Atgriezties pie raksta

Tīnūžos pulcējas vides pētnieki no kaimiņu novadiem Foto

27.aprīlī Tīnūžu pamatskolā notika starpnovadu konkurss "Izzini savu vidi", kurā piedalījās Olaines 1.vidusskolas, Baložu vidusskolas, Daugmales pamatskolas, Laurenču sākumskolas,  Siguldas Valsts ģimnāzijas, Garkalnes Mākslu un vispārizglītojošās pamatskolas, Ogres 1.vidusskolas, Berģu Mūzikas un mākslas pamatskolas un Tīnūžu pamatskolas audzēkņi.

Konkursu atklāja Ikšķiles novada pašvaldības izglītības darba speciāliste Liene Šmite: "Prieks, ka jums ir vēlme domāt zaļi, domāt par to vietu, kurā dzīvojat. Katra jūsu izvēle, katra  rīcība kādā konkrētā situācijā kopā summējas un veido saudzīgu  attieksmi pret dabu."


Arī Tīnūžu pamatskolas direktore Zane Āboliņa sveica klātesošos un uzsvēra: "Mēs esam kripatiņa no Latvijas – kādu mēs Latviju veidosim, tāda tā arī būs mums pašiem. Sacensības, tas  ir brīnišķīgi, bet ne jau tikai esam atbraukuši, lai iegūtu vietas, šeit esam, lai sadraudzētos un pierādītu, cik pozitīvi un draudzīgi mēs varam būt."


Vides konkursā skolēni startēja jauktās grupās, kurām bija doti dažādi uzdevumi - aizpildīt krustvārdu mīklu, uzzīmēt piktogrammas, atpazīt dažādus augus un kukaiņus, atbildēt uz jautājumiem par pirmās palīdzības sniegšanu, kā arī  piedalīties citās aktivitātēs.


Pēc konkursa skolēni saņēma Ikšķiles novada Uzņēmēju biedrības sarūpētās balvas. Īpaša pateicība par atbalstu Oskaram Stirnam un Didzim Mizim. Paldies arī Tīnūžu pamatskolas skolotājai Anitai Migliniecei par darbu konkursa organizēšanā!

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ikskile/41386

2018. gada 27. aprīlī, 20:38, Ikšķiles novada jaunumi
www.ikskile.lv

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet