Atgriezties pie raksta

Ikšķiles vidusskolā būs 13 jauni pedagogi Foto

Zinību dienas svinīgajā pasākumā Ikšķiles estrādē pulcējās daudzskaitlīgā Ikšķiles vidusskolas saime. Šajā mācību gadā Ikšķiles vidusskolā mācīsies 980 skolēni.

Visgaidītākā Zinību diena bija pirmo klašu skolēniem, kuri savu klases audzinātāju pavadībā iesoļoja estrādē. Šogad Ikšķiles vidusskolā ir četras pirmās klases – 1.a klase (audzinātāja Zane Hartmane), 1.b klase (audzinātāja Agnese Circene), 1.c klase (audzinātāja Laura Salnāja), 1.d klase (audzinātāja Anna Osmane). Pavisam mācības 1.klasē uzsāka 114 skolēnu.


Starpkultūru programmas ietvaros 11.klasē mācīsies trīs apmaiņas programmas skolnieces – Luka Zoe Ebert no Vācijas, Suwatsara Donkhunthod un Panchika Khayankitkun no Taizemes.


Skolēnus, vecākus un skolotājus Zinību dienā uzrunāja Ikšķiles vidusskolas direktors, Ikšķiles novada domes priekšsēdētāja vietnieks izglītības, kultūras un sociālajos jautājumos Česlavs Batņa. "Mēs, kā novads, augam un kļūstam lielāki, jo ar katru gadu pirmklasnieku skaits pieaug," ar lepnumu sacīja Č.Batņa, novēlot pirmklasniekiem, lai Zinību diena viņiem būtu tikpat jauki svētki arī pēc 12 skolā pavadītiem gadiem. 


Arī Ikšķiles novada domes priekšsēdētājs Indulis Trapiņš īpaši sirsnīgi sveica pirmo klašu skolēnus, novēlot labas sekmes, gūt daudz jaunu atziņu un aktīvi piedalīties dažādos pasākumos. 


Ikšķiles novada pašvaldība velta lielu uzmanību, lai nodrošinātu skolēniem un pedagogiem atbilstošus apstākļus mācībām un darbam. Pašvaldības vadītājs teica paldies visiem, ar kuru atbalstu un nesavtīgu darbu vasaras brīvlaikā Ikšķiles vidusskolā veikti vērienīgi rekonstrukcijas darbi.


"Turpinās būvniecības darbi jaunajā korpusā, kur varēsim izvietot 400 sākumskolas posma audzēkņus, un tas vismaz pašreizējā brīdi atrisina nepieciešamību pēc telpām izglītības procesa nodrošināšanai," norādīja I.Trapiņš. 


Ikšķiles vidusskolā aug ne tikai skolēnu, bet arī pedagogu skaits. Šajā mācību gadā pedagogu rindas papildinājuši 13 jauni kolēģi. Ilze Putene-Cīrule kļuvusi par direktora vietnieci informātikas jomā, Didzis Avišāns mācīs mehatroniku, Līga Bite – dabaszinības, Ligita Briede un Rima Kalniete - matemātiku, Liene Marculāne – angļu valodu, Ruta Dišereite – vēsturi, Sandra Erinovska – latviešu valodu un literatūru, Aija Gruznova – vācu valodu, Madara Miltoviča – fiziku, Normunds Krastiņš – interešu izglītību, bet Anna Osmane, Sanda Skujiņa un Agnese Circene būs sākumskolas skolotājas.


Īpašs paldies Zinību dienā izskanēja krievu valodas skolotājai Svetlanai Rudzinkovai, kura Ikšķiles vidusskolā nostrādājusi 30 gadus, savukārt sākumskolas skolotājas Santa Kamša un Aija Katkovska Ikšķiles vidusskolu par savu sauc jau 20 gadu. 


Ikšķiles vidusskolā ir ieviesta jauka tradīcija 1.septembrī sveikt bijušos kolēģus, kuri arī šoreiz piedalījās Zinību dienas pasākumā.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ikskile/39579

2017. gada 1. septembrī, 20:27, Ikšķiles novada jaunumi
Ogrenet

Jaunākie komentāri

Jautājums • 2017. gada 2. septembrī, 21:40
Pilnīgi piekrītu vau vau . Ved uz grunti + rozā brilles +pēc pāris gadiem...redzēsim kuram taisnība. Skolu reitingā slīd uz leju.
Meli • 2017. gada 2. septembrī, 20:34
Tīnūžu skolā,cik zinu no pieredzes,mācījās daudz labu Ogres bērnu!Ja gribat nomelnot,uzziniet patiesību.Vai Tavi bērni tur mācījās,ka proti spriest!Skolu iznīcinājaTGK-trijotne un Co!
viedoklis • 2017. gada 2. septembrī, 20:25
reiz arī uz Tīnūžu skolu ogrēniešu veda bērnus, bet ne tos labākos, tos, kuri izmesti no Ogres skolām. Tīnūži ņēma pretī, jo skolā savu novada bērnu bija tik maz, ka knapi puse sanāca. Fakts, ka uz Ikšķili ved bērnus no Saulkalnes un Ogres, arī ne tos paklausīgākos, nav arguments šīs skolas labajai slavai.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet