Atgriezties pie raksta

Ikšķilē pasākumu cikls jauniešiem "Haloweek"

No 25. līdz 31.oktobrim Ikšķiles jauniešu telpā, Birzes ielā 31, norisināsies septiņu dienu pasākumu cikls "Haloweek", informē jaunatnes organizācijas Klubs "Māja" Ikšķiles vienības pārstāvji.

"Šis ir pirmais šāda veida pasākumu cikls gan organizācijā Klubs "Māja", gan Ikšķiles novadā kopumā," uzsver Klubs "Māja" Ikšķiles vienības vadītājs.


Cikls tiks atklāts ar jauniešu balli, kuras laikā būs iespēja uzzināt par nedēļas aktivitātēm un piedalīties interesantās spēlēs. Visu vakaru noritēs dalībnieku konkurss "Killing Game", kura laikā dalībnieku galvenais uzdevums būs atņemt citiem dalībniekiem tiesības piedalīties, izpildot specifiskus uzdevumus. Vakara laikā tiks atklāts konkurss, kas ilgs visu nedēļu un būs novadā plašākais pieredzētais konkurss, jo iekļauti tiks ne tikai jaunieši, bet visu paaudžu iedzīvotāji.


"Halloweek" aktivitāšu programma: "Club House ballīte" (25.10.), dekorāciju veidošanas darbnīca (26.10.), filmu vakars (27.10.), viktorīnas vakars (28.10.), ķirbju grebšana (29.10.), SFX (special effects) darbnīca (30.10.), Helovīna trase (31.10.).


Visos pasākumos ieeja ir bezmaksas un aicināti ir visi interesenti. Atklāšanas pasākuma dreskods ir minimālistisks kostīms ar grimu un pieskaņotu apģērbu, taču pārējiem pasākumiem nav noteikta dreskoda.


Vairāk informācijas: ikskile@klubsmaja.lv, kā arī "Facebook" lapā šeit.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ikskile/39986

2017. gada 24. oktobrī, 09:12, Ikšķiles novada jaunumi
Ogrenet

Jaunākie komentāri

Halogēns • 2017. gada 27. oktobrī, 06:18
Visi pasākumi tautiski, pat nosaukumi.
uyfbjn • 2017. gada 24. oktobrī, 23:16
un pēc tam visi draudzīgi uz baznīcu ziemassvētkos.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet