Atgriezties pie raksta

Ikšķiles jaunie mākslinieki gūst pieredzi un idejas Valsts mākslas konkursā Foto

Gandrīz 100 Latvijas mākslas skolas šajā pavasarī piedalījās Latvijas profesionālās ievirzes izglītības iestāžu mākslas un dizaina izglītības programmu audzēkņu Valsts konkursā.

Konkursa otrajā kārtā piedalījās 564 audzēkņi trijās vecuma grupās, veidojot un noformējot ilustrācijas grāmatai. 


Ikšķiles Mūzikas un mākslas skolas visi mākslas audzēkņi, plecu pie pleca ar pedagogiem veidoja katrs savu ilustrāciju, un daudzi bērni izvēlējās veidot arī savu tekstu ilustrējamajai grāmatiņai. 


Tika ieguldīts liels, radošs, pietiekami sarežģīts un nopietns darbs, jo uz konkursa otro kārtu katra skola varēja izvirzīt tikai divus audzēkņus katrā vecuma grupā. Mūsu skolas jaunie mākslinieki otrās konkursa kārtas norisē darbojās Rīgas dizaina un mākslas vidusskolā kā Rīgas reģiona skola.


Konkursa žūrijai klātienē savu radošās iedvesmas, izpildījuma un tehnisko risinājumu demonstrēja Krista Kozule, Jūlija Broka, Justīne Atvare, Patrīcija Krēsliņa, Ralfs Ozols, Aleksandrs Ļegčiļins-Broks. 


Visaugstāko konkursa žūrijas vērtējumu izpelnījās jaunā māksliniece Jūlija Broka, iegūstot 79 punktus no 90 iespējamajiem. Savukārt visi mūsu skolas konkursanti un pedagogi atzina, ka darbošanās konkursos klātienē ir neatsverama, nozīmīga un ļoti interesanta pieredzes gūšanas forma.


Paldies visiem Ikšķiles Mūzikas un mākslas skolas jaunajiem māksliniekiem un pedagogiem par lielo un interesanto darbu, par nebeidzamo ceļu radošās pasaules un tēlu meklējumos, paldies visiem atbalstītājiem par stipro atbalsta plecu un laba vēlējumiem!

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ikskile/41330

2018. gada 21. aprīlī, 10:48, Ikšķiles novada jaunumi
Valda Jermanova, Ikšķiles Mūzikas un mākslas skolas direktore

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet