Atgriezties pie raksta

Bērnu žūrijas noslēguma pasākums Tīnūžu bibliotēkā Foto

Kopš 2002.gada arī Tīnūžu bibliotēka piedalās LR Kultūras ministrijas  un Latvijas Nacionālās bibliotēkas rosinātajā lasīšanas veicināšanas programmā "Bērnu, jauniešu un vecāku žūrija", kuras laikā dalībniekiem tiek piedāvāts izlasīt un novērtēt, aizpildot anketas, 6 dažāda satura grāmatas, atbilstoši lasītāju vecuma grupām.

Uzsākot kārtējā gada žūrijas darbu, interese un vēlme lasīt ir liela – 2017.gadā pieteicās 32 eksperti. Ar lielu gandarījumu var atzīmēt, ka šogad līdz 1.februārim visas žūrijas grāmatas izlasīja un savu vērtējumu sniedza 19 skolēni un 6 vecāki.


Tīnūžu bibliotēkai ir tradīcija, ka noslēguma pasākumā dodas kādā izglītojošā ekskursijā. Šogad, ņemot vērā bērnu vecāku ieteikumu, žūrijas dalībnieki iepazinās ar Rīgas Motormuzeju. Bērnu, jauniešu un vecāku žūrijas dalībnieki uzzināja daudz interesantu faktu par braucamrīku vēsturi, apskatīja daudz dažādu automašīnu, no kurām daudzas ir vienīgās pasaulē, varēja piedalīties  muzeja piedāvātajās akcijās. Pēc ekskursijas katrs tās dalībnieks saņēma Pateicības rakstu un LNB sarūpētu dāvaniņu – rokassprādzi ar vēstījumu "Es mīlu grāmatu!".


Maija beigās būs zināma jaunā, 2018.gada kolekcija un jūnijā jau darbu uzsāks "Bērnu, jauniešu un vecāku žūrija 2018". Aicinām ikvienu lasītāju - gan mazu, gan lielu - piedalīties tās darbā.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ikskile/41284

2018. gada 16. aprīlī, 16:54, Ikšķiles novada jaunumi
www.ikskile.lv

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet