Atgriezties pie raksta

Ikšķiles novada amatierkolektīvi ceļā uz Dziesmu un Deju svētkiem

24. aprīlī Ikšķiles novada pašvaldībā notika sanāksme amatiermākslas kolektīvu un struktūrvienību vadītājiem par XXVI Vispārējiem latviešu Dziesmu un XVI Deju svētkiem.

Atklājot sanāksmi, Ikšķiles novada pašvaldības Kultūras pārvaldes vadītāja Dace Jansone izteica pateicību kolektīvu vadītājiem par ieguldīto darbu, laiku un enerģiju, kas veltīts mēģinājumiem, konkursiem, izstādēm, semināriem un koncertiem. Tas vainagojies ar patriotiskiem un entuziasma pilniem kolektīviem, kas guvuši labus rezultātus un novērtējumu arī žūrijas skatījumā iepriekš notikušajās skatēs.


Latvijas valsts simtgades zīmē notiekošie XXVI Vispārējie latviešu Dziesmu un XVI Deju svētki norisināsies Rīgā no 30. jūnija līdz 8. jūlijam. Ikšķiles novadu pārstāvēs 271 dalībnieks no astoņiem kolektīviem:


Ikšķiles Tautas nama sieviešu koris "Soare"


Ikšķiles Tautas nama jauniešu deju kolektīvs "Spole"


Ikšķiles Tautas nama vidējās paaudzes deju kolektīvs "Godi"


Ikšķiles Tautas nama jauktais koris "Ikšķile”


Ikšķiles novada pūtēju orķestris "Ikšķile”


Tīnūžu Tautas nama lietišķās mākslas studija "Tīna"


Tīnūžu Tautas nama vidējās paaudzes deju kolektīvs "Upe"


Tīnūžu Tautas nama bērnu deju kolektīvs "Upīte"


Sanāksmē tika apspriesti organizatoriskie jautājumi – transporta, dzīvošanas un ēdināšanas nodrošinājums. Visiem svētku dalībniekiem tiks nodrošināta nokļūšana uz un no svētku norises vietām. Ikšķiles pārstāvjus laipni uzņems Rīgas Tehniskā koledža.


Krāšņos tautas tērpos ģērbto dalībnieku vairāk stundu ilgais gājiens pa Rīgas pilsētas ielām 1. jūlijā sāksies plkst. 14. Pirms tā Ikšķiles dziedātāji un dejotāji pulcēsies Ikšķiles estrādē kopīgam foto.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ikskile/41362

2018. gada 25. aprīlī, 07:33, Ikšķiles novada jaunumi
www.ikskile.lv

Jaunākie komentāri

ха ха • 2018. gada 26. aprīlī, 07:35
>>>vakar 12,28- Kādos svētkos?- Показуха!
to Eskudo • 2018. gada 25. aprīlī, 14:54
http://www.ogrenet.lv/ikskile/41152/
Eskudo • 2018. gada 25. aprīlī, 14:15
To Skatītājs. Nu nezinu, nezinu, kurš te melo. Izlasīju rakstu, izmisīgi cenšoties atrast vietu, kurā būtu kaut kas rakstīts par 1. vai kādas citas pakāpes diplomiem. Nekādi nesanāca atrast. Varbūt cien.Skatītājs varētu parādīt ar pirkstu, kur par to kaut kas ir minēts? Ja nē, tad jāsecina, ka pagaidām te melo tikai pats Skatītājs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet