Atgriezties pie raksta

PII "Urdaviņa" bērnu vecāki varēs maksāt par atsevišķām ēdienreizēm

29.novembra Ikšķiles novada pašvaldības domes sēdē deputāti atbalstīja grozījumus lēmumā "Par ēdināšanas pakalpojumu maksas noteikšanu Ikšķiles novada pašvaldības izglītības iestādēs".

30.augusta Ikšķiles novada pašvaldības domes sēdē deputāti apstiprināja ēdināšanas pakalpojumu izmaksas Ikšķiles novada pašvaldības izglītības iestādēs, nosakot, ka PII "Urdaviņa" par viena 1,5 – 2 gadus veca izglītojamā ēdināšanu dienā (brokastis, pusdienas un launags) būs jāmaksā 3.41 EUR, bet  par viena 3 – 7 gadus veca izglītojamā ēdināšanu dienā (brokastis, pusdienas un launags) - 3.83 EUR.


Izglītojamo vecāku līdzmaksājums par viena 1,5 – 2 gadus veca izglītojamā ēdināšanu dienā (brokastis, pusdienas un launags) ir 2.53 EUR, bet pat par viena 3 – 7 gadus veca izglītojamā ēdināšanu dienā (brokastis, pusdienas un launags) - 2.84 EUR.


"Paaugstinot maksu par bērnu ēdināšanu, vecākiem pieauga izmaksas par vienu eiro uz katru bērnu, līdz ar to vecāki sāka pārskatīt savus izdevumus. Ņemot vērā, ka ne visi bērni ēd brokastis, jo ierodas bērnudārzā pulksten 9.00 pēc brokastlaika, savukārt citi bērni dodas projām pirms launaga, jo apmeklē dažādus interešu izglītības pulciņus, vecāki izteica vēlmi sadalīt maksu atsevišķi pa ēdienreizēm," norāda PII "Urdaviņa" vadītāja Valda Krinkele.


PII "Urdaviņa" Vecāku padomes ierosinājumu atbalstīja arī Ikšķiles novada pašvaldības domes deputāti.


Tādējādi no 1.decembra par viena 1,5 – 2 gadus veca izglītojamā ēdināšanu dienā noteikta maksa par vienu brokastu porciju – 0.55 EUR;  par vienu pusdienu porciju – 1.27 EUR;  par vienu launaga porciju – 0.71 EUR.


Savukārt par viena 3 – 7 gadus veca izglītojamā ēdināšanu dienā par vienu brokastu porciju jāmaksā  0.57 EUR, par vienu pusdienu porciju – 1.50 EUR, bet  par vienu launaga porciju – 0.77 EUR.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ikskile/40273

2017. gada 29. novembrī, 18:07, Ikšķiles novada jaunumi
Ogrenet

Jaunākie komentāri

to būs tā • 2017. gada 30. novembrī, 08:59
Kapēc skatisies? Viņi nemaz neapmeklēs vienu vai otru ēdienreizi ka jau rakstā minēts.
būs tā • 2017. gada 29. novembrī, 22:53
vieni ēdīs, otri skatīsies

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet