Atgriezties pie raksta

Ikšķiles Brīvajā skolā skanēs Āfrikas ugunīgie ritmi

2.novembrī plkst.18.30 interesenti aicināti uz tikšanos ar ugunīgajiem "African Showboyz Group" no Ganas, kas atceļojuši uz Latviju, lai caur karstasinīgajajām dejām un ritmisko mūziku sniegtu ieskatu viņu kultūrā un dzīvesveidā.

Ganā dzīvo vairāk nekā 70 dažādas etniskās ciltis ar atšķirīgiem valodu dialektiem un etnisko kultūru. Spēlējot Āfrikas mūzikas instrumentus (bintitat, jembe, calabash, u.c.) "African Showboyz Group" iekļauj Ganas mūzikas skanējumā arī regeju, Afrobeat un citus bungu ritmus.


Ganas tautu deja ir kā saruna – katrai kustībai ir nozīme un pašai dejai – savs stāsts. Dinamiskajā priekšnesumā redzēsiet dažādu Ganas deju elementus - nagla, bambaya, kpalongo, un citas dejas.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ikskile/40029

2017. gada 29. oktobrī, 11:08, Ikšķiles novada jaunumi
Ogrenet

Jaunākie komentāri

Andrea Maur • 2017. gada 1. novembrī, 21:34
Aizņemiet savu aizdevumu šodien. Es izsniedz aizdevumus grūtībās nonākušam cilvēkam, kam vajadzīga nauda. Es arī palīdzu ar ieguldījumiem un lielu finansējumu. Jums ir nepieciešama nauda, ​​nevilcinieties sazināties ar mani, lai gūtu labumu no aizdevuma ar gada procentu likmi 3% ar ļoti vienkāršiem nosacījumiem. Uzrakstiet man, lai uzzinātu manus nosacījumus tieši pa e-pastu: andreamaur3@gmail.com

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet