Ikšķiles vēstis

Ikšķiles novada iedzīvotāju pārstāvji tiksies Rīgas pilī (6)

Vakar, 10:48

Rīt, 17.septembrī, plkst.16.00 Rīgas pilī notiks  Latvijas Valsts prezidenta kancelejas vadītāja Andra Teikmaņa tikšanās ar Ikšķiles novada iedzīvotājiem.

Atvērto durvju dienas sociālajos uzņēmumos - arī Ikšķilē (1)

9. oktobrī, 10:11

No 14. līdz 18.oktobrim Labklājības ministrija visā Latvijā izsludina Sociālās uzņēmējdarbības nedēļu, kas tiks atzīmēta ar dažādām aktivitātēm. Lai ikviens varētu iepazīties un izzināt klātienē, ko piedāvā un kā strādā sociālie uzņēmumi, no 15. līdz 17. oktobrim pirmo reizi šajos uzņēmumos norisināsies Atvērto durvju dienas ar moto "Iepazīsti sociālos uzņēmējus, kuri dara pasauli labāku!". Atvērto durvju dienās pie sevis ciemos aicina 10 sociālie uzņēmumi Rīgā, Ikšķilē, Siguldā un Valmierā.

Ikšķiles novada iedzīvotāji vēršas pie Latvijas Valsts prezidenta (18)

18. septembrī, 12:25

Teju divi tūkstoši (1910) Ikšķiles novada iedzīvotāji ir parakstījuši Latvijas Valsts prezidentam Egilam Levitam adresētu vēstuli, kurā lūdz Valsts prezidentu nepieļaut Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) sagatavotās administratīvi teritoriālās reformas sasteigtu īstenošanu.

Ikšķilē notiks militārās mācības "Zobens 2019" (0)

6. septembrī, 09:35

No 13. līdz 15.septembrim Nacionālo bruņoto spēku militāro mācību cikla "Namejs 2019" ietvaros Vidzemē notiks Zemessardzes 2. Vidzemes brigādes militārās mācības "Zobens 2019", kuru laikā tiks vērtētas vietējo bataljonu vienību spējas reaģēt uz hibrīdapdraudējumu, sniedzot atbalstu valsts un pašvaldību institūcijām.

Ikšķiles novada iedzīvotāji nāk klajā ar iniciatīvu – vēstule Valsts prezidentam (7)

3. septembrī, 17:33

Ikviens Ikšķiles novada iedzīvotājs ir aicināts parakstīt Latvijas Valsts prezidentam adresēto vēstuli. Tajā Ikšķiles novada iedzīvotāji aicina Valsts prezidentu Egilu Levita kungu nepieļaut Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) sagatavotā administratīvi teritoriālās reformas modeļa sasteigtu īstenošanu. 

Ogrenet