Atgriezties pie raksta

Jaunie akordeonisti izmēģina spēkus III Vislatvijas konkursā Foto

Novembra nogalē Ikšķiles Mūzikas un mākslas skolas jaunā akordeoniste Dārta Vastlāve ar vecākiem un skolotāju Natāliju Čuriļinu mēroja tālu ceļu uz St.Broka Daugavpils Mūzikas vidusskolu, lai piedalītos III Vislatvijas akordeonistu konkursā.

Lai arī ceļš un visa diena bija gara un nogurdinoša, pasākums sagādāja daudz patīkamu emociju. 


Konkursā piedalījās 43 jaunie akordeonisti sešās vecuma grupās no Daugavpils, Dagdas, Cēsīm, Līvāniem, Rēzeknes, Rīgas, Krāslavas, Špoģiem, Jūrmalas, Ludzas, Olaines, Preiļiem, Ikšķiles, Ulbrokas.


Katrs konkursa dalībnieks un pedagogs saņēma konkursa žūrijas diplomu un piemiņas medaļu. Konkursa žūrijas sastāvā bija Latvijas un Lietuvas akordeona spēles meistari – K.Rusakoviča, Z.Ludborža, V.Kirilova, E.Gabnis.


Mūsu jaunās akordeonistes sniegums bija ļoti labs, taču viņa neierindojās godalgotajās vietās. Tomēr konkursā iegūtā pieredze ir motivējoša turpmākajam darbam un nākamajiem sasniegumiem.


Dārtas vecāki: "Novērtējam iespēju, kas mums bija dota, ka Dārta varēja gūt pirmā konkursa pieredzi un izmēģināt uzstāšanos uz lielās skatuves. Vērtīgi bija arī dzirdēt citus dalībniekus, novērtējot Dārtas sniegumu kopējā kontekstā."


Dārta: "Man patika, ka bija tāda iespēja piedalīties konkursā. Nospēlēju pietiekami labi, tomēr zinu, ka varēju pārliecinošāk. Ar prieku piedalīšos arī citos konkursos, ja būs tāda iespēja. Man patīk spēlēt uz skatuves. Vairāk un cītīgāk jāgatavojas un jātrenējas." 


Lepojamies ar Dārtas un skolotājas Natālijas Čuriļinas uzcītību un ieguldīto darbu, pateicība Dārtas ģimenei par lielo un nesavtīgo atbalstu!

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ikskile/40334

2017. gada 7. decembrī, 14:44, Ikšķiles novada jaunumi
Valda Jermanova, Ikšķiles Mūzikas un mākslas skolas direktore

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet