Atgriezties pie raksta

Ogres Zilajos kalnos aizvadīts pikniks ar pievienoto vērtību Foto

Šodien Ogres Zilajos kalnos pie Dubkalnu ūdenskrātuves stāvkrasta norisinājās kamermūzikas koncerts "Muzikāls piknika grozs Zilajos kalnos".

"Sabiedrības lielākā daļa dodas uz Zilajiem kalniem atpūsties, rīkot piknikus. Sadarbībā ar Ikšķiles novada pašvaldības Kultūras un sporta pārvaldes vadītāju Dzintru Čudari-Bērziņu mums radās ideja, ka ierastais pikniks var iegūt pievienoto vērtību. Tā var būt patīkama un mierīga atpūta mūzikas pavadījumā. Arī māksliniekus izvēlējāmies, kuri atskaņo piemērotu repertuāru,” par ieceri stāsta OINPA "Tūrisma, sporta un atpūtas kompleksa "Zilie kalni" attīstības aģentūra" direktore Ieva Kraukle.


Vareno priežu ielokā pie Dubkalnu ūdenskrātuves klausītājiem, kuru vidū bija daudz ģimeņu ar bērniem, bija iespēja baudīt mūziku no latviešu un ārzemju kino klasikas, kā arī franču šansonu. 


Sanākušos ineresentus priecēja Pārdaugavas kamermūziķi:Kristiāna Strade (vijole), Arnis Roze (kontrabass), Guntars Bernāts (akordeons) un Ivars Lavrinovičs (klarnete).


Šī koncerta īpatnība bija tā, ka tas bija akustisks koncerts bez īpašas apskaņošanas. Šajā lomā iejutās pati daba. Ja klausītāji šāda veida koncertus brīvā dabā akceptēs, organizatori tos vasaras sezonā nolēmuši rīkot arī turpmāk.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ikskile/33051

2015. gada 15. augustā, 18:37, Ikšķiles novada jaunumi
Ogrenet

Jaunākie komentāri

izmeris • 2015. gada 22. augustā, 21:01
novada domes priekšsēdētāju un aiz viņa pārējos sēdētājus arī vajadzētu gāzt. Novads pagrimst, cilvēki to pamet , notiek tikai nepārtraukti svētki, vieni dzied , otri dejo, pēc tam mainās. Pilsētas svētki katru gadu - dzīres mēra laikā? Un sporto, kādi 20 cilvēki pastāvīgi , vieni un tie paši.
XXL>lala • 2015. gada 19. augustā, 20:55
vāverēm arī paldies!
zinatajam • 2015. gada 17. augustā, 19:55
Te laikam kādam nav ko darīt, no garlaicības netā tup un gudri izrunājas.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet