Atgriezties pie raksta

Izskanējis akordeona mūzikas vakars "Sveiciens Latvijas pavasarim" Foto

Latvijas simtgades pavasarī Ikšķiles Mūzikas un mākslas skolas akordeona nodaļas audzēkņi ar skolotājām Anitu Riekstu, Natāliju Čuriļinu un vēl dažiem skolas pedagogiem dāvāja saviem vecākiem un citiem atbalstītājiem koncertu "Sveiciens Latvijas pavasarim".

Koncertā skanēja jauno akordeonistu izpildītie skaņdarbi solo un duetos. Skanēja visai netradicionāls akordeona un čella duets, un koncerta noslēgumā mūs priecēja ansamblis, kurs kopskaņu veidoja akordeoni, klavieres, basģitāra, perkusijas, trompete, atskaņojot ārzemju komponistu skaņdarbus un visiem tik zināmo un šim vakaram piederīgo R.Paula "Cielaviņu".


Publikas pārdomas pēc koncerta:


Ilona Liepiņa: "Akordeona koncerts bija iedvesmojošs un sirsnīgs. Gan katra bērna spēle, gan ansamblis, kur akordeoniem pievienojās citi mūzikas instrumenti, pieskandināja skolas zāli ar prieku, vieglumu un enerģiju. Paldies pedagogiem un bērniem par skaisto pasākumu!”


Paldies visiem koncerta dalībniekiem, pedagogiem un protams, visburvīgākajai publikai pasaulē - mūziķu vecākiem, ģimenēm un atbalstītājiem!  

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ikskile/41466

2018. gada 10. maijā, 09:02, Ikšķiles novada jaunumi
Valda Jermanova, Ikšķiles Mūzikas un mākslas skolas direktore

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet