Ikšķiles vēstis

Turkalnes iedzīvotāji atklātā vēstulē VARAM lūdz iespēju pamest Ikšķiles novadu (70)

21. martā, 11:22

Ikšķiles novada Turkalnes ciema iedzīvotāji ar atklātu vēstuli vēršas pie Vides un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) ministra Jura Pūces (AP) ar lūgumu administratīvi teritoriālo robežu maiņai. Turkalnes iedzīvtoāji vēlas pamest Ikšķiles novadu un pievienoties Ogres novadam, liecina Jauns.lv rīcībā nonākusī iedzīvotāju atklātā vēstule.

Ikšķiles un Lielvārdes pianisti aizsāk jaunu tradīciju Foto (5)

7. janvārī, 16:32

Aizvadītā gada 15. decembrī Ikšķiles Mūzikas un mākslas skolas (IMMS) programmas "Klavierspēle" pedagogi Ksenija Pospelova, Zanda Grundule-Grīnberga un Maira Līduma kopā ar saviem audzēkņiem devās uz Lielvārdi, lai kopīgi veidotu pirmo IMMS un Lielvārdes novada Mūzikas un mākslas skolu jauno pianistu sadraudzības pasākumu.

Ikšķiles novada klientu apkalpošanas centra pakalpojumi aizvien pieprasītāki (2)

3. janvārī, 19:40

Ikšķiles novada valsts un pašvaldības vienotais klientu apkalpošanas centrs (VPVKAC) ir kļuvis par līderi sniegto pakalpojumu skaita ziņā, ieņemot 1.vietu starp 72 novadu nozīmes VPVKAC.

Ikšķilē Jaungada eglīte ar piparkūku cepšanu, rotaļām un dāvanām Foto (0)

3. janvārī, 10:07

2.janvārī Veselības un sociālo lietu pārvaldē notika audžuģimeņu un ģimenēm ar bērniem invalīdiem Jaungada eglītes pasākums, kurā piedalījās 80 bērni.

Šodien Donoru diena Ikšķilē (0)

3. janvārī, 08:32

Valsts asinsdonoru centrs informē, ka 3.janvārī no plkst. 10 līdz 13 Ikšķiles Tautas namā, Lībiešu ielā 2, Ikšķilē, notiks Donoru diena. 

Ogrenet