Atgriezties pie raksta

"Lielie mazajiem" Ikšķiles Mūzikas un mākslas skolā Foto

Katra mācību gada sākumā Ikšķiles Mūzikas un mākslas skolas (IMMS) pedagogi uzbur mākslas dāvanas kā veltījumu  jaunajiem, esošajiem audzēkņiem, viņu vecākiem, vecvecākiem, viesiem, draugiem un atbalstītājiem, informē IMMS direktore Valda Jermanova. 

Kopš 1.septembra pedagogi Laila Balode, Rita Ļegčiļina- Broka, Varis Lamsters, Aleksandrs Zobens, ir izveidojuši izstādi "Lielie mazajiem", kur ir kopā sanākuši dažādi mazajiem un lielajiem mīļi pasaku un grāmatu tēli.


Laila Balode jau daudzu gadu garumā darbojas grāmatu ilustrēšanā, uzburot un izdaiļojot bērnu iemīļotus tēlus dzejoļu un dziesmu grāmatām. Īpaši jauka Lailai ir sadarbība ar brāli, komponistu Andri Balodi, kurš ir daudzu skaistu bērnu dziesmu autors. Izstādes afišas tēls runcis Peksis ir izkāpis no Dinas Balodes dzejoļu grāmatas, ko akvareļu tēlos ir ietērpusi Laila Balode.


Skolotājas un tekstilnieces Ritas Ļegčiļinas-Brokas tekstilpasakas stāsta par Sarkangalvītes piedzīvojumiem ēnu mežā; kopā ar bērniem Aleksandru, Maiju un Jūliju ir uzburta pasaka audeklā; baltais Runcis, kas stāsta pasaku, šķiet tūlīt sāks murrāt; rotaļlietas, kas tapušas kā veltījums no Latvijas izvestajiem bērniem.
Varis Lamsters nu jau otrajā paaudzē ir bērnu grāmatu ilustrators. Šoreiz apskatei ir bērnu krāsojamās grāmatas ar stāstiem par krāsojamajām aitiņām, suņiem, kaķiem, vēl daudziem citiem bērnu iemīļotiem tēliem.


Keramikas meistars un māla virtuozs Aleksandrs Zobens ir radījis veselu putnu dārzu, kas krāšņi ievītero mūsu skolas piekto mācību gadu, kurš noteikti būs veiksmīgs, radošs, krāsains, skanīgs, darbīgs, piedzīvojumiem un panākumiem bagāts!


Laipni aicināti uz izstādi "Lielie mazajiem" katru darba dienu no plkst.11.00 līdz 20.00 līdz 20.oktobrim Ikšķiles Mūzikas un mākslas skolas zālē.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ikskile/39648

2017. gada 12. septembrī, 12:53, Ikšķiles novada jaunumi
Ogrenet

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet