Atgriezties pie raksta

Ikšķiles jaunā vokāliste gūst Atzinību konkursā "Ulbrokas vālodzīte" Foto

20.aprīlī Ulbrokas Mūzikas un mākslas skolā norisinājās III komponista Alvila Altmaņa dziesmu konkurss "Ulbrokas vālodzīte 2018", kurā piedalījās Ikšķiles Mūzikas un mākslas skolas Kora klases 3.klases audzēkne Marta Elīza Rudzīte. 

Konkursā piedalījās jaunie vokālisti no Lielvārdes, Pārdaugavas, Aglonas, Augusta Dombrovska, Smiltenes, Ventspils, Auces, Dobeles, Jelgavas un Ikšķiles mūzikas skolām. 


Konkursa dalībnieki katrā grupā izpildīja vienu komponista Alvila Altmaņa dziesmu un latviešu tautasdziesmu. Neskatoties uz to, ka mūsu jaunajai vokālistei īrs pirms konkursa "nepagāja" secen pavasara vīrusu darbība, tas nebija šķērslis jaunajai dziedātājai sevi skanīgi prezentēt, kā rezultātā tika iegūta Atzinība. 


Jaunās vokālistes Martas pārdomas pēc konkursa: "Man patika, ka žūrijā bija pats Alvils Altmanis, kurš vērtēja dziedātājus. Dziedāju pirmā, tādēļ uztraukuma gandrīz nebija. Lai arī saņēmu Atzinību, priecājos par iegūto pieredzi, un vēlētos piedalīties arī citos dziedāšanas konkursos.|"


Prieks par Martas pašas gūtajām atziņām, kas ir ļoti nozīmīgas jauno mūziķu pašizaugsmē. Paldies jaukajai un prasmīgajai skolotājai Lindai Stanhenai, koncertmeistarei Ksenijai Pospelovai, Martas vecākiem un visiem atbalstītājiem!

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ikskile/41372

2018. gada 26. aprīlī, 07:43, Ikšķiles novada jaunumi
Valda Jermanova, Ikšķiles Mūzikas un mākslas skolas direktore

Jaunākie komentāri

Daina • 2018. gada 27. aprīlī, 09:33
Malacis, Martiņ! Tā tikai turpini! Un lai izdodas savus sapņus mūzikas jomā piepildīt!

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet