Atgriezties pie raksta

Atkritumu apsaimniekotājs "Clean R" darbu Ikšķilē uzsācis sekmīgi

Kopš 1.marta Ikšķiles novadā strādā jaunais jaunais atkritumu apsaimniekotājs – vides pakalpojumu sniedzējs "Clean R".

Uzņēmums aicina privātmāju īpašniekus savlaicīgi izstumt konteinerus no sētas.


"Kopumā pirmo mēnesi Ikšķiles novadā varam raksturot, kā ļoti sekmīgi aizvadītu. Pretēji bažām mūsu darbiniekiem ļoti ātri izdevās apgūt jaunos atkritumu izvešanas maršrutus un vietas, kur novietoti konteineri, tāpēc darbi notika bez lielas aizķeršanās. Situāciju atviegloja tas, ka vairums Ikšķiles novada iedzīvotāju un uzņēmumu bija laicīgi noslēguši līgumus par atkritumu apsaimniekošanu, kas atviegloja atkritumu izvešanas maršrutu izstrādi," skaidro "Clean R" izpilddirektors Valerijs Stankevičs.


Lielākās problēmas "Clean R" darbiniekiem līdz šim sagādājuši tie privātmāju īpašnieki, kas nav līgumā noteiktajā atkritumu izvešanas dienā izstūmuši atkritumu konteineru ārpus sētas, lai gan uzņēmums ir nosūtījis atgādinājumu īsziņas formā uz norādīto tālruni. Rezultātā šoferiem nākas braukt pēc atkritumiem vēlreiz.


Tāpēc "Clean R" aicina privātmāju īpašniekus laicīgi brīdināt uzņēmumu, ja radušās problēmas ar konteineru izstumšanu, zvanot "Clean R" Klientu centram pa tālruni 67111001 vai sūtot e-pastu: kc@cleanr.lv.


Kā ziņots iepriekš, tiesības turpmākos septiņus gadus nodrošināt atkritumu apsaimniekošanu novadā "Clean R" ieguvis, uzvarot pašvaldības rīkotajā atklātajā konkursā. Uzņēmums nav jaunpienācējs Ikšķilē, jo jau veicis atkritumu izvešanu daļai novada iedzīvotāju.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ikskile/38470

2017. gada 19. aprīlī, 14:32, Ikšķiles novada jaunumi
www.ikskile.lv

Jaunākie komentāri

Feja 30% • 2017. gada 22. aprīlī, 01:30
Viss ir %
niknajai • 2017. gada 21. aprīlī, 12:04
līgums sastādīts tikai uzņēmēja interesēs.
vienkārši nikna • 2017. gada 21. aprīlī, 00:31
Līgumā rakstīts - trešdiena, viņi atbrauc un izstumj konteineru no sētas jau pirmdienā (pamet ar vaļēju vāku).Pēc pāris dienām atsūta e-pastu,ka "turpmāk vedīsim pirmdienās, nevis piektdienās kā līguma rakstīts".Gandrīz kā matemātikas uzdevumā- kura dienā izstumt uz ielas konteineru? Varbūt atstājam vienkārši uz ielas. Kāda jēga vienoties līgumā,ja beigās tas kļūst par ultimātu.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet