Atgriezties pie raksta

Ikšķiles novada Invalīdu biedrība ievēl jaunu valdi  Foto

13.februārī Veselības un sociālo lietu pārvaldē notika Ikšķiles novada invalīdu biedrības kopsapulce, kurā  biedrība atskatījās uz paveikto 2017.gadā, kā arī pārvēlēja valdi. Kopsapulcē piedalījās 37 biedri.

Pirms kopsapulces klātesošos uzrunāja Ikšķiles novada domes priekšsēdētājs Indulis Trapiņš. Viņš atskatījās netālajā vēsturē un akcentēja, ka pa šiem gadiem ir daudz darba ieguldīts, lai pašvaldība attīstītos visās jomās. 2009.un 2010.gadā pašvaldība piedalījās Eiropas Savienības projektā saistībā ar Mobilās brigādes izveidi, iegūstot līdzekļus pakalpojumiem, kas nepieciešami arī cilvēkiem ar īpašām vajadzībām. Beidzoties projekta finansējumam, pašvaldība turpina sniegt šos pakalpojumus, rodot finansējumu no pašvaldības budžeta.


Lai arī no pašvaldības daudzās jomās gaida atbalstu, savu iespēju robežās tā vienmēr ir centusies palīdzēt. Viņš uzsvēra, ka Ikšķiles novada Invalīdu biedrībai kopā  ar pašvaldību jāizstrādā kārtība, kādā veidā pašvaldība varētu arī turpmāk atbalstīt biedrību.


Sapulcē par aktualitātēm runāja arī priekšsēdētāja vietnieks Česlavs Batņa, Veselības un sociālo lietu pārvaldes vadītāja Gunta Gunda Rudene, kā arī Sociālā dienesta vadītāja Dzintra Švirkste. Pēc uzrunām pašvaldības pārstāvji atbildēja uz jautājumiem.


Kopsapulcē valdes priekšsēdētājs Oskars Počkajs sniedza pārskatu par biedrības darbību 2017.gadā. Ar pašvaldības līdzfinansējumu un atbalstu biedrība devusies trīs ekskursijās, piedalījusies dažādos pasākumos Tīnūžu Tautas namā,  gan arī viesojusies Ogres novada Invalīdu biedrībā. Biedrības vadītājs pateicās valdei par veiksmīgo sadarbību. Pēc darba atskaites un revīzijas pārskata apstiprināšanas notika  valdes vēlēšanas. Jaunajā valdē tika ievēlēti: Ausma Kalniņa, Ludmila Jēkabsone, Oskars Počkajs, Dzintra Samuseva un Monika Turlaja.


Sveicam jauno valdi!

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ikskile/40802

2018. gada 13. februārī, 18:03, Ikšķiles novada jaunumi
www.ikskile.lv

Jaunākie komentāri

Pensionārs • 2018. gada 17. februārī, 08:50
Vai tā Rudene kuru maigi sakot patrieca no Ogres tagad šefo Ikšķilē?

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet