Atgriezties pie raksta

Ikšķiles hokeja fani ir uzticīgi Latvijas izlasei Foto

Pirmdienas vakarā hokeja kaislības virmoja arī Ikšķiles vidusskolas Aktu zālē, kur pulcējās Latvijas izlases atbalstītāji, lai uz lielā ekrāna vērotu Pasaules čempionātu hokejā.

Lai arī Latvijas izlase ar 0:5 piekāpās Krievijai, un jau pirms spēles tikai retais loloja cerību par uzvaru, atbalstītāju netrūka. Tā jau ir tradīcija, ka Pasaules čempionāta spēles ar Latvijas izlases piedalīšanos visi skatās kopīgi. Šogad uz spēlēm ierodas arī viesi. 9.maijā Ikšķiles fani tikās ar Latvijas hokeja leģendu Sandi Ozoliņu.


Šoreiz kopā ar faniem izlasei atnāca līdzi just bijušais Latvijas izlases vārtsargs Edgars Masaļskis un Maskavas "Dinamo" uzbrucējs Mārtiņš Karsums.


Uz tikšanos ar hokeja autoritātēm bija ieradušies arī pāris desmiti HK "Ogre Juniors" jauno hokejistu. Šobrīd komandā trenējas teju 150 bērnu un jauniešu vecumā no 5 līdz 16 gadiem no Ogres un tuvākās apkārtnes.


"Pagājušajā nedēļā pie mūsu kluba hokejistiem ciemojās Mārtiņš Karsums, kurš vadīja praktiskās nodarbības, bet šī būs teorētiskā stunda, kuras laikā bērni varēs vairāk uzzināt par hokeju. Tikšanās ar hokeja autoritātēm jaunos hokejistus motivē turpināt trenēties. Ja viņi smagi strādās, sasniegs tikpat daudz un kļūs par pazīstamiem sportistiem. Hokejs mūsu valstī ir populārs sports veids, un spēlēt Latvijas izlasē ir katra hokejista sapnis," pirms tikšanās atklāja HK "Ogre Juniors" treneris Edgars Adamovičs.


Topošajām hokeja zvaigznēm bija daudz jautājumu par treniņiem, ielaistiem vārtiem, salauztām nūjām, zaudējumu rūgtumu un citām hokejista dzīvi raksturojošām lietām un emocijām.


16.maijā 21.15 Ikšķiles vidusskolas Aktu zālē notiks pēdējā kopīgā Pasaules čempionāta spēļu skatīšanās. 


Priekšsacīkšu grupu turnīrā izšķirošā mačā par ceļazīmi uz ceturtdaļfinālu spēkiem mērosies Latvijas un Vācijas izlases. Tikai spēles uzvarētājs - pamatlaikā vai pagarinājumā/pēcspēles metienos - iekļūs 1/4 finālā. Pirms spēles – plkst.20.30 – līdzjutējus  gaidīs tikšanās ar Hokeja kluba "Kurbads" hokejistiem, lai pēc tam kopā atbalstītu Latvijas izlasi.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ikskile/38691

2017. gada 16. maijā, 01:13, Ikšķiles novada jaunumi
Ogrenet

Jaunākie komentāri

Bērziņ • 2017. gada 16. maijā, 16:10
Mazāk reklamējies.TU ESI līdzatbildība Skolas 4 grausta iegādē!!!!!
LV fans • 2017. gada 16. maijā, 11:40
Malači Ikšķilieši! Tādi cilvēki, tādas tikšanās! Un hokejs kopā!

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet