Atgriezties pie raksta

Žetonu vakars Ikšķiles vidusskolā Foto

23.februārī Ikšķiles vidusskolā notika ikgadējais žetonu pasniegšanas svinīgais pasākums.

Žetonu vakars ir tas simboliskais brīdis, kas apliecina 12.klases skolēnu piederību savai skolai. Ikšķiles vidusskolā neviens Žetonu vakars nav izticis bez tradicionālās izrādes, varbūt tieši šī iemesla dēļ Žetonu vakars ir emocionāls pārdzīvojums ne vien abiturientiem, bet arī viņu vecākiem un skolotājiem.


Savu prasmi, atraktivitāti, gatavību un vēlmi uzstāties jaunieši rādīja žetonu vakara pirmajā daļā. Šogad 12.klases skolēni bija iestudējuši Raiņa lugu "Zelta zirgs", kurā  savu artavu bija  ielikusi arī radošā grupa: režisors un scenogrāfs Oskars Kļava, Zane Bēķe,  Ingūna Bērziņa, Sandis Grauzs un  klases audzinātāja Ginta Silkalne.


Pasākuma otrajā daļā notika svinīga skolas piederības zīmes - žetona gredzena pasniegšanas ceremonija. Laba vēlējumus un izturību skolas nākamajiem absolventiem teica Ikšķiles vidusskolas direktore Ginta Liepiņa un Ikšķiles novada domes priekšsēdētāja vietnieks Česlavs Batņa. 


"Lai šis gredzens jums nes veiksmi, mīlestību un panākumus. Lai arī pēc daudziem gadiem, esot projām, nēsājot gredzenu un ieraugot šo gredzenu, sazīmētu, ka tas ir mūsu Ikšķiles skolas gredzens," tā pirms svinīgā mirkļa divpadsmitajiem sacīja direktores vietniece audzināšanas un ārpusklases darbā Ingūna Bērziņa.


Ikšķiles vidusskolas žetona gredzenus veidojis mākslinieks Jānis Karlovs. Tajā simboliski ir attēlota saule un Daugava. Katru gadu šo piederības zīmi skolēniem dāvina skola.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ikskile/40885

24. februārī, 00:39, Ikšķiles novada jaunumi
www.ikskile.lv

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet