Atgriezties pie raksta

Ogres biznesa inkubatora gada jubilejā sveic uzņēmējus Foto

7.februārī Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) Ogres biznesa inkubators svinēja savu gada pastāvēšanas jubileju, uz kuru bija aicināti sadarbības partneri.

Jubilejas reizē sveicēju vidū bija arī Ikšķiles novada domes priekšsēdētāja vietnieks Juris Saratovs, kurš novēlēja Ogres biznesa inkubatoram veiksmi turpmākajā darbībā.


Pasākumā tika apbalvoti aktīvākie uzņēmēji. No Ikšķiles novada balva tika arī Lindai Riekstiņai – Šnorei un Krišjānim Šnorem no SIA "Snores". Ģimenes uzņēmums nodarbojas ar zīmola "Ette Tete" bērniem paredzēto mēbeļu ražošanu.


Jau gadu Ogres biznesa inkubators atbalsta esošos, jaunos un topošos uzņēmējus Ikšķiles, Lielvārdes, Ogres, Ķeguma,  Stopiņu, Ropažu un Salaspils novadā. Tajā darbojas vecākā projektu vadītāja Ilze Linkuma, un projektu vadītāja Laura Zariņa. No Ikšķiles novada pašvaldības ar biznesa inkubatoru sadarbojas Attīstības nodaļas vadītāja Dina Vārslavāne.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ikskile/40745

2018. gada 8. februārī, 12:23, Ikšķiles novada jaunumi
www.ikskile.lv

Jaunākie komentāri

james henry • 2018. gada 17. februārī, 03:55
Piedāvājam steidzamu aizdevumu. Visu problēmu saistībā ar aizdevumu ir jāatrisina īsā laika periodā ar zemu 3% procentu likmi un ilgāku par 20 gadiem, ko jūs gaida, piemērojot tagad, un atrisināt problēmu vai sākt uzņēmējdarbību ar aizdevumu, kas maksā dažādi rēķini vienkārši nosūtiet mums e-pastu   E-pasts: Makeke122@gmail.com

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet