Atgriezties pie raksta

IMMS audzēkņi spodrina Ikšķiles vārdu Foto

7. februārī Lielvārdes novada Mūzikas un mākslas skolā norisinājās jau II Vidzemes novada mūzikas skolu audzēkņu konkurss Vispārējās klavierēs.

Tas ir konkurss, kurā klavierspēles prasmēs sacenšas tie mūzikas skolu audzēkņi, kuri kā galveno apgūst cita instrumenta spēli vai vokālu, bet klavieres ir otrais un obligātais apgūstamais instruments.


Šogad konkurss norisinājās jau otro reizi, un nu jau var apsveikt Lielvārdes kolēģus ar jaunas, labas un veiksmīgas tradīcijas aizsākšanu! Konkurss plešas plašumā – šoreiz konkursanti bija sabraukuši no 24 Latvijas mūzikas skolām, gan tuvākām, gan tālākām (Ogres, Salaspils, Rīgas, Siguldas, Valmieras, Gulbenes, Ikšķiles u.c.).


Konkursanti bija sadalīti 2 kategorijās un 4 vecuma grupās. Konkursa žūrijā bija Sanita Glazenburga, Tatjana Januševska, Margarita Mižujeva.


Ikšķiles Mūzikas un mākslas skolu pārstāvēja 4 audzēkņi – Milena Marcinkeviča (3 kora klase, ped. K.Pospelova), Šarlote Šablovska (2.kora klase, ped. R.Pudāne), Marlēna Portnaja (4.flautas spēles klase, ped. M.Līduma) un Rihards Serafimovičs (5.trompetes spēles klase, ped. E.Volodko).


Vērojot konkursa norises gaitu, secinājums viennozīmīgs – dalībnieku profesionālais līmenis krietni audzis, tāpēc jo īpaši liels gandarījums, ka Ikšķiles jaunajiem mūziķiem izdevās startēt stabili un muzikāli, grupu apbalvošanas ceremonijās ļaujot Ikšķiles vārdam izskanēt vairākkārt - Milena Marcinkeviča (3.kora klase, ped. K.Pospelova) un  Šarlote Šablovska (2.kora klase, ped. R.Pudāne) savā grupā abas izcīnīja III vietas, bet Marlēna Portnaja (4.flautas spēles klase, ped. M.Līduma) skaitliski lielākajā konkurentu grupā ieguva I vietu.


Apsveicam audzēkņus un pedagogus un lepojamies, ka varam Ikšķiles vārdu spodrināt Latvijas mūzikas skolu vidū!

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ikskile/40758

2018. gada 9. februārī, 20:28, Ikšķiles novada jaunumi
Maira Līduma, programmas "Klavierspēle" vadītāja

Jaunākie komentāri

Jā, jā! • 2018. gada 21. februārī, 14:19
Diemžēl IMMS audēkņus uzņem pēc dīvainiem, pašu izdomātiem noteikumiem. Vieniem saka, ka nav vietas, un turpat pēc stundiņas citam, izvēloties tieši to pašu, vieta atrodas. Ļoti dīvaini. Vai nezskatās pēc interešu konflikta?
Lielvārdes novada MMS • 2018. gada 12. februārī, 10:25
Paldies vidiem jaukajiem dalībniekiem un viņu skolotājiem! Mēs esam gandarīti par jauno mākslinieku augsto māksliniecisko līmeni un skaisto mūziku, kas piepildīja skolu un mūsu dvēseles ar prieku un gandarījumu! Gaidām visus arī nākamgad!

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet