Atgriezties pie raksta

Ikšķiles novadā atklāts jaunais atkritumu šķirošanas laukums Foto

11.janvārī Ikšķiles novada Tīnūžu pagasta "Kaparāmuru karjers–Ezeri" tika atklāts jaunais šķiroto atkritumu savākšanas laukums, kuru izbūvēja atkritumu apsaimniekošanas uzņēmums SIA "Clean R".

Pirms laukuma atklāšanas klātesošos uzrunāja Ikšķiles novada  domes priekšsēdētājs Indulis Trapiņš. Viņš akcentēja, ka pašvaldībai ir izveidojusies ļoti laba sadarbība ar atkritumu apsaimniekošanas uzņēmu  SIA "Clean R":  "Tie pasākumi un aktivitātes, kas bijušas līdz šim, pierāda tikai to, ka mēs visi vēlamies dzīvot sakoptā vidē un vides problēmas ir ļoti aktuālas."


Viņš uzsvēra, ka ļoti svarīgi ir sniegt sapratni bērniem un jauniešiem par vides vērtībām un atkritumu šķirošanas nepieciešamību. Paldies SIA "Clean R" vadībai par operatīvi realizētajiem projektiem, ievērojot iepirkuma nolikumā  noteiktās prasības, kas paredzēja šāda atkritumu savākšanas laukuma izbūvi. Nākamais darbs, kas vēl ir jāveic - kompostēšanas laukuma izveide.


Pasākumā uzrunas teica arī SIA "Clean R" pārstāvji, akcentējot projekta aktualitāti, kā arī veiksmīgo sadarbību ar būvniekiem  un pašvaldību. Pēc uzrunām ar svinīgu lentas pārgriešanu laukums tika oficiāli atklāts.


Laukuma izbūve tapusi ar Eiropas Savienības Kohēzijas fonda līdzfinansējumu. 1160 m² lielajā laukumā iedzīvotājiem tiks piedāvāta iespēja sašķirotā veidā nogādāt plastmasas un stikla atkritumus, koksni un izlietoto koka iepakojumu, papīru un kartonu, metāla iepakojumu, kā arī sadzīvē radušos bīstamos un videi kaitīgo preču atkritumus.


Kā zināms, iepirkuma procedūras rezultātā Ikšķiles novada pašvaldība 2016.gada 1.decembrī  noslēdza sadarbības līgumu par atkritumu apsaimniekošanu uz turpmākajiem septiņiem gadiem ar SIA "Clean R".

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ikskile/40558

2018. gada 11. janvārī, 17:58, Ikšķiles novada jaunumi
www.ikskile.lv

Jaunākie komentāri

eto prikritio • 2018. gada 16. janvārī, 18:35
stobi snac zglad na blitkovscikov
Indulēns • 2018. gada 16. janvārī, 15:52
Kāds nezin, kur šodien Trapeklis kā sadedzis ar savu Subaru skrēja, atstājot mammu ar zīdainīti putekļu mākonī? Laikam no vecuma piemirsās pilsētā atļautais braukšanas ātrums. Labi, ka ceļā netrāpījās kāds skolas bērns.
Jānis • 2018. gada 15. janvārī, 11:41
Divi šķirošanas laukumi blakus raksturo domes darbības stilu, bēdīgi. Kas notiks ar veco laukumu? Tā ir līdzekļu izšķērdēšana. Man cena samazinājās, kad atnāca Clean R. Vai tiešām kādam kļuva dārgāk nekā bija Ķilupe? Konteinerus gan varēja rūpīgāk novietot atpakaļ pie sētas.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet