Atgriezties pie raksta

Ikšķiles jaunie mākslinieki saņem godalgas no Čehijas Foto

Jau ceturto gadu Ikšķiles Mūzikas un mākslas skolas jaunie mākslinieki piedalījās Starptautiskajā bērnu mākslas konkursā Lidicē, Čehijā.

Šī gada konkursa tēma "Ceļojums" bija veiksmīga bērnu fantāzijas lidojumam izsapņojot, izfantazējot visneticamākos un visneiespējamākos ceļojumus dažādos mākslas žanros un tehnikās.


Konkursā piedalījās bērni no 83 pasaules valstīm ar 25690 darbiem četrās mākslas veidu kategorijās – 2D (zīmējumi, gleznojumi), Foto, Videofilmas, 3D (keramika, tekstila, stikls, papīrs, metāls). Latviju kopumā pārstāvēja bērni ar 671 darbu no 15 mākslas skolām un 9 bērnu un jauniešu centriem.


No Ikšķiles Mūzikas un mākslas skolas konkursa 2.kārtā (Lidicē) piedalījās profesionālās ievirzes un interešu izglītības programmu 32 audzēkņi ar 43 darbiem. Mūsu audzēkņu darbi ir pārstāvēti keramikā, tekstilā, zīmējumos, gleznojumos, jauktā tehnikā.


Lielu darbu audzēkņu sagatavošanā, motivēšanā, radošo ideju un formu meklējumos, kā arī veiksmīgai dalībai izstādēs un konkursos visa mācību gada garumā paveica mākslas skolotāji – Laila Balode, Rita Ļegčiļina- Broka, Varis Lamsters, Aleksandrs Zobens.


Varam būt lepni un gandarīti par sasniegtajiem rezultātiem, jo  arī šogad mūsu skolas jaunie mākslinieki 45.starptautsikajā bērnu mākslas konkursā Lidicē ir ieguvuši godalgas.


Justīne Atvare (ped. A.Zobens) par savu keramikas darbu "Ceļojošais mākslinieks", Malte Ausma Šute (ped. A.Zobens) par keramikas darbu "12 gadīgais ceļotājs", Kristers Renārs Ziemelis (ped. R.Ļegčiļina- Broka) par tekstila darbu "Pasta balodis" ir ieguvuši Atzinības rakstus - Diplomus.  


28.septembrī Latvijas bērniem un jauniešiem Čehijas vēstniecība rīkoja pieņemšanu un skaistu apbalvošanas ceremoniju Rīgas domē. Tajā piedalījās arī Ikšķiles Mūzikas un mākslas skolas audzēkņi un pedagogi.


Sveicam mūsu konkursantus, viņu ģimenes un pedagogus ar skaistiem, profesionāliem panākumiem 45.starptautiskajā konkursā Čehijā!

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ikskile/39821

2017. gada 3. oktobrī, 21:26, Ikšķiles novada jaunumi
Valda Jermanova, Ikšķiles Mūzikas un mākslas skolas direktore

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet