Atgriezties pie raksta

IMMS pirmoreiz absolvēs mākslas programmas klase Foto

Ikšķiles Mūzikas un mākslas skolas (IMMS) programmas "Vizuāli plastiskā māksla" 11 audzēkņiem pirmo reizi skolas vēsturē ir pienācis skolas izlaiduma eksāmenu laiks.

Tas pienācis ar lielu krāsu triepiena joni, ar daudzajām izstādēm, starpskatēm, skatēm, skolas, republikas un starptautiska mēroga konkursiem.


Ir aizritējis spraigs un darbīgs mēnesis, gatavojoties un kārtojot eksāmenus. Visi mākslas programmas audzēkņi eksāmenus ir nokārtojuši sekmīgi, taču priekšā ir radošs, darbietilpīgs un nopietns darbs pie nobeiguma skiču izstrādes, darbu izstrādes un aizstāvēšanas.


Vēlēsim veiksmi, panākumus un izdošanos pirmajiem mākslas izlaiduma klases audzēkņiem noslēguma semestrī: Elīzei Madarai Āboltiņai, Elizabetei Arbidānei, Melisai Līvai Bērziņai, Margaritai Elksnei, Martai Ieviņai, Madarai Seimanovai, Unai Serafimovičai, Martai Tabakai, Tīnai Terinkai, Dārtai Luīzei Vimbai, Kristeram Renāram Ziemelim. Vēlēsim pacietību, izturību un iedvesmu skolotājiem: Ritai Ļegčiļinai-Brokai, Lailai Balodei, Aleksandram Zobenam, Varim Lamsteram.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ikskile/40474

2017. gada 28. decembrī, 08:39, Ikšķiles novada jaunumi
Valda Jermanova, Ikšķile Mūzikas un mākslas skolas direktore

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet