Atgriezties pie raksta

Ikšķiles vidusskolā Tēva dienu svin sportiskās noskaņās Foto

Šodien Ikšķiles vidusskolā norisinājās Sporta diena "Sportojam kopā ar tēti", kurā piedalījās 1.-4.klašu skolēni un viņu vecāki.

Ikšķiles vidusskolā tā jau ir tradīcija, ka, sagaidot Tēva dienu, sākumskolas klašu skolēni kopā ar tētiem tiekas skolas stadionā, lai kopīgi pavadītu iespaidiem bagātu dienu.


Savukārt mammas šajos pasākumos ne tikai iejūtas līdzjutēju lomā, bet arī atbildīgi veic tiesnešu pienākumus. 


Arī šodien pēc uzveduma "Es un tētis" noskatīšanās skolas zālē, visi draudzīgi devās uz stadionu, kur notika Sporta dienas svinīgā atklāšana. 


Sporta dienas dalībniekus sveica Ikšķiles vidusskolas direktors Česlavs Batņa. Direktors novēlēja tētiem būt aktīviem sportistiem, bet mammām, pārfrāzējot basketbolistu Kristapu Porziņģi, netraucēt tētiem sportot. 


"Ļoti gribētos, lai šodien jūs maksimāli izmantojat iespēju, ka esat kopā ar saviem bērniem. Ja vecāki vēlas mēroties spēkiem un sacensties savā starpā, tad varam sarīkot atsevišķas sacensības, kur bērni ir tikai skatītāji. Šis pasākums ir veltīts ģimenei," sacīja Sporta spēļu galvenais tiesnesis, Ikšķiles vidusskolas sporta skolotājs Iļja Nazarovs.   


Kā allaž uz Sporta dienu bija ieradies kupls tētu pulks. "Mēs esam pieci tēti, kuri katru gadu piedalās Sporta dienā. Šis pasākums ir īpašs ar to, ka ir pēdējais, un, protams, nevar nepiedalīties. Sporta diena apvieno ģimeni, satuvina ar bērniem, liek aizdomāties par veselīgu dzīvesveidu un rosina brīvo laiku pavadīt sportojot," atklāj 4.klases skolnieku Emīla un Renāra tētis Jānis Mūrnieks. Mūrnieku ģimene ir sportiska, abi dēli trenējas aikido cīņas sportā, arī tētis, kurš ikdienā strādā policijā, daudz laika velta fiziskajām aktivitātēm.


Visi atnākušie tēti kopā ar savām atvasēm aktīvi iesaistījās dažādās stafetēs, ko bija organizējuši Ikšķiles vidusskolas sporta skolotāji.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ikskile/39624

2017. gada 8. septembrī, 12:41, Ikšķiles novada jaunumi
Ogrenet

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet