Atgriezties pie raksta

Tīnūžos Sniega dienā atklās multifunkcionālo laukumu

Ikšķiles novada pašvaldība 21.janvārī plkst. 12 aicina ikvienu uz Sniega dienu "Ķeram ziemu!" un Tīnūžu multifunkcionālā laukuma atklāšanu, informē sporta pasākumu organizatore Agita Kābele.

Pasākuma mērķis ir aktīvi pavadīt vairākas stundas svaigā gaisā, lai vaigos redzams sārtums, gūstot pozitīvas emocijas un pieaugušajiem atceroties bērnību.


Ziemā laukumu paredzēts izmantot kā  slidotavu, vasarā to būs iespēja izmantot skrituļošanai, basketbolam, florbolam un citiem sporta veidiem. Viesus sagaida arī īpašais svētku pārsteigums, ko gatavo daiļslidošanas klubs “Slidotprieks”.


Par godu šiem notikumiem no plkst. 12.30 līdz plkst.15 varēs piedalīties sportiskās ziemas aktivitātēs Tīnūžos ("Kraujas", Tīnūži, Tīnūžu pagasts) kopā ar "Jogitas pasākumi". 


Tāpat pēc svinīgās multifunkcionālā laukuma atklāšanas aicināti visi interesenti pievienoties daiļslidošanas kluba "Slidotprieks" komandai uz ievadstundu, kur varēs apgūt slidošanas pamatprasmes. Aicinām ņemt līdzi savu inventāru – slidas.


Tiks kurināts ugunskurs, būs silta tēja un garda zupa. Aicinām ģērbties silti un ērti, ķert prieka mirkļus, ko sniedz sniegs un ziema, un kopā pavadīts laiks. Dalībnieki aktivitāšu veikšanai aicināti ņemt līdzi sporta inventāru ar ko braukt lejā pa kalnu (ragaviņas, plēvi u.c.). Īpaši pasākumā aicinātas piedalīties ģimenes ar bērniem.


Piedalies, būsi ieguvējs vien tāpēc, ka esi gatavs aktīvi pavadīt šo dienu!

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ikskile/40544

2018. gada 10. janvārī, 13:04, Ikšķiles novada jaunumi
www.ikskile.lv

Jaunākie komentāri

apsis • 2018. gada 11. janvārī, 13:21
Ku kū, kur Jūs redzat sniegu?Vienreizējās otkatu laipas vajag katram fīreram.
Gunis • 2018. gada 10. janvārī, 21:58
Daiļslidotāji lai slido pa dīķi...
aha • 2018. gada 10. janvārī, 21:52
Pamuļķis.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet