Ikšķiles vēstis

Vecāku diena Ikšķiles vidusskolā Foto (0)

Vakar, 08:47

Ceļā uz pārmaiņām izglītībā Ikšķiles vidusskolas sākumskolā notika neparasta Vecāku diena, informē Ikšķiles vidusskolas direktores vietniece ārpusklases darbā Ingūna Bērziņa.

Ikšķiles jaunie mākslinieki gūst panākumus Irbītem veltītā konkursā Foto (0)

18. oktobrī, 08:24

Šovasar Gulbenes novada dome, Gulbenes novada Vēstures un mākslas muzejs un Latvijas Nacionālais kultūras centrs organizēja Voldemāram Irbem veltīto bērnu un jauniešu (7-16 gadi) konkursu "Tu esi PUTNS. IRBĪTE" pasteļgleznojumu tehnikā.

Ikšķilē ūdenssaimniecība - pašvaldības īpašumā (11)

13. oktobrī, 10:15

11.oktobrī Ikšķiles novada pašvaldības SIA "Ikšķiles māja" un SIA "ACS Investīcijas" noslēdza pirkuma līgumu, ar kuru ūdensapgādes un sadzīves notekūdeņu kanalizācijas inženierkomunikāciju sistēmas, kas izbūvētas vairākās ielās Ikšķilē, nonāk SIA "Ikšķiles māja" īpašumā.

Ikšķiles novada pašvaldība godina labākos pedagogus Foto (1)

13. oktobrī, 01:18

Tīnūžu Tautas namā norisinājās svinīgais  pasākums "Gada pedagogs", kurā pašvaldība jau devīto gadu pateicas izglītības darbiniekiem par godprātīgo un pašaizliedzīgo darbu, stiprinot pedagoga profesijas prestižu un atpazīstamību sabiedrībā.

Pašvaldība ar naudas balvu sveic Eiropas dambretes sensāciju Gribušku no Tīnūžiem Foto (1)

12. oktobrī, 10:59

11. oktobrī Ikšķiles novada pašvaldība sveica Eiropas čempionu 100 lauciņu dambretē Gunāru Gribušku no Tīnūžiem, pasniedzot dāvanu karti 300 eiro vērtībā. 

Ogrenet