 19.00 Ikšķiles Brīvajā skolā notiks Ziemassvētku gaidīšanas pasākums – Ziemassvētku tirdziņš, kuru aicināti apmeklēt skolas draugi un domubiedri un kurā aicināti piedalīties mājražotāji un vietējie uzņēmēji.

Ikšķiles novada iedzīvotāju pārstāvji tiksies Rīgas pilī (9)

16. oktobrī, 10:48

Rīt, 17.septembrī, plkst.16.00 Rīgas pilī notiks  Latvijas Valsts prezidenta kancelejas vadītāja Andra Teikmaņa tikšanās ar Ikšķiles novada iedzīvotājiem.

Atvērto durvju dienas sociālajos uzņēmumos - arī Ikšķilē (1)

9. oktobrī, 10:11

No 14. līdz 18.oktobrim Labklājības ministrija visā Latvijā izsludina Sociālās uzņēmējdarbības nedēļu, kas tiks atzīmēta ar dažādām aktivitātēm. Lai ikviens varētu iepazīties un izzināt klātienē, ko piedāvā un kā strādā sociālie uzņēmumi, no 15. līdz 17. oktobrim pirmo reizi šajos uzņēmumos norisināsies Atvērto durvju dienas ar moto "Iepazīsti sociālos uzņēmējus, kuri dara pasauli labāku!". Atvērto durvju dienās pie sevis ciemos aicina 10 sociālie uzņēmumi Rīgā, Ikšķilē, Siguldā un Valmierā.

Ikšķiles novada iedzīvotāji vēršas pie Latvijas Valsts prezidenta (18)

18. septembrī, 12:25

Teju divi tūkstoši (1910) Ikšķiles novada iedzīvotāji ir parakstījuši Latvijas Valsts prezidentam Egilam Levitam adresētu vēstuli, kurā lūdz Valsts prezidentu nepieļaut Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) sagatavotās administratīvi teritoriālās reformas sasteigtu īstenošanu. 

Ogrenet