Atgriezties pie raksta

Ikšķiles novada pašvaldībā viesojas HK "Kurbads" pārstāvji Foto

20.aprīlī Ikšķiles novada pašvaldībā viesojās hokeja kluba "Kurbads" komandas treneris Pēteris Ostošovs un komandas spēlētājs Juris Štāls, līdzi atvedot arī ceļojošo kausu.

Kā zināms, šajā gadā hokeja klubs "Kurbads" kļuva par Latvijas čempioniem hokejā.


Tikšanās reizē Ikšķiles novada domes priekšsēdētājs Indulis Trapiņš teica:"Novēlam, lai šis kauss jums paliktu ne tikai šogad, bet arī nākamajos gados!" Viņš uzsvēra, ka pašvaldība ir ļoti lepna par šo komandu, jo uztver to arī kā Ikšķiles novadam piederīgu.


"Mēs hokeja kluba "Kurbads" vārdā gribam pateikties Ikšķiles novada domei par sniegto atbalstu - gan morālo, gan arī finansiālo," sacīja komandas spēlētājs Juris Štāls.


Ikšķiles novada dome 2017.gadā piešķīra hokeja klubam "Kurbads" līdzfinansējumu 5000 euro apmērā, lai ar līdzfinansējumu daļēji segtu hokeja kluba viena mēneša Vidzemes ledus halles īres maksu, kā arī, lai apgādātu ar nepieciešamo sporta inventāru Ikšķiles novada iedzīvotājus - hokeja kluba komandas treneri Pēteri Ostošovu un komandas spēlētājus Uldi Čalpu un Juri Štālu.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ikskile/38485

2017. gada 21. aprīlī, 08:49, Ikšķiles novada jaunumi
www.ikskile.lv

Jaunākie komentāri

Tamdēļ • 2017. gada 22. aprīlī, 16:40
Citam naudas nepietiek ,jo sponsorē citu hobiju.būtu labāk naudu ielām atvēlēta ,lai nav putekļu,dubļu un bedru.
! • 2017. gada 22. aprīlī, 15:50
Super! Sponsorēt lielus ,spēcīgus večus kuriem hokejs ir hobijs.Kas ir paši sev nūjas nespēj nopirkt?Gan jau ka tā nauda būtu noderējusi pārdomātākiem mērķiem.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet