Atgriezties pie raksta

Ikšķilieši piedalās vokālās grupas "Latvian voices" meistarklasēs

No 3.līdz 5. augustam Salaspils Mākslas un mūzikas skolā noritēja vēl nebijis pasākums - vokālās grupas "Latvian voices" a capella dziedāšanas meistarklases.

Fantastiskajā vokālajā gardēžu pasākumā piedalījās arī trīs Ikšķiles Tautas nama jauktā vokālā ansambļa "Gaudium" dalībnieki, informē komponists Didzis Rijnieks. 


Dalībai meistarklasēs varēja pieteikties gan vokālie ansambļi pilnā sastāvā, gan individuālie dalībnieki – grupu vadītāji vai dziedātāji.


Trīs dienas interesentiem bija iespēja klausīties "Latvian voices" dalībnieču vadītās lekcijas un piedalīties praktiskajās nodarbībās. Sevišķa uzmanība tika pievērsta improvizācijas  un dziedātāju savstarpējās mijiedarības treniņiem. 


Otrajā dienā ar meistarklašu dalībniekiem strādāja un pieredzē dalījās bijušais grupas "Cosmos", bet tagad zviedru "Real group" dalībnieks Jānis Strazdiņš.  


Visas trīs dienas noritēja draudzīgā un radošā savstarpējā ideju un pieredzes apmaiņas atmosfērā. Katram bija iespēja saņemt kolosālu pozitīvās pieredzes lādiņu. 


Sestdienas vakarā meistarklases vainagoja a capella koncerts Salaspils novada kultūras nama "Rīgava" mūzikas un mākslas vasaras dārzā.


Koncertā piedalījās gan visi dalībnieku kolektīvi, gan organizatores – "Latvian voices" un, protams, arī Jānis Strazdiņš. Koncerta izskaņā visi apvienojās kopīgā improvizācijā un kopdziesmā "Jo dziedāja, jo skanēja", kas vienlaicīgi bija arī pirmatskaņojums.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ikskile/39373

2017. gada 8. augustā, 07:35, Ikšķiles novada jaunumi
Ogrenet

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet