Atgriezties pie raksta

Ikšķiles novadā jaunā bērnudārza un skolas korpusa darbi rit raiti Foto

2.maijā Ikšķiles novada domes vadība kopā ar Attīstības nodaļas būvinženieri Jāni Pupčenoku klātienē apsekoja šā brīža nozīmīgākos Ikšķiles būvobjektus, kas saistīti ar izglītības un tās kvalitātes uzlabošanu pilsētā.

Ikšķiles novada pašvaldība ieguldījusi daudz darba un pūļu, lai tiktu risināts jautājums par pirmsskolas vecuma bērnu izglītību un tās pieejamību. Septembrī Ikšķiles pilsētā darbu uzsāks jauna pirmsskolas izglītības iestāde "Čiekuriņš", kura 8 grupiņās varēs uzņemt 184 novada bērnus. Papildus ierastajām bērnu dārza telpām būs pieejama peldētapmacība jaunajā ēkas peldbaseinā.


Būvdarbu  vadītājs Edgars Sivickis no SIA "Skonto būve", iepazīstinot ar šā brīža situāciju būvobjektā, atzina, ka darbi rit raiti, neskatoties uz to, ka vēlais un vēsais pavasaris ir nedaudz iekavējis plānoto darba gaitu.


Septembrī tiks pabeigti arī Ikšķiles vidusskolas jaunā korpusa rekonstrukcijas darbi. Šobrīd tiek veikti telpu iekšdarbi, kā arī fasādes apdares darbi un teritorijas labiekārtošana.


Projekta ietvaros tiks pārbūvēta ne vien ventilācijas sistēma un dienvidu fasādē nomainīti logi, bet arī tiks labiekārtoti fizikas un ķīmijas kabineti, pielāgojot tos dažādu eksperimentu veikšanai. Ikšķiles vidusskolas pārbūves darbus veic SIA "Latvijas energoceltnieks".

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ikskile/41423

2018. gada 3. maijā, 08:11, Ikšķiles novada jaunumi
www.ikskile.lv

Jaunākie komentāri

claine • 2018. gada 17. maijā, 08:23
Vai jums ir nepieciešams biznesa vai personīgais aizdevums? Ja ; Sazinieties ar mums tagad pa e-pastu: unique2aal@gmail.com
Juri??? • 2018. gada 8. maijā, 15:39
Žēl, ka klusē par māju nekvalitatīvo siltināšanu, blatiem, radu būšanām..man arī prieks par domi, manējiem siltas vietas:)
Juris • 2018. gada 8. maijā, 13:14
Prieks par mūsu domes vadību!

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet