Ikšķiles vēstis

Ikšķilei - pakalpojumu izcilības balva (1)

19. jūnijā, 18:42

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) organizētajā konkursā "Pakalpojumu izcilības balva" novadu nozīmes centru pašvaldību kategorijā Ikšķiles novada valsts un pašvaldību vienotais klientu apkalpošanas centrs (VPVKAC) ieguvis 3.vietu.

Ikšķilē notiek mācības par spridzināšanas draudiem Foto (0)

19. jūnijā, 10:13

18. jūnijā Ikšķilē norisinājās civilās aizsardzības mācības, kurās tika iesaistīti Ikšķiles novada pašvaldības darbinieki, Valsts un pašvaldības policijas pārstāvji, kā arī Zemessardzes 54.Inženiertehniskā bataljona un Nacionālo bruņoto spēku Nesprāgušās munīcijas neitralizēšanas vienības karavīri.

Tīnūžu pamatskolā nosvinēts pēdējais 9.klašu izlaidums Foto (10)

17. jūnijā, 10:34

15.jūnijā Ikšķiles novada izglītības iestādēs 9.klases svinēja skolas izlaidumu. Tīnūžu pamatskolu šogad absolvēja 8, savukārt Ikšķiles vidusskolu - 61 izglītojamais.

Nākamnedēļ Ikšķilē notiks civilās aizsardzības mācības (2)

15. jūnijā, 15:21

18. jūnijā Ikšķiles pilsētas teritorijā notiks civilās aizsardzības mācības, kurās tiks iesaistītas valsts un pašvaldību iestādes, Zemessardzes 54.Inženiertehniskais bataljons, kā arī operatīvie dienesti.

Ikšķiles novadā viesojas Ministru prezidents Māris Kučinskis Foto (2)

15. jūnijā, 13:53

Šodien, 15. jūnijā, Ikšķiles novadā reģionālā vizītē ieradās Ministru prezidents Māris Kučinskis, lai tiktos ar Ikšķiles novada pašvaldības vadību un deputātiem. 

Ogrenet