Atgriezties pie raksta

Ikšķilē sveic policijas darbiniekus profesionālajos svētkos Foto

Atzīmējot Policijas 99.gadadienu un Policijas profesionālos svētkus, Ikšķiles novada pašvaldībā šodien notika svinīga pieņemšana.

Uz pašvaldību bija aicināti Reģionālās pašvaldības policijas, kā arī Valsts policijas darbinieki. 


Ikšķiles novada pašvaldības domes priekšsēdētājs Indulis Trapiņš pateicās Reģionālajai pašvaldības policijai par piecu gadu veiksmīgo sadarbību sabiedriskās drošības un kārtības nodrošināšanā Ikšķiles novadā. 


"Pašvaldība vienmēr ir bijusi gandarīta par šo sadarbību, kas ilgst kopš 2012.gada," pauda I.Trapiņš. "Jūs esat tur, kur cilvēkiem rodas problēmas un nepieciešama palīdzība, un to jūs arī profesionāli paveicat. Ko līdz pieņemtie saistošie noteikumi, ja tie netiek ievēroti? Tie var būt ievēroti tikai tad, ja tiek kontrolēti. Pateicoties jūsu darbam, arī Ikšķiles vizuālais tēls ar katru gadu kļūst pievilcīgāks, jo tiek appļautas teritorijas ne tikai pilsētā, bet visā novadā. Kopā mēs paveicam nozīmīgu darbu, no kā iegūst sabiedrība." 


Domes priekšsēdētājs pasniedza Pateicības Reģionālās pašvaldības policijas darbiniekiem, kuri Ikšķiles novada labā strādājuši visilgāk. Pateicību saņēma Reģionālās pašvaldības policijas priekšnieks Māris Bomiņš, policijas priekšnieka vietnieks Germans Ivanovs, Ikšķiles novada nodaļas priekšnieks Gundars Dzenis un darbinieki:  inspektors Jānis Bērziņš, inspektors Ingus Vāgners, inspektors Sandis Lejkrists, kārtībniece Sandra Beļakova, kārtībnieks Normunds Akmeņkalns, kārtībnieks Andris Jansons, vecākā inspektore Ieva Krapāne. Paldies tika teikts arī inspektoram Jānim Bruševicam, inspektoram Dainim Ilgažam, kārtībniekam Mārim Damškalnam un  kārtībniekam Henriham Atroščenkovam. Par veiksmīgu sadarbību pašvaldība Pateicības pasniedza Rīgas reģiona pārvaldes Ogres iecirkņa priekšniekam Vilnim Naglim, Kārtības policijas nodaļas vecākajam  inspektoram majoram Arnim Birzem un Ogres iecirkņa Kārtības policijas nodaļas inspektoram kapteinim Agrim Bilderam.


"Ikšķiles novads attīstās un pieaug iedzīvotāju prasības, lai dzīvotu drošā vidē. Pirms pieciem gadiem iedzīvotājiem bija svarīga tikai policijas klātbūtne, bet šobrīd nepietiek ar to, ka mēs esam, bet savs darbs jāveic pēc iespējas ātrāk un kvalitatīvāk, lai iedzīvotāji sajustu, ka viņu nodokļos samaksātā nauda tiek tērēta kvalitatīva pakalpojuma saņemšanai. Paldies pašvaldībai, kas mūs atbalsta," sacīja Reģionālās pašvaldības policijas priekšnieks Māris Bomiņš.


Kā atzinību par pieciem kopsadarbībā nostrādātiem gadiem Reģionālās pašvaldības policijas priekšnieka vietnieks Germans Ivanovs pasniedza apbalvojumu Rīgas reģiona pārvaldes Kārtības policijas nodaļas vecākajam  inspektoram majoram Arnim Birzem un Ikšķiles novada pašvaldības bijušajam izpilddirektoram Jurim Rudenim.


Reģionālajai pašvaldības policijai paldies par kopīgi veikto darbu teica arī Ikšķiles vidusskolas, Tīnūžu pamatskolas, kā arī Kultūras pārvaldes un Izglītības, sporta un jaunatnes lietu pārvaldes pārstāvji.


Klātesošos ar muzikāliem priekšnesumiem priecēja Ikšķiles Tautas nama bērnu vokālais ansamblis "Puķuzirnis" Sarmītes Viļumas vadībā.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ikskile/40317

2017. gada 5. decembrī, 18:09, Ikšķiles novada jaunumi
Ogrenet

Jaunākie komentāri

skumji • 2017. gada 5. decembrī, 23:16
Patiešām nav ne rindiņas par Valsts policiju,kas šodien svin svētkus.
? • 2017. gada 5. decembrī, 23:03
Tātad nemaksā...
to ??? • 2017. gada 5. decembrī, 22:41
Vai tad tā bija prasība no manas puses? Ja būtu lasījis uzmanīgāk, pamanītu, ka rakstu par neizpratni. Kopš kura laika aizliegts paust savu viedokli, šajā gadījumā- neizpratni?

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet