Atgriezties pie raksta

Izsludina sporta projektu konkursu

Ikšķiles novada pašvaldība izsludinājusi sporta projektu konkursu, aicinot interesentus līdz 19.decembrim iesniegt novadā īstenojamu pasākumu idejas, saņemot tām pašvaldības finansiālu atbalstu.

Konkursa galvenais priekšnoteikums ir pasākuma rīkošana Ikšķiles novada administratīvajā teriotirijā laika posmā līdz nākamā gada 31.martam.


Konkursā uz pašvaldības līdzfinansējumu var pretendēt starptautiskas sacensības (pasaules, Eiropas, Baltijas čempionāti), tautas un masu sporta sacensības novadā populārajos sporta veidos, aktivitāšu īstenošanai bērniem un jauniešiem no sociālā riska grupām un cilvēkiem ar īpašām vajadzībām, fizisku aktivitāšu organizēšanai bērniem un jauniešiem.


Konkursa mērķis ir finansiāli atbalstīt projektu iesniedzēju līdzdalību sportisko aktivitāšu un sacensību organizēšanā Ikšķiles novadā, lai sekmētu sporta attīstību, veicinātu novada labāko sportistu izaugsmi un meistarību, kā arī veicinātu novada iedzīvotāju iesaistīšanos aktīvās sporta nodarbībās.


Pieteikumus jāiesniedz līdz 2017.gada 19.decembra plkst.12 Peldu ielā 22, Ikšķilē.


Ar konkursa nolikumu var iepazīties šeit.


Papildus informāciju par konkursu iespējams iegūt pašvaldībā pie sporta pasākumu organizatores Agitas Kābeles (e pasts: agita.kabele@ikskile.lv; tālrunis: 26562124) vai pie Izglītības, sporta un jaunatnes lietu pārvaldes vadītājas Agneses Jankunas (e-pasts:Agnese.jankuna@ikskile.lv).


 

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ikskile/40262

2017. gada 28. novembrī, 14:50, Ikšķiles novada jaunumi
Ogrenet

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet