Atgriezties pie raksta

Ikšķiles novadā gatavojas Lielajai talkai

22. aprīlī visā Latvijā notiks gadskārtējā Lielā talka, kurā aicina piedalīties arī Ikšķiles novada iedzīvotājus.

Kā informēja Ikšķiles novada pašvaldības Saimniecības nodaļas vadītājs Valentīns Špēlis, arī šogad pašvaldība aicina iedzīvotājus talkas dienā vairāk vākt atkritumus, nevis grābt lapas un lasīt zarus. Lūgums savāktos atkritumus ievietot maisos vai konteineros. Iedzīvotāji aicināti sakārtot arī savu privātmāju teritoriju.


Talkas dienā lielie konteineri tiks izvietoti pie katlu mājas (aiz pasta ēkas) Birzes ielā, Lupīnu ielā pie stadiona, Saules dārzā pie dzelzceļa pārbrauktuves, mašīnu stāvlaukumā pie pašvaldības ēkas, Ceplīšu centrā.


Talkotāji tiks nodrošināti ar atkritumu maisiem. Lai pieteiktu, cik maisu būs nepieciešams un kur nogādāt, līdz talkas dienai un talkas dienā, kā arī par piepildītajiem maisiem lūgums zvanīt Raitim Bogdanovam tālr.26420830.


Vietas, kur nepieciešami sakopšanas darbi: mežs pie Lazdukalna kapiem līdz Selēku ezeram, teritorija pretī kafejnīcai "Dainas", Meinarda pieminekļa apkārtne, estrādes apkārtne, mežiņš pie skeitparka, Lībiešu parks, mežs starp Daugavas prospektu un Ogres šoseju, skvērs pie veikala "Birztaliņa", Ceplīšu mežs pie bijušās slimnīcas, Saules dārzs pie dzelzceļa pārbrauktuves, Kābeļu kalns, Kārklu ielai piegulošā meža teritorija, Kalnāju ciemata apkārtne, dzelzceļa apkārtne Rīgas un Ogres virzienā, Zilie kalni, Mežezera teritorija pie Ogres ledus halles, mašīnu stāvlaukuma apkārtne pie dzelzceļa stacijas.


Ja iedzīvotājiem nav iespējams atkritumus nogādāt līdz konteineriem vai atkritumu šķirošanas laukumam "Kaparāmura karjers - Ezeri”, lūgums atkritumu maisus novietot tuvu ceļam vai ielai kompakti, lai INP SIA "Ikšķiles māja" darbiniekiem pēc talkas tos būtu vieglāk savākt un aizgādāt. Atgādinām iedzīvotājiem, ka zarus iespēju robežās drīkst dedzināt, ievērojot ugunsdrošības noteikumus. Talkas dienā strādās atkritumu šķirošanas laukums "Kaparāmura karjers - Ezeri", kur varēs nogādāt sašķirotus sadzīves atkritumus.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ikskile/38471

2017. gada 19. aprīlī, 14:41, Ikšķiles novada jaunumi
www.ikskile.lv

Jaunākie komentāri

Mežrāpele • 2017. gada 19. aprīlī, 17:41
O esi sveicināta Grasele ! Lieldienu plosts beidzies ?
Mežrāpele • 2017. gada 19. aprīlī, 17:40
O esi sveicināta Grasele ! Lieldienu plosts beidzies ?
> • 2017. gada 19. aprīlī, 14:55
Nu būs! Visi dep.kandidāti skries atradīties! Zīmēsies uz nebēdu. Jāiet palurēt uz trapekli un viņa sirdsdāmu melno feju.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet