Atgriezties pie raksta

Ikšķiles uzņēmums "Snores" uzvar biznesa konkursā

Par Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) konkursa "Eksporta un inovācijas balva 2017" 1. vietas ieguvējiem kļuvis Ikšķilē reģistrēts uzņēmums SIA "Snores" ar produktu – bērnu kāpslītis-galdiņš, informē LIAA Ogres biznesa inkubatora projekta vadītāja Laura Zariņa.

"Liels gods iegūt 1.vietu "Rūpnieciskā dizaina" kategorijā – augsts novērtējums mūsu kāpslītim-galdiņam "Step'n'Sit"! Latvijā ir tik daudz veiksmes stāstu par uzņēmumiem, kuri nes Latvijas vārdu plašāk pasaulē, un ir pagodinājums būt starp tiem! Lai katram bērnam ir sava ette!" savā "Facebook" lapā par uzvaru priecājas SIA "Snores" dibinātāji Linda Riekstiņa-Šņore un Krišjānis Šņore.


SIA "Snores" kopš 2017.gada maija ir LIAA Ogres biznesa inkubatora programmā, kas atbalsta jaunos uzņēmējus gan ar līdzfinansējumu izaugsmei, gan izglītojot dažādās uzņēmējdarbībai svarīgās jomās, piesaistot augsta līmeņa speciālistus.


Ogres biznesa inkubators atbalsta esošos, jaunos un topošos uzņēmējus Lielvārdes, Ogres, Ķeguma, Ikšķiles, Stopiņu, Ropažu un Salaspils novados. Biznesa inkubatorā aicināti iesaistīties visi radošie un varošie Ogres biznesa inkubatora teritorijas jaunie uzņēmēji, kas komercreģistrā reģistrēti ne vairāk kā 3 gadus. Savukārt, ja ir lieliska biznesa ideja, bet nav vēl sava uzņēmuma, tad idejas autors būs gaidīts Ogres biznesa inkubatorā pirmsinkubācijas programmā, kur saņems atbalstu biznesa plāna izstrādei, uzņēmuma dibināšanai, darbības uzsākšanai.


Konkursu "Eksporta un inovācijas balva" LIAA sadarbībā ar Ekonomikas ministriju rīkoja jau trīspadsmito gadu, un tā mērķis ir paust atzinību un godināt Latvijas komersantus, kas sasnieguši labus rezultātus jaunu un eksportspējīgu produktu ražošanā, vietējā tirgus nodrošināšanā ar augstas kvalitātes pašmāju ražojumiem, inovāciju ieviešanā un rūpnieciskā dizaina izstrādē.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ikskile/40458

2017. gada 26. decembrī, 16:20, Ikšķiles novada jaunumi
Ogrenet

Jaunākie komentāri

james henry • 2018. gada 17. februārī, 03:58
Piedāvājam steidzamu aizdevumu. Visu problēmu saistībā ar aizdevumu ir jāatrisina īsā laika periodā ar zemu 3% procentu likmi un ilgāku par 20 gadiem, ko jūs gaida, piemērojot tagad, un atrisināt problēmu vai sākt uzņēmējdarbību ar aizdevumu, kas maksā dažādi rēķini vienkārši nosūtiet mums e-pastu   E-pasts: Makeke122@gmail.com

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet