Atgriezties pie raksta

Atcelta 10.augusta izrāde "Amour fou" Ikšķilē

Aktiera veselības problēmu dēļ atceltas Dailes teātra viesizrādes "Amour fou" 10. augustā Ikšķilē, kā arī 18. augustā Siguldā.


Iegādātās biļetes uz 10.augustā Ikšķiles tautas namā paredzēto izrādi "Amour fou" aicinām nodot biļešu tirdzniecības vietās vai izmantot uz 10.augusta izrādēm "Pirmā grēka līcis" vai "Zagļi".


Jāatgādina, ka 10.augustā plkst.17 Tīnūžu tautas nama pagalmā tiks spēlēta Ērika Hānberga gandrīz kāzu reportāža Kārļa Auškāpa režijā "Pirmā grēka līcis", kas pulcē kopā Dailes teātra vecākās paaudzes aktieru labākos spēkus. Plkst.20 Ikšķiles estrādē būs iespēja noskatīties Rūdolfa Blaumaņa joku lugu ar dziedāšanu "Zagļi", ko iestudējis Kārlis Auškāps. Biļešu cena uz izrādi "Zagļi" ir 4 lati, uz izrādi "Pirmā grēka līcis" - 8 lati. Pensionāriem tiek piedāvāta iespēja iegādāties biļetes uz izrādēm "Zagļi" un "Pirmā grēka līcis" ar 50% atlaidi.


Dailes teātra Skatītāja kartes un abonementu īpašniekiem biļetēm uz visiem pasākumiem tiek piemērota 25% atlaide. Pērkot grupu biļetes, no 10 līdz 19 cilvēkiem, atlaide ir 10%, sākot no 20 cilvēkiem - 20%.


Biļetes var iegādāties "Biļešu Paradīzes" kasēs un bilesuparadize.lv.


Dailes teātris atvainojas par izmaiņām!

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ikskile/21028

2012. gada 2. augustā, 10:40, Ikšķiles novada jaunumi
Ogrenet

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet