Atgriezties pie raksta

Ikšķilē iemirdzējusies lielā Ziemassvētku egle Foto

Pirmās Adventes pēcpusdienā ikšķilieši pulcējās pļaviņā pie Tautas nama, lai būtu klāt svinīgajā lielās Ziemassvētku egles iedegšanas pasākumā.

"Ir ļoti jauki, ka mēs sanākam visi kopā šajā skaistajā Ziemassvētku gaidīšanas laikā, klausāmies bērnu dziedātajās Ziemassvētku dziesmas un iededzam egli. Šo skaisto egli sarūpējuši un izpušķojuši "Ikšķiles mājas" čaklie rūķi," uzrunājot klātesošos, sacīja Ikšķiles novada pašvaldības domes priekšsēdētājs Indulis Trapiņš.


Visiem kopā saucot:"Eglīte, iededzies!", pašvaldības vadītājs, Ziemassvētku vecīša aicināts, simboliski iededza Ikšķiles lielo Ziemassvētku egli.


Par Ziemassvētku noskaņu gādāja Ikšķiles vidusskolas apvienoto koru, deju kolektīvu un folkloras ansambļa dalībnieku  priekšnesumi. Rūķi cienāja pasākuma dalībniekus ar gardām piparkūkām, bet aktīvākie pasākuma dalībnieki varēja piedalīties radošajās darbnīcās un iet rotaļās. 


Pasākuma noslēgumā Ikšķiles novada pašvaldības Kultūras pārvaldes vadītāja Dace Jansone aicināja ikšķiliešus visiem kopā šajā pašā vietā sagaidīt Jauno gadu. Ikšķiles Tautas nama jauktais koris "Ikšķile" šim notikumam par godu iestudē muzikāli teatrālu uzvedumu "Sniegbaltītes skola", atklāja D.Jansone. Uzvedums sāksies 31.decembrī plkst.23.15. Pēc uzveduma visi kopā klausīsies valsts amatpersonu, kā arī Ikšķiles novada pašvaldības vadītāja uzrunas. Jaunais gads tiks sagaidīts ar salūtu, kam sekos balle līdz pat pulksten trijiem. Organizatori sola karstvīnu, siltu tēju, piparkūkas un labu noskaņojumu.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ikskile/40298

2017. gada 3. decembrī, 18:44, Ikšķiles novada jaunumi
Ogrenet

Jaunākie komentāri

Vai • 2017. gada 5. decembrī, 07:42
domes priekšsēdētājam uzruna rūķiem bija tikpat nesakarīga kā18. novembrī Tautai?
42. • 2017. gada 3. decembrī, 21:28
paldies par 42.bildi!
No tautas • 2017. gada 3. decembrī, 21:16
Brīnišķīgs pasākums! Žēl, ka tādi "negatīvie objektīvi" pat Adventa svētdienā neko labu nevar pateikt. Domes priekšsēdētājam rūķu cepurīti uzdāvināja bērni un tas ir tikai apsveicami, ka novada saimnieks kopā ar visiem priecājas un nekautrējas rūķot līdzi. Paldies visiem organizatoriem par sagādātām emocijām, prieku un kopā būšanu! Mani bērni vēl tagad istabā dzied un gaida nākošos svētkus! Ikšķiles novads RULLĒ!

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet