Ikšķiles vēstis

Smilšu iela Ikšķilē pārdēvēta par Bīskapa Meinarda ielu (8)

10. maijā, 22:13

Ikšķiles novada pašvaldībā pagājušā gada nogalē saņemts Svētā Meinarda Romas katoļu draudzes iesniegums ar lūgumu pārdēvēt Smilšu ielu Ikšķilē par Bīskapa Meinarda ielu, jo Meinards ir pirmais zināmais katoļu misionārs Līvzemē un pirmais Ikšķiles bīskaps.

Informācija par Ikšķiles pašvaldības darba organizāciju ārkārtas situācijās laikā (2)

13. martā, 14:53

Ikšķiles novada pašvaldība informē, ka, pamatojoties uz izsludināto ārkārtas situāciju valstī, no 2020. gada 13. marta līdz 12. maijam Ikšķiles novada teritorijā tiek atcelti plānotie kultūras, sporta un izglītojošie publiskie pasākumi, kā arī treniņi, sacensības un mēģinājumi pašvaldības iestādēs. Aicinām sekot līdzi aktuālai informācijai par pašvaldības pieņemtajiem lēmumiem!  

"Rasas krāsas" dod iespēju izzināt kosmosu un apzināties savu vietu tajā Foto (0)

20. februārī, 22:04

Biedrībai "Rasas krāsas" sadarbībā ar Ikšķiles vidusskolu un Ikšķiles Tautas namu 18.februārī izdevās noorganizēt kompetenču izglītības paraugstundu teju 130 Ikšķiles vidusskolas ceturto klašu skolēniem.

Ikšķiles novada pašvaldība izsludina Dzintara Soduma balvu literatūrā (1)

13. februārī, 17:02

Jau astoto  gadu Ikšķiles novada pašvaldība aicina Latvijas grāmatu apgādus pieteikt autorus rakstnieka un tulkotāja Dzintara Soduma balvai par novatorismu literatūrā dzejas, prozas, dramaturģijas un tulkojumu žanrā.

Par Ikšķiles novada pašvaldības izpilddirektori izraudzīta Agnese Jankuna (5)

9. februārī, 09:30

Par Ikšķiles novada pašvaldības izpilddirektori izraudzīta Agnese Jankuna, aģentūru LETA informēja Ikšķiles novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Laura Dūša. 

Ogrenet