Atgriezties pie raksta

Septembris Ikšķiles novadā pasludināts par Veselības mēnesi

Vasara parasti tiek uzskatīta par aktīvo sezonu, kad pēc iespējas vairāk cenšamies būt svaigā gaisā un kustēties. Taču ar rudens iestāšanos sezona nebeidzas.

Šogad septembris Ikšķiles novadā tiek pasludināts par Veselības mēnesi, kura devīze ir "Esi vesels – dzīvo gari!". Arī pēc vasaras turpināsim rosīties un piedalīties dažādās aktivitātēs, kas saistītas ar veselīgu dzīvesveidu.  


Veselīgais  mēnesis atklāts  2.septembrī ar strītbola turnīru "Ikšķbols", kas tika organizēts sadarbībā ar biedrību "Ikšķiles sporta klubs".  


Katru nedēļu visa septembra garumā būs iespējams piedalīties sportiskajās aktivitātēs dažādām vecumu grupām. Pirmdienās plkst. 12.00 un 13.00, ik stundu āra trenažieru laukumā gaidīs seniorus, savukārt nūjošanas entuziasti aicināti pirmdienās plkst. 19.00, tikšanās pie slēpošanas trases sākumā Ikšķilē.


Trešdienās fitnesa faniem būs iespēja vingrot kopā ar biedrību "KSMR Fitness". Treniņi notiks Ikšķiles vidusskolas stadionā plkst. 20.45. Darba nedēļu noslēgsim zumbas ritmos plkst. 19.00 pļaviņā pretī Ikšķiles Tautas namam. Eiropas mobilitātes nedēļas ietvaros pirmsskolas izglītības iestādēs notiks informatīvi un aktīvi pasākumi saistībā ar velo drošību. Savukārt jaunajām māmiņām tiks rīkota īpaša vingrošana, kurā varēs piedalīties kopā ar mazuli.


Pasākumos aicināts piedalīties ikviens interesents. Visas septembra aktivitātes ir bez maksas.


Tāpat noteikti aicina piedalīties:


* 9. septembrī Vispasaules spēka dienā, kur varēs parādīt savu roku spēku, pēc iespējas vairāk reižu pievelkoties pie stieņa;
* 11.septembrī Veselības veicināšanas centrā lekcija "Veselā miesā vesels gars";
* 13.septembrī - ekstrēmo sporta veidu cienītāji aicināti piedalīties velo/skrituļslidu/skrituļdēļu u.c braucamo pasākumā "Kritiskā masa";
* 16.septembrī aicinām izzinošā pārgājienā pa Zilajiem kalniem kopā ar vides speciālistu Aivaru Bigaču;
* 17.septembrī Ikšķiles novada teritorijā notiks kārtējais SEB MTB posms. Vairāk info www.velo.lv
* 19.septembrī Veselības veicināšanas centrā lekcija "Fizisko aktivitātāšu nozīmīgums ikdienā",;
* 21.septembrī Tīnūžu pamatskolas stadionā notiks "Olimpiskā dienā 2017 - cilvēkiem ar invaliditāti";
* 22.septembrī Olimpiskās dienas ietvaros visi tiek aicināti piedalīties kopīgā rīta vingrošanā. Veltiet 10 minūtes lieliskam savas dienas iesākumam!
* 23.septembrī prāta spēļu guru tiek aicināti piedalīties "TEMPO kausa izcīņā šahā";
* 24.septembrī, Eiropas mobilitātes nedēļas ietvaros, aicinām velo braucienā visai ģimenei pa Ikšķiles novadu gida pavadībā.
* 25.septembrī Ikšķiles novada jaunieši tiek aicināti uz izglītojošu un praktisku lekciju par seksuāli reproduktīvo veselību kopā ar biedrību "Papardes zieds".


Aicinām ikvienu novada iedzīvotāju aktīvi piedalīties šajos pasākumos, lai būtu veseli un dzīvotu gari.


Pasākumu programmā iespējamas izmaiņas.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ikskile/39595

2017. gada 4. septembrī, 14:13, Ikšķiles novada jaunumi
www.ikskile.lv

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet