Atgriezties pie raksta

Koris "Soare" izdzied "Ikšķiles jostas stāstu valsts simtgadei" Foto

Sestdien Ikšķiles Tautas namā sieviešu koris "Soare" aicināja uz tautas mūzikas koncertu "Ikšķiles jostas stāsts valsts 100- gadei" diriģentu Lindas Pētersones un Kristofera Volša Sinkas vadībā.

Pasākumā kā caurviju motīvs izskanēja Ikšķiles jostā ieaustās latviskās vērtības, izpratne par pasauli un skaisto. Programmā bija iekļautas tādas latviešu tautas dziesmu apdares kā "Dancāšanas dziesma", "Es meitiņa kā rozīte", "Saulīt gāja vakarā kā uguņa dzirkstelīte", "Kur tu biji, bāleliņi" un citas.


Koncertā solo dziedāja Laura Ozoliņa, perkusijas nodrošināja Kristofers Volšs Sinka, pie klavierēm spēlēja koncertmeistare Rimma Pudāne.


"Šovakar mēs visi kopā esam izdzīvojuši Ikšķiles jostas stāstu. Vissvarīgākais, ko ieaudām jostā, mūs pavada ikdienas gaitās. Pats svarīgākais ir katram pašam sevī meklēt spēku, enerģiju un saikni, jo mēs esam tie, kuri paši nosakām, vai esam labi un krietni cilvēki. Ir jāciena sava valsts, sava zeme," aicināja koris "Soare" koncerta noslēgumā.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ikskile/40028

2017. gada 28. oktobrī, 23:26, Ikšķiles novada jaunumi
www.ikskile.lv

Jaunākie komentāri

Andrea Maur • 2017. gada 1. novembrī, 21:35
Aizņemiet savu aizdevumu šodien. Es izsniedz aizdevumus grūtībās nonākušam cilvēkam, kam vajadzīga nauda. Es arī palīdzu ar ieguldījumiem un lielu finansējumu. Jums ir nepieciešama nauda, ​​nevilcinieties sazināties ar mani, lai gūtu labumu no aizdevuma ar gada procentu likmi 3% ar ļoti vienkāršiem nosacījumiem. Uzrakstiet man, lai uzzinātu manus nosacījumus tieši pa e-pastu: andreamaur3@gmail.com

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet