Atgriezties pie raksta

"Puķuzirnis" izcīna konkursa "Dziesmu virpulis" Lielo balvu Foto

25.novembrī Valmierā norisinājās jauno izpildītāju konkurss "Dziesmu virpulis 2017", kurā piedalījās bērni un jaunieši no visas Latvijas vecumā no 3 līdz 20 gadiem.

Konkursā startēja arī košie "Puķuzirņi" no Ikšķiles. Pērn no konkursa "Dziesmu virpulis 2016" bērnu vokālais ansamblis mājās atgriezās ar augstiem sasniegumiem, un šis gads nav izņēmums.


Konkursā piedalījās gan grupas, gan dueti. Vecuma grupā (3-6 gadi) piedalījās duets "Adele un Justīne", iegūstot Zelta diplomu, kopvērtējumā ierindojoties 3.vietā, bet bērnu vokālais ansamblis "Puķuzirnis" šajā vecuma grupā no 16 dalībnieku priekšnesumiem izcīnīja konkursa augstāko apbalvojumu - GRAND PRIX jeb Lielo balvu.


Vecuma grupā (7-10 gadi) "Puķuzirnis" ieguva Zelta diplomu un augsto otro vietu, savukārt "Puķuzirņa" vecākās dalībnieces, vecuma grupā (11-14 gadi), 17 popgrupu konkurencē no visas Latvijas saņēma Bronzas diplomu.


Konkursa dalībniekus vērtēja sabiedrībā atpazīstamas personas - Kristīne Prauliņa, Olga Rajecka, Zane Dombrovska, Aigars Krēsla, Kristīne Šomase, Rihards Saule.


Paldies bērnu vokālā ansambļa "Puķuzirnis" vadītājai Sarmītei Viļumai un dziedātāju ģimenēm par ieguldīto darbu. Veiksmi arī turpmāk!

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ikskile/40279

2017. gada 30. novembrī, 11:14, Ikšķiles novada jaunumi
www.ikskile.lv

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet