Atgriezties pie raksta

Ikšķilē konkursā "Gaisa trīce" uzvar "Sonic Wings" no Rīgas Foto

Jau trešo gadu jaunie mūzikas izpildītāji no visas Latvijas satricināja Ikšķiles Tautas nama skatuvi, lai cīnītos par konkursa "Gaisa trīce" balvām.

Iespēju kāpt uz lielās skatuves un iegūt neizmirstamu pieredzi, kā arī žūrijas ieteikumus un padomus turpmākajai attīstībai, šogad izmantoja seši konkursa dalībnieki - trīs grupas un trīs individuālie izpildītāji.


Žūrijas vērtējumam savu sniegumu demonstrēja grupas: "Mēnessputni", "Neimo M" un "Sonic Wings" (visas no Rīgas), kā arī solistes: Elī (Jumprava), Ieva Romaško (Ogre) un Alise Žukovska (Rīga).


Konkursa dalībniekus vērtēja žūrija: konkursa "Supernova" dalībnieks un Guntara Rača koncerta viesmākslinieks Toms Kalderauskis, Ikšķiles Tautas nama sieviešu kora "Soare” diriģents Christopher Walsh Sinka, mūziķis, dzejnieks un aktieris Miks Galvanovskis.


Noklausoties un izvērtējot visus dalībniekus, žūrija pieņēma lēmumu, ka 1.vietu un galveno balvu – 16 stundu ierakstu skaņu studijā "Recmore" – ieguvusi grupa "Sonic Wings". 


"Grupas solista tembrs un izcilā saspēle grupas dalībnieku starpā," žūrijas lēmumu pamato T.Kalderauskis. "Tas bija šī konkursa pārliecinošākais priekšnesums," atzīst M.Galvanovskis.


Grupā "Sonic Wings" spēlē trīs mūziķi: Kristiāns Kosītis (basģitāra), Māris Reinholds (bungas), Miķelis Vanags (ģitāra un vokāls). Projekts "Sonic Wings" drīz svinēs savu divu gadu jubileju, bet grupas dalībnieki spēlē kopā jau gandrīz 8 gadus.


"Ideja par piedalīšanos konkursā "Gaisa trīce" pieder grupas basģitāristam Kristiānam Kosītim. Protams, esam gandarīti par sasniegto rezultātu un žūrijas vērtējumu. Šis ir veiksmīgs laiks mūsu grupai, jo pirms pāris nedēļām es uzvarēju mūzikas instrumentu veikala "Sound factory" ģitāristu konkursā "GuitarDay",” portālam "OgreNet.lv" atklāj grupas solists un ģitārists Miķelis Vanags.


2.vietā ierindojās grupa "Mēnesputni", bet 3.vietā – soliste Elī (Elizabete Krēģere). 2.un 3.vietas ieguvēji saņēma dāvanu kartes no "Mūzikas salona". Žūrijas simpātiju balvu  - ierakstu skaņu studijā "AD Studio" - izpelnījās soliste Alise Žukovska. 


Godalgoto vietu ieguvēji tika apbalvoti ar Diplomiem, bet pārējie dalībnieki saņēma konkursa organizatoru Pateicības par "Kopīgu Ikšķiles gaisa tricināšanu" un suvenīrus  no Ikšķiles novada pašvaldības.


Konkursa organizatori  - Klubs "Māja", kurā apvienojušies aktīvākie Ikšķiles novada jaunieši – pateicas Ikšķiles novada pašvaldībai par finansiālu atbalstu.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ikskile/40241

2017. gada 25. novembrī, 21:47, Ikšķiles novada jaunumi
Ogrenet

Jaunākie komentāri

.. • 2017. gada 26. novembrī, 19:29
Skatoties bildes,gribās ieslēgt video un noklausīties dziesmas,žēl,ka tas nav iespējams:(

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet