Atgriezties pie raksta

Ikšķiles skolēnus aicina piedalīties biznesa ideju konkursā

Trešo gadu tiek izsludināts Ikšķiles novada skolēnu biznesa ideju konkurss "Labs sākums biznesam!", informē Ikšķiles novada pašvaldības Jaunatnes lietu speciāliste Agnese Jankuna.

Iepriekšējos gados biznesa ideju konkursā tika iesniegti visdažādākie pieteikumi, sākot ar māla nagiem, aprocēm un vannas bumbām un beidzot ar idejām par 3D printeriem, suņu pastaigas laukumiem un nākotnes uzkodām. Pagājušajā gada dalībnieki bija īpaši cītīgi gatavojušies, lai pārsteigtu vērtēšanas komisiju. Bija padomāts ne tikai par prezentācijas saturu, bet arī par noformējumu, pasniegšanas veidu, līdzi ņemot izstrādātos paraugus – vannas bumbas, pankūkas un vafeles, vizītkartes, grozus un pat dzīvus suņus.


Konkursa mērķis ir radīt skolniekiem izpratni par uzņēmējdarbību, attīstīt spēju argumentēt un aizstāvēt savu viedokli, kā arī motivēt jauniešus sava biznesa veidošanai un attīstībai, inovatīva produkta vai pakalpojuma radīšanai.


Idejas tiks vērtētas divās kārtās - pēc iesniegtā pieteikuma un prezentācijas klātienē. Biznesa idejas apraksts jāiesniedz brīvā formā atbilstoši savām zināšanām un pieredzei (max 5 lpp.).


Konkursā var piedalīties skolēni sākot jau no pirmās klases, iesniedzot idejas aprakstus individuāli vai grupā līdz 3 personām. Vidusskolas grupas pretendentiem pirms biznesa idejas iesniegšanas obligāti jāveic vismaz viena konsultācija pie mentora. Mentora lomu uzņēmušies Ikšķiles novada uzņēmēju biedrības pārstāvji.


Konkursa rezultātā trīs labākie biznesa ideju autori katrā grupā iegūs naudas balvas: 1.vieta – 70 EUR, 2.vieta – 50 EUR, 3.vieta – 30 EUR.


Lai iedrošinātu jauniešus piedalīties biznesa ideju konkursā Tīnūžu skolā ar iedvesmas un pieredzes stāstu pagājušajā nedēļā viesojās 2016. gada labākās skolēnu mācību firmas uzvarētājas un pirmās vietas ieguvējas vidusskolas grupā - bērnu lietusmēteļu ražotājas Rainy Art — Ogres 1 vidusskolas  skolnieces, kas balvā saņēma iespēju pārstāvēt Latviju Eiropas finālā Šveicē. Šādas tikšanās paredzētas arī citās novada skolās.


Vērtēšanas komisijas pārstāvis un vietējais uzņēmējs SIA "Sula" īpašnieks Linards Liberts uzsver: "Daži cilvēki vēlas darīt, daži cilvēki domā darīt un daži tiešām izdara. Svarīgi ir darīt!"


Tāpēc aicinām jauniešus uzdrošināties un iesniegt savu pieteikumu līdz 10. novembrim. Nolikums un detalizēta informācija: www.ikjauniesi.lv

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ikskile/36986

2016. gada 26. oktobrī, 08:38, Ikšķiles novada jaunumi
Ogrenet

Jaunākie komentāri

dupratguillaud • 2016. gada 27. oktobrī, 14:28
Sveiki !!! Ignorēt, to laiku, lai izlasītu !!! SECURITY ALL !!! Es pateicos visiem, kas atspoguļo reālās aizdevējiem par sociālajiem tīkliem. Auto; ja es varētu atrast peli sākumā šī mēneša pateicības šis cilvēks CHAPEL BRUNO kungs, ka mans padarot aizdevumu pēc tam man bija sazinājies kredītu bez jebkādām problēmām my home, jo man bija darītsaizdevums pie mana bankas, ka es nevaru atmaksāt vairāk es iestrēdzis uz manu bankas, un ka man vajadzēja ārkārtas naudu par manu projektu un nokārtot savus parādus bankai un restartēt biznesa .Franchement, es esmu diezgan apmierināts pēc 48 stundām Es runāju ar vairāki kolēģi, kuri ir saņēmuši arī aizdevumus Bruno Chapelle kungu bez raizēm, jo ​​viņu apstākļi ir ļoti labvēlīgi. viņi aizdevumi 2000 eiro līdz 5.000.000 eiro ar procentu likmi 2% atmaksājamās no 2 līdz 70 gadiem. Es atstāju jums adresi, lai nosūtītu savu lietojumprogrammas. E-pasts: servicechapellebruno@gmail.com PS: izplatīt ziņu, lai palīdzētu tiem, kam nepieciešama veiksmi jums

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet