Atgriezties pie raksta

Septiņi Ikšķiles novada domes deputāti iestājas Latvijas Zaļajā partijā Foto

8.janvārī Ikšķilē notika Latvijas Zaļās partijas valdes izbraukuma sēde, kurā tika lemts par deviņu jaunu biedru uzņemšanu.

Septiņi no jaunuzņemtajiem biedriem ir Ikšķiles novada domes deputāti - Arvīds Akmanis, Juris Saratovs, Agita Kābele, Jānis Hartmanis, Juris Rudens, Indulis Trapiņš, Valentīns Špēlis -, kuri šajā sasaukumā ievēlēti no "Vienotības" saraksta. 


Divi no ievēlētajiem deputātiem – Indulis Trapiņš un Arvīds Akmanis – bija partijas "Vienotība" biedri, kuri pirms iestāšanās LZP izstājās no "Vienotības". 


"Tas bija ļoti pārdomāts un izsvērts lēmums, jo, sekojot līdzi visām politiskajām norisēm, neradās pārliecība, ka partija "Vienotība" varētu atgūt iepriekšējo sabiedrības uzticību. Ne visi biedri atbalsta partijas lēmumus, un daudzi  no tās izstājas. Arī Ikšķiles novadā partijas "Vienotība" biedri nolēma izstāties no partijas un pievienoties Latvijas Zaļajai partijai," atklāja Ikšķiles novada domes priekšsēdētājs Indulis Trapiņš. 


Viņš arī atzīst, ka tas ir unikāls gadījums, ka visi septiņi ievēlētie deputāti vienojās par iestāšanos Latvijas Zaļajā partijā.


Jau, uzsākot darbu jaunajā sasaukumā, deputāti no partijas "Vienotība" saraksta vienojās par savstarpēju sadarbību ar četriem deputātiem no Latvijas Zemnieku savienības. Ņemot vērā, ka  Latvijas Zaļajai partijai savukārt ir sadarbības līgums ar Latvijas Zemnieku savienību, tad Ikšķiles novada domē partiju apvienībai būs vienpadsmit līdzīgi domājoši deputāti. "Tas būs kā garants Ikšķiles novada lēmējvarai, un mēs varēsim stabili izdiskutēt lēmumus, kas saistīti ar mūsu novada attīstību," uzsver I.Trapiņš.


Ikšķiles novada domē patlaban pārstāvēti vēl divi politiskie spēki – partija "Apvienība Iedzīvotāji" un nacionālā apvienība "Visu Latvijai! - Tēvzemei un Brīvībai/LNNK". Šīs partijas domē pārstāv no katra saraksta pa diviem deputātiem. 

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ikskile/40533

8. janvārī, 19:32, Ikšķiles novada jaunumi
Ogrenet

Jaunākie komentāri

Jautājums • 15. janvārī, 16:47
Vai deputātam ir jāievēro ētika? Vai politikā pastāv termins ētika? Vai deputātu rīcība ir ētiska?
Dzīvot zaļi • 14. janvārī, 09:38
Trapiņš paņems Dimantu par izpildirektoru! Tas tik būs tandēms kā cilts ar roku!
memorium • 13. janvārī, 19:26
Izsaku līdzjutību iksķiliešiem, jo , kur Briljants klāt, tur rebes klāt....Un kā tie cilvēki nebaidās no iepriekšējās neslavas! Vai patiesi ļausietes populisma runām? Esiet modri un domājiet ar galvu, nu vismaz ieguglējiet par šo tipāžu.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet