Atgriezties pie raksta

Ikšķiles komandas piedalās Teātra sporta turnīrā Iecavā Foto

Kā ik gadu, Adventa laikā Iecavas vidusskolā tiek organizēts sadraudzības turnīrs, kurā neiztrūkstošas ir Ikšķiles vidusskolas komandas. 

"Šogad jāuzteic jaunā maiņa – 5.a klases komanda, kuras dalībnieces, vēl būdamas ceturtklasnieces, sāka izmēģināt darboties improvizācijā, turklāt  rezultāts izrādījās veiksmīgs. Šobrīd meitenes ir gatavas piedalīties arī nopietnākos turnīros," saka Teātra sporta trenere Ikšķiles vidusskolā Zane Bēķe.


Stabilu statusu joprojām ieņem Ikšķiles vidusskolas laureātu komanda, kas nu jau devītklasnieki, savukārt vidusskolas komandu šoreiz pārstāvēja improvizatore, kas veiksmīgi iekļāvās jauniešu teātra studijas "Rīdze" komandā. Kā zināms, teātra sportā sacensības ir draudzīgas, improvizatori prot priecāties par otra sasniegumiem un labprāt gatavi izlīdzēt ar uzņemšanu savā vai veidot jauktu komandu. 


Nākamais, 2018. gads, skolu teātru improvizatoriem ir īpaši nozīmīgs – priekšā skolu teātra sporta 20. jubilejas turnīrs, kas notiks  aprīlī atkal Iecavas vidusskolā. Bet līdz tam jātiek, izturot atlasi savā reģionā. Daugavkrastu reģiona atlases turnīrs notiks 1.martā Ikšķiles vidusskolā.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ikskile/40359

2017. gada 11. decembrī, 12:33, Ikšķiles novada jaunumi
Ogrenet

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet